Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 07:24:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ивановденска седмица 07.01. - 13.01.2013  (Прочетена 36726 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 10, 2013, 12:59:01 »

Инлов, give_rose

ОБЯВЯВАМ ДНЕШНИЯ ДЕН ЗА КЪСМЕТЛИЙСКИ !!! ДАНО ДОНЕСЕ МНОГО ХУБАВИ НОВИНИ ОТТУК НАТАТЪК !  Clover Clover Clover Clover Clover

Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #46 -: януари 10, 2013, 13:20:02 »

ЧНГ на всички със закъснение! От много работа само ви чета и ми става по-леко на душата, ама прекрасните детелинки на m0onlight  ме провокираха да се присъединя към обявата за късметлийския днешен ден. И аз имам нужда, особено до следващите два-три дни.Лек ден на всички!!!
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 10, 2013, 13:53:21 »

Привет от мен и много поздрави от слънчев Бургас! smile
Аз ходих до бюрото по труда да си взема уведомлението и да проверя сина дали е одобрен. Не са го одобрили, момичето каза че е имал доста часове информатика и програмиране в средното, та затова. Здраве да е, то така или иначе това ще учи в университет по-натакък.
Писах на доставчика на обучение и си зададох въпросите, сега чакам отговор.

Пожелавам на всички ви един слънчев, усмихнат и късметлийски ден!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 10, 2013, 14:41:24 »

Ей добра седмична темичка се е заформила тук, милички ми съфорумки на всички ви пращам мнооогоо положителна енергия, бъдете силни и вярвайте  и всичко ще се оправи (или поне така да мислим, за да ни е по-леко). Аз съм вече с предписание да си седя в къщи и да лежа, защото имам вече леки болежки по стави и "матки", а аз както обичам да си седя в къщи...просто супер, но какво да се прави , за да е добре бебчо ще правим каквото е необходимо smile Харесахме количка за дребен, ето я smile


* Apollo_AiO_A-Tomato11.JPG (58.68 KB, 600x600 - видяно 348 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 10, 2013, 15:00:02 »

супер количка, мултифункция Bravo
аз обичам вкъщи много, ама не насила, така че те разбирам. smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 10, 2013, 16:01:48 »

emotem разбирам те с болките, аз от няколко дни не мога да спя от болки в ставите, че и мъжа не оставям да спи! Как ти е шийката на матката? Аз също пия магнезий, но да чукна на дърво всичко е в нормата. Има ли обяснение защо се получават тези болки?
Исках да те питам какви парички е тази количка?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 10, 2013, 17:09:42 »

Днес се надявам за всички да е бил много щастлив..аз съм отпуска, че имам да уча и чак сега намирам време да драдна някои ред  tease

Искам да похваля Емии да поздравя Свекърва за прекрасния подарък, който видях в една друга темичка..просто много идеен и красив  give_rose

Езра миличка всички пращаме нашата сила към твоята мама и съм сигурна, че заедно ще се преборите и след време това ще е просто един лош спомен  give_rose give_rose give_rose

Инловче мила да се оправяш бързо  give_rose

Емчо щом бебо иска да почиваш ще почиваш и така  give_rose

п.п. на нас ни е много рано за количка, но тази много ми харесва  good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 10, 2013, 17:37:46 »

благодаря ти, цвети  smile днес получих една добра новина, но за сега не искам да я казвам, а и напоследък се чудя на кое да се радвам (объркани са ми емоциите и все едно ме вее вятъра, страх ме е да се зарадвам, за да не стане нещо  nea тъпо, но факт;)
много се радвам за гучи, това е много, много хубаво, тъкмо гледах днес едни снимки на близначета  heart темата се напълни с бебета, сега чакаме и Ивето  smile smile
Муунче, аз си мисля че скоро ще се похвалиш тук с добра новина, направо като описваш нещата все се чудя какво има; аз затова макар да не трябва винаги, но си казвам нещата за какво става дума, че човек си мисли за хиляди неща;
еметоем, ще намериш някакво хоби и няма да ти е скучно
аз като емии обичам да стоя вкъщи, стига да не е за нещо лошо или насила, но човек иска и разнообразие разбира се
Аз работя по 2 дни в седмицата вече (но по 10-12ч смени) и докато дойде следв. смяна вече ми се е доходило до работа, не че ми харесва, бих си пропуснала даже няколко месеца ходене на работа, но все пак като работиш се поразсейваш и сменяш обстановката ( в моя случай ученето на дивана  blum )
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 10, 2013, 17:45:20 »

Пънки нищо притесняващо не са ми казвали до сега за матката, всичко си беше наред, сега изчаквам до неделя да видим , ако не спрат болките ще ходя на преглед, за сега пия Магнезия и Но Шпа, пък ще видим какво ще стане. Количкаъа струва 739лв, навсякъде е толкова , а по английските сайтове е по-скъпа и там проверих.
Езра радвам, че имаш хубава новина, дано само такива да споделящ от тук нататък, очакваме само добри новини от теб и повече усмивки smile
Муунче и на теб мнооогоо стиснати палци smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: януари 10, 2013, 18:08:17 »

Късметлийският ден си е късметлийски good. Дали да не обявим и утрешния за такъв?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 11, 2013, 06:45:19 »

добро утро ! нека и днес да бъде късметлийски ден, слънчев и приятен  good аз едва се изкопах от леглото, така ми се спи на топло до късно, но днес ми е работен ден  Wink вчера гледахме `хотел трансилвания` отдавна му се каних  heart готино филмче, мой тип  smile smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: януари 11, 2013, 07:41:28 »

На мен ми трябва късмет по служебна линия днес. Макар да съм в компенсация имам да ходя по инстанции, дано не чакам по големи опашки. Котката вече танцува, че е петък! Не е моята, обаче са като близначки.


* kotka.jpg (17.52 KB, 330x398 - видяно 3756 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #57 -: януари 11, 2013, 08:05:10 »

Късметлийски ден на всички ! Аз си пожелавам да ми стигнат силите да довърша задачките smile!!!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 11, 2013, 08:22:47 »

Цвете, страхотна новина yahoo
Късмет на всички (всеки си знае за какво)!!!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 11, 2013, 08:33:15 »

Добро утро!
Късметлийски ден и от мен!
много се радвам, че е петък! Така ми се спи тия дни, че 2 не виждам. Поне намирам сили да съм концентрирана на работа, че да не направя някоя грешка!
emotem радвам се, че няма проблеми с матката! Майка ми е имала такива болки ниско долу от разширението на костите на таза. И тя така си е полежавала.
Иначе много скъпа тая количка бе! Аз съм си сложила таван от 350 лв. и без кошчета и други екстри, понеже после като порасне бебо няма къде да ги слагам!
Erza дано това да е първата от многото добри новини които ще получиш!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines