Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:11:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица преди месеца на любовта 28.01-03.02.2013  (Прочетена 24307 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: януари 28, 2013, 13:30:13 »

хип хип ура, свърши сесията  give_rose имам шест  yahoo и вече ще си почивам, най-сетне...
Не видях друга темичка за седмицата, пускам тази  good нека ни е на късмет и ни носи хубави новини  girl_wink


Аз излизам по задачки, да плащам сметки, да си потърся клин, да си поръчам едни снимки  smile и да пазаря за `манджосване`  Girl_hide
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 28, 2013, 13:52:43 »

Езраааа мила честитоооооооо...и благодаря за прекрасната темичка...ти си нашата гордост  heart

Аз нещо се позагубих тия дни, но сега пак съм на линия..да се похваля, че и аз съм вече семестриално завършила магистратурата и ми остана само дипломната работа да я предам и март живот и здраве да я защитя...вижда му се края така да се каже  yahoo

Хубав ден от мен на всички и се надявам и другите да се включат в прекрасната темичка  tease
« Последна редакция: януари 28, 2013, 14:28:43 от cveta_d86 » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #2 -: януари 28, 2013, 14:17:24 »

Честито на отличничките и завършилите!!  good
Страхотна темичка !! Заглавието ме подканва да развихря въображението за романтични изненадки. yahoo Макар, че ако говорим за изненади, звезди и фойерверки в нашето семейство, аз съм непоправимата романтичка с "опити за летене", докато половинката е здраво стъпил на земята прагматик и хич не се поддава на моето "захаросване". Хубавото е, че все пак знае, какво може да ме "размекне" и полага старание (от време на време)  girl_wink
Усмихнат ден на всички!!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 28, 2013, 14:26:03 »

Браво на отличниците! И аз искам да уча, ама много кинти, пък сега си имаме и жилище и бебе на път, та учението по нататък!
Да ви се оплача, напоследък ми е толкова тежко и тромаво всичко. Чувствам се като слон, а съм края на 6ти месец. Едни чорапи не мога да си обуя като хората! И това ми състояние въобще не ми навява мисли за любовни празненства. Поне мъжът ми ще облажи от това, че няма да се напряга да мисли изненади!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 28, 2013, 14:33:13 »

Аз още не съм излязла, разтапям се на музика на макс, стига само съседите са ми пречили докато учех (оня ден съседката си чисти така шумно балкона от снега, а аз се чудя какво човърка така, понеже ние сме с екстра - без балкон и нейния се пада всъщност до стената където ни е бюрото  pardon и викам на милото вечерта, че съм го установила като съм се чудела 5 мин защо прахосмукачката й не бръмчи хахаха, а то тя сняг чистила).
Наистина докато се чудех за името на темата, тя сама си дойде... дано месецът ни донесе положителни моменти, ние с милото скоро не сме празнували подобаващо, но пък необяснимо мога да споделя как след толкова време всеки ден се чувствам влюбена в него хахаха Ама то лудите малко им трябва да `захаросват` света  Girl_hide при нас също аз съм по-романтичната, той рядко, но пък има моменти, които ги прави по своемо много специални и са ми мн ама мн по-мили от разните червени рози  smile стига съм се разписвала, че нещо мн. лирично стана.
пънк, недей така, едва ли си слон  good като знам каква си стройна; мале как времето минава бързо; нали знаеш, понякога искаме това което нямаме, аз пък искам бебе, ама сега малко ще изчакаме, да мине още един семестър  good
цвети, честито, не се съмнявам в теб  smile
инлов, после ще разкажеш за дегустациите  Bravo
« Последна редакция: януари 28, 2013, 14:45:25 от _Ezra_ » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 28, 2013, 14:33:56 »

Супер е, че вече приключваш с магистратурата Цвети, благородно завиждам  give_rose
Езра, поздравления и на теб, особено след като всички виждаме колко усилия полагаш  smile
И аз избрах вече магистратурата "Психология и поведение в управлението ", дано да е правилен избор. Другите варианти бяха все ориентирани към счетоводството, но..  pardon За 14.02 едва ли ще правим нещо специално, но милото ще ме води на ресторант седмица преди това с дегустация на вина и т.н., това е неговият начин да направи нещо романтично. heart
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #6 -: януари 28, 2013, 15:10:56 »

Сега като се замисля...може би точно защото по някакъв свой "мъжки" начин, половинките ни проявяват така исканата от нас романтика, жестовете им са толкова мили...
Ще ви споделя една от срещите ни в началния период на връзката ни. Той е от В. Търново, а аз от време на време пътувах в командировки из Северна България. Графиците ми бяха много изтощителни и е имало дни, когато сме се виждали буквално за няколко минутки. Няма да забравя един септемврийски ден, когато пак имаше някакво напрежение и се оказа, че след Габрово, се връщаме обратно в Пловдив, т.е нямаше начин да се видим. Вече се бях примирила, когато някъде към 3ч. следобед, се обади и ми каза, че ме чака пред театъра в Габрово. В началото много се ядосах, защото нямах никакво време за размотаване, но какво да правя, помолих за 10мин. почивка и се изстрелях към театъра. Там ме чакаше моето момче със... сандвич и кутия понички.  girl_impossible  Каза ми, "знам, че от сутринта нищо не си хапвала и реших вместо цветя, да се погрижа да не си гладна". Повярвайте ми, идваше ми да ревна от умиление... И така...
Уффф, извинете за лиричното отклонение, но наистина си давам сметка, че предпочитам "нещо истинско" като този обикновен следобед в Габрово, отколкото "задължителна" Валентинка на 14-ти февруари. Хайде, че май се отплеснах  smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #7 -: януари 28, 2013, 15:21:07 »

Ерзааа честито за успешно положените изпити smile Така добре да се представиш и в следващите семестри.
Цвети поздравления и на теб. Имаш ли избрана тема за магистърска теза или предстои да избираш?
Инловче добре звучи избраната магистратура. Аз все още се чудя. Колебанията са ми 2, но доколкото разбирам едното е трудно осъществимо. Искам или " здравен мениджмънт " или по тясно изучаване на туризма със всичките си му тънкости. Но явно това го няма като специалност и ще разчитаме на практиката. Има време до септември все пак де надявам се да избера правилната специалност.
Пънк кога стана 6 месец ...  Bravo как само мина времето. Още малко и бебо ще се появи  yahoo
За предстоящия празник 90% няма да се празнува. Половинката никак не е романтик, нито има усет как да те зарадва. Все трябва да му се подсказва. А и с новата му работа малшанс да е свободен за каквото и да е smile Най - вероятно ще сме си вкъщи както обикновено. Пък и той твърди, че празнува " трифон зарезан ".
Успешна седмица на всички.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 28, 2013, 15:37:38 »

ние сега изплащаме за състезанията по планинско спускане една машина pleasantry, така че никакво празнуване. тамън привършим с един заем и хоп-друг. ама не се оплаквам, ще го оправим за една година, ако се стегна и си направя бюджета както аз си знам. Пък и моят не е романтичен и той трудно се справя с подаръците, предпочитам аз да си го избера или да го пратя за торта, предишните години така беше.
инлов, аз съм пристрастна, много ми харесва че си избрала психология, надявам се и ти да си доволна.
малко остана от зимата, не ща лятото , но ми липсва пролетта и есента.  huhhuh.gif
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 28, 2013, 15:41:06 »

Аз да ви кажа не съм се замисляла за 14.02...може да идем да хапнем някъде и това ще е ..едва ли ще има много романтика тази година  pardon

Инловче на мен ми звучи много яко магистратурата към която си се насочила...ти проучи ли после дали ще ти влезе в употреба..иначе на мен психологията много ми харесва като наука  give_rose

Миши имам си избрана теза...даже съм написала вече 22 стр., че то съм малко притисната от времето и нямам възможност да я правя много време..и аз се очудих, че така ни пришпориха..но пък от друга страна е хубаво, че всичко ще свърши бързо  give_rose п.п. кажи как върви в работата..може и да си споделя, но както и по-горе признах аз не съм от най-редовните вече  blush

Тони мен такива неучаквани изненади винаги са ме впечатлявали както и теб много..и ако трябва да избирам между цветя и аз бих избрала поничките  Xixixi

Езра мила сигурна съм, че скоро ще можете да помислите и за бебче..времето лети толкова бързо, че докато се обърнеш ще е минал и следващия семестър ииии ще можете точно лятото и есента да се радвате един на друг  heart п.п. много ти се възхищавам, че ще съчетаваш и учене и бебче give_rose

Пънки на мен не ми се мисла как ще придвижвам като ми стане голяма пупата...ама при теб още малко остова до срещата с вашия мъж..така, че потърпи и си почивай повече, че после и да искаме няма да можем  give_rose,

Еми това с тортата винаги е много хубаво..пък и аз каквато съм си сладколюбителка...тортичка никога няма да откажа  give_rose

Аааа свекърва и муунчето да не се крият и да се разпишат с нещо хубаво  tease

« Последна редакция: януари 28, 2013, 15:43:07 от cveta_d86 » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 28, 2013, 15:57:28 »

Erza вие сте по малки от нас, имате време, пък и бебчо ще дойде - няма къде да избяга.
Инлов много интересна магистратура...бившият ми шеф имаше много интересен управленчески подход. Но мисля, че той беше учил нещо такова. Дано да ти е от полза. Аз с моята професия съм се примирила, че за да вадя прилични пари трябва сама да работя за себе си. Но има време!
Миши тоя здравен мениджмънт е пълна загуба на пари. Майка ми го завърши, но понеже нямаше много време пък и на тия години и бше по-лесно така....аз и направих всички проекти и задачи, че и дипломната накрая. И това беше със смешните ми познания от средното. На мен една такава диплома би ми била от полза като кетап, но за такава глупост просто не ми се дават толкова пари!
Иве аз от фолиевата киселина и грам не съм качила, а пих доста понеже генетично съм предразположена към дефектите, от които предпазва и сега се надявам на бебо да му няма нищо. Пий си я спокойно и да не ти пука!
Цвети на мен по скоро ме съсипва дискомфорта. Цял живот съм била с плосък корем и много гъвкава/тренирала съм гимнастика/ и сега в един момент като искам да се завъртя от една страна на друга и почва едно ръкомахане и грухтене. Ако някой не ми подаде ръка направо си се мъча. А всички казват, че коремчето ми е малко! Не знам ако беше голямо какво щях да правя? А като емоция няма по готино чувство от леките побутвания и шаването в коремчето.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: януари 28, 2013, 16:19:22 »

Здравейте дами!
На мен ми преинсталираха компютъра, от обяд съм чиста, неопетнена и законна.....Още се чудя кое къде ми е, но ще се оправя.
Честито на отличниците Bravo.
punk_girl123 , много се притесних за теб, изчезна почти за седмица. Да, хич не е хубаво да си с корем - ни да седнеш, ни да легнеш и все с едни и същи дрехи... После да знаеш колко е интересно и необичайно да си видиш права пръстите на краката Wink. Стискай зъби, като се постопли, ще е по- добре.
Tonina , мъжете чувстват като задължение да се грижат за изхранването на семейството, не е романтичен жест Wink.
Ние наблягаме на Трифон Зарезан, събираме се с приятелски семейства.
И една къса историйка - продължение на онази първа Нова Година като омъжена жена, вдъхновена от лиричното отклонение на Tonina. Та моят съпруг изчезна рано- рано да помага за коленето на тяхното прасе и прасетата на останалите чичовци и ме остави да се справям сама с новата обстановка. Късно надвечер, като се върна кален, мокър и вмирисан на огън, дим, ракия, вино и каквото още се сетите, ме погледна любовно и каза:"Нося ти специално най- хубавото от прасето, запазих го за теб!" Какво мислите извади завито в амбалажна хартия - опърлено свинско ухо за директна консумация heart Кой да знае, че това се смята за специален деликатес, на който имат право само колачите?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #12 -: януари 28, 2013, 16:37:03 »

Хахаха Свекърва това е било наистина много вкусен деликатес. Мъжът ти поне е помислил за теб. Кой знае какви усилия са му били нужни, за да опази непокътнато ухото.
Цвети при мен няма работа  cray Вече започвам да се чудя дали да не отпрашвам към Терминал 2 - София. Регистрирах се в борсата уж с цел да кандидатствам по едни проекти, веднъж ми казват едно другия път друго. Но най - смешното за мен лично беше " Но вие сте много квалифицирана , не може да ви принизим толкова надоло, че да кандидатствате за тази длъжност / офис сътрудник / " . А не знам вие с тези магистратури как ще се оправяте  girl_wink / в кръга на шегата разбира се /. Все повече и повече се убеждавам, че без връзки е трудно да пробиеш. А хич не съм взискателна и кандидатствам за съвсем нормални позиции.
Пънк направо ме замисли за тази магистратура. Уж доста я мислих, ходих на място да проверя какво мога да работя след това, в джобс-а виждам доста подходящи обяви за тази специалност. А и хубавото е, че 70-80% от предметите съм ги изучавала в бакалавъра и може да ми ги признаят. Но както казах има време все някоя друга муха ще ми влезне в главата до тогава.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 28, 2013, 16:54:44 »

Svekarva миналата седмица ме нямаше понеже бях болна. Нещо ме тръшна грипа и с висока температура, кашлица...абе всички екстри. Добре че моята доки е сръбна и веднага ми зиписа антибиотици и там други неща дето стават за бременни. Та се оправих бързичко, че за бебо 39 градуса са си много. Горкото как риташе само, все едно иска да се покаже да си вземе глъдка хлад!
Миши аз ти го казвам, за магистратурата не за друго, ами наистина от това знания няма да получиш. Ако е за квалификация, тогава може!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 28, 2013, 17:06:35 »

Миши, ти какво си учила преди това, аз също като пънк мисля че здр. мениджмънт не е мн. удачен, ако имаш някакво др. медицинско образ. - да, но иначе си е губене на време и пари; мен ме бяха приели и това на времето, влиза се и с ниски оценки, сега има различни програми, мисля че има разл. време за учене;
Дано намериш скоро работа, че в тая държава вече нямам думи... при мен имаше стаж, работа също, търси се, но пък колко ме натоварва, само аз си знам  bad
Свекърва, пак ме разсмя.  blum
Tonina , много готина история  heart
пънк, то голяма разлика в годините едва ли има, знам че (вярвам) нещата ще се наредят един ден  good просто го споделих. Иначе всяко нещо с времето си. Цвети, не знам дали съм за възхищение, по-скоро всеки си чертае различна съдба, мн. пъти съм се замисляла дали вървя по прав път, но се надявам че да; опитвам се да следвам сърцето си. Не знам дали ще мога да се справям един ден, ама искам не искам животът си тече; не поставям образ. си на първо място, нито работата, по-скоро те са необходими, така че ще се опитам да ги съчетая, пък когато завърша тогава  Wink

забравих да добавя, навън толкова красиво вали сняг като пудра захар мммм  butterfly butterfly
« Последна редакция: януари 28, 2013, 17:13:24 от _Ezra_ » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines