Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 17:22:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 228975 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 01, 2013, 20:17:45 »

не ме бърка,че някой ще има подобна или същата,аз я купувам азщото ми харесва,защото ме прави красива,не избирам рокля така че да съм само аз с нея..,.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #226 -: март 02, 2013, 15:44:59 »

момичета да се похвала и аз си имам рокля много съм щастлива, ще ми излезне само 700 лв а е мечтаната рокля, е не е от софия и за съжаление никой не мога да насоча там да отиде, от Македония е smile и е най скъпата рокля в целия град  yahoo, съвсем случайно я намерих тъкмо се бях отказала, и влизаме в магаина с мама и жените чакаха булката да дойде да си я взме и на бързичко я мерих smile и мама каза е това е винаги съм си те представялоа в такава рокля   good, ще е готова за 2 месеца и е от мега качествени материяли за супер добри пари  yahoo , и един съвет само с мама по магазини smile с никой друг smile успех на всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 02, 2013, 16:06:27 »

Честито! Браво на теб, че си намерила мечтаната рокля! ще споделиш ли къде от Македония? А казваш, че и материалите са хубави, навсякъде там ли е така или само в магазина, от който ти си си избрала роклята?
А за това, че само с мама по магазините съм напълно съгласна с теб, майката е единствения човек, според мен, който вижда теб в роклята, а не роклята.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #228 -: март 02, 2013, 16:20:55 »

Мерси ratatui smile Наистина мама виждаше мен а не роклята smile града е Струмица, на 30км от Петрич е , в повевето магазини не бяха много качествени, но този винаги е бил най луксозния магазин и като малка си мечтаех от от тях да ми е роклята smile за съжаление в малките градчета нямат сайтове и не мога ви покажа какво прават в магазините, но определно тази рокля в софия щеше да ми струва на 2000  angry
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #229 -: март 02, 2013, 16:28:52 »

Мерси ratatui smile Наистина мама виждаше мен а не роклята smile града е Струмица, на 30км от Петрич е , в повевето магазини не бяха много качествени, но този винаги е бил най луксозния магазин и като малка си мечтаех от от тях да ми е роклята smile за съжаление в малките градчета нямат сайтове и не мога ви покажа какво прават в магазините, но определно тази рокля в софия щеше да ми струва на 2000  angry

Честито! Това е велико чувтсво, да отметнеш едно такова задължение, поне за мен беше, чак тогава наистина с епочуствах булка, булка с рокля  Bravo danceg Girl_hide!!!!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 02, 2013, 16:29:35 »

mariola85, ти ми даде тема за размисъл, аз отдавна си мисля ако преди сватбата ходим някъде на екскурзия да се огледам за рокли, но си мислех за Истамбул, а не бях помислила за Македония. А за цената, като гледам тук на какви буклуци цените им са по 500-600-700лв. А там сле два месеца ще ти бъде готова или ще ходиш на проба след толкова?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #231 -: март 02, 2013, 17:04:05 »

mariola85, ти ми даде тема за размисъл, аз отдавна си мисля ако преди сватбата ходим някъде на екскурзия да се огледам за рокли, но си мислех за Истамбул, а не бях помислила за Македония. А за цената, като гледам тук на какви буклуци цените им са по 500-600-700лв. А там сле два месеца ще ти бъде готова или ще ходиш на проба след толкова?

Изработката им е за 2 месеца, може и напълно да  е е готова за толкова, просто аз ще хода на проба за  великден и ще добава няколко детаили и ще ми е готова до седмица , а и навата сватба е в йуни чудех се много дали да е дантела или цветенца по долната част  Wink  на 3 часа път е от тук струмица и има директен рейс до там smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 02, 2013, 18:05:29 »

Честито Мариола, много е хубаво, че си намерила мечтаната рокля. Поздравления! Ще чакаме снимки естествено.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 02, 2013, 18:18:02 »

Здравейте момичета:)
Доста запалено чета вашите коментари и вълнения по откриването на идеалната рокля за всяка от вас. Аз също съм в трескаво търсене, и бих искала от вас ескпертно мнение, тъй като по мой наблюдения има от вас които доста разбират не само от рокли а ми и от доста други неща по организирането на едно таково събитие.
Аз ще съм от онези булки, които няма да могат да свалят чак толкова килограми, за да изглеждам като тези момичета от снимките, така че бих искала да ви попитам за съвет--->каква рокля би отивала на пухкаво момиче като мене- имам си и дупе и цици и корем-целият пакет smile smile smile smile smile
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 02, 2013, 18:42:25 »

пробвай с ръкавче,може и с прилеп ръкав.пробвай различни модели. :)и аз не съм от най-слабите,ориентирах се към такава с обръч,защото пък талията ми е малка и така се подчертава.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 02, 2013, 19:17:27 »

Аз също смятам, че ръкави са много добро предложение, много харесвам дългите дантелени. Корсета винаги помага за създаването на ефекта пясъчен часовник. Важно е наличието на колан в най-тясната част на тялото, за да не се губи талията. За да е по-подчертано може да е в някакъв цвят, например в цвета на сватбата. Това съм чувала от стилисти из youtube. Успех с търсенето на Роклята  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 02, 2013, 19:59:53 »

Аз също съм пълничка, но при мен е повече в кърема и краката, имам и гърди де. Като ходих да меря ми направи впечатление, че по обемните модели, които се разклоняват надоло стоят по-добре- примерно А-линия или принцеса прикриват поне моите недостатъци и подчертават гърдите и талията. Като пробваш ще видиш кое как ти стои и ще решиш, кой силует ти стои най-добре. Проблем, с който аз се срещнах е това, че за по-пълнички жени няма размери, които да можеш да пробваш, в повечето магазини отговора беше "Еми, имаме 1-2, които миже и да Ви станат" и това от 30 рокли в магазина примерно.
Пожелавам ти успех в търсенето и чакаме отзиви!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 02, 2013, 21:00:12 »

Ооооо аз вече се сблъсках с това нещо- да влезнеш в магазина и да те гледат като не знам кво и да ти казват:еми за вас нямам нищо да пробвате и това уж 'столицата' на булчинските рокли Асеновград!
Отделно гледам адски много сайтове - в българските забележете броят се на пръсти онези които предлагат по големи номера - да ги видиш .Ако пуснеш други сайтове- по скоро американски и английски си има модели Plus sizes.
Странна работа.Аз знам че ще шиеме ам друго си е да облечеш да придобиеш представа. Аз имам една страхотна рокля на Next, която е голям размер но повярвайте ми така е направена че всичко което трябва да се скрие се скрива и седи много добре на пищна фигура.Разбира се не е купувана от БГто!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 03, 2013, 00:02:27 »

То е ясно, че за такива като нас пухкави дами, ще се шие на мен в много ателиета ми казаха "не се притеснявайте ще ви направим всичко каквото искате", ама а искам да се видя, за да си избера, а те немогат да ми предложат нищо готово да пробвам!
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 03, 2013, 01:33:17 »

аз влязох в магазин на "снежанка" на солунска и тази смръдла като ме видя каза:"нашите рокли са прекалено малки,нямаме вашия размер",все едно че си втора ръка.както и да е-смело пробвай с обръч-всичко което намериш!както казах аз съм абсолютно несъразмерна-със среден към голям бюст,смалки рамена,с малка талия и голям ханш.при мен с такава рокля се създаде точно фигура като на пясъчен часовник и то това на което се наблегна бе точно долу където е обръча и ме направи елегантна!ох дано съм помогнала че не обеснявам както трябва!
пробвай и варианта ако е обръч да има и набор и коланче на талията-това мен ме направи да изглеждам по-слаба отколкото съм! smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines