Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 15:29:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 228964 пъти)
 
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #270 -: март 05, 2013, 08:48:12 »

Много са красиви и нежни, да. Преди 2 седмици като ходих имаха и намаление на старата колекция и каквото е останало от нея до изчерпване. Цените варират, но бих казала 2000-2600лв за намален модел 2012. Новата колекция е по-скъпа, имаха модели от 2800 нагоре чак до 3800 мисля. За всеки един модел можеш да се обадиш и да питаш дали го имат и колко струва.

Ако се спреш на нещо от новата колекция, то може да се поръча и да дойде за 3 месеца, което е производствено време доколкото разбрах, защото и на други места където питах за моят модел ми даваха срок в този порядък. И все пак трябва да имаш и време за корекции каквито са необходими. Те между другото влизат в цената когато си купуваш модел 2013.

Моята сватба е планувана за май 2014 smile Така че мога и да изчакам да излезе новата колекция и да си поръчам каквото съм си харесала от старата с намаление Wink Има и вариант да изтеглим датата за октомври тая година, до месец ще знам със сигурност smile Иначе цените, колкото и да са непостижими за някой, който работи в България за съжаление sad(( са доста по-ниски от тези навън, защото са съобразени с българската покупателна способност. Аз даже си мисля след сватбата да си подаря роклята на някоя булка, която няма финансова възможност да си купи каквото си мечтае.
Активен
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #271 -: март 05, 2013, 08:56:36 »

Аз много съм си харесала ето тая рокля:
http://www.pronovias.com/wedding-dresses-elie-by-elie-saab-collection-2013-denisse,
но не ми се мисли каква ще и е цената или къде мога да намеря подобна. Много ми харесват и роклите на Pronovias за 2013 и като се прибера във Варна ще ходя да търся и пробвам. Дано и аз успея да намеря моята рокля blush

Девойко, ти изобщо не знаеш какво да си харесаш lol))  good Ливанците правят невероятни рокли, при тях сватбата е издигната в култ и се взимат заеми от банката да се вдигне сватба както трябва. Ели Сааб там върви около 25 хиляди долара, чух, че в България са около 15 хиляди лева, което си е чиста лудост за мене. Иначе можеш да пробваш да си ушиеш подобна, мисля, че в Проновиас в Glamour колекцията има подобна, само че с голи рамене.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 05, 2013, 09:41:41 »

Едно сутрешно вдъхновение smile
Активен
borissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 05, 2013, 10:21:40 »

Здравейте на всички булки!
Нова съм в този хубав и полезен форум. Сега съм в процес на издирване на рокля и ви моля за съвет. Трябва ми по-голям размер рокля, тъй като съм закръглена и висока (eur размер дрехи 44;us размер 14). Моля ви, ако е възможно, споделете в кой магазин за рокли знаете, че имат по-големи размери (склонна съм евентуално и от каталог да поръчам и да ми я донесат с въпросния размер). Всяка информация ще ми е от полза.  shok
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 05, 2013, 10:29:44 »

кажи до каква цена я искаш?в сватбен център софия има доста голямо разнообразие от рокли до към 1000 лева,а ако няма твоя размер ще ти я ушият.ако е над 1000 лева момичетата ще ти помогнат. smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #275 -: март 05, 2013, 10:38:41 »

Едно сутрешно вдъхновение smile


Това набраното на дупето е отличително за Инбал Дрор, моята любима дизайнерка на Булчински рокли, изглежда супер, за съжаление мяота рокля няма тази ефирност, но и цената и е тройно и четворно по-ниска от тези така прекрасни ефирни рокли diablo
Активен
borissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 05, 2013, 10:58:58 »

Определила съм до 2500 лв. за рокля. Ходила съм само в Сватбения център, там наистина имаха моя размер дори 2-3 готови за взимане без поправки, но някак не ми допадат.Иначе наистина бяха любезни и влязоха в положение. В интернет разглеждах рокли на "Романтика", M.tyler и Арети, които много ми харесват, но въобще не знам дали имат големи размери, дори с поръчка. Ако някой е имал моя проблем, нека ми пише, тъй като в момента съм много ангажирана в работата и с общата организация и още не съм смогнала да ходя да меря. Повечето ми омъжени приятелки са си купили рокли от Романтика, аз им звънях по телефона да си уговоря час да разгледам и евентуално да пробвам, не се държаха никак любезно и от тук съдя, че едва ли ще влязат в положение и ще помогнат да си намеря подходяща рокля. huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 05, 2013, 15:24:30 »

Знам че една приятелка, която не можа да си намери рокля която да й стане,  откри в Романтика. За възпитанието им- не се съмнявам, има и други оплаквания оттам. ама важното е да си намериш роклята. и в грънчаров и син шият по поръчка. и там виж.

да вметна един прекрасен гръб на рокля, просто се влюбих:

Elie Saab Haute Couture Spring/Summer 2013
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #278 -: март 06, 2013, 10:59:09 »

Ето и една къса рокличка, която гледах вчера в Морган и мисля да си купя, за семейната закуска на следващия ден след сватбата и надявам се за тръгването ни на сватбено пътешествие веднага след това, удобна е и е от доста приятен неспарващ плат, идеална за август месец :-)


* photo3.JPG (19.41 KB, 336x336 - видяно 4184 пъти.)
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 06, 2013, 11:00:42 »

Много симпатична и ще можеш да я носиш след това smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #280 -: март 06, 2013, 12:00:26 »

Мрявка, харесва ми много! smile А ти мислиш ли да имаш втора рокля, за малките часове на купона?
Активен
Favorite
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #281 -: март 06, 2013, 12:02:27 »

Вчера минах през M.Тyler, имаха интересни модели  good Момичето ми обясни, че за по-нестандартните размери правят поръчка от чужбина, която идва за около 3 месеца  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #282 -: март 06, 2013, 12:42:03 »

Ето и една къса рокличка, която гледах вчера в Морган и мисля да си купя, за семейната закуска на следващия ден след сватбата и надявам се за тръгването ни на сватбено пътешествие веднага след това, удобна е и е от доста приятен неспарващ плат, идеална за август месец :-)

Супер готина е , на мен ми трябва подобна  втора рокля късичка за след сватбената фотосесия smile, ще ми пратиш ли линкче от къде я намери smile мерси smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #283 -: март 06, 2013, 12:47:07 »

Мрявка, харесва ми много! smile А ти мислиш ли да имаш втора рокля, за малките часове на купона?

За сега нямам такъв план, ако видя нещо, което страшно много ми харесва и има изгодна цена, може да помисля, но по принцип съм влюбена в моята рокля и не искам да я свалям и за минутка в ноща на сватбата  heart
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #284 -: март 06, 2013, 20:50:49 »

Някой дали може да ми  каже в romantika feshion как са цените на сватбените рокли,защото не съм от София а има доста хубави,но дали не са и скъпи?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines