Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 13:24:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 228875 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #285 -: март 06, 2013, 20:54:56 »

Аз да ви се похваля, днес пробвах една много хубава къса рокличка само за 15 евро  danceg Отпред е дантела на бюстието, отзад е гол гръб с панделка. Как обясних, мисля да я купя и ще пусна снимка. И да не я облека на сватбата за тази цена няма какво да я мисля.
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #286 -: март 06, 2013, 21:14:25 »

Някой дали може да ми  каже в romantika feshion как са цените на сватбените рокли,защото не съм от София а има доста хубави,но дали не са и скъпи?

Роклите, които гледах там бяха между 1800-2000, но имаше и други цени, може би, ако някой е ходил скоро там ще може по-добре да каже как стоят нещата Wink
Активен
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #287 -: март 06, 2013, 22:24:34 »

bbride,къде си я мерила тази рокличка?Аз също си търся къса рокля за сватбата.Идеята за дантела в горната част много ми допада.Ако на някой му попадне нещо интересно,ще се радвам на идеи.Спряла съм се на две,които съм качила назад в темата(те са без дантели и съвсем различни като стил една от друга),но още не съм сигурна,дали някоя от тях е точно това,което искам.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #288 -: март 06, 2013, 23:10:33 »

Ами в един магазин в Холандия, няма сайт.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 06, 2013, 23:42:58 »

Моята рокля ще е къса, избрах си я от модел за абитуриентска рокля на Холидей и ще ми я ушият в бяло. Няма я на снимка в нета, но е нещо подобно. Само, че не е евтина, ако е за втора рокля, вероятно не съм много от полза.

Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #290 -: март 06, 2013, 23:46:57 »

Ами в един магазин в Холандия, няма сайт.

Как се казва магазинът, че аз имам скоро ходене до амстердам, може да хвърля едно око, че звучи като това което постнах по горе, само 9 пъти по евтино?  shok

Bbride, какво стана с джемата поръча ли я? Аз съм много любопитна, защото самата аз толкова се прехласвах по нея и я сънувах месеци наред, та ако ти я поръчаш ще съм ама мееега любопитна да я видя върху българска булка!!
« Последна редакция: март 06, 2013, 23:53:28 от Мрявка » Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #291 -: март 07, 2013, 00:07:59 »

Магазинът е от една евтина английска верига, Праймарк, има ги в Англия и Испания също така. Имаха 4-5 модела роклички в бяло с дантела, изчистени и хубавки.
А относно Джемма или нейната реплика по-точно, това е роклята засега, но другия месец ще я поръчвам. Къде не знам, ще мина първо през Принцес, имат подобна.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 07, 2013, 00:11:33 »

с мъжа ми сме пазарували от праймарк само че в лондон.много готини неща имат там не видях такива рокли но може по другите места да имат. smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #293 -: март 07, 2013, 00:16:53 »

Е праймарк си е супер, аз също преди 4 години за първи път в лондон бях там и излязох с две грамадни торби, мъже по моя информация и опит там не издържат :Д, но наскоро отвориха и тук праймарк, та ще мина да огледам за подобна рокличка!
Мерси за инфото Ббрайд! Стискам палци с джемата, а пробва ли я някъде и знаеш ли каква е цената и в пронцес?
« Последна редакция: март 07, 2013, 00:19:18 от Мрявка » Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 07, 2013, 00:19:06 »

и ние бяхме така,щом си била в лондон си наясно,няма какво да ти казвам! smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #295 -: март 07, 2013, 00:29:53 »

Момичета, роклята не е никак строго официална, натруфена като булченска. Семпла рокличка, но аз за втора такава и търся. Утре ще снимам.
А Джемма не съм я пробвала. От Принцес и цена не дадоха, казаха на място. Но ако в БГ не се намери кой да я шие, ще се откажа от нея, не ми се рискува с китайци. Аз не държа на точно копие, тя на Принцес не е и много точно копие, но прилича доста.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #296 -: март 07, 2013, 00:47:59 »

Не подценявай китайците Wink

Пускам едно точно китайско изпълнение. На мен тази рокля страшно много ми харесва (като изключим цвета) girl_wink Това е Real pic.




pandapanda рокличката ти е чудна! girl_wink
« Последна редакция: март 07, 2013, 00:52:38 от casky » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #297 -: март 07, 2013, 01:04:00 »

Момичета, роклята не е никак строго официална, натруфена като булченска. Семпла рокличка, но аз за втора такава и търся. Утре ще снимам.
А Джемма не съм я пробвала. От Принцес и цена не дадоха, казаха на място. Но ако в БГ не се намери кой да я шие, ще се откажа от нея, не ми се рискува с китайци. Аз не държа на точно копие, тя на Принцес не е и много точно копие, но прилича доста.

Ясно и аз не я търся за булченска, а за закуската на другата сутрин и евентуално за път(ешествие) след закуската :-), така че колкото по лежерна толкова по-добре!
По повод китайците, мен също ме достраша да рискувам с тях и се отказах, особено след като направих така добра сделка с принцес :-), но ако все пак я поръчаш аз ще съм супер щастлива да те видя в нея!

Между другото и х & м бяха пуснали наскоро бяла колекция, обувки, дантелени роклички, аксесоари, но от изпити и пътувания нямах време да мина да видя, само по нета ги разгледх и ми се стори че има интересни неща, също zalando.de/.ch, asos.com гледах че имат интересни неща.
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #298 -: март 07, 2013, 01:07:04 »

Момичета, след дълги обиколки по магазините, голямо чудене и объркване, най-добре се почувствах в тази рокля. Макар че страшно много исках рокля с дантела, но не открих моя модел  girl_wink

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 07, 2013, 02:04:34 »

Роклята е страхотна! Много булки назад в темата споменаха, че са тръгнали с една нагласа, а са избрали съвсем друго нещо.
Много е хубава роклята, с такава рокля няма да ти трябва дантела  smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines