Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:38:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на nikoletasss 26.01.2013 г.  (Прочетена 36134 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 29, 2013, 03:05:39 »

Много си хубава! Черно-бялата снимка е невероятна. Тортата също е много хубава, нищо, че не е била точно каквата си искала. Изглежда много вкусна blush
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 29, 2013, 09:06:39 »

Ники, не знам дали си гледала сериала "Секса и градът", но там, когато едната героиня се омъжва по време на цялата сватба се случват някакви непредвидени неща, та й казват, че колкото повече "изненади" толкова по-щастлив брак, което в последствие се оправдава, така че дерзай. Вие сте прекрасни, тортата също, вярвам, че сте си изкарали весело, обичате се - това е най-важното  heart give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 29, 2013, 09:54:55 »

аз пък мисля че тортата точно така се различава от масовите бели торти! Страхотен цвят са докарали! good
Болерото дето толкова го мислеше ти, ти стои уникално! А и палтенцето също!  smile
дай някоя снимка на букета отблизо , като имаш време , моля.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 29, 2013, 13:22:41 »

Ето го букета smile

Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #64 -: януари 29, 2013, 13:32:58 »


 Честито, Ники! Много щастие, любов и сбъднати мечти!  heart Аз имам въпрос относно бялото чадърче - ваше ли е или от реквизита на фотографа?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 29, 2013, 14:16:52 »

Ники, страхотни сте! Няма смисъл да повтарям комплиментите!
Само ще ти кажа, че аз видях тортата преди да прочета какво си написала и отново се възхитих на уменията на тази жена! За цвета явно не те е разбрала, но и така е станала уникално красива!
Букетът ти го е правила същата мацка, която прави моя! Много красив е станал!
А моя го лакирах с лак за коли и така си го запазих хербаризиран за спомен! Е, не е същите цветове, стои малко кафеникаво-златист, но все пак ...  blush
Нямам търпение да видя и украсата в ресторанта  yahoo
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 29, 2013, 14:34:39 »

Честито и от мен.
Подкрепям мнението за тортата...мисля, че ако беше по бледа нямаше да има такъв фубав контраст и да изпъкват детайлите!
А снимките са много хубави!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 29, 2013, 15:32:36 »

и аз се нареждам да питам за чадърчето- за моята сватба не успях да намеря такова
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 29, 2013, 15:39:13 »

Не зная каква е била идеята за тортата, но тази торта е супер  girl_wink На мен мнооооогоо ми харесва цвета й и въобще като цяло как изглежда. Поздравления и за момичето, което я е правило  Bravo
И букета много ми харесва, и снимките са супер .. ох, всичко ми харесва  give_rose Мисля, че много добре са се получили всички неща, които си показала smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 29, 2013, 16:14:31 »

Чадърчето е на фотографа. give_rose Аз също много исках токова, но така и не намерих. Като видях фотографа да идва с него направоооо... yahoo
Що се отнася до тортата - радвам се, че ви харесва, но за съжаление на мен - не. Просто това не е което исках. Оставих 3 снимки и на нито една от тях го нямаше този наситен цвят и въпреки това елементите отгоре си личаха. А панделките и на трите снимки бяха бели. Разбрахме се, да има някакъв цвят, за да изпъкват нещата, на няколко пъти натъртих на "много бледо прасковено". Да не говорим, че ми причиниха страшно притеснение като я докараха в ресторанта в 18.00 часа вместо в 13.00 и тепърва я сглобяваха няколко часа. Баща ми и водещата през 10 минути надничаха в кухнята да гледат готова ли е NO Не е никак професионално. ivelka, явно при вас е изиграл роля факторът, че са познати на мъжа ти, защото ние не останахме с много добри впечатления. sad И както и да е, вече е изядена girl_wink
Букетът наистина беше супер, много красив, точно както го исках heart heart Беше доста тежък, но няма как, много цветя имаше в него. Мацката направи и един букет за кумата и опакова подаръка ни за кумовете и всичко беше в тон и много красиво heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 29, 2013, 16:39:57 »

в този случай, когато намериш време, за да сме полезни и на новите булки, мини по темичките и си остави мненията за всяка фирма която си ползвала като услуга за сватбата. smile give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 29, 2013, 17:16:32 »

Честно казано само от тортата останах малко разочарована, украсата, ресторантът, обслужването, водещата и диджеят, агенцията  - всичко беше супер. Качвам няколко снимки на украсата, за сега са само тези, не знам дали от агенцията са направили други.



Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #72 -: януари 29, 2013, 20:03:11 »


 Благодаря за отговора!  give_rose И аз предположих, че е на фотографа или, че не е купено от България, защото не съм виждала тук такова. Може и да е взето от реквизита на Търновския театър  smile Искренно му завиждам  blush

Снимките са се получили чудесно!!!!  Bravo
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 29, 2013, 20:27:35 »

Не мога да опиша с думи колко са красиви снимките ни. Фотографът е Венци Йорданов, ето още две




ivelka, цял живот ще те споменавам с добро за това, че ми препоръча този човек. Не съм вярвала, че ще имам толкова красиви снимки от сватбата си.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 29, 2013, 20:44:58 »

Лелеее, Ники, много ти благодаря blush
Аз направих малко - само го препоръчах! Той е свършил най-важната задача - да пресъздаде най-прекрасният ви ден! Венци е невероятен фотограф и Човек! Много земен, честен, весел, а в същото време - страхотен професионалист!
Само малко ме е яд, че така се получило с тортата ти - съжалявам ако съм те подвела...Но ти не трябва да съжаляваш - както ти каза това е единственото нещо, което не е оправдало очакванията ти - на всяка сватба има поне едно такова! Просто за разнообразие blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines