Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:14:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на nikoletasss 26.01.2013 г.  (Прочетена 36149 пъти)
 
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 27, 2013, 18:23:11 »

Честито!!! Бъдете винаги много влюбени един в друг и се обичайте безрезервно!!!  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #46 -: януари 27, 2013, 22:07:37 »

Честито Ники give_rose Ти си ми сред любимките, а аз съм достатъчно директна за да го кажа smile Супер искеренна и естествена!
Желая ви от все сърце всичко най-хубаво, колкото и клиширано да звучи, просто не ми стигат думите да изразя всичко, което искам да ти пожелая, а това е най-общо give_rose Много семейно щастие, много усмивки във всеки едни семеен миг, прекрасни деца, искрени, човечни и идейни като теб! Направете вашата приказка реалност, защото това зависи само от вас give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 28, 2013, 07:57:09 »

Честито! Бъдете цял живот влюбени и много щастливи  heart
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 28, 2013, 08:48:57 »

Честито, Ники!!! Пожелавам ви един прекрасен, щастлив и изпълнен с усмивки и детски смях, семеен живот! Надявам се да сте изживели наистина прекрасна сватба, убедена съм, че всичко е било прекрасно!

Бъдете щастливи, влюбени и винаги разчитайте един на друг!

П.П. Чакаме те да разкажеш и покажеш  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 28, 2013, 12:26:26 »

ЧЕСТИТО НА МЛАДОТО СЕМЕЙСТВО!  yahoo give_rose

Бъдете вечно влюбени и щастливи! Дръжте здраво ръката на другия и сбъдвайте заедно мечтите си!
Нека семейството ви бъде благословено със здраве, благоденствие и прекрасни деца!
Нямам търпение да чуя разказче и видя снимки от Вашият Ден!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 28, 2013, 15:05:07 »

Много благодаря на всички ви за прекрасните пожелания. Най-накрая имам малко свободно време и сядам да разкажа как мина сватбата ни. Издънки колкото искаш danceg, но вече гледам на тях от веселата страна.
Така...Станахме сутринта в 7.00 и до този момент всичко беше по план blum Тъй като колата беше на един роднина, той трябваше да я докара в петък, за да мога аз да я украся, но той си дойде късно вечерта и украсата остана за събота сутринта, но...автомивките отваряли в 10.00 и докато я почистят стана така, че аз, с вече направена прическа украсявах кола в 11.30, а трябваше да идват да ме взимат към 13.00. Украсих я и се прибрах вкъщи. Противно на очакванията ми там все още нямаше нито един гост освен баба ми. Пропуснах да кажа, че валя сняг почти цяла нощ и продължаваше да вали и през деня. Почнах да се притеснявам, че гостите се бавят заради времето. sad Гримирах се, добре се получи danceg Облякохме роклята, фотографа дойде, беше 12.30, а вкъщи все още нямаше никой. Обадих се на шаферкката, която координираше младоженеца, да тръгнат за кумове вместо в 12.30, както беше по план, в 12.45. Все още не беше дошла фризьорката да ми сложи булото, трябваше да дойде в 12.00, а я нямаше, тя прани и кумата и сестра ми. Тя дойде към един без нещо и щях да получа шок, когато разбрах, че все още им правят грим, при положение, че сватбарите са тръгнали за кумове, а те моля ви се още са във фризьорския салон shok shok shok Почнаха да идват гости вкъщи... най-накрая smile Чакаме младоженеца, няма ги. По едно време звъни шофьора и вика "няма ги! музиката свири, чакаме пред вратата, а те не отварят" shok shok След около 15 минути се обадиха, че са влезли при кумовете и ядат и пият. Ето какво станало. Кумовете тръгваха от сестра ми, тя заедно с тях. Обаче сестра ми е абсолютния каприз и въртяла фризьорката два часа с прическата си, кумата и тя недоволствала нещо diablo Поради незнайно какви причини разбрали, че ще идват да ги взимат в 13.30, а те тогава трябваше да взимат мен angry angry Толкова пъти обяснявах, повтарях... diablo По едно време докато свирили музикантите и чакали някой да им отвори, моите хубавици се появяват с колата и слизат от нея по анцузи angry Oh my ... Oh my ... angry angry Качили се в апартаментите, облекли се и най накрая  пуснали сватовете. Oh my ...
Вече е към 14.00, фотографа си ме снима и най-накрая чуваме клаксони danceg Тъй като със сестра ми говорехме, че тя ще ме продава и тя искаше да си давам обувката , да я пълнят с пари, аз си стоях затворена в стаята със събута обувка в готовност да я подам. Чуха се че влязоха в апартамента, вкараха го при фалшивата булка, посмяха се... Аз вече с обувката в ръка, чакам сестра ми да я поиска. А тя след около 2,3 минути ми вика " Отваряй, продадохме те", аз мисля, че се базика  си държа обувката в очакване. Милото отвори и влезе shok На него пък бяхме казали, че ще ми е срита обувката, обаче в паниката заради кумовете забравихме да я скрием. Той почна да рови из шкафовете, а аз държа събутата обувка зад гърба си и се чудя какво да правя. И той е виновен, защото милия не може да се пазари и още от входната врата почнал да дава по 50 по 100 лева и докато стигнал до стаята ми останал без пари, сестра ми го усетила и го пусна набързо girl_impossible След това нещата тръгнаха нормално. Е почти... в общината объркаха ударението на фамилното му име - три пъти. Като излязохме, се бях нагласила да хвърлям късметчета, а хората се бяха накачили по колите и тръгваха.  cray cray cray Явно един се е качил и всички подир него като стадо beating Хвърлих около 40 късметчета на 10-тина човека, които бяха останали tease Качихме се в колата и хайде на снимки danceg да обаче.. вуйчо ми блъсна на заден ход колата на фотографа Oh my ... разбраха се и всичка беше ок. Фотографа по никакъв начин не си повлия от случката и смятам, че станаха страхотни снимки. Нямам търпение да ги видя.
В ресторанта всичко веше страхотно, водещата - повече от добра, не знам колко пъти ни разплака good Музиката супер, украсата красива, хората весели Bravo И така ...
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 28, 2013, 15:07:35 »

Ето две снимки
Една от ресторанта и една от фотографа, роклята не се вижда много добре, както и букета. На черно-бялата съм с малко странно изражение, но иначе е страшно красива снимка. Поне за мен Girl_hide


Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 28, 2013, 15:20:00 »

Niki, най-напред честито  Bravo Бъдете много щастливи и много се обичайте за напред smile
Сватбата ви е била истинско фиаско. Поздравления за търпението и позитивизма, с който си приела всичко. Аз ако бях 100% щях да съм се разплака още при закъснението на гостите  pardon
А за снимките няма какво да коментирам smile - много си хубава и изглеждате много щастливи  girl_wink
Забравих да кажа, че роклята е много хубава, а "проблемът" с болерото въобще не си личи, само ти си знаела за него smile
« Последна редакция: януари 28, 2013, 15:30:37 от ma6ka_ » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #53 -: януари 28, 2013, 15:27:45 »

Ники, още един път Честито!!
Бързо забрави леките спънки в началото (с времето те само ще внасят допълнителен колорит и ще са по-скоро забавни). Прекрасни сте, имали сте вашата "Зимна приказка" (черно-бялата снимка е уникална!) и това е най-важното.  smile Бъдете много щастливи!!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #54 -: януари 28, 2013, 16:01:11 »

Много си хубава heart
Още веднъж много семейно щастие give_rose
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 28, 2013, 18:17:26 »

честито ники и от мен!да се здрави,много щастливи,много да се обичате,да сте заедно до края на дните ви и никой и нищо да не може да ви раздели!много красива си била.поздравления за стоицизма!от друга страна ако не са тези неща няма да е интересно. smile smile smile give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 28, 2013, 19:03:30 »

Била си наистина прекрасна булка give_rose Роклята ти стои перфектно.

А за гафовете- при всяка сватба ги има Wink
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #57 -: януари 28, 2013, 19:41:15 »

Честито, мило семейство! Желая ви много здраве и щастие и неспирна, вдъхновяваща любов!
Роклята ти е много красива и болерото я допълва чудесно! Снимката със снежинките е прекрасна!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 28, 2013, 21:14:31 »

Качвам една снимка на тортата, която трябваше да е бяла с малко бледопрасковено и с бели панделки. blush Малко се сепнах като я видях pardon Да не говорим, че трябваше да я докарат в ресторанта в 13.00, а я докараха в 18.00 и тепърва я сглобяваха три часа. Без малко да няма какво да срежем blum Но все пак всичко беше ок...като изключим цвета й...
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 28, 2013, 23:13:18 »

тортата е страхотна!невероятен цвят! smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines