Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 07:23:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ивановденска седмица 07.01. - 13.01.2013  (Прочетена 36725 пъти)
 
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 11, 2013, 12:19:02 »

лелееее ...мноого  бебета  бре girl_impossible чак не мога  да  ви преброя...
може ли  да  направите  едно  списъче ....Честито на  всички мами  от мен
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #61 -: януари 11, 2013, 12:25:49 »

Много бебоци, дааа ... То в седмичната тема с толкос млади булки все минава някой да ни "подкокоросва" .... и като гледам бройката взеха да дава ефект пожеланията! Напоследък като гледам форума стана съвсем бебешки girl_wink

Свекърва
, твоето внуче поръчано ли е вече? Само ти сред мераклиите не си се отчела Wink

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 11, 2013, 12:57:07 »

Имаме си късметлийско кафенце, имаме си петъчен танц, всичко е good И тъй като аз обявих началото на късметлийските дни, редно е да продължа Wink



Много се радвам за всички вас и за хубавите новини, които засипват седмичната темичка - какво по-хубаво от това? girl_wink

Хайде, слагайте усмивките на лицата и сте готови за предстоящия хубав уикенд! Blush И ... ако околните не ви се усмихват, усмихнете им се вие - усмивките са безплатни, а даряват толкова много! heart

---

П.П. Забравих да спомена, че днес е световния ден на думата "Благодаря" - използвайте официалния повод да благодарите поне за едно нещо give_rose Аз искам тук ба ви благодаря на вас, че ви срещнах, макар и виртуално и че сте толкова мили и отзивчиви добри човеци - благодаря! give_rose
« Последна редакция: януари 11, 2013, 13:16:25 от m0onlight » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: януари 11, 2013, 13:09:58 »

О, аз на тази тема нямам думата. Само ми казаха през 2010, че имат план за 2013 - ама да раждат ли, да опитват ли, не смея да попитам. Щом ми кажат, ще се похваля. Какво да имам аз мераци, който си ги ражда, да си им прави сметката, аз съм свекърва Wink. Ще се пенсионирам чак 2015, живот и здраве, ако Дянков не ни направи с манекенски размери 90/60/96, демек на 90години, с 60г. трудов стаж и 90лв. пенсия. Ама каквото стане, ще помагам колкото и с каквото мога. Хахаха, най ми се ще да помагам с акъл diablo.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 11, 2013, 13:25:46 »

Късметлийски ден и от мен на всички и лека ви доработка.
Пънки количката е скъпа, но има всичко, ако трябва да ги купуваме всички компоненти по отделно ще ни излезе много по-скъпо, а за място за прибиране всичкото това, което го виждаш се слага едно в/у друго на шасито и заема място , колкото обикновена количка.
 
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 11, 2013, 21:24:02 »

Много бебоци, дааа ... То в седмичната тема с толкос млади булки все минава някой да ни "подкокоросва" .... и като гледам бройката взеха да дава ефект пожеланията! Напоследък като гледам форума стана съвсем бебешки girl_wink

Свекърва
, твоето внуче поръчано ли е вече? Само ти сред мераклиите не си се отчела Wink


определено подкокоросването има ефект  blum щом и аз се навих, но за по-късно тая година;
нека така да ни върви и да имаме само хубави поводи  give_rose радвайте се и на малките неща и моменти

Аз съм разбита днес от работа, едва се прибрах, чакам мъжлето и то да се върне та да се гушнем и да си починем от този натоварен ден  heart
хубава вечер  smile
п.с свекърва, я покажи котето, така обожовам котета   heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: януари 12, 2013, 11:33:18 »

Привет, вече е късно за кафе!
_Ezra_, специално за теб - Сияйна Жулиета Гагарин Ф......ва в близък план.
Тук заваля сняг, но се стопи. Сега само ръми и е отново гадно и сиво. Нещо ми е мрачно и мързеливо и съвсем не ми се подхваща да чистя 2кг. спанак. Вчера, покрай служебната работа, свърших и личните покупки и направо се престарах. Става въпрос за плодове и зеленчуци, по другите магазини в Пловдив е леш /нищо няма/.
Започвам да се готвя и за февруарските празници - снахата има рожден ден, жената на брат ми също, племенникът става на 3 годинки. доста ангажиран откъм подаръци месец. На малкия плета пуловерче с мъжки цветове  Wink, които ще му позволят да го носи с 3-4 карирани ризки /тях сме ги подарили за Коледа/. Чудя се за снахата какво да измисля, тя миналата година имаше кръгла годишнина. Пак събирам идеи smile


* Siana.jpg (33.35 KB, 461x346 - видяно 313 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 12, 2013, 11:40:15 »

малиии тя е невероятна сладурка, аз като ти казах че обожавам котки  heart мн красиви очи има  give_rose и изглежда така мекичка!
Добро утро на всички (аз чак сега станах)! Да ви почерпя, днес имам един любим празник - правим 8 годинки от първата ни целувка с мъжа ми (ние си го смятаме за годишнина) - безкрайно много го обичам и се радвам, че съдбата ни е събрала!  heart Пожелавам ни здраве, спокойствие и радости, здраво семейство, разбирателство и обич, страст и едно сладко бебче  heart
Почерпете се, а аз отивам да си почивам и да празнувам, днес не мисля да уча, не съм и на работа

Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 12, 2013, 11:48:25 »

Честита  годишнин а  Езраа:))Много  да  се обичате и  за  напред,стахотна  двойка  сте:))

Свекърва,доколкото  си спомням  снаха  ти обичаше  зелено или  се  бъркам.Дай малко подсказка какво  друго обичаше да  парви  тя.Предния  път и направи одеалце  пачуърк нали?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: януари 12, 2013, 12:43:12 »

Честито Езра! Да не спирате да се целувате, това е най- хубавото на любовта  heart.
bamce, точно така! От разните подаръци, стигам до извода, че ръчно правените неща не и правят впечатление sad. Нито тя, нито майка и са особено сръчни и вероятно не може да усети тръпката и мислите, които влагаме в изработването на нещо. Сега за Коледа им подарих на двамата /на сина и на нея/ плетени шапки и шалове от еднаква прежда, но различни модели. Според мен, цветовете са много подходящи за джинси и за якетата, които имат. От снимките обаче, виждам, че си слагат на главите старите шапки......Та няма да е нищо ръчно. Каквото и да пратя, трябва да е максимум 2 кг., иначе става безбожно и безсмислено скъпо. Пък и трябва да е в най- скоро време, за да стигне до тогава. Ами общо взето е бизнес ориентирана, за разлика от някои съфорумки, не е и фен на българските работи. Постовете и във Фб винаги са на английски....Радваше се на продукти на Рефан, само това ми идва на ума.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 12, 2013, 13:22:48 »

Продуктите  на  Рефан  наистина  са  готини.Ако имат  вана може д а и  вземеш разни масла  и  глезотийки.Незнам  дали обича  ароматерапии.Иначе  за  хендмейд ми  дойде  на  акъл  да и направиш калъф за  книга,ноо  явно  тя не  харесва  такива неща...
едно предложение  още - така модерната  линия  на последък  стиимпънк..в  случая  бижута

http://www.10fingers.bg/site/products.php?product=2849
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #71 -: януари 12, 2013, 13:25:44 »

 Честита "годишнина на целувката", _Ezra_  Flower Не съм чувала досега за толкова мил повод за годишнина. Все така да се обичате и да цените всичко, което прави връзката ви така хубава и истинска  smile
 svekarva, защо не подариш на снахата си калъф за таблет (ако си имат) или органайзер? Наскоро попаднах на едни дизайнерски продукти. Не знам какви са им цените, а и имат магазин само в София, но аз бих избрала някой от органайзерите (така ги наричам  blush ), в които може да се сложи iPad, визитки, телефон, тефтер...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.319129841520591.56657.133128263454084&type=3
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #72 -: януари 12, 2013, 13:28:04 »

Езра честита годишнина! Първо много здраве ви желая, много щастие и любов и едно сладичко бебче тази година heart
Свекърва аз как искам една такава плетена шапка blush От толкова време ми е влязла в главата, но не съм търсила. Иначе знам точно какво искам blum
bamce продуктите на Рефан наистина са много добри good Аз много харесвам млякото им за тяло...страшно и супер ароматно yahoo
« Последна редакция: януари 12, 2013, 13:30:13 от casky » Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 12, 2013, 14:11:14 »

casky съгласна  съм  с  теб.Също  така  и  душ  гела,само  от него не  се лющякато  змия.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #74 -: януари 12, 2013, 14:39:38 »

casky съгласна  съм  с  теб.Също  така  и  душ  гела,само  от него не  се лющякато  змия.
Душ гела не съм го пробвала, защото и аз имам изключителни проблеми с това и много не рискувам. Но сега като каза може и аз да пробвам smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines