Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 09:34:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на Банго Васил 14 - 20.01.2013г.  (Прочетена 23848 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: януари 17, 2013, 13:20:22 »

Аз направо ще питам там, имат телефони в КОНТАКТИ, ама не ми се бърза. Нека да им се изясни на тях самите още ден - два Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 17, 2013, 13:30:27 »

Аз направо ще питам там, имат телефони в КОНТАКТИ, ама не ми се бърза. Нека да им се изясни на тях самите още ден - два Wink
с тях разговори по телефона избягвам да водя.... има много случаи в които не разбират какво ги питам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: януари 17, 2013, 13:49:46 »

питах нашите счетоводители.
Администрирани от НАП приходи за централен бюджет, НОИ и НЗКО - код за вид 11 11 11
Осигурителни вноски и наказателни лихви за ДЗПО                                           58 11 11,
значи, че калкулаторът е прав /код вид 11 11 11/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 17, 2013, 13:50:42 »

питах нашите счетоводители.
Администрирани от НАП приходи за централен бюджет, НОИ и НЗКО - код за вид 11 11 11
Осигурителни вноски и наказателни лихви за ДЗПО                                           58 11 11,
значи, че калкулаторът е прав /код вид 11 11 11/
мерси give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 17, 2013, 15:54:08 »

Еми специално за осигуровките звъни в здравната каса дето е на ул.Енос- регионалната, винаги си много любезни и обясняват всичко, знам че звучи нереално, но до сега не съм имала проблем с тях :)РЗОК - СОФИЯ–ГРАД
1408 София
ул. “Енос” 12-14
тел.: 02/ 965 67 46
факс: 858 1802
e-mail: [email protected]
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 17, 2013, 16:29:18 »

Еми специално за осигуровките звъни в здравната каса дето е на ул.Енос- регионалната, винаги си много любезни и обясняват всичко, знам че звучи нереално, но до сега не съм имала проблем с тях :)РЗОК - СОФИЯ–ГРАД
1408 София
ул. “Енос” 12-14
тел.: 02/ 965 67 46
факс: 858 1802
e-mail: [email protected]
благодаря ти еме smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: януари 18, 2013, 10:31:10 »

Ехоооо! Петък е! Разтърсете снаги, щракнете с пръсти, борете се за европари! Wink
Аз пак се компенсирам от Коледа и се правя, че се лекувам.
Подаръкът вече пътува - една свещ от серията "Кралица роза" за ароматерапия, ексфолираща гъба и глицеринов сапун, диадема с цвете /ръчна изработка, не от мен/ и мартеници. Пакетчето е малко и пътува тайно Wink, за да е изненада. Синът ще я води на Ниагарския водопад и там ще са на РД. Дай Боже всекиму, дето се вика.


* kafe_tseluvka.jpg (34.76 KB, 599x592 - видяно 319 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #52 -: януари 18, 2013, 11:04:26 »

Добър ден и честит празник на всички празнуващи.
Свекърва хубав подарък си избрала. Видях, че много се колебаеше какво да подариш, но според мен е важен жеста.
Хубав петък ви желая smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 18, 2013, 11:25:00 »

Здравейте дами,
Днес ви черпя, защото моето момче има имен ден




Свекърва, мисля, че подаръка ще се хареса, много си се постарала  smile
Аз днес чистя здраво, защото не знам кой ще дойде на гости, нали на имен ден не се кани  pardon Ще готвя джоланче за първи път, дано се получи  pardon

Пожеравам весел празник на всички имащи повод, на останалите бързо минаване на деня и посрещане на уикенда  Wink

П.П. Муун, Росии къдеее сте?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 18, 2013, 13:41:51 »

Ей много пусто тука тази седмица....
Свекърва страхотен подарък си избрала, а кафето е страхотно, особено захарчето.
Inlove честит ти именник да е жив и здрав, както и всичко останали именници smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 18, 2013, 15:44:37 »

Инловче, да ти е жив и здрав именика!!! Весело празнуване Wink
Свекърва, ти чак и мартеници си им приготвила - толкова ли много мислиш, че ще закъснее пратката? blum
От няколко дни ме затрупват с работа и не успявам дори веднъж да отворя форума да погледна pardon Вече обаче е петък следобед, затова ви пожелавам един прекрасен и уютен уикенд give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: януари 18, 2013, 17:56:39 »

Е, подаръкът е малък на обем и тегло. По- добре да го допълня до килограм, защото цената е една и съща. Пък и изпратени в началото на февруари, мартеници са отивали там чак за Първи Април. Wink.
Приятни и ползотворни почивни дни и от мен, ама все пак се обаждайте и тук!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #57 -: януари 18, 2013, 18:22:18 »

Инловче да ти е жив и здрав мъжа.
Свекърва те на гърба на някоя костенурка ли са качили тез колети, че чак 2 месеца се е тътрил до Америка. Не съм пращала колети на такова голямо разстояние, но не мога да разбера защо така ги бавят, на кое се дължи?
Аз със сигурност ще наминавам и през почивните дни. Цяла седмица не съм добре. Уж само алергията се обаждаше / или аз така се успокоявах /, но днес и очите ми парят и ушите заглъхнаха, че всичко да е в комплект.В петък бяхме на профилактични и уж нищо ми нямаше и в неделя като ме почна, та още се мъча. Ама ще мине де Wink
Хубав и усмихнат уикенд от мен.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 19, 2013, 12:31:45 »

Здравейте, момичета!  girl_wink
Аз днес съм в прекрасно настроение! danceg
След малко отивам да потанцувам в курса по зумба, защото има ОГРОМНА енергия за хабене днес pardon
Желая на всички ви страхотен уикенд и да си починете както подобава!
На всички именници през тази седмица - да им е честит празника с мааалко закъснение! blush
Да са ви здрави, да ви обичат и да ви правят много щастливи! heart

Другата седмица трябва да сме по-активни, предлагам да измислим интригуваща тема, която да отвори разгорещена дискусия blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: януари 19, 2013, 12:48:32 »

Хехехе, едни сме болни, други кипят от енергия! И аз продължавам с опитите да се лекувам- такова гърло скоро не ме беше стягало. От вчера правя и гаргара със сребърна вода, смуча кой каквото ми каже, ама май няма да ми се размине антибиотика. Отгоре на всичко косата ми е за боядисване и имам ужасен вид, сама не се понасям.
Пуснала съм телевизора и хвърлям по едно око, ама нищо не ми задържа вниманието.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines