Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:19:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба в Двореца в Балчик  (Прочетена 56617 пъти)
 
alesq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #60 -: април 01, 2014, 16:35:43 »

Здравей Gabrielita85!
Мога да ти помогна с няколко неща. Лично ние не сме ползвали квартета, но имам контакти - 0896/ 01 63 60 - Теменужка Константинова. Не знам колко пари взимат, но чух нещо за 200-500лв... не съм сигурна.
Сладкарница - в Балчик Шоколино. Добри са цените и тортата беше много вкусна. Имам email на главната сладкарка Петя - [email protected]. Цената на тортата ми беше 2.5лв на парче.
За фризьор.... всички, които познавам са много доволни от Валя в Балчик. Телефон 0899179555.
За фотограф.... не мога да ти препоръчам от Варна, защото нашата фотографка беше от София. Само искам да те посъветвам да не пестиш пари именно за фотографа. Снимките са това, което ще ти остане. Кажи им да не ви снимат от много далеч. В близък план снимките са много по-добри.  Сестра ми използваха Георги Георгиев от Добрич (www.georgephotography.eu). Останаха страшно доволни от него!

Активен
sheitana
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #61 -: април 04, 2014, 08:28:10 »

Здравей Gabrielita85,

подкрепям препоръката за сладкарница Шоколино и Петя. Направиха ни прекрасно красива и вкусна торта, точно каквато искахме. Цената и при нас беше 2,5 лв на парче - тук имай предвид, че зависи точно какво ще искате като пълнеж, това се отразва в цената. От сладкарницата ще транспортират тортата до вашия ресторант в деня на събитието, което също е голям плюс. Изключително точни и коректни са.

Относно фотографите и отговорите на запитванията ти, разбирам разочарованието ти. Надявам се ще мога да внеса малко яснота, защо получаваш цени за 10 часа, а не за 6 часа. В общи линии това е пакетна цена за услуга. Дори да работят по-малко време с вас, за тях е необходимо да запазят датата за събитието на вашите приятели, което в общия случай означава целия ден. Вероятно ще трябва да пътуват ако са от друг град и със сигурност не могат да поемат още 1 ангажимент за същия ден, за да използват останалите 4 часа и затова ви дават пълната пакетна цена.
Те като професионалисти имат право да избират с кого да работят, както и вие като клиенти имате право да изберете, с кого да работите. Просто вярвайте, че ще намерите точния човек и това ще стане  smile

Знам че планирането на едно такова събитие може да бъде изморително, даже понякога изнервящо, просто си дайте малко почивка в такива моменти и след това продължете, нещата ще се наредят по най-добрия за вас начин.

Относно фризьорите конкретна препоръка не мога да дам. Имай предвид, че хората предпочитат различни канали на комуникация и ДА има хора, които не четат мейли. Ако държиш много да получиш оферта от конкретен фризьор, можеш и да се обадиш, а ако държиш на комуникация по мейл просто виж офертите на хората, които са отговорили. При планирането на едно такова събитие най-важно е качеството, а не количеството, а ти вече имаш оферти 2-3ма души и това е чудесно начало.

И най-вече просто се довери на себе си, че правиш всичко, което е необходимо и се свързваш с точните хора.

Надявам се, инфото да ти е полезно и да ти помага.

Поздрави и успех с организацията. Забавлявайте се - това е едно от най-хубавите събития, които човек може да планира  Bravo
Активен
Gabrielita85
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #62 -: април 23, 2014, 13:15:05 »

Благодаря на Sheitana i alesiq за информацията и най-вече за позитивните думи,

Знаете когато сватбата не е твоя, а хората разчитат на теб да реализират нещата по начин по който те ги виждат е трудно. Имах успех с фотограф - г-жа Миглена Христова, много симпатична сладка дама, която е станала мама и е ограничила ангажиментите си, но пък за сметка на това беше първата, която ни отговори точно и ясно на зададените параметри на офертата, професионалист и страшно позитивен човек, за квартета двойката редуцира до 1 цигулка, ще свири една дама, която се съгласи да изпълни техните желания, благодаря пак за координатите, имам един въпрос относно украсата, примерно на нимфеума- съвсем семпло, някой може ли да ми каже колко му е излязло приблизително.

 Нещото, което адски ме ядоса е държанието на тези, които пазят входа за Ботаническата градина. Имах среща с представител на двореца и един от собствениците на ресторанти в Двореца за даване на капаро, доплащане за заемане на нимфеума, предварително се бях уговорила, отидох и се обадих на входа, че имам среща и няма да платя 10 лв вход, защото сме дали и даваме достатъчно пари за сватбата и имаме право да изпипаме детайлите без всеки път да се налага да плащаме, тук ще подчертая, че младоженците вече бяха посещавали Двореца няколко пъти, все пак там й бе предложено на булката и са си плащали вход, настана невъобразима цигания, дамата, която отговаряше за Ботаническата градина започна да ми държи тон в паузите когато не люпеше семки и когато и казах, че няма да платя вход се намеси и охрана от нейна страна, който каруцарски ми каза: Абе, момиче, такива са правилата, като ти ги обясняват слушай" Съгласна съм, че е красиво място, че трябва да се изкарват пари, но това на нищо не прилича...първо аз не съм отишла да гледам градината защото беше март месец и нищо почти не беше цъфнало и не е зле когато искат да вземат пари, да имат държание на ниво  beating

Стига с лошите емоции, все пак предстои нещо много чисто и хубаво, дами отново ви благодаря за помощта, съжалявам че не съм ви отговорила по рано, но съм хванала няколко дини и се опитвам да жонглирам, успешна седмица, след като мине всичко ще напиша впечатление и инфо, за да помогна доколкото мога на бъдещите двойки  danceg
Активен
Daissy
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #63 -: юни 10, 2014, 12:30:47 »

Здравейте, включвам се и аз в темичката за двореца. След дълго лутане, може би и ние се спряхме на това чудно място. Прочетох темата от началото, но не разбрах - има такса 500лв за терен и отделно 200лв за изнесен ритуал от общината или това се вкл. в 500-те лв. smile
Активен
Stilezza
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #64 -: юни 10, 2014, 12:36:14 »

Таксата терен в Двореца е 550 лв. (500+50 капаро), отделно се заплаща таксата за изнесен ритуал от представител на община Балчик - 200 лв. Църковният брак струва, доколкото си спомням, още 100 лв smile
Дано съм помогнал Wink
Активен
Mi6ela
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #65 -: май 30, 2015, 15:02:40 »

Здравейте! Има ли такива сред вас,които са празнували в ресторант ''Корона'' в Балчик? Доволни ли сте като цяло? Искам също да попитам имаше ли достатъчно място за дансинг?Като цяло и ние сме се спрели на Ботаническата градина и ресторант ''Корона'', дори бяхме там, но искам жсе пак да събера мнения и от минали вече по този път? Малко ме притеснява и раположението на ресторант, по точно частта в която не е булчинската маса, не остават ли гостите малко откъснати. Просто толкова се вълнувах като избирахме мястото, че направо ми е излязло от главата как точно беше разположението, а не мога да намеря снимки на ресторанта като цяло в интернет smile Много ще се радвам и ще бъда благодарна, ако споделите мнения и опит. Мерси предварително
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #66 -: юни 02, 2015, 15:18:20 »

 Здравей Mi6ela,

Извинявам се, че пиша в темата, но от няколко дни не мога да ти пратя съобщение. Пощата ти е пълна, имаш лимит на съобщенията.
Активен
Mi6ela
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #67 -: юни 02, 2015, 21:04:12 »

Здравей michelle,

аз също ти писах, но незнам дали си получила нещо  sad незнам защо показва, че кутията ми е пълна, имах едно писмо, което изтрих  smile

Ще се радвам да ми пишеш  smile
Активен
Sofiya
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #68 -: юли 16, 2015, 16:30:07 »

Zdraveite,
planirame nashata svatba v mnogo tesen semeen krag v Dvoreca v Balchik.
Opitvam se da otkria snimki  ot provedeni svatbeni tarjestva v Dvoreca, prosto da dobia predstava kak preminava I izglejda ritual,  no niamam nikakav uspeh. Moje li da me nasochite kam niakoi website?
Blagodaria vi !
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #69 -: юли 16, 2015, 17:40:57 »

Zdraveite,
planirame nashata svatba v mnogo tesen semeen krag v Dvoreca v Balchik.
Opitvam se da otkria snimki  ot provedeni svatbeni tarjestva v Dvoreca, prosto da dobia predstava kak preminava I izglejda ritual,  no niamam nikakav uspeh. Moje li da me nasochite kam niakoi website?
Blagodaria vi !

Къде ги търсиш? Просто напиши в гугъл "сватба Балчик Двореца" и на изображения излизат доста снимки, включително линкове към агенции и фотографи, снимали повече от 1 снимка  huhhuh.gif
Активен
Sofiya
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #70 -: юли 17, 2015, 15:34:56 »

Blagodaria vi za otgovora.
Az probvah da tarsia na Google, Youtube, Facebook - no nisto ne mi izliza. Moje bi zastoto ne sam v stranata I niamam dostap?
Ne sam bila v Dvoreca ot mnogo godini no imam spomeni che e mnogo krasivo. No vse pak ima li nujda ot niakakva dopalnitelna ukrasa? Osven tova predostavia li se vazmojnost na mladojencite da izbirat kade tochno da se provede ritual?
Blagodaria vi  good
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #71 -: юли 19, 2015, 14:11:48 »

Няма значение къде си, гугъл си е гугъл  smile (освн ако това не е Ирак, Северна Корея или нещо подобно де)

https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BA+%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0&safe=off&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIvrK3lJPnxgIVggksCh212AtY

А  дали има нужда от украса... еми зависи къде точно искаш там  smile. За мен и столове с панделки могат да са достатъчна украса, други слагат много повече неща. Огледай снимките от гугъл и от долния линк и ще се ориентираш.

На сайта на двореца има посочени двете места, където обикновено се провеждат церемониите, можетш спокойно да им пишеш и да питаш "а там правите ли". http://www.dvoreca.com/bg/info/wedding.html

Активен
Sofiya
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #72 -: юли 20, 2015, 15:36:15 »

Blagodaria za otgovora Gehenna.
Uspiah da razgledam snimkite.
Pozdravi smile smile smile
Активен
Sofiya
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #73 -: юли 28, 2015, 20:40:52 »

Zdraveite,
bihte li mi preporachali imenatana  fotografi, ot chiato rabota ste dovolni?

Blagodaria vi!
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #74 -: август 02, 2015, 18:51:44 »

Здравейте! Има ли такива сред вас,които са празнували в ресторант ''Корона'' в Балчик? Доволни ли сте като цяло? Искам също да попитам имаше ли достатъчно място за дансинг?Като цяло и ние сме се спрели на Ботаническата градина и ресторант ''Корона'', дори бяхме там, но искам жсе пак да събера мнения и от минали вече по този път? Малко ме притеснява и раположението на ресторант, по точно частта в която не е булчинската маса, не остават ли гостите малко откъснати. Просто толкова се вълнувах като избирахме мястото, че направо ми е излязло от главата как точно беше разположението, а не мога да намеря снимки на ресторанта като цяло в интернет smile Много ще се радвам и ще бъда благодарна, ако споделите мнения и опит. Мерси предварително

    Здравейте!
    С риск вече да сте много напред в организацията или дори сватбата да е минала, реших все пак да ви пиша. Тази година ние организирахме сватба в Двореца в Балчик, като празненството беше в р-т "Корона". Като цяло сме доволни само че кореспонденцията ни беше малко трудна и тромава. Иначе храната беше на ниво и получихме наистина това, за което бяхме говорили. В нашия случай имаше място за дансинг - не беше огромен, но все пак имаше, но нашата сватба беше са около 80-90 човека. Залата е така направена, че хората, които са в частта, където не е булчинската маса стоят сякаш леко откъснати, но при нас това не се усети изобщо и нямахме никакви проблеми с това. Иначе ботаническата градина е разкошно място за провеждане на сватба и определено няма да съжалявате, особено ако смятате да направите там изнесения си ритуал. Ето това е линк към албум от сватбата, която правихме в р-т "Корона" - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.938672512842835.1073741897.249365628440197&type=3.  Успех! smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines