Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 09:19:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 229162 пъти)
 
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #60 -: февруари 06, 2013, 10:41:33 »

Мрявка, стахотна информация ни даваш, на мен скоро ми предстои това упражнение. Я кажи според теб по колко магазина на ден е удачно да се посетят, така че да не се измори човек.

Ще ми кажеш ли за роклите на St Patrick как вървят като ценови диапазон, имат ли всичко от новата колекция. Ако желаеш покажи и твоята рокля мечта  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 06, 2013, 11:02:29 »

Мрявка, много полезна информация, благодаря smile
И мен ме интересуват цените на St.Patrick или някакъв диапазон. В момента и аз съм се спряла на един модел на St.Patrick и един на Проновиас, но още не съм ходила да меря. В Принцес беше ли си запазила час?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #62 -: февруари 06, 2013, 20:57:53 »

Предстои ми тази така сладка обиколка. Бих добавила в списъка си FEDE и Atelier Voila!  blum Стискайте палци. Мравче, супер информация!  Bravo  Bravo
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #63 -: февруари 06, 2013, 21:36:58 »

Изхождайки от собствения си опит, бих посъветвала всички бъдещи булки, ако разполагат с достатъчно време и възможност, да отделят повече от един ден за обиколка и проби. Аз лично гледах да не посещавам повече от 2 сватбени салона в един ден, за да мога да им отделя достатъчно внимание, без да се налага да препускам през тях. Във всеки салон пробвайте повече от една рокля, дори и да не сте убедени, че това е точно вашата, определено има смисъл да се видите в различни кройки и модели. Добра практика е да си запазвате предварително час - гарантира повече внимание и добро отношение give_rose. Аз обиколих повече от 10 магазина в София преди да взема окончателното решение и противно на очакваното, не познах роклята си от първия път.
Към списъка на магазините бих добавила Holiday на Парчевич (консултантката е страхотна) и Paloma Fashion на Витошка, дизайнерката е страшно мила и е страхотен професионалист, кумата ми си поръча роклята при нея и остана много доволна.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #64 -: февруари 06, 2013, 23:51:12 »

Здравейте момичета,
съжалявам, че чак сега отговарям, но в мом. ми тече сватбената организационна седмица и не съм се спряла целия ден.
1. Колко магазина на ден е оптимално да се посетят е много относително, ако живеете в София аз не бих посетила повече дори от един на ден. Докато си бях в държавата, в кято живея, посещавах всички около мен в период от два месеца по един максимум два на седмица, така ми беше спокойно можех да мисля размислям и да се радвам най/вече на тази емоция. Това, което направих аз не го препоръчвам, за мен беше свързано със стрес и голяма умора, въпреки че голяма част от роклите аз вече познавах и бях пробвала в магазини из Европа, знаех какво ми харесва и мислех, че нямам нужда вече от кой знае какво премисляне, а просто да видя нещо точно опредлено, което търсех. За съжаление, работа и учене ме ограничават от време за престой в БГ и така се наложи да направя този голям галоп по магазините из София, слава богу с ГРАМАДЕН за мен успех Girl_hide Girl_hide Girl_hide!!!! Надявам се че и с поправката и булото всичко ще бъде наред! heart heart heart

2. За цените на роклите, не мога да ви кажа момичета съвсем сигурно, аз имам навика да се влияя от моят вечен стремеж да направя добрата сделка, може би от цялото икономичско следване съм се изкривила и затова си казах, този път ще искам да знам цените чак накрая и само на това, което ме интересува и ми е харесало много, за да не се влияя от цените за това важно решение. Така знаех цените само на много малко от всичките десетки рокли, които облякох. Но съвсем бегло мога да кажа че Проновиас имаха според мен рейндж от 2000 и най-вече нагоре, St Patrick незнам, защото тях изпробвах само в принцес и след като видях моята не исках да знам нищо повече. Тя беше от миналогодишната колекция, и имах късмета да я получа намалена, така че незная цените на новата колекция, но предполагам че ценовия сегмент е подобен на този на Проновиас.

3. Момичета ПРАВЕТЕ СНИМКИ! Това помага наистина страшно много, аз след като видях моята рокля бях принудена от мама да изляза навън за едно кафенце, за да се успокоя, за да мога д амисля трезво излязла от лудата еуфория yahoo yahoo yahoo, в това време докато пиехме кафе, направихме няколко колажа за съпоставка на най-добрите рокли досега и МОЯТА рокля беше абослютен победител във всички категории, разпратих снимки на кръстницата и шаферките и всички бяха на мнение--> бягай да я купуваш МОМЕНТАЛНО  yahoo yahoo yahoo

4. Аз имах навсякъде часове, тъй като неможех да си позволя да не са свободни, когато отида там, нямах време за разтакаване, НО в един ден 5 часа е непосилно нещо, аз не успях да стигна до принцес, това беше последният ми час, и решихме да останем до следващият ден в сф и да посетим на сутринта принцес без час. Нямаше абсолютно никакъв проблем, момичетата бяха не просто любезни, а невероятни! И въпреки това аз бих си запазила час, защото така сме по-спокойни, че няма да бъдем върнати, поради невъзможност да бъдем обслужени.
« Последна редакция: февруари 07, 2013, 00:05:04 от Мрявка » Активен
inkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #65 -: февруари 07, 2013, 23:01:39 »

Здравейте и от мен!

Напълно споделям мнението, че обслужването в Принцес е невероятно, за което пък аз съжалявам, че не открих моята Рокла там.  Истината е, че аз бях малко кон с капаци, защото за мен няма по-красиви и стилни рокли от тези на Проновиас. Просто ме описват изцяло като стил и усещане и беше просто въпрос на време да пробвам няколко такива в Bridal Fashion докато открия МОЯТА рокля  Bravo

И да, цените са малко по-високи, но пък в момента, в който се докоснете до тях и ги облечете ще разберете защо е така...

Поздрави от мен и успех на всички с организацията  danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 08, 2013, 00:01:48 »

А в Bridal Fashion всички модели от новата колекция на Проновиас ли имат или само няколко? Ако искаш рокля, която я нямат могат ли да ти я поръчат?
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #67 -: февруари 08, 2013, 18:49:23 »

Здравейте момичета, моля ви кажете къде в София мога да намеря рокли на La Sposa и Аtelier Diadonal! Открих само бутик във Варна, а все си мисля че някъде бях чела че и в София ги продават, но не си спомням къде. Моля ако някой знае, да помогне.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 08, 2013, 21:25:35 »

видях едно красиво болеро  danceg и хич не е скъпо:

http://www.mdbazar.com/product_info.php?products_id=985&osCsid=05b4a356df6faf747746f98f6a36ec3a
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 08, 2013, 22:35:05 »

днес бяхме в сватбения мол и поръчахме роклята.ще е с обръч и чисто лилава,без камъни,като е готова ще снимам и ще показвам.цената е 400 лв.за младоженеца капарирахме костюм,риза,вратовръзка,поръчахме и халките.за това в другите теми. smile
Активен
Elkis
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #70 -: февруари 08, 2013, 23:29:43 »

Аз лично съм много разочарована от Ателие Воала. Преди бях чела, че са много учтиви и затова първо се спрях на тях. Не си спазват уговорките и се държат доста грубо. Едва ли не ти правят услуга, а ти не им даваш пари за едната рокля...
*Имайте предвид, че телефон за връзка е равнозначно на телефона за Потвърждение   mega_chok
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 09, 2013, 02:10:15 »

пусни го в темата за свършена и несвършета работа.не знам защо в бг е така.много ми е мъчно.е...и злобните и лоши хора сме станали.като е сватба трябва да те "одерат"иначе са се минали.кога тоя ориеталски манталитет ще умре? angry angry angry
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 09, 2013, 09:35:38 »

чери, честити халки и рокля  smile ще чакаме снимки  Bravo
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #73 -: февруари 09, 2013, 09:51:58 »

За ателие воала, ще кажа че те вече не съществуват, в момента тече ликводация на последните им мостри в сайта им, всичко е намалено на 60-70% струва си  за тези които още търсят рокли да погледнат сайта им.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #74 -: февруари 09, 2013, 17:47:41 »

За ателие воала, ще кажа че те вече не съществуват, в момента тече ликводация на последните им мостри в сайта им, всичко е намалено на 60-70% струва си  за тези които още търсят рокли да погледнат сайта им.

Наистина добри цени, но все пак са мостри, т.е. най-вероятно са пробвани от доста други момичета преди и освен това като качество... поне по снимките не ми изглежда по-добро от на тези, които може да се поръчат онлайн smile Но като за резервен вариант стават - не са лоши  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines