Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:27:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 229058 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 24, 2013, 15:59:11 »

Роклята на scilla много ми хареса!!! точно такава искам, някой има ли идея къде се продава нещо подобно?
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #166 -: февруари 24, 2013, 18:33:01 »

Petq1989, не виждам нищо лошо в поста ти, за да го приемам лично. Аз също имам подобно образование, но не съм се виждала в сватбена рокля преди, дори леко се притеснявах от този факт. Затова ми беше изключително полезна първата консултация. Повечето рокли, които видях ипробвах наистина бяха много красиви, явно очакванията ми са били по-ниски. Факторът е субективен и от гледна точка на вкус.
Естествено, че всички в търговията искат да продават, но не всички го умеят. Сравнението идва от бутици, в които роклите бяха от едини същи ценови клас. В крайна сметка е важно в края на деня дали си открила роклята или не. Аз имам още 6 месеца до сватбата, през което време ще имам възможност да разгледам и рокли в чужбина, но някъде тук бях чела, че цените унас са далеч по- нормални, а и при положение че открих нещо, което наистина ми допадна и вече 24ч не ми дава мира мисълта за него, май май няма да умувам още много.  Wink
Активен
flubena
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #167 -: февруари 24, 2013, 21:20:15 »

Здравейте,
Моята сватбена рокля избрах от Пиротска. Не съм за онлайн-поръчката на сватбени рокли, предпочитах да я видя "на живо" и да се влюбя. Бях обиколила и сватбения Mall в Младост, и Сватбен център София, но цените са значително по-високи - 800-2000лв. Всичко е въпрос на вкус  smile Най-важното е в сватбения ден да се чувстваш като принцеса!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #168 -: февруари 24, 2013, 23:31:59 »

Страхотно звучи  good
Нямам търпение да се прибера в БГ и да пробвам. Кажи ти като пробвала русалка удобно ли ти се стори, че на мен това ми е притеснение, как ще се ходи с тая рокля?
Bbride, ако ти кажа че се чувствам супер удобно ще те излъжа моята рокля, аз държах да я стеснят максимално, защото не ми харесва как стоят русалките от талуята мадолу прави, аз исках да си очертава извивките възможно най-много, резултата е- в огледалото изглеждам зашеметяващо (без да звучи нарциско, но наистина не можах да се отлепя от огледалото като я облякох след стесняването), това изглеждане обаче си е за сметка на удобството, мога да правя не особено големи крачки и сядането не е супер лесно, но с леко повдигане нагоре на роклята става супер, със сиг. смятам да си издържа цялата нощ с моята рокля :-))), булото обаче ще го махна сигурно бързо бързо. Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 25, 2013, 17:02:26 »

много подробен сайт с модели на всякакви модни къщи в БГ и много рокли със снимки:
http://www.dessislava-wedding.com/products.php?id=1&fid=1
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 25, 2013, 18:14:53 »

Стори ми се,че в сайта  видях модел, който съм виждала в китайски сайт - роклята е малко особена и ми беше направила впечатление
Активен
smart
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #171 -: февруари 26, 2013, 00:01:28 »

Здравейте отново! Пиша след едно леко изморително обикаляне днес. Честно казано във всички салони си харесах по нещо, което си беше точно като за мен. Но като цяло потрепването ми се случи само с една рокля. В крайна сметка се колебая между две рокли от един и същи салон, а и не мога да не взема в предвид и изключително компетентното и професионално обслужване в Princess. В останалите салони просто обличах и събличах и никой не ми подсказваше кое ми отива, кое не, кое ме смалява, издължава и т.н. Съвета ми е дори да не си вземете рокля от тях, поне да започнете с проба там, за да ви е ясно какво търсите на другите места. В Арети също имаше интересни модели на прилични цени. В Bridal Fashion на бул. В. Левски ходя за втори път и въпреки прекрасните рокли, има нещо което като цяло не е както трябва във въздуха ако ме разбирате. Първо ми подадоха голям класьор с извадки от каталози и ми казаха каквото си харесам да си го заделям, докато в един момент не ме попитаха дали поредната рокля ми харесвала повече от другите, защото все пак имам 4 безплатни проби, а оттам нататък се заплащали. Това не ми го бяха споменали в предишни разговори по телефона и на място и се почувствах малко тъпо, ентусиазма ми се изпари. Aegean имат прекрасни рокли, които са само мостри, и ако разполагате с време могат да ви поръчат чисто нова само за вас. На повечето места роклите бяха в големи размери, а аз съм 36 EU или 6 US, а тук имаше няколко които дори бяха моя номер. Усещането с точния номер е съвсем различно. Изключително любезни и лъчезарни. Следващата седмица ще правят поръчка от новата колекция и ако има рокля, която си харесвате може да им звъннете да видите дали има наличност - ако не, могат да ви я поръчат и да дойде за да пробвате, без ангажимент да си я купите непременно. Надявам се да съм била полезна, на тези които тепърва започват да разглеждат. Успех в търсенето на единствената lol)))))
Принцес - много яка фотосесия на гара Казичане - как вървят цените там?
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #172 -: февруари 26, 2013, 07:55:12 »

Трябва ли да си запазваш час за проба в princess
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #173 -: февруари 26, 2013, 11:10:16 »

 smart, имат колекция 2012 на San Patrick в която наличните модели са намалени, която идва около 2000лв средно, като има и по-скъпи и по-евтини в зависимост от наличностите. Имат и от новата колекция 2013 която по спомен се въртеше около 3000лв и нещо. Предполагам, че имат и други неща с цени както нагоре, така и надолу от тези. Колекцията на Принцес не съм пробвала, днес ще ходя отново и мисля да погледна по-обстойно, тъй като миналия път бях ограничена във времето. Можеш да попиташ за цени и по телефона ако си харесаш нещо конкретно от сайта.

sladurche123, да, трябва записан час, както и в останалите салони, в които бях. А пък и така е по-спокойно и обръщат внимание само на теб 100%, както трябва да бъде.

Успех!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 26, 2013, 19:15:13 »

моята сватба е след 4 месеца и малко,не съм ходила никъде да обикалям, малко ми е притеснено,хем съм ниска,хем съм слабичка,хем съм си харесала няколко снимки и усещам,че накрая ще се побъркам и ще ми избият балансите,и цял ден на ток,имам хубави токчета, ама цял ден издържа ли се на 13 см ток sad cray бива ли, бива ли да съм 155см  cray
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 26, 2013, 20:20:27 »

petq1989 споко, важното е да се забавляваш. Не си сама-и аз съм нисичка 158, а приятеля ми е 185 ...  и аз си бях харесала 4-5 модела рокли , накрая си купих доста по различна от това което бях набелязала ( но ми харесва много )   yahoo Всичко ще се нареди, бъди сигурна  smile просто имай малко търпение
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 26, 2013, 20:48:12 »

С риск да съм  Offtopic ще се включа в групичката на ниските булки с високите мъже - 163 на 188 biggrin
Не съм мерила рокля още, но си мисля, че тип "торта" няма да ми ходи заради ръста ми...така, че или ще е къса (като аватара ми) или ще е дълга по тялото smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #177 -: февруари 26, 2013, 21:24:57 »

Момичета, ръсалките издължават страшно мн, и аз не съм от най-високите 168 с гадже 198 smile, но с моята русалка и 13 см съм си бомба smile, принцесите по мое мнение не са за по ниски момичета, аз се чувствах като гъба в тях, а не искам да си представям ако бях застанала до стройното ми любовче на какво джудже щях да приличам, затова за мое голямо съжаление първата ми а ла вера уанг мечтана рокля от филма "войната на булките" като първа отпадна...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #178 -: февруари 26, 2013, 21:55:55 »

Мрявка, ние сме на същата височина като вас! smile
Аз ще си търся рокля другата седмица ще гледам в Бургас и София, но ако не си харесам ще разглеждам в Англия - тук разстоянията са по-големи и за това не съм се наканила до сега.

Иначе ето и типа рокля, която искам:

http://www.essensedesigns.com/stella-york/dresses/detail/5745

Не искам да е прекалено голямо или прекалено дълга, за да може да ми е удобна, а ако бях малко по-смела, бих искала ето тази:

Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #179 -: февруари 26, 2013, 22:03:45 »

Аз съм 164, а той 185, общо взето същата картинка като при вас малко или много. Русалките наистина издължават, но аз се намерих в рокля, която е една идея по-прибрана от а-линията.  Във всеки магазин тръгвах от русалка и приключвах по един и същи начин. Един от последните ми варианти беше даже русалка с шлейф отгоре, или казано направо Ривера на Сан Патрик. Има трикове за издължаване в някои рокли, просто трябва да се вгледаш внимателно в структурата и детайла, височината на талията, деколтето. С пробването всичко си идва на мястото lol)
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines