Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:46:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на nikoletasss 26.01.2013 г.  (Прочетена 36138 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 19, 2013, 17:30:06 »

Всичко е прекрасно, нежно и приказно! Сватбата ще е зимна приказка, ти прекрасна булка, а бъдещият ти съпруг - щастливец.
Моят мъж също е имал предишен брак и те разбирам, изобщо не е лесно - знам че понякога тежи, а с наближаването на датата всяка емоция се изостря. Забрави за миналото и проблемите поне в тази седмица. Съветвам те петък да ти е максимално освободен от ангажименти, за да си отдъхнете и двамата - отидете на вечеря, на кино, забавлявайте се. Това е вашата предсватбена седмица и трябва да е прекрасна и изпълнена само с положителни емоции  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 19, 2013, 17:31:23 »

 give_rose give_rose give_rose
Щастливка съм, наистина. Той пожертва страшно много за мен. Аз простих непростими неща... Смятам, че рядко има толкова силна любов и хора, които са готови но всичко за този, който обичат. И двамата с действията си доказахме колко се обичаме, макар за много хора да сме луди, глупави и много много грешни...
И не само той ме прави щастлива - родителите ми го приеха такъв какъвто е, те знаят всичко и подкрепят и двама ни heart
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 19, 2013, 17:50:16 »

Айде, малко неща по темата smile С ето такива панделки ще бъдат украсени масите вкъщи. Нещо подобно ще е и украсата на колата. Панделки да има, май това е основен мотив на сватбата ни.


И...бърбънът, който също ще е с панделки...може ли се pardon
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 20, 2013, 13:31:33 »

Лелееее, останах без думи от всички красоти в албума ти shok Страхотни детайли, влюбих се в чашите ти, а бутониерите са просто уникални! (Ако си ги правила ти нещата, мога да ти кажа само БРАВО good)
Аз се опитах сама да си направя украсата на чашите и...ударих на камък! Така че се възхищавам искрено на сръчните булки! Много ми харесва, че си избрала различни фигурки за подаръчетата за гости! По принцип не съм фен на гипсовите фигурки, но ти си им придала невероятен чар с украсата, а и са страхотен детайл към цялата снежно-ледена тематика - приличат на ледени... Bravo
Въобще всичко е страхотно!  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 20, 2013, 14:02:18 »

Благодаря ти, ivelka. Да сама правих нещата - бутониери, чаши и шампанско, кошничка и късметчета, възглавничка за халки, подаръчета за гости, кутия за пари, панделки за автомобили, панделки за масите вкъщи, покани, номера на маси, панделки със сърчица за каничките за ракия и за уискито, сама правих и кумската ракия. Честно казано по едно време ми писна, но не съжалявам...харесват ми как станаха нещата, всичко ми е в тон. Смятам, че по нищо не отстъпват от това, което се предлага по агенциите, даже, ако трябва да съм честна повечето неща там на мен лично ми идват доста кич. Но всеки с вкуса си. smile
Тъй като роклята е с бюстие изцяло от дантела, болерото и то е дантелено, реших да използвам и дантелка за другите неща. Общо взето основни елементи на сватбата ни ще са дантелата и панделките, както и тези дребни камъчета, които ги има навсякъде, от тях ще има и по дръжката на букета ми и по тортата pardon Доста се отдалечиих от първоначалната идея за "Зимна приказка", но нямаше как - ресторантът е в много топли цветове и бледосиньото нямаше да подхожда на никъде. Реших да преобладава бялото, но да има леки акценти в много бледо прасковено. Girl_hide
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #35 -: януари 20, 2013, 14:10:08 »

Всичко е супер good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 20, 2013, 16:31:17 »

Страхотни неща си сътворила! Уникални, браво Bravo
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 25, 2013, 05:19:34 »

Сама един ден остана   *YAHOO*Сигурно много се вълнуваш. Пожелавам ти утре да си най-красивата и най-щастливата! И ще чакаме да се върнеш и да разкажеш  smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 25, 2013, 07:51:10 »

Айй, наистина! И твоят ден настъпва! Това време лети светкавично shok
Желая ти днес да си отпочинеш с любимо твое занимание, да се поглезиш, а утре да бъдеш най-красивата булка с най-прекрасната зимна сватба! Бъдете щастливи give_rose
« Последна редакция: януари 25, 2013, 07:54:58 от ivelka » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 25, 2013, 10:40:58 »

Nikoletasss, пожелавам ти днес да си починеш, да се отпуснеш, за да си спокойна за Големия ден. А утре да си най-хубавата булка и всичко да мине както си го представяш  give_rose
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 25, 2013, 11:01:14 »

nikoletasss пожелавам ти един незабравим сватбен ден. Бъди изпълнена с щастие и спокойствие, за да можеш да извижееш всеки един момент пълноценно, защото повярвай ми всичко минава като един миг. Аз лично след това се питах аз ли бях на сватбата или някой мой клонинг   pardon . Няма нищо по-хубаво от една щастлива и усмихната булка.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #41 -: януари 25, 2013, 11:22:44 »

Ники, пожелавам ти една прекрасна сватба с една прекрасна булка give_rose Едно незабравимо изживяване изпълнено с много любов! Сигурна съм, че всичко ще е невероятно give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 25, 2013, 19:19:48 »

Последна вечер като госпожица yahoo . Пожелавам ти безкрайно положителни емоции в утрешния ден, а и занапред Bravo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: януари 25, 2013, 19:54:50 »

Ники, още мъничко остана smile

Прекрасна сватба ти пожелавам и безоблачно семейно съжителство!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #44 -: януари 27, 2013, 10:44:22 »

Честито на Първата форумска булка за 2013 година!!
Ники, бъдете много щастливи, обичайте се и създайте едно прекрасно, здраво семейство!  heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines