Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 12:21:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честита новогодишна седмица 31.12 - 06.01.2013  (Прочетена 20402 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #30 -: януари 02, 2013, 17:16:16 »

Честита нова година момичета ! Желая ви много здраве, много успехи и хубави моменти през новата 2013г. Ние посрещнахме празниците в къщи. Тази година се поизложихме с празнуването, но пак ни беше добре. Вчера имаше даже и тараш банкет  pardon Въпреки това продължавам да си твърдя, че си е най - добре на ресторант / въпреки че повече парички заминават /. Но ми омръзна чистенето и готвенето преди и след тези празници. Нито можеш да си се издокараш нито да седнеш и да си кажеш 2 думи с хората. Все има кой да те вдигне за нещо. Тази година си имахме и нов член в " групата " -  едно бебе пумеран. Милото толкоз внимание сигурно до сега не е виждало и през цялата вечер беше център на внимание.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: януари 03, 2013, 08:36:57 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,30539.msg497444.html#msg497444
Ей, намерих го!!!!!!!!
Малко да си спомним за миналото Wink Емиииииии, то ако ми разпечаташ нещата от публикациите в обещания тефтер, доста време ще ми спестиш!
Ако искате, ще допълня разказа си от онази Нова Година blum
Днес грее слънце и няма да ми е толкова скапано. Доволна съм, че намерих и горната тема хахахаха!


* isto.jpg (14.98 KB, 250x200 - видяно 3688 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 03, 2013, 08:58:03 »

Добро утро!
Добре се посмях тази сутрин с твоето разказче Свекърва.Явно миналата година съм го изпуснала да го прочета.С удоволствие ще прочета още от историята ,така че разказвай!
Аз имах тежка нощ и сега дремя,но при първа възможност ще си легна до Явор само да го видя заспал:)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 03, 2013, 09:36:46 »

сега се сетих за разказа ти, още като го подхванах в началото. Мен са ми пресни тези неща от попредишна връзка като изживяване, макар и да не бяхме официално женени, така че дори не мога да се засмея, явно съм все още на ниво- Незабравимо sad . Сигурно съм ви казвала как съответната роднина на приятеля ми тогава взела от стаята ни без да пита кутия сърце от бонбони,която ни бе украса,  за да я напълнела със сърми за някаква приятелка. shok  и много други истории. Добре че се оттървах.... danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 03, 2013, 12:37:45 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,30539.msg497444.html#msg497444
Ей, намерих го!!!!!!!!
Малко да си спомним за миналото Wink Емиииииии, то ако ми разпечаташ нещата от публикациите в обещания тефтер, доста време ще ми спестиш!
Ако искате, ще допълня разказа си от онази Нова Година blum
Днес грее слънце и няма да ми е толкова скапано. Доволна съм, че намерих и горната тема хахахаха!
леле ако тр да ти разпечатвам всички бисери, няма да ми стигне тефтера!  А пропо, поръчах го преди седмица близо, ни вопъл ни стон обаче, явно заради празниците. sad нищо де, ще дойде като просто подарък, без коледен подтекст.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 03, 2013, 13:21:04 »

свекърва, много се смях с разказа ти, изпуснала съм го миналата година  good Wink
аз тия дни не мога да стана по-рано от обяд, мн. умора ми се е насъбрала и желание за сън  smile но сега трябва да метна като книга за четене учебник от близо 500 стр  blush

хубав ден  give_rose
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #36 -: януари 04, 2013, 09:58:24 »

Мили момичета, Честита Нова Година!

Бъдете живи и здрави и вие, и любимите ви хора! Пожелавам ви попътен вятър в начинанията, повече сбъднати мечти през 2013, любов, късмет и щастливи моменти! Другото ще си го напазаруваме. smile

На предишната нова година ми се оформи едно изречение в главата, което се превърна в моя девиз за 2013 - "Драма не правя от нищо!". И като живях цялата 2012 под този девиз, сега на тази Нова година си направих равносметка, че наистина - годината предложи повече драматични възможности от когато и да е в живота, но не направих драма от никоя.

И сега, тази година новият девиз ми се появи под форма на новогодишно късметче - "Щастието не е крайна цел, щастието е начин на пътуване." smile Споделям ви това, за да ви пожелая на всички да усъвършенствате все повече житейското пътуване така, че да ви носи щастие!

Късмет и любов!  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 04, 2013, 10:20:35 »

Честита Нова 2013 Година!!! Да сте живи и здрави и много обичани!
Аз вече не съм много активна в тази тема, но ще се завърна blum
Нова Година я посрещнахме като всяка друга, за догодина вече ще настоявам за някъде извън града (да сме живи и здрави де), в неделя бяхме в Копривщица- страхотно градче!!!

Усмивки на всички!!!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #38 -: януари 04, 2013, 10:38:18 »

Добре дошли стари муцуни smile в седмичната тема!

Много ми хареса  "Щастието не е крайна цел, щастието е начин на пътуване." Мерси, че го сподели ДаБулка и приятно пътуване през годината не само на теб, а на всички smilesmilesmile!!!!
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #39 -: януари 04, 2013, 11:20:23 »

За много години момичета!Да сте живи и здрави и нека 2013 година донеса на всяка една от вас много здраве, щастие и късмет.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: януари 04, 2013, 15:38:28 »

И без кафе и без петъчен танц днес sad го караме. Аз съм затрупана с гадна канцеларска работа, студено ми е и упорито гледам да се предпазя от грипчето, което върлува в службата. За капак, от началото на седмицата чета Майките /дето Киви даде линк/ и само я оставям с намерение да не я чета и пак я подхващам, и пак се напрягам, и пак ми се стяга гърлото......
По тази причина не мога да ви допиша и за онази Нова Година Wink.
Аз за цяла година девиз не мога да си харесам, много ми е дълъг периодът. Имам си краткосрочен - до пролетта да си поддържам доброто настроение, пък после ще видим. Щастието, като крайна цел или като пътуване, ми се вижда доста амбициозно smile за моята възраст. Този късмет, Любов, дето ми се падна, ще гледам да го включа второто и третото тримесечие на 2013.
Хихихи, няколко пъти, като честитя 2013, вместо да натисна клавиша за главни букви да изтипосам една удивителна, забравям и чукам само единица и става Честита 20131 blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 04, 2013, 16:05:13 »

Ехааа събрахме се доста, вярно на края на седмицата, но.. все пак
Свекърва чакаме петъчния танц от теб, аз вече не работя и не ми се полага да танцувам lol
Ето едно следобедно кафенце и от мен, тези дни и аз облажих няколко глътки и ми беше толкова вкусно smile
Дабулка какво става с теб, щеше да разказваш какво се случва....чакаме хубави новинки smile


* 1212.jpg (24.79 KB, 480x359 - видяно 464 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 04, 2013, 16:30:24 »

Свекърва, знаех си аз че тази книга ще ви потресе както и мен...ама такъв е животът, както е в нея-любящ и грозен едновременно....
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #43 -: януари 04, 2013, 18:40:02 »

Емето, рано е още за разказване, като цъфнат теменужките... или след Гергьовден. Мога да се похваля, че ремонтът ми приключи, стана много хубаво. Във фаза чистене и подреждане на багаж съм. Ще е дълга фазата като гледам.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #44 -: януари 04, 2013, 21:07:27 »

Аз петъчно танцувах по моловете и на разходка - последният ми ден ваканция приключи smile Следващия петък живи и здрави ще си танцувам в офиса!

Книгата беше много силна, на мен ми хареса, малко странно свърши, но не се опитвам повече да разбирам защо, не съм литератор, че да си хабя мозъка с такива размисли  pardon . Не е никак сладникава, много истинска и като я прочетеш определено не я забравяш бързо.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines