Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 07:40:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ивановденска седмица 07.01. - 13.01.2013  (Прочетена 36747 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 08, 2013, 09:57:24 »

цвети честито, да си жива и здрава и всичко да е наред!
Аз днес съм по задачки, че дъртите не могат да излизат по снега.
А  свекърва да внимава да не получи някой следновогодишен дар скоро, че днес отивам да го пратя да пътува до адреса, който едно джудженце ми прошепна. crazy
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 08, 2013, 10:10:49 »

Ми Цвети това е много хуваб вариант. Не се шашкаш дали ще се задържи, дали всичко е наред, а отиваш и вече имаш човече. В коя седмица си?
« Последна редакция: януари 08, 2013, 10:12:22 от punk_girl123 » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 08, 2013, 10:55:51 »

Цветииииии  yahoo Честито!!! Толкова ме зарадва новината, че не мога да си намеря място!! Пожелавам всичко да е наред и лятото за гушкате малкото човече  Bravo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 08, 2013, 11:10:59 »

Инловче миличка благодаря много за прекрасните пожелания  give_rose

Пънки в 16 г.с. влезнах сега..в началото ми беше голяма мъка докато се ориентирам с тези седмици  Wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 08, 2013, 11:18:24 »

Е че то наистина е човече...след една две седмици ще почнеш да го усещаш как се движи!
А за седмиците и месеците си е такава каша...аз още не мога да се оправя! Важното е сега да хапваш полезни неща за да растете големи и да се пазиш!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 08, 2013, 11:21:38 »

много много се радвам за теб, мила  yahoo целувки! вземи си фолиева киселина да пиеш  smile
Пънк, ти как се чувстваш ?
Муунчето защо не пише?
Аз вчера си взех изпита по математика с 4, почти 5 можех да имам, ама не ми стигнаха няколко точки. Много съм си доволна предвид и проблемите, които имах и не можех да уча, дет се вика като на контролно отидох; изобщо не се притеснявах, т.като мисля само за други неща, по-точно за мама  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: януари 08, 2013, 12:47:18 »

emmmmmy , ще се оглеждам за пратката, кой като мен!
_Ezra_ , браво за изпита! Математиката не е шега работа. Муун я видях в друга тема, тук не се е разписала след Нова Година, но да се надяваме, че скоро ще танцуваме петъчния танц с нея.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 08, 2013, 13:01:55 »

Ерза добре съм, днес ще ходим на доктор след работа, че от два три дни сме малко неактивни и се притеснявам защо. Но доки ще каже довечера има ли повод за притеснение. Браво за изпита, математиката си е тежка работа. А как е майка ти?
Аз забелязвам, че на само муунчето ми и сноучето ни изоставиха  sad Явно сме им скучни вече!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 08, 2013, 13:31:05 »

Еми благодаря много и на теб за хубавите пожелания ..много съм разсеяна и съм те изпуснала одеве  give_rose give_rose give_rose

Езра честито за хубавите резултати...аз съм скарана с математиката  give_rose и благодаря много за прекрасните пожелания  give_rose

Пънки не се притеснявай..довечера ще видите вашият мъж  blum
« Последна редакция: януари 08, 2013, 13:33:15 от cveta_d86 » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 08, 2013, 14:01:09 »

Привет дами! smile

Цвети, ей на това се каза хубава новина! Лека и спокойна бременност ти пожелавам!

Езра, браво за резултатите!

Инлов, да минава тая лоша кашлица...и що пък да не си вземете нов диван, сега има такива готини и удобни. Лично аз спя на един такъв с твърд матрак и като е разтегнат става нормална спалня. А като е сгънат е все едно единично легло, доста е широк и удобен.

И друго да споделя искам - преди малко ми се обадиха от БТ, че съм одобрена за обучение и да отивам да си взема уведомлението. Сега чакаме обаждане и за сина ми, два поредни номера сме, дано и той да е одобрен. Ако не звъннат днес, така или иначе утре като отида на място ще проверя в списъците.

Момичета, няма да ви споменавам всички поименно, но нали си знаете - мисля ви и ви прегръщам!  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #25 -: януари 08, 2013, 14:01:54 »

Благодаря ви момичета за пожеланията give_rose Нека ви се връщат двойно heart
nadelina88 именника получи подарък - халат. След празниците сме спрели с играчките, защото толкова много получи, че чак ме е срам да ги кажа blush Халата го хареса много, но той и дрехи харесва за подаръци. Иначе с баба му му се смеем, че ще стане някоя куконка, защото и на тях супер много се радва pleasantry Всеки ден трябва да е различно, все се гледа...абе луда работа pleasantry

cveta_d86 зарадва ме днес Bravo Да сте живи и здрави всички и много щастливи...а и сега имате най-големия повод за това yahoo Сега вече да си почиваш и по-спокойно с всичко smile

П.П. Тия кухни, които сте коментирали и на мен не ми харесват...много малки, а аз типично по-женски харесвам големите неща  pardon Това хем майтап, хем истина... някой беше споменал за соса от спагети в тях...и аз така си го представям blum

Сега се сетих за малките неща - като си купувах кола и баща ми ме караше да вземам малка, а аз толкова против и му виках - аз съм взела книжка за кола, не за костенурка biggrin Много мразех малки колички, ама сега така искам една малка и икономична, че тая моята е ламята Спаска...все зареждам и все никой angry
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 08, 2013, 14:07:44 »

Здравейте, милички! Много ми липсвате да знаете! heart
За това след малко ще кажа, че съм много развълнувана от новината, която се носи тук!!!!!! Цветенцееееееееееее!!!!!!! ЧЕСТИТО !!! Ще припадна от кеф! yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo  Боже, колко се радвам не можеш да си представиш! Ох, ужас, чак се разплаках от радост-голяма съм ревла! cray Страхотна новина! Просто... много, много, много се радвам!!! Я разкажи тати как реагира на новината?

-----

Милички, не сте ми скучни, че затова да не пиша тук - напротив. Както казах, много ми липсвахте, въпреки, че не ви познавам лично, все пак прекарвам част от ежедневието си с вас give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose Просто ... нямах сили да пиша, имах чувството, че се намирам в ада! Не исках да ви затормозявам с излияния, не обичам да се оплаквам, предпочитам да споделям радостни вести и хубави мигове heart От няколко дни чета една книга и тя преобърна света ми и днес просто валят добри новини! Все още нищо не е решено окончателно, няма и да казвам, че до няколко дни ще стане ясно, защото това изречение го чувам вече повече от два месеца и след него следва дълго и мъчително чакане, след това пак лъч надежда, чакане...... Ако всичко приключи с мечтаният от нас резултат, ще ви разкажа надълго и нашироко за неволите ни. Бързам да ви успокоя, че не става въпрос за здравословен проблем, въпреки че си скъсахме нервите и станахме като сенки с мъжа ми - получовеци, полу-ядем,полу-спим, полу-съществуваме ....... Няма да ви разказвам какви празници изкарахме ... Така, край с драмите, не искам повече да задълбавам, няма да спра да вярвам, че ще се случат нещата, макар до сега всичко да се случваше по закона на анти логиката - време е логиката да се намеси! Wink
Езра, драго ми е, че се сещаш за мен, както и всички останали момичета give_rose Благодаря ви, че ви има!
Инловче, честит ви първи сладък месец! Пожелавам ви оттук нататък само такива да ви очакват! Бъдете здрави и се обичайте - няма нищо по-важно от здравето и нищо по-силно от любовта! heart
Свекърва, благодаря за подкрепата give_rose Макар и да не знаеш за какво става въпрос, ни беше голяма упора, точно когато имахме най-голяма нужда!

И така ... ще се опитам да пиша от време на време ... сега вниманието и мислите ми са насочени само в една посока и ще се радвам, ако и вие ми стискате палчета до края на седмицата(надявам се тогава по-важната част вече да е ясна).

Прегръщам ви силно всички!!!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 08, 2013, 14:08:51 »

casky  то не е от ламята...аз като си купих колата с 30 лв си пълнех резервоара на половина сега 20 лв. едва й угасва лампата.
Муунче стискам палци, че на мен вече ми се изпилиха нервите да слушам как все чакате и чакате и нищо не става, пък на вас не знам какво ви е! Дано всичко скоро да се развие благополучно!
« Последна редакция: януари 08, 2013, 14:16:10 от punk_girl123 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 08, 2013, 14:18:08 »

муунче, след най -голямата тъмнина, идва най - голяма светлина. Понякога просто така съдбата ни изпитва дали сме достойни ученици smile.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: януари 08, 2013, 14:21:26 »

casky  то не е от ламята...аз като си купих колата с 30 лв си пълнех резервоара на половина сега 20 лв. едва й угасва лампата.
Муунче стискам палци, че на мен вече ми се изпилиха нервите да слушам как все чакате и чакате и нищо не става, пък на вас не знам какво ви е! Дано всичко скоро да се развие благополучно!
Въпроса е, че аз винаги я пълня до горе и по това определям sad Гори си, хич да не е ама сега няма ред за нова. Много искам една 1.1 и да забравя когато съм я заредила yahoo Иначе тия дни минахме през газов майстор и силно се надявам да има резултат...поне малък. Сега пак я напълних и засичам pardon

Муунче здравей и от мен give_rose Честита нова година и всичко най- през нея give_rose И аз тези дни се сетих за теб и че скоро не си се мяркала smile И аз така вече свикнах с вас, то май повече тук си говорим, отколкото с някой от приятелите smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines