Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:47:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на nikoletasss 26.01.2013 г.  (Прочетена 35898 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #15 -: януари 14, 2013, 09:39:36 »

Честита темичка и от мен give_rose Ще я следя с интерес smile Пожелавам ви един прекрасен сватбен ден, изпълнен с много любов и прекрасни мигове heart
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 14, 2013, 18:42:36 »

Много благодаря на всички за прекрасните пожелания. Честно казано действат ми наистина добре. Напоследък съм като препикано мушкато blush не знам дали напрежението ми подейства или някои други неща...Имах страхотен ентусиазъм, а напоследък ме завладя накаква апатия. Надявам се да е временно. smile
Иначе...днес поръчах тортата. Оказа се, че това което бях свалила като снимки, не може да се получи. Но пък измислихме друг вариант и смятам, че ще се получи добре. Ето това

но с по-симетрични блатове. това сивото по-средата ще е заменено с по едно цвете в бледо прасковен цвят. И едни дребни блестящи камъчета, които съм налепила навсякъде и, съответно, реших, че не може без тях и на тортата.
Вече е поръчан и букета. Ще бъде от карамфили, хризантеми, бледо прасковени рози, еустоми и малко зеленинка тук-там.


това  е формата на самия букет. Тези дребните перлички по дръжката ще са заместени от същите камъчета, които ще има и на тортата и на всичко друго. Ще има и една по-голяма панделка на самите дръжки, която ще пада свободно надолу.
Днес бях и на пробен грим. До последно се двоумих дали да имам гримьор и честно казано все още не знам. Момичето е страхотно, работи професионално, но нещо не се "познах", въпреки, че доста време се занимавахме. След като си тръгнах от салона осъзнах колко не съм наред *crazy*Показах една снимка на момичето, като тази снимка имаше за цел да онагледи само цветовия диапазон, но аз пропуснах да го кажа това и тя си ме направи като на снимката. Тъй като исках и оЧна линия, сложихме я, но тя просто не подхождаше на вече нанесените сенки на клепача. Хване ме срам, че не се харесвам много, по моя вина и казах, че е ок. Както казах гримьорката е супер, съгласи се момичето и до вкъщи да дойде. При всички положения ще прави кумата и сестра ми, но за себе си се двоумя още. crazy

Бях и в агенцията. Уточнихме украсата, букетите и тн. Говорих с водещата и диджея и всичко е ок.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #17 -: януари 14, 2013, 19:26:59 »

Всички неща са страхотни yahoo Имаш невероятни ръце give_rose И във всяко се усеща индивидуалността...това е хубавото на ръчните неща Bravo Просто прекрасни Bravo
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 17, 2013, 07:11:41 »

Тортата е уникалнааа yahoo Дано да стане точно както я искаш. Сигурна съм, че и гостите много ще я харесат. А за грима не се притеснявай да кажеш на момичето, че нещо не ти харесва. Ще го изтрие и ще го направи пак, докато не се харесаш. Няма да възрази, нали това е твоя ден и трябва да си на-хубавата smile Мен за бала ме гримираха 3 пъти. blush
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 17, 2013, 12:37:20 »

Момичето е страшно мило...аз едва ли щях да изтърпя себе си. Не ми е удобно да я въртя повече. Не за първи път не се харесвам с професионален грим, което означава, че аз нещо не съм наред  NO
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 18, 2013, 15:06:46 »

Здравейте, момичета! Аз също съм бъдеща булка и следя всичко с интерес. Ще се включа и в останалите теми, но първо искам да пожелая на nikoletasss през оставащата седмица много положителни емоции и успех в останалите приготовления. Ако не успея да пиша в големия ден - от сърце ти желая, той да бъде единствен, неповторим и изпълнен с много емоционални и красиви моменти.
Успех  на всички  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #21 -: януари 19, 2013, 10:55:32 »

nikoletasss, нямам много време напоследък за форума. Но се радвам, че хващам темата ти още в началото! Пожелавам ти каквито и трудности да сте имали до този момент, от сега нататък нещата да се получават от хубави по-хубави  give_rose

Чаках темата ти с нетърпение, защото нещата, които си показвала до този момент са ме очаровали! Браво за ентусиазма!  Bravo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 19, 2013, 12:26:01 »

Споделям мнението на Alichka относно вкуса ти за всичко около сватбата good
Мога да си представя вълнението ти от предстоящата седмица yahoo
И да си призная честно, благородно ти завиждам blush
Пожелавам ти да се отърсиш от всичко отрицателно и да се настроиш за най-прекрасния ден в живота ти!
Наслади се на последната си седмица като мома както подобава give_rose
Не помня дали си споменавала, моминско парти ще има ли? Girl_hide
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 19, 2013, 14:20:49 »

Много благодаря за всички мили дупи и пожелания. Тук открих много информация, получих много съвети и помощ. Особено благодаря на ivelka, която беше страшно отзивчива по абсолютно всеки въпрос @}->--Благодаря ти от сърце! give_rose
Що се отнася до моминското парти - няма да имам такова sad Просто няма кога. Младоженецът се прибира утре от чужбина и тепърва ни чака купуването на костюми, ризи, обувки, халки, оправяне на документи в общината /слава Богу медицинските са вече готови, личната лекарка ги направи без даже той да е в Бг., не е никак редно, но стана идеално, че няма да се занимаваме и с това/ Имам да правя и украса за кола и разни други дреболийки...време няма. Единствения вариант е в петък, но не ми се еска по две причини - първо, милото не е от тоя край и няма никакви приятели тук, ще трябва да го пратя да си стои сам в хотела докато аз купонясвам NO, второ, на сватбата на една приятелка младоженецът имаше ергенско парти вечерта преди сватбата и той и кума едвам я изкараха тая сватба от махмурлук  pardon

Сега ще снимам и бижутата да си покажа, тук в галерията ще ги сложа. Семпли са, но такива ги исках, защото с това дантелено болеро и без бижута ми е доста накичено. Може и нещо друго да взема, ако ми хареса. Обеците и гердана не са комплект и си мисля, че малко им личи, сходни са, но не еднакви, не си намерих никъде комплект какъвто искам. Бях се влюбила в един комплект обеци и колие в Германия, но тогава нито рокля имах, нито нищо и не посмях да ги взема, защото не знаех дали ще подхождат. Като сее прибрах и взехме роклята, пратих милото да ги купи, но вече били продадени :'(Аз съм от хората, които като харесат нещо и край... търсих нещо подобно тук, но не намерих. Бижуто представляваше три различни по-големина камъчета, о т голямо към малко камъче спуснато надолу...абеее супер нежно и красиво. Това, което взех сега е що годе подобно, но не е същото cray Срам ме е да кажа и колко струва... 12.00 лева  pardon
Alichka Проблеми все още имаме и ще имаме. Бившата жена на мъжа ми отказва да му покаже детето, той не го виждал от една година, ако сега не го види докато е тук, сигурно още една няма да го види. Тя дори иска да води дела да го лиши от бащинство, за да нямало детето братчета и сестричета гяури shok Освен това до този момент не се знае дали поне майка му ще дойде на сватбата, защото баща му не я пуска. Всичко това, защото той се жени за мен. cray
Не искам да мисля за нищо повече... искам само да сме щастливи...

Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 19, 2013, 14:48:17 »

Ники, благодаря за милите думи, за мен е било удоволствие да отговарям на въпросите ти smile
И няма от какво да се срамуваш за бижутата - моето перлено колие и обеци струваха 15 лева от Продавалника, но са страхотни и още си ги харесвам tease
Много кофти за детенцето на мъжа ти  nea , не знам какво да ти кажа или посъветвам, в случая май нищо не зависи от теб! Освен да го подкрепяш, разбира се!
Просто се опитай да дистанцираш мислите си от всичките неприятни неща и се наслади на деня ви! Както ти каза, за да СТЕ ЩАСТЛИВИ вие двамата, не някой друг!
Искам да те помоля за код към галерията ти на ЛС, за да разгледам всички красоти  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 19, 2013, 14:58:43 »

Честно казано доста ми беше паднало настроението, но преди два дни си дойде сестра ми от Гърция. Не бях обличала роклята откакто я купихме, но тя ме нави...каза, че съм много красива и така се разчуства и тя Girl_hide Определено ми стана отново драго, че ще ставам булка danceg А вчера така се ентусиазирах като измислихме изненадата с фалшивата булка.  girl_impossible Дано се приеме от всички положително. Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 19, 2013, 16:16:35 »


Alichka Проблеми все още имаме и ще имаме. Бившата жена на мъжа ми отказва да му покаже детето, той не го виждал от една година, ако сега не го види докато е тук, сигурно още една няма да го види. Тя дори иска да води дела да го лиши от бащинство, за да нямало детето братчета и сестричета гяури shok Освен това до този момент не се знае дали поне майка му ще дойде на сватбата, защото баща му не я пуска. Всичко това, защото той се жени за мен. cray
Не искам да мисля за нищо повече... искам само да сме щастливи...



аз си мислех че тези крайности на поведение по турските сериали са измислица, ама явно има я тази вражда, жалко. Пък и гяури да ни наричат.... Някои  хора живеят с векове назад май- не се ядосвай.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 19, 2013, 17:05:13 »

Скъпа Ники,  много се радвам на всичко, което показваш по различните теми, нали и аз бях "зимна" булка, мисля че се справяш страхотно! Няма да падаш духом, повярвай това е от вълнение - има един момент, в който емоциите идват в повече и се сдухваш, но ще отмине бързичко. Тортата е прекрасна и на мен ми беше сред фаворитите  good
Вярвам, че всичко ще бъде наред, наслаждавайте се с половинката на последните ви мигове, като "гаджета"  Wink
Ще се радвам на паролка за албума.  blush
Ще следя темичката ти  с интерес  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 19, 2013, 17:16:30 »

аз си мислех че тези крайности на поведение по турските сериали са измислица, ама явно има я тази вражда, жалко. Пък и гяури да ни наричат.... Някои  хора живеят с векове назад май- не се ядосвай.
И аз не съм предполагала, че съществува такова нещо, но се сблъсках с него. Не е точно вражда думата, а стремеж да запазят етноса си. И аз страшно се възмутих, че тази жена ме нарича гяур. В крайна сметка живее в държава, в която основна религия е християнството, да не говорим, че е родена тук, както и роднините й. Най-възмутителното е, че тя работи като директор на дирекция в общината на града, в който живее, става въпрос за голям областен град, тоест - гяури сме, ама работи в държавна институция. Тя, същата, на турците им говори и пише на български, даже не знае уж родния си език като хората, ама иначе сме гяури българите... Достатъчно е, тези нейни писма, в които ме нарича така, да ги пратя на някоя медия и да гледам резил...но никога няма да го направя, само заради мъжа ми и майка му. В крайна сметка всичко е от злоба и ревност, защото дори с бременността си не е могла да го задържи.
Доста  Offtopic станах, sorry, за което, но всеки с неговите си проблеми.


InLove_Girl Мерси за окуражителните думи  @}->--Качих и тук снимки, мисля, че се виждат без парола. Доста се озорих с настройте тук angry
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: януари 19, 2013, 17:22:22 »

Ники, случващото се наистина не е приятно, но пък мисля, че трябва да погледнеш от хубавата страна на нещата и тя е, че в случая бъдещия ти съпруг е готов на всичко за теб и за да бъде с теб и нищо и никой няма значение smile А това е най-важното heart Мисля, че всеки, който има такъв човек до себе си е истински щастливец heart
Всичко, което правиш за сватбата е прекрасно и съм напълно убедена, че и сватбата ще е също толкова прекрасна give_rose
П.П. Както и другите казаха - радвайте се на оставащото време все още като "гаджета", а аз бих допълнила - а след това почнете да градите Вашата приказка заедно като семейство heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines