Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 07:25:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 229158 пъти)
 
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 28, 2013, 11:31:12 »

ох имам опит с мтайлър,харесах си една страхотна рокля бяло и лилаво обачеее.....цената беше 2000 лв.,а с отстъпката до края на януари 1600 което според мен е далеч над разумната цена за булчинска рокля.не знам дали имаш представа за цените им но са доста високи.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #46 -: януари 28, 2013, 11:41:52 »

Машка, да шуши ги бях забравила, благодаря, ще ги добавя, тъй като гледам ще тр да остана още един ден в софия, няма да стигне времето за толкова мн магазини май.
Чери Лейди, да зная цените, то е релативно кой как ги усеща, аз гледам от моята гледна точка, че където живея роклите, които наистина изглеждат добре са в пъти по скъпи от опменаатата от теб цена, затова ще обикалям в софия, тъй като цените са осезаемо по-ниски, от тези, които съм видяла досега.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 28, 2013, 11:43:27 »

ти си знаеш! smile
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #48 -: януари 28, 2013, 20:44:21 »

Имам едно въпросче - тъй като предпочетох да си поръчам роклята без фуста и да си купя такава допълнително - някой може ли да ми предложи магазин, в който да предлагат фусти на прилични цени?
Благодаря предварително! give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 29, 2013, 03:08:13 »

Maria681, в Сватбения център съм виждала,но беше доста отдавна, не знам дали още има.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 29, 2013, 09:39:03 »

Имам едно въпросче - тъй като предпочетох да си поръчам роклята без фуста и да си купя такава допълнително - някой може ли да ми предложи магазин, в който да предлагат фусти на прилични цени?
Благодаря предварително! give_rose
писали сме назад по темата. Има в сватбения център и не са скъпи.
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #51 -: януари 29, 2013, 11:27:49 »

Благодаря! Ще проверя в сватбения център. Явно не съм обърнала внимание на това назад в темата, а сега не ми се изчита пак цялата  smile  Girl_hide
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #52 -: януари 29, 2013, 16:54:45 »

Мрявка, аз бих добавила и булчински салон Holiday към списъка ти. Аз намерих именно там моята мечтана рокля, след като вече бях обиколила останалите, към които си се насочила. Можеш да видиш и Mon Amor на "Раковска", ако ти остане време.
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #53 -: януари 31, 2013, 21:21:16 »

Здравейте момичета!

Имам един малко странен въпрос... как се разбира коя е рокляТА? Премерих една, в която страшно много се харесах. Тя е наистина е перфектна - страхотна материя, изработка, цвят, оригинална.  И все пак тъй като ми е една от първата не спирах да се питам- ами ако видя друга? Може би малко се вманиачавам, но това е един от най-важните за мен дни в живота ми искам всичко да е прекрасно.  Ashamed
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 01, 2013, 00:53:03 »

пробвай много модели 20-30 и отсей,когато примерно останат 2 или 3 ги пробвай пак и помисли,ако трябва прибери се у вас и пак помисли.но ако питаш мен ако по- добре е по-рано да почнеш да търсиш.кога е сватбата? smile
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #55 -: февруари 01, 2013, 11:28:13 »

Оо има време. Чак юли месец. Но тази рокля е една от стара колекция и затова ме е страх да не изчезне.  pardon
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #56 -: февруари 01, 2013, 12:52:30 »

Здравейте момичета!

Имам един малко странен въпрос... как се разбира коя е рокляТА? Премерих една, в която страшно много се харесах. Тя е наистина е перфектна - страхотна материя, изработка, цвят, оригинална.  И все пак тъй като ми е една от първата не спирах да се питам- ами ако видя друга? Може би малко се вманиачавам, но това е един от най-важните за мен дни в живота ми искам всичко да е прекрасно.  Ashamed
Аз моята я познах без да съм я пробвала biggrin Видях модела и се влюбих, просто това беше... Не обичам налепани работи, исках да се докарва от кройка и т.н, не от камъчета и прочие. В последствие поразгледах какво се предлага, но винаги тя ми беше в главата. Накрая пробвах подобен модел, заспа ми - както очаквах, и си я поръчах - онлайн.

П.П. Аз обичам много рокли и имам доста. Знам какво ми отива и кое ме подчертава. Така че всеки си знае тялото и кое би подчертало красивите форми smile Например аз исках роклята да е с паднала талия т.е. воала да почва по надолу - по средата на дупето (не от кръста), защото имам малък ханш и исках да го подчертая. Като видях роклята бях убедена, че е тя heart
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #57 -: февруари 05, 2013, 15:02:54 »

Ами другата седмица пак ще ходя а магазина, още е там и ще видим. Мисля, че е тя, защото не спирам да си мисля за нея и да си се представям в нея, но да видим  Girl_hide
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #58 -: февруари 06, 2013, 10:32:59 »

Момичета искам да направя кратък преразказ на обиколката ми из сифийските магазини за рокли, може да бъде полезен за някого, като цяло трябва да кажа, че нивото на обслужване поне в 5те магазина, в кито аз бях е просто "без думи", да пазаруваш роклята на мечтите си в тези магазини е едно единствено удоволствие! Другото нещо е че навсякъде е позволено да се правят снимки, което е невероятна помощ след толкова много маагазини и рокли, можах съвсем реалистично вечерта преди да заспя да разгледам отново всички върху себе си и да преценя къде са плюсовете и минисите на всяка рокля. Избора ми беше ужасно труден, защото почти нямаше рокля която да не ми стои прекрасно, по думите на продавачки мама и приятелки съм родена за булка :-))), ако можех да купя всички щях :-))))

1. Романтика - имаше доста хора въпреки това получих внимание и можах да пробвам всичко което исках.
2. Арети - жената е просто невероятно мила, няма толкова мила и отзивчива консултантка, препоръчвам този магазин на всяко момиче, роклите са на доста сносни цени, а деметриос има прекрасни рокли, за съжаление след дълги размишления моята перфектна рокля не беше там, но на всеки започващ с търсенето абсолютно дълбоко му препоръчвам Арети, аз се чувствах там повече от перфектно обслужена и съжалявах че в крайна сметка не можах да намеря точно там моята рокля!
3. М. Тайлър - много мило, внимателно, изчерпателно и информативно отношение,  за съжаление роклите бяха в много ограничена разновидност, тъй като бяха на края на разпродажба, а новите колекци още не бяха дошли, моята рокля не беше и там.
4. Брайдъл Фешън - бяхме вече доста изморени на края на деня и като си харесах две рокли продавачката (явно също изморена в края на раб. Ден) започна да ме убеждава, че точно тези рокли са абсолютно неподходящи за сватба в август месец, и че няма смисъл да се пробват, на мен само това ми трябваше да си кажа ок и без това ми омръзна от пробване и чао чао, но тя се усети че подхода и беше грешен и веднага започна да ги вади и да разказва колко особено едната била много лека и щела много добре да ми стои, та изпробвах поне едната придумана от нея, но след дълго чудене не беше отново моята.
5. Принцес - възхитена съм от обслужването там до момента! Момичетата са върха! Аз открих там мията рокля и съм тоооооооолкоооова щастлива, роклята ми е st. Patrick, и е най невероятната на света, точно това което исках, тя си стоеше там и си ме чакаше :-)))))))))

Като заключение искам да кажа на момичетата живеещи в чужбина, роклите с интернационална продажба са в България с от 20-30% по-евтини, на места дори и 40%, така че покупката от софия при всички положения си струва. Аз ще получа и намаление за булото, както и безплатно почистване на роклята и корекция на цена, която извън българия щеше да ми струва минимум четворното.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 06, 2013, 10:38:14 »

роклята се познава когато е правилната, така стана с балната ми ходене, мерене, зяпане, и в един момент я виждам да манекена и си помислих "това е", абе влюбих се в роклята, после я пробвах, чувствах се уникално, като принцеса, въпреки че бях без грим без прическа, уморена и просто засиях като я пробвах... и веднага я капарирах,надявам се и сватбената рокля "да ми проговори" smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines