Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 17:23:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 228977 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 03, 2013, 07:49:13 »

на мариола , честито миличка, за нашите пищни булки ще кажа, че ще бъдат красиви, не само в деня на сватбата,но и всеки ден,защото са обичани,има моделчета, които са за бременни булки, ако има бременни да се насочат към роклите с много висока талия,почти под бюста,римски ли как се водят

не зная дали сте ходили на този адрес,скоро го откриха в русе
Моден бутик Радина-Мария:
 гр. София
 ул. Пиротска 5
 Търговски комплекс "Перфект";

 Моден бутик Радина-Мария:
 гр. Русе
 площад Свобода 7
 Търговски комплекс "Дунав", ет. 1;

 Дизайнер: Петя Попова
 Телефон: 0888/229850
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: март 03, 2013, 09:27:53 »

Аз мисля ходих в този магазин Радина-Мария и там имаше едно момче  shok той, каза че те повече шият и ако искам ще ми ушият. Имаше една рокля, която можех да пробвам и се наложи приятелките ми да ме облекат, беше забавно.
В отговор на cherry_lady1984, да кажа че и аз стигнах до извода, че трябва да има обръч. Аз също съм с малки рамена, и горе-долу голям бюст. Аз искам да си скрия корема, дупето и краката. Аз пробвах А-линия, сама долу с обръч и ми допадна и принцесите, кото нестояха лошо, но са много обемни.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 03, 2013, 09:40:40 »

рататуи в русе имат няколко модела на манекен,просто ги мернах през витрината и ги намерих в нета smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 03, 2013, 09:55:03 »

Момичета, изправена съм пред следната дилема- разбрах, че след 2 седмици в бридал фешън ще докарат роклята, в която съм влюбена, един модел на проновиас. Знам, че цената й ще е много над това, което мисля да дам за рокля и се чудя дали има смисъл да отида да я пробвам изобщо. От една страна много искам да се видя в тази рокля, но от друга ако се влюбя в нея какво е правя? Вие как бихте постъпили?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: март 03, 2013, 10:52:44 »

рататуи , ммила аз бих я пробвала бих се видяла...ако ми стане и ако се харесам,жеднага на шивачка да ми я ушие, ако не здраве да е...така няма да се тормозиш това ли е била роклята
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 03, 2013, 12:52:07 »

Вчера след дълго обикаляне намерихме подходящите платове за моята рокля - памучен сатен, тюл и брюкселска дантела в шампанско.. heart Както и тюркоаз за роклите на шаферките  yahoo
Всичко наведнъж и много съм щастлива...нямам търпение да започнем да я шием  yahoo
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 03, 2013, 13:20:04 »

браво деска, дано роклите станат готови по-бързо, че да ни ги покажеш, да се порадваме  Bravo
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 03, 2013, 13:34:31 »

браво деска, дано роклите станат готови по-бързо, че да ни ги покажеш, да се порадваме  Bravo

ще трябва да чакам ред малко, че мама шие абитюрентките в момента...нооо тъкмо като се оправи времето и ще се почва  danceg
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #248 -: март 03, 2013, 13:42:26 »

Голямо предимство е ,че майка ти ще шие роклите Bravo Така поне отпадат всички притеснения,че нещо няма да се е получило ,както трябва good
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 03, 2013, 14:10:38 »

Голямо предимство е ,че майка ти ще шие роклите Bravo Така поне отпадат всички притеснения,че нещо няма да се е получило ,както трябва good

така е и предимството е още по-голямо, защото тя ми шие например всяка година ново зимно палто, официалните дрехи за разни поводи, ризите и панталоните за работа...
Златна ми е маминка  give_rose

За да не ми е съвсем офф -топик коментара...единственото,което все още не съм решила е как точно да направим роклята от бюста на горе...искам да има нещо, което да я държи, за да не ми се свлича. Давайте идейки ако се сещате...

Бюстието ще е плат и отгоре дантела до под талията и след това тюл...нещо като на тази снимка....но аз искам връзки отзад задължително. Това први проблем с горната част. Ако използвам този вариант от снимката, не трябва да съм с връзки, а с копчета или цип...и затова съм в такава чуденка...

 
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 03, 2013, 16:00:52 »

според мен ципа и копчетата стоят по-добре, но имат недостатъка, че ако си промениш килограмите, ще трябва да преправяш роклята. Плюс това, ципът може да се скъса ако ти е прекалено тясно. От друга страна стои много по-елегантно и завършено когато е с цип. Но това зависи и от самия модел на роклята. и зависи как точно е направено - дали има плат под връзките (лично аз не харесвам този вид), или са само връзки. Как завършва (с панделка, възел или се скриват самите връзки). А най-важното-когато са прекалено стегнати връзките, стоят много грозно...
Активен
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #251 -: март 03, 2013, 16:31:14 »

Здравейте, искам да попитам някой знае ли цените на Деметриос? Искам да си купя, не да наемам.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 03, 2013, 18:08:03 »

деска засто не пробваш нещо такова, с рокля с яка,сетам се един клип на малина "черните очи" с една бяла рокля е,виж го ако има как да се нагоди към корсет с връзки тази яка
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #253 -: март 03, 2013, 22:17:16 »

Здравейте, искам да попитам някой знае ли цените на Деметриос? Искам да си купя, не да наемам.


Не си спомням вече със сигурност, но мисля в интервала 1200-2000 лв, поне тези, които аз пробвах.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 03, 2013, 23:46:50 »

А на проновиас, дали помниш ценовия диапазон? Там даваха ли да се правят снимки? И последен въпрос има ли лимит колко рокли да пробваш?
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines