Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:02:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на nikoletasss 26.01.2013 г.  (Прочетена 35894 пъти)
 
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 29, 2013, 21:05:53 »

ооо, тортата изобщо не я мисля, както казах вече се изяде, на хората им хареса, никой не разбра, че до вечерта не беше доставена. Просто се размина с очакванията ми. А, ти изобщо не трябва да мислиш, че си ме подвела, всеки сам си решава какви услуги да ползва. Във всеки бранш е нормално да има и доволни и недоволни. good good good
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #76 -: януари 30, 2013, 14:04:08 »

Ники, красотичке зимна, снимките са невероятни! Има ли някъде още снимки, които може да надникна....  give_rose Тортата е малък кахър, при все че е била прекрасна. Имаше един разказ на булка с лилава торта на жълта основа... или нещо такова. В последния момент в сладкарницата решили да и сменят цвета, защото според тях ще изглежда по-добре  pardon Случки всякакви - важна е емоцията и красотата на деня! Браво за цялата организация!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 30, 2013, 20:34:07 »

Ето снимки от фейсбука на фотографа ни Венци Йорданов give_rose heart give_rose

http://www.facebook.com/Svatbenaphotografia/photos_stream
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #78 -: януари 30, 2013, 20:45:26 »

Страхотни сте... heart
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #79 -: януари 30, 2013, 20:50:00 »

Ники, бързам да споделя, че вчера се свързах с Венци Йорданов и разговаряхме за фотосесията-подарък, с която мисля  да изненадам сестрата на мъжа ми . Искам отново да ти благодаря, че сподели снимките си тук!  give_rose  И както казах и преди - ЧУДЕСНИ СТЕ!!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #80 -: януари 30, 2013, 21:00:24 »

Ники, прекрасна булка си smile Откри достойно сватбен сезон 2013!

Беше удоволствие да видя снимките ти от снежна Трявна! Имам по особено чувство към този град, защото това беше едната ни възможна дестинация за сватба извън столицата и ходихме на туристическа обиколка с организационна цел и до там! Много красиво място с естествен декор за красиви снимки, а за вас е било наистина като в зимна приказка!

В крайна сметка моят късмет се оказа от другата страна на планината, въпреки че с удоволствие пак ще отскоча до вашия град да хапна содена питка на главната smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 02, 2013, 12:58:25 »

Радвам се, че снимките ви харесват...аз направо ги обожавам heart heart heart
Още веднъж ви благодаря за прекрасните пожелания и страхотните комплименти give_rose Сигурна съм, че абсолютно всички младоженци изглеждат толкова добре и толкова красиви. Любовта си личи heart heart heart Разбира се, когато има и един добър професионалист, който да запечата тази любов, картинката е пълна.

Вече мина седмица от сватбата ни. Мъжът ми тръгна за Германия още във вторник cray cray cray Няма как, работата чака. Аз ще остана докато си оправя документите. Вчера подадох за лична карта и задграничен паспорт. Нямам търпение да си ги взема yahoo

Вече гледам на гафовете ни откъм веселата страна. Даже мога да ви разкажа още няколко tease Всъщност тази липса на организация си имаше и причина. Случи се нещо преди сватбата, което доста ни разстрои. В сряда пътуваме си ние с колата и отиваме на среща с кумовете ни. И...спира ни КАТ. Някаква хайка имаше, бяха 6,7 полицая. Взимат документите на милото за проверка. По едно време се връщат и се почва "Абеее, ти българско име нямаш ли?" , мъжът ми отговаря. " Имаш забрана за напусканее на държавата... за какво е?" В тоя момент и двамата се опулваме и се чудим какво да отговорим, защото идея си нямаме за такова нещо. Да не говорим, че той се беше прибрал от Германия преди 3,4 дена и не е имал никакви проблеми на границата. Питаме " вие кажете", те се правят на интересни и викат "много добре си знаете вие" Абсолютен шок и паника, защото той трябваше да пътува веднага след сватбата и ако не можеше да се върне в Германия буквално целият ни живот отиваше по дяволите. И това се случва 2 дена преди сватбата ни.  crazy Веднага отидохме в Районното в Трявна. И там... diablo даваме му личната карта на дежурния ли или незнам си какъв идиот там, той я поглежда и казва " Да, Нурдживан май имаше забрана" моляяяя Oh my ... питам " вие как разбрахте само като погледнахте името му" той мълчи...  diablo diablo diablo diablo След малко дойде една жена, която ни обясни, че трябвало да се подаде заявление, за да може за се провери има ли забрана или не. Но няма как да каже за какво е. Трябвало да идем до попитаме там, където се води неговата адресна регистрация. И така в четвъртък ние вместо да си гледаме сватбата и да се отдадем на малко релакс, трябваше да ходим до Търговище, за да видим какво става. Реално нямаше причина той да има забрана. Имаме разни сметки за парно от наематели на апартамента ни във Варна, но по закон на човек може да се сложи забрана само за престъпление, не и за парични задължения. Цяла нощ се рових в нета да проучвам. И тоя олигофрен в районното в Трявна без да го познава, без да го е виждал, без милото да е жител на града, само по името му реши, че имало забрана  Oh my ... Oh my ... Oh my ... След като загубихме цял ден насам натам, се оказа, че няма абсолютно никаква забрана, нито причина поради която би могъл да има. crazy *crazy*Нямам думи. Идея си нямате колко ни се скапа настроението няколко дни преди сватбата ни, идеше ми да отида да пусна една жалба срещу тия, но просто нямахме нерви да се занимаваме с това. Явно е станала някаква грешка, но така или иначе не разбирам какво им влиза в работата на катаджиите да коментират досието на човек.
Та... така, след тая случка буквално се шашна цялото семейство. България си е България, това е. girl_impossible
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 05, 2013, 23:19:51 »

Много е гадно това, което ви се е случило. Българските полицаи са Oh my ... Само гледат да се правят на интересни и да изкарат някой лев. И най-лошото е, че е станало точно преди сватбата  sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 02, 2013, 23:35:59 »

nikoletasss , въпреки перипетиите, ти си ми от любимите булки smile имаш неверояно излъчване, а за това че сама си се гримирала и сама си направила украсите - свалям ти шапка! пожелавам ти щастие и светло бъдеще. за мен ти си вдъхновение  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 03, 2013, 20:35:53 »

Лелееее, много ти блaгодaря. Съвсем искрено ти кaзвaм, че ми стопли сърцето give_rose give_rose give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 21, 2013, 14:54:29 »

Малко късно се включвам и аз, но да кажа, че всичко е било прекрасно! Нямам думи за топлината, която се излъчва от зимната ви приказна lol)) Наистина прекрасни и страхотни!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines