Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 19:17:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 229007 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 27, 2013, 20:14:09 »

момичета, аз съм от най-малките булки, 155 см,цялата сватба ще я изкарам на високи токове, трябва да са удобни, и роклята да пасва на ниска фигура
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #196 -: февруари 27, 2013, 23:07:51 »

MeryMery, на мен първата рокля ми допада много повече.Тип коктейлна, много елегантна. Но зависи с какво си се представяш и как ти стои ! И аз исках да съм с къса рокля, но се оказа почти невъзможно за намиране...

Случайно попаднах на разкошна рокля, много раздвижена и нещо по-различно. Ех, как бих искала да бях с нея.... Цялата визия много ми допада  heart

Активен
smart
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #197 -: февруари 27, 2013, 23:09:24 »

emmmmmy, Оскар де ла Рента ми е любим, този първият модел отдавна ми е в топ 3! Според мен шлейфът отзад може да се маха.
Непостижима е за реплика според мен обаче sad мечта ако използват някой по-крещящ отенък, може ефекта да е плачевен.
petq1989, напълно те разбирам за проблема с обувките, самата аз нося само равни по принцип...
В лайта ( а и в другите сайтове) предлагат обувки за танци на доста добри цени, те са много удобни, направени максимално ергономични с коркови подметки...сигурно ще ги изтъркаш за един ден, ако ти се наложи да ходиш навън по-дълго, но поне ще е удобно. За съжаление почти нямат избор от цветове - преобладават черните, има и някои цветни ако ти пасват на идеята.
Активен
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #198 -: февруари 27, 2013, 23:19:25 »

И аз още се чудя,коя да е Роклята.
Първата ми харесва повече,но пък втората е по-романтична и някак по за сватба.
Харесвам дългите рокли и съм си мечтала за такава,но не си се представям на градинското парти вкъщи,разхождайки се с такава.Не мисля,че ще се чувствам удобно.
Аз също съм от ниските булки-157,а младоженецът 185см.
Ако срещнете подходящи удобни обувки за някоя от тези дже рокли..... smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 28, 2013, 09:37:09 »

Thea, роклята е страхотна, много е нежна, прилича на фея  Girl_hide От къде я намери?
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #200 -: февруари 28, 2013, 11:00:18 »

Thea, разкошна е!!! И моята мечтана рокля е с такива листенца и цветенца по долната част, но е друг силует и си е дълга до долу. Тази е като горска фея  smile good
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #201 -: февруари 28, 2013, 13:11:21 »

adi4ko,роклята е взех оттук, има страхотни неща. Мисля, че е на Temperley

http://jldesigns.blogspot.de/2010_10_01_archive.html

Сватбата наистина е горска. Много добре си пасва роклята с темата. А на мен и букета страшно много ми хареса, много харесвам памук ! smile

malkabulka, покажи каква си си харесала ти  smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 28, 2013, 13:57:56 »

emmmmmy, Оскар де ла Рента ми е любим, този първият модел отдавна ми е в топ 3!
Смарт, ето ти още малко красоти тогава http://woman.hotnews.bg/images/2840/132019.html#photos
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 28, 2013, 14:11:06 »

неща които ме впечатлиха:


http://www.brides.com/wedding-dresses-style/destinations_marys_bridal_informals-2227-2000000001460187
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #204 -: февруари 28, 2013, 16:43:40 »



За мен това е роклята  heart Аз съм доста висока (181 см.) и смятам, че ще се допълваме аз и тя... Боже, как говоря за нея като за живо същество blush Това е от онези рокли, които аз, а по-късно и дъщеря ми (ако ми се роди дъщеря) един ден ще вадим и тайно ще обличаме, аз - с носталгия по миналото, а тя - с копнеж да бъдещето.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #205 -: февруари 28, 2013, 17:04:30 »

Етно една прекрасна българска булка:
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #206 -: февруари 28, 2013, 17:05:54 »

И отпред:
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 28, 2013, 17:21:11 »

Днес бях на разходка из булчинските магазини на Пиротска и да напиша впечатленията си накратко, ако някой го интересува.
Тръгнахме от халите по посока женския пазар. В първия магазин имаха само 2 грозни модела, които да ми станат, защото съм по-пълна. В сватбен салон Диаманти, май се казва в първия безистен имаше само 1 по-голям модел, там продавачката е страхотна- много е мила и услужлива.
Харесах си една дантелена рокля в Палома Фешън, там отношението също беше много добро.
В следващите магазини също имаше някой модели, които ми станаха, но на повечето места отношението беше или никакво, или направо лошо.
Никъде не дадоха да се снима, но моята приятелка успя на някой места да направи по някоя тайна снимка, за да мога все пак после да се видя. В Малкия цум дори искаха пари, за да ти дадат да пробваш рокля.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 28, 2013, 19:40:45 »

Мили дами,
И аз се включвам в темата за булчинската рокля. От две седмици чета, но тъй като днес си избрах и поръчах рокля, мисля да споделя впечатления.
Тъй като номера със запазването на часове за проби и цялото обикаляне по ателиета ми се видя малко сложно за упражнение за моята рокличка, реших да пробвам малко по-различен вариант. В момента има изложение на абитуриентски рокли, и тъй като те са един вид шарени булчински, отидох да пробвам там. Имах идея как изглежда Роклята за мен - късичка, с дантела, т.нар. изкуствено деколте,  и се оглеждах за подобни модели.
Първо пробвах един модел на Палома Фешън. Бяха много любезни, и разбира се изненадани, че именно там си търся рокля. Обещаха, могат да се направят промените, за да се получи мечтаната от мен рокля, но аз все пак исках да по-обиколя още веднъж.
Роклите на Холидей също много ми бяха харесали, а и имаха модел, който почти на пълно съвпада с роклята, която си бях харесала из интернет. И след като я облякох, разбрах че това е моята рокля. Много е удобна и лекичка, а най-сладкото е, че има джобчета. Не можах да я намеря в сайта им, но като я намеря ще ви я покажа. Момичетата тук също бяха много любезни, но аз като се видях в огледалото и на лицето ми се изписа, че това е роклята и нямаше нужда да ме уговарят повече.
Успех на всички, на които им предстои среща с Роклята smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 28, 2013, 21:47:23 »

Момичета, някоя от вас има ли представа какви са цените горе-долу  в сватбен салон Одета - намира се в началото на Патриарх Евтимий?
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines