Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 06:32:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ивановденска седмица 07.01. - 13.01.2013  (Прочетена 36697 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: януари 07, 2013, 06:55:57 »

Да ни е честита новата седмица! Започва с празник, дано завърши празнично. Нека е пълна с добри вести, отметнати задачи и много усмивки!


* 4isto.jpg (7.75 KB, 276x183 - видяно 3747 пъти.)
« Последна редакция: януари 07, 2013, 06:57:54 от svekarva » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 07, 2013, 07:41:57 »

Добро утро!
За много години, бъдете здрави, щастливи и влюбени!
Честит Имен Ден, на всички празнуващи, да ви е живо и здраво името и с гордост да го носите  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #2 -: януари 07, 2013, 08:40:58 »

Честита ви нова (за мен първа в новата година) работна седмица! Нека да е успешна и както ни е пожелала Свекърва е пълна с добри вести, отметнати задачи и много усмивки!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #3 -: януари 07, 2013, 09:27:59 »

Днес моето момченце има Имен ден heart Любимото ми име и моя голяма слабост heart
Пожелавам му по пътя на живота си да го носи така, че да остава запомнящо се за хората heart

Честито и на всички останали именници и тези, които имат именник до себе си give_rose



* PA140003-2.jpg (62.69 KB, 387x290 - видяно 3959 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 07, 2013, 11:02:34 »

дано да е късметлийска тази седмица give_rose
аз ям кекс и пия чай- какво да се прави в този сняг angry
p.s да ви пусна една снимка на мини кухня
  good
http://www.cotemaison.fr/cuisine/pour-les-petites-cuisines-equipez-vous-malin-et-choisissez-le-bon-electromenager_13774.html
« Последна редакция: януари 07, 2013, 11:13:40 от emmmmmy » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 07, 2013, 11:19:54 »

Айде сладурки честита ви Иванова снежна седмица  give_rose Днес направо ми се искаше да седя вкъщи на топло и да гледам разкошната гледка през прозореца  tease

casky да ти е живо и здраво детенцетооо и д те слуша много  give_rose

Инловче мерси за хубавите пожелания.. Свекърва мерси и на теб за пожеланията и за кафенцетоооо  give_rose

Кивчо представям си колко ти е гадно първи ден на работа след отпуска ама няма как..поне си си починала малко  give_rose

Еми аз точно като си представям да прекарвам времето като навън е такава виелица..с кексче и чайче  smile

Това е за сега от мен  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: януари 07, 2013, 11:24:54 »

аз ям кекс и пия чай- какво да се прави в този сняг angry
Ами прави секс и пий уиски Wink
Тези модулни кухни и аз много ги харесвам, но се иска допълнителна работа по водопроводи, тоци и отходни води.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 07, 2013, 11:29:47 »

Здравейте и от мен!
Честито на всички празнуващи...да се живи и здрави!
Еми аз много ги недолюбвам тези кухни. Просто си представям как првя сос за спагети и трябва да правя основно почистване от пръските след него. Пък и на мен точно този тип ми се вижда много краен и напрактичен...малко шкафове, малко място за уреди. Но всеки според стаята си!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 07, 2013, 11:51:50 »

Ами прави секс и пий уиски Wink
Тези модулни кухни и аз много ги харесвам, но се иска допълнителна работа по водопроводи, тоци и отходни води.
уиски пих на нова година- стига ми толкоз Wink , сексът е ясен . danceg
Аз имам доста малко пространство за кухня-реших да отделя повечко за всекидневна- обичам това помещение като зона за релакс. Определено за голям апартамент не си струва, но за малък- за моя би било супер практично. А с малкото шкафове съм свикнала, просто престанах да купувам много домакински вещи, само най -нужното. Откакто го купихме този апартамент де. Преди в къща като бях се ширех на 2 етажа и никога нищо не си намирах къде ми е, нито в едната кухня, нито в другата nea
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #9 -: януари 07, 2013, 14:17:28 »

За много години, дами! smile За мен днес беше също като kiwi първия работен ден след празниците, които прекарахме чудесно.

svekarva, много добър съвет!  Bravo

casky, да е жив и здрав малкия палавник и да ви радва много, както днес, така и за напред. Подарък получи ли вече?

emmmmmy , доста странна кухня според мен. И аз като punk_girl123 не бих могла да се справя с толкова малка кухня. Нашата сега е малка и винаги съм си мечтала за огромна, в която да мога да се развихря и да си има място за всичко, което искам да направя. Но пък наистина изглежда практична за човек, който иска да има повече място за всекидневна и трябва да пести от такова в противен случай.

Желая ви успешна седмица на всичките!!!  Sunshine и слънчево настроение, ако не навън, в душите задължително!


Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 08, 2013, 07:52:05 »

Добро утро  smile

Аз днес се чувствам като лисичката  Sleep Вече седмица съм с ужасна кашлица и последните 2 вечери спа на дивана в хола, че половинката не може да спи  pardon Стигнах до извода, че е крайно време да си купим хубав диван Wink
Днес празнуваме първи месец като семейство, затова , такава беше тортата ни за годежа, затова точно с нея искам да почерпя  Wink

В Бургас е доста неприятно времето в момента, дано да просветне малко, аз така или инъче ще изкарам деня в леглото с книжка.
Прекрасен ден на всички!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: януари 08, 2013, 08:51:10 »

Добро утро!
InLove_Girl, честит първи месецсемеен месец. Лекувай я тази кашлица, не ти трябва диван Wink Тук небето се разчисти и даже се показа слънце. Ще го пращам към вас.
Аз също се боря с една настинка, лепнах си и конюнктивит, та съм като гуреливо коте. Имам много работа, започвам я...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 08, 2013, 09:17:58 »

Инловче честита първа месечинка..нека това да е началото на едни цял живот изпълнен с много любов, хармония и разбирателство  give_rose give_rose give_rose

Свекърва много гадно и за настинката и за конюнктивита...да се оправяш бързо..а за работата тя като че ли никога не свършва  tease

Лек ден от мен милички  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: януари 08, 2013, 09:30:37 »

cveta_d86, ти си ни новогодишната новина! Хайде и тук да ни кажеш какво, кога и как...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 08, 2013, 09:48:32 »

Значи така..за кога предполагам началото на октомври..но така да се каже не съм следила нищо и не занам кога с точност е станало...иначе историята за тава как открих, че съм бременна е малко комична...защото през октомври имах 3-4 дни леко зацапне и реших, че това си ми е цикъла..даже тогава си правих и профилактичен преглед при гинеголога, но явно е било рано и той нищо не видял...и вече през ноември почна да ме гони нечовешки глад, но си казвах аааа няма как да съм бременна, нали си имах цикъл и реших, че нещо са ми пощурели хормоните...и вече когато не дойде цикъла през ноември си направих тест и беше положителен и чак като отидох на доктор той ме изненада с новината, че не съм току що забременяла и така.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines