Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:51:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 218403 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 18, 2013, 19:31:28 »

Аз като им писах преди исках да я пробвам само, не съм се оговаряла за покупка, все пак неднаех дали ще е моя размер. Незнаех, че за 2-3 дни ще я продадат, а и си мислех че тази рокля идва като мостра- тоест да се пробва.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #421 -: март 18, 2013, 19:53:50 »

Чак па в защита на потребителя shok За какво точно? Случката не е приятна и е по-скоро недоразумение.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 18, 2013, 19:59:20 »

Аз не се изразих правилно- аз не я бях капарирала, нито се бяхме разбрали да я купя, исках да я пробвам щом дойде, а за няма и 2-3 дни някой я е купил преди мен и неможах да я видя.
Надявам се дя имам повече късмет с тази, която ще дойде след 2 седмици. Този път се разбрахме да ми се обадят щом дойде.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #423 -: март 18, 2013, 20:46:47 »

Стискам палци този път да успееш да се видиш в нея!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #424 -: март 18, 2013, 21:10:14 »

Аз не се изразих правилно- аз не я бях капарирала, нито се бяхме разбрали да я купя, исках да я пробвам щом дойде, а за няма и 2-3 дни някой я е купил преди мен и неможах да я видя.
Надявам се дя имам повече късмет с тази, която ще дойде след 2 седмици. Този път се разбрахме да ми се обадят щом дойде.
Както казах изключително НЕПРОФЕСИОНАЛНО. След като една рокля струва по 2-3 хил. лева би следвало интереса да е повече техен, отколкото твой! Но тук в БГ тази част много куца и са много малко фирмите, които отделят пари за обучение на персонал точно как се предлага, за да им правят още повече пари... Пълна скръб...
Активен
Favorite
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #425 -: март 19, 2013, 14:04:44 »

Споко, явно това не е била твоята Рокля  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 20, 2013, 18:10:06 »

една по -винтидж/старинна рокля, с акцент. За по-непринудени сватби навън е супер  danceg

още една, само че къса:

Dan & Corina Lecca, Fancy, Spring 2013







Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 20, 2013, 18:52:35 »

Аууу, еми, тази късата ми взе акъла  Girl_hide Толкова нежно, ретро-винтидж и романтично усещане излъчва..... Love girl
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #428 -: март 20, 2013, 19:42:42 »

Хм, моята рокля за подписването е подобен модел на тази... винтидж точно smile Само че е цвят минт  smile

Много ми харесват винтидж моделите, страхотни са!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: март 21, 2013, 02:15:54 »

Късата е уникална heart
Активен
marryme11
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #430 -: март 21, 2013, 11:02:03 »

Здравейте дами, искам да споделя опита си с вас. Сватбата ми е на 11 май и съм изключително радостна, че намерих роклята си (най-накрая). След тримесечно обикаляне по магазините, бях почти пред истерия и се чудех да я поръчвам ли от чужбина или да продължавам с търсенето. В крайна сметка една позната ми препоръча някакво новоотворено Ателие - Atelier Ivoire. Първоначално бях малко скептична, защото не бях чувала нищо за него, но си записах час за консултация и проба. В крайна сметка съм супер очарована от личното отношение,което получих, управителката и една от собственичките Неда се оказа, че е била управител на Atelier Voila, но след като то е затворило си е направила свое. Беше исключително мила и спокойно ми обясни за всички рокли, измерих 12 модела без да тя мрънка или да се налага да плащам за проба. В крайна сметка се спрях на http://atelierivoire.bg/portfolio/#!/paris като ми обясниха, че в цената влизат всички корекции. Вече имам рокля:)))))
Препоръчвам го на всички.Успех !
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 21, 2013, 11:27:20 »

Здравейте дами, искам да споделя опита си с вас. Сватбата ми е на 11 май и съм изключително радостна, че намерих роклята си (най-накрая). След тримесечно обикаляне по магазините, бях почти пред истерия и се чудех да я поръчвам ли от чужбина или да продължавам с търсенето. В крайна сметка една позната ми препоръча някакво новоотворено Ателие - Atelier Ivoire. Първоначално бях малко скептична, защото не бях чувала нищо за него, но си записах час за консултация и проба. В крайна сметка съм супер очарована от личното отношение,което получих, управителката и една от собственичките Неда се оказа, че е била управител на Atelier Voila, но след като то е затворило си е направила свое. Беше исключително мила и спокойно ми обясни за всички рокли, измерих 12 модела без да тя мрънка или да се налага да плащам за проба. В крайна сметка се спрях на http://atelierivoire.bg/portfolio/#!/paris като ми обясниха, че в цената влизат всички корекции. Вече имам рокля:)))))
Препоръчвам го на всички.Успех !

За първи път чувам да се плаща за проба... Ще покажеш ли твоя модел?
Активен
marryme11
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #432 -: март 21, 2013, 11:39:11 »

Да, за съжаление в някой магазини като Bridal Fashion, например, има ограничение колко рокли можеж да пробваш. И като цяло отношението им не е еквивалентно на високите цени за рокли,които предлагат. Иначе моят модел се казва Парис. Можеш да го видиш на : http://atelierivoire.bg/portfolio/#!/paris

Аз си го харесвам много;))))
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 21, 2013, 11:43:43 »

Къде се намира и как им варират цените?
Активен
marryme11
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #434 -: март 21, 2013, 11:47:25 »

Намират се на адрес Янко Забунов 48 до входа на южния парк.
 гр.София, ул. Янко Забунов, бл. 48, вх.А, ап.1,
Иначе цените им варират между 700 и 1200 май беше най-скъпата, но като погледнах на сайта виждам, че са обявили промоция от 20% отстъпка за наличните модели. А иначе шият и по индивидуален дизайн на клиента.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines