Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 13:24:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 228880 пъти)
 
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 07, 2013, 09:34:24 »

Даа, и аз тръгнах с нагласа, че не желая обръчи и кринолини, фусти и други подобни...но с кринолин се оказа доста удобно за човек като мен, който му е жега и при 10 градуса...да не говорим за 25..
В крайна сметка се почуствах удобно, в един размер кринолин - с два обръча, за да не е толкова обемна...

Роклята е супер и наистина не й трябва дантела...
Аз още се чудя какъв модел да ми е втората рокля...като ако вали или е кално, тя ще ми стане основна...че гражданския ни е навън, на една полянка...
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: март 07, 2013, 09:36:33 »

Lorelay много е хубава  Bravo и аз като теб тръгнах за един тип , а се върнах със съвсем различен smile
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: март 07, 2013, 10:33:51 »

аз тръгнах с нагласа че не искам рокля с обръчи а нещо което ще мога да го нося и след това.е да ама не,пробвах с обръч и се влюбих. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: март 07, 2013, 10:36:24 »

една красота да споделя с вас smile


Аз за първата рокля, тръгнах с нагласата за кринолин и с такъв се прибрах  smile. Вторият път тръгнах с нагласата че ще си взема нещо удобно и леко, като втора рокля и така и стана. Оказа се че вградените обръчи на силует русалка са много по удобни от отделните обръчи(фуста ) на първата ми рокля.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #304 -: март 07, 2013, 10:46:18 »

Аз тръгнах с нагласата, че искам обръч и си взех обръч  girl_wink За мен булчинската рокля трябва да е такава - принцеска heart heart heart, такава е била в съзнанието ми. Беше ми изключително удобно! И въпреки всичкия плат изобщо не спарваше!
Има много рокли, които ми харесват и бих си ги взела...ама по други поводи. Русалки никога не съм харесвала, отделно изглеждат изключително неудобни. За мен си е цяла жертва да се "паркираш" цялата вечер заради една рокля...че нали затова е твоя ден - да се забавляваш...
Lorelay роклята ти е много хубава girl_wink



Ето една "любима" моя рокля heart

« Последна редакция: март 07, 2013, 10:48:26 от casky » Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #305 -: март 07, 2013, 10:48:11 »

Lorelay, прекрасна рокля, и на мен ми допадна този силует, сигурна съм че ще си прекрасна булка!
Emmmmmy, чудна е! smile аз определено съм на вълна цветчета и нежен тюл.

Момичета, бихте ли ми казали как се пише този Праймакс = Primax? Питам защото имам ходене до Лондон следващия месец и може да се отбия да погледна. Въпреки, че не съм се притеснила особено за втора рокля, мисля си че ще я намеря случайно Wink
Между другото в Asos, харесах и няколко модела шаферски рокли, които в момента са и намалени, но и в бяло и цвят пудра има интересни модели.

На мен също ми се иска да изкарам цялата вечер с основната рокля, но идеята за резервна-лежерна е добра, за да не стане някой гаф, и да нямам опция с преобличането. Говоря за заливане с кафе, вино, и т.н. Може да звучи странно, но ще ми е криво да нямам какво да облека в случай че това се случи, а пък ако всичко мине наред  good ще си я нося на следващия ден както казва Мрявка за закуската, не се бях замисляла за това изобщо Wink Една бяла рокля, никога няма да ми е излишна.

Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: март 07, 2013, 10:59:04 »

casky, такава беше балната ми рокля..мамино производство пак  heart heart heart красота е!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: март 07, 2013, 10:59:29 »

малкабулка, резервната рокля е за препоръчване, хубаво е човек да си има такава, а дали ще я облече или не- си е негова работа. Ето на тази снимка, русалчестата рокля на Ева, най-любимата ми от редичката smile heart
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #308 -: март 07, 2013, 11:02:53 »

casky, такава беше балната ми рокля..мамино производство пак  heart heart heart красота е!
Много бих искала да я видя ушита heart Може ли да качиш някоя снимка поне на роклята Girl_hide Тази рокля беше до последната втората възможна след моята и сега ме е яд, че не си взех и нея biggrin ..като втора blum Страхотна е.... Но пък може да си я направя в друг цвят, по друг повод heart

malkabulka една бяла рокля наистина никога няма да ти е излишна heart
 Offtopic Аз поне съм луд фен на бялото и си го нося постоянноооо  girl_wink
« Последна редакция: март 07, 2013, 11:07:09 от casky » Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #309 -: март 07, 2013, 11:33:53 »

malkabulka, това е магазинът: http://www.primark.co.uk/
В Лондон ги има на страшно много места, а и шаферска мисля може да се намери там. Друг вариант са New Look, Jane Nornam, Dorothy Perkins.

emmy, страхотна рокля   good
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: март 07, 2013, 11:34:27 »

Как мислите кое е по-добре, роклята да е с копчета (отдолу с цип) или в връзки?  ohah
На мен май повече ми харесва с копчета, но там сякаш трябва да ти улучат съвсем точно размера, а една продавачка ми каза че циповете са нестабилни...
Какво мислите?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #311 -: март 07, 2013, 11:39:34 »

Аз съм за връзки good Разбира се то и от връзки до връзки има разлика...

bbride този магазин май няма онлайн шоп, или аз не видях в бързия ми преглед blush Тази рокля, за която говориш звучи супер good

 Offtopic  За НГ си бях харесала една, която звучеше подобно. Беше с дантелен гръб (малко и отпред), с цепка по цялата дължина на гърба, по тялото и разбира се бяла heart ... още ме е яд, че не я купих sad
« Последна редакция: март 07, 2013, 11:41:17 от casky » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: март 07, 2013, 11:46:46 »

За връзки .Може по време на танците да ти се поотпусне роклята и така ще можеш да я пристегнеш с връзките.А и дори да промениш теглото си в последният месец /случва се при този хаос от емоции/ ще си сигурна ,че няма да имаш проблем с роклята. good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #313 -: март 07, 2013, 11:50:05 »

Да, така е good
Определено цип задължително трябва да има опция да се приправя в последния момент, защото най-вероятно ще има нужда...
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 07, 2013, 11:50:22 »

За връзки .Може по време на танците да ти се поотпусне роклята и така ще можеш да я пристегнеш с връзките.А и дори да промениш теглото си в последният месец /случва се при този хаос от емоции/ ще си сигурна ,че няма да имаш проблем с роклята. good
Е предполагам, че всеки би искал да позаслабне малко за сватбата biggrin
И аз за това си мислех за връзки, но знам ли, с копчета е по-стилно сякаш.
Е те връзките ще са от дебелите, да не се вижда кожа отдолу все пак...
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines