Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:30:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на nikoletasss 26.01.2013 г.  (Прочетена 36136 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« -: декември 27, 2012, 12:16:55 »

Хайде, Ники, честита сватбена темичка! То не остана време и до Вашата зимна приказка!
Пожелавам ти да напълниш темата с много красиви емоции, щастливи усмивки и снимки от приказните ви моменти!
Нямам търпение да разкажеш докъде е стигнала подготовката, да покажеш булчинската си рокля и да споделиш емоциите се! give_rose

Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #1 -: декември 27, 2012, 12:33:31 »

Честита сватбена темичка, Ники!  Bravo Пожелавам ти лека и спокойна подготовка на сватбата !
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #2 -: декември 27, 2012, 17:03:41 »

Ето,че дошло време и за твоята сватбена темичка Bravo Желая ти лека оставаща подготовка и само положителни емоции около това важно събитие heart Спряла ли си се вече на прическа и грим  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 27, 2012, 17:12:49 »

Е,ето че си имаме и истинска зимна сватба.Ники ,следя дреболийките ,които правиш и много ми харесаха - истински зимни са ,така че се нетърпение чакам да видя крайният резултат от цялата сватба.Пожелавам ти прекрасен и лек последн месец подготовка ,много положителни емоции и никакви издънки на сватбата ,независещи от теб .
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 27, 2012, 18:21:33 »

Честита темичка и от мен  give_rose give_rose give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 27, 2012, 18:30:55 »

ivelka, благодаря ти за темата give_rose благодаря и на всички ви за милите думи give_rose

До колкото съм чела другите теми за сватбите, като че ли се започва с историята на двойката. За съжаление, обаче, нашата история далеч не е традиционната любовна история. Разказала сам я в ето тази тема "Детето достатъчна причина ли е за сключване на брак" в "Любовта и ... брака", ако някой иска, може да прочете там, на мен не ми разказва отново, когато писах във въпросната тема, просто и аз не знам как, но изпитах нужда да споделя, да си излея душата пред хора, които не ме познават. Това не е нещо, което можеш да споделиш с всеки. Знам, че за много хора са необясними много неща, други пък, ще видят в нас единствено грешници, но нищо не е само черно или бяло. Единственото, което ме интересува днес е, че аз обичам този мъж с цялото си сърце и получавам същата, ако не и по-голяма, обич от него.

Така...сега за подготовката. Вече почти всичко ми е готово, дреболийките, фотографът, агенцията и тн. Днес се видях с фотографа и с шаферите, за да обсъдим това онова. купих си цвете за косата, разкошно е, и няколко фуркети макар, че не съм убедена дали ще ги ползвам. Утре ще снимам и ще ги покажа. Оказва се, че ще имам сериозен проблем с намирането на бели, официални боти. Харесах си два чифта в Мегияс, но и двата ми бяха малки в глезена, странно...до сега не съм имала такъв проблем с обувки. Никъде другаде в Търново и Габрово не видях нищо подходящо. А то щом сега около празниците няма, камо ли в мъртвия за търговците януари месец.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 27, 2012, 21:06:19 »

Аз миналата седмица ходих в Мол-а на Майчина грижа, този на центъра и видях в ЛаТиара страхотни бели боти. Погледна ли там? smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 28, 2012, 11:15:09 »

Ето линк към галерията ми http://nikoletas.snimka.bg/wedding/zimnata-ni-prikazka.719591 За кода пишете на лични smile

ivelka, и в двата мола съм била, но нищо не ми хвана окото. Във въпросния мол на центъра, ако не се лъжа има един магазин за обувки, името не го знам, но предполагам, че за един и същ говорим. След като нямам спомен да съм видяла нещо там, това, което имат е или с равна подметка, или с много висок ток. Аз мога да си позволя максимум 5,6 см ток. Не мога да ходя с по-високи обувки, доста едра и тежка съм и веднага ме заболяват адски краката. Миналата година бях кума и се излъгах да си взема едни иначе супер красиви летни боти, едвам дочаках да влезем в ресторанта, за да ги събуя. Просто, ако си взема високи обувки, ще си съсипя прекрасния ден. Затова имам и сериозен проблем с намирането на сватбени обувки, всичко, което ми харесва и е красиво и елегантно е с доста висок ток, останалото е с равна подметка. Въпросните модели в Мегияс, които ми хванаха окото, бяха също доста високи, но имаха и сравнително голяма платформа, и не се усещаше много голям наклон на крака.

Ето и цветето за косата, аз много си го харесвам, точно такова исках. Всички цветя по агенциите ми се струват доста демоде и кичести с тези дребни цветчета и разни стърчащи перлички и камъчета. По принцип исках да имам две, три, различни по големина цветя от този тип, който си взех, но нямаха подходящи размери в магазина. Имаха едно доста голямо, това, което купих дефакто, и едно малко по-малко, но пак доста голямо, за да могат да се сложат две или три в косата, щеше да стане много претрупано, затова реших да съм само с едно голяма цвете. Взех и няколко фуркети, които си подхождат с цветето, но мисля да не ги ползвам, защото са с перли и това веднага ме задължава и колието и обеците да са с перли, но те пък няма да подхождат на роклята.


« Последна редакция: декември 28, 2012, 11:50:35 от nikoletasss » Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 30, 2012, 02:36:22 »

Честита темичка и приятна и успешна подготовка smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 30, 2012, 11:55:07 »

Цветето е много красиво, наистина Bravo Останаха ми очите в него!
Относно ботите, в МОЛ-а има два магазина за обувки - един по-голям Тенденз и един по-малък ЛаТиара. Аз видях бели боти във втория, но бяха доста високи. Наистина ще е трудно да намериш такива по магазините. Ако имаш отново път до Асеновград, можеш да си поръчаш боти в Кобел, правят ги по желание на клиента - височина, цвят, материал, подметка и т.н.
Успех с търсенето good
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 31, 2012, 13:28:33 »

За съжаление нямам ходене до Асеновград. Почвам да се замислям за високи боти, защото явно нямам и избор. Ще взема и едни пантофки, които ще обуя при първа възможност. Вчера обикалях и евтините магазини за обувки в Габрово, с надеждата, че може пък там да има нещо подходящо, пък било то и за 15-20лв., но уви, нямаше. Харесах едни пантофки, но били умалени и тъй като аз нося 39-40, нищо не ми стана, китайска работа, какво да се прави...но просто...и пантофки няма никъде, и то - бели, нормално за сезона. Ако има нещо, то ще е останало от лятото и я има номер, я не.
Качих в галерията снимки на вече готовите бутониери за кумовете, родителите, за братя, сестри и шафери. Направих и бутониера за младоженеца, макар първоначално да исках да е от живи цветя като букета ми. Направих вече и букетчето за хвърляне, номерата за масите и панделките за коли - те станаха 20броя, не знам дали ще стигнат, но предполагам, че да. За съжаление нямам повече материал за тях и няма и от къде да взема. Те са от една ролка с около 15-20см широчина сатен. Искаше ми се да има по две панделки на кола, на двете огледала, но явно ще се задоволя с по една. cray
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #11 -: януари 03, 2013, 22:48:46 »

Ники, прекрасни оставащи дни! Ще направиш "сефтето" на 2013г., казват че била годината на любовта  yahoo  yahoo  yahoo Моля за код за снимките
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 11, 2013, 12:15:36 »

 give_roseБлагодаря!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 13, 2013, 12:46:26 »

Тъкмо влезнах да ти правя тема, след като ти видях лентичката в темата за булчинските рокли, а ти вече си имала blum
Пожелавам ти спокойни 2 седмици!!!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 14, 2013, 09:35:30 »

Nikoletasss, честита темичка и от мен:) Да я напълниш само с положителни коментари и следващите 2 седмици да минат леко, без нерви и неприятни изненади  Wink А самия ден - да е приказка smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #15 -: януари 14, 2013, 09:39:36 »

Честита темичка и от мен give_rose Ще я следя с интерес smile Пожелавам ви един прекрасен сватбен ден, изпълнен с много любов и прекрасни мигове heart
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 14, 2013, 18:42:36 »

Много благодаря на всички за прекрасните пожелания. Честно казано действат ми наистина добре. Напоследък съм като препикано мушкато blush не знам дали напрежението ми подейства или някои други неща...Имах страхотен ентусиазъм, а напоследък ме завладя накаква апатия. Надявам се да е временно. smile
Иначе...днес поръчах тортата. Оказа се, че това което бях свалила като снимки, не може да се получи. Но пък измислихме друг вариант и смятам, че ще се получи добре. Ето това

но с по-симетрични блатове. това сивото по-средата ще е заменено с по едно цвете в бледо прасковен цвят. И едни дребни блестящи камъчета, които съм налепила навсякъде и, съответно, реших, че не може без тях и на тортата.
Вече е поръчан и букета. Ще бъде от карамфили, хризантеми, бледо прасковени рози, еустоми и малко зеленинка тук-там.


това  е формата на самия букет. Тези дребните перлички по дръжката ще са заместени от същите камъчета, които ще има и на тортата и на всичко друго. Ще има и една по-голяма панделка на самите дръжки, която ще пада свободно надолу.
Днес бях и на пробен грим. До последно се двоумих дали да имам гримьор и честно казано все още не знам. Момичето е страхотно, работи професионално, но нещо не се "познах", въпреки, че доста време се занимавахме. След като си тръгнах от салона осъзнах колко не съм наред *crazy*Показах една снимка на момичето, като тази снимка имаше за цел да онагледи само цветовия диапазон, но аз пропуснах да го кажа това и тя си ме направи като на снимката. Тъй като исках и оЧна линия, сложихме я, но тя просто не подхождаше на вече нанесените сенки на клепача. Хване ме срам, че не се харесвам много, по моя вина и казах, че е ок. Както казах гримьорката е супер, съгласи се момичето и до вкъщи да дойде. При всички положения ще прави кумата и сестра ми, но за себе си се двоумя още. crazy

Бях и в агенцията. Уточнихме украсата, букетите и тн. Говорих с водещата и диджея и всичко е ок.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #17 -: януари 14, 2013, 19:26:59 »

Всички неща са страхотни yahoo Имаш невероятни ръце give_rose И във всяко се усеща индивидуалността...това е хубавото на ръчните неща Bravo Просто прекрасни Bravo
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 17, 2013, 07:11:41 »

Тортата е уникалнааа yahoo Дано да стане точно както я искаш. Сигурна съм, че и гостите много ще я харесат. А за грима не се притеснявай да кажеш на момичето, че нещо не ти харесва. Ще го изтрие и ще го направи пак, докато не се харесаш. Няма да възрази, нали това е твоя ден и трябва да си на-хубавата smile Мен за бала ме гримираха 3 пъти. blush
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 17, 2013, 12:37:20 »

Момичето е страшно мило...аз едва ли щях да изтърпя себе си. Не ми е удобно да я въртя повече. Не за първи път не се харесвам с професионален грим, което означава, че аз нещо не съм наред  NO
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 18, 2013, 15:06:46 »

Здравейте, момичета! Аз също съм бъдеща булка и следя всичко с интерес. Ще се включа и в останалите теми, но първо искам да пожелая на nikoletasss през оставащата седмица много положителни емоции и успех в останалите приготовления. Ако не успея да пиша в големия ден - от сърце ти желая, той да бъде единствен, неповторим и изпълнен с много емоционални и красиви моменти.
Успех  на всички  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #21 -: януари 19, 2013, 10:55:32 »

nikoletasss, нямам много време напоследък за форума. Но се радвам, че хващам темата ти още в началото! Пожелавам ти каквито и трудности да сте имали до този момент, от сега нататък нещата да се получават от хубави по-хубави  give_rose

Чаках темата ти с нетърпение, защото нещата, които си показвала до този момент са ме очаровали! Браво за ентусиазма!  Bravo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 19, 2013, 12:26:01 »

Споделям мнението на Alichka относно вкуса ти за всичко около сватбата good
Мога да си представя вълнението ти от предстоящата седмица yahoo
И да си призная честно, благородно ти завиждам blush
Пожелавам ти да се отърсиш от всичко отрицателно и да се настроиш за най-прекрасния ден в живота ти!
Наслади се на последната си седмица като мома както подобава give_rose
Не помня дали си споменавала, моминско парти ще има ли? Girl_hide
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 19, 2013, 14:20:49 »

Много благодаря за всички мили дупи и пожелания. Тук открих много информация, получих много съвети и помощ. Особено благодаря на ivelka, която беше страшно отзивчива по абсолютно всеки въпрос @}->--Благодаря ти от сърце! give_rose
Що се отнася до моминското парти - няма да имам такова sad Просто няма кога. Младоженецът се прибира утре от чужбина и тепърва ни чака купуването на костюми, ризи, обувки, халки, оправяне на документи в общината /слава Богу медицинските са вече готови, личната лекарка ги направи без даже той да е в Бг., не е никак редно, но стана идеално, че няма да се занимаваме и с това/ Имам да правя и украса за кола и разни други дреболийки...време няма. Единствения вариант е в петък, но не ми се еска по две причини - първо, милото не е от тоя край и няма никакви приятели тук, ще трябва да го пратя да си стои сам в хотела докато аз купонясвам NO, второ, на сватбата на една приятелка младоженецът имаше ергенско парти вечерта преди сватбата и той и кума едвам я изкараха тая сватба от махмурлук  pardon

Сега ще снимам и бижутата да си покажа, тук в галерията ще ги сложа. Семпли са, но такива ги исках, защото с това дантелено болеро и без бижута ми е доста накичено. Може и нещо друго да взема, ако ми хареса. Обеците и гердана не са комплект и си мисля, че малко им личи, сходни са, но не еднакви, не си намерих никъде комплект какъвто искам. Бях се влюбила в един комплект обеци и колие в Германия, но тогава нито рокля имах, нито нищо и не посмях да ги взема, защото не знаех дали ще подхождат. Като сее прибрах и взехме роклята, пратих милото да ги купи, но вече били продадени :'(Аз съм от хората, които като харесат нещо и край... търсих нещо подобно тук, но не намерих. Бижуто представляваше три различни по-големина камъчета, о т голямо към малко камъче спуснато надолу...абеее супер нежно и красиво. Това, което взех сега е що годе подобно, но не е същото cray Срам ме е да кажа и колко струва... 12.00 лева  pardon
Alichka Проблеми все още имаме и ще имаме. Бившата жена на мъжа ми отказва да му покаже детето, той не го виждал от една година, ако сега не го види докато е тук, сигурно още една няма да го види. Тя дори иска да води дела да го лиши от бащинство, за да нямало детето братчета и сестричета гяури shok Освен това до този момент не се знае дали поне майка му ще дойде на сватбата, защото баща му не я пуска. Всичко това, защото той се жени за мен. cray
Не искам да мисля за нищо повече... искам само да сме щастливи...

Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 19, 2013, 14:48:17 »

Ники, благодаря за милите думи, за мен е било удоволствие да отговарям на въпросите ти smile
И няма от какво да се срамуваш за бижутата - моето перлено колие и обеци струваха 15 лева от Продавалника, но са страхотни и още си ги харесвам tease
Много кофти за детенцето на мъжа ти  nea , не знам какво да ти кажа или посъветвам, в случая май нищо не зависи от теб! Освен да го подкрепяш, разбира се!
Просто се опитай да дистанцираш мислите си от всичките неприятни неща и се наслади на деня ви! Както ти каза, за да СТЕ ЩАСТЛИВИ вие двамата, не някой друг!
Искам да те помоля за код към галерията ти на ЛС, за да разгледам всички красоти  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 19, 2013, 14:58:43 »

Честно казано доста ми беше паднало настроението, но преди два дни си дойде сестра ми от Гърция. Не бях обличала роклята откакто я купихме, но тя ме нави...каза, че съм много красива и така се разчуства и тя Girl_hide Определено ми стана отново драго, че ще ставам булка danceg А вчера така се ентусиазирах като измислихме изненадата с фалшивата булка.  girl_impossible Дано се приеме от всички положително. Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 19, 2013, 16:16:35 »


Alichka Проблеми все още имаме и ще имаме. Бившата жена на мъжа ми отказва да му покаже детето, той не го виждал от една година, ако сега не го види докато е тук, сигурно още една няма да го види. Тя дори иска да води дела да го лиши от бащинство, за да нямало детето братчета и сестричета гяури shok Освен това до този момент не се знае дали поне майка му ще дойде на сватбата, защото баща му не я пуска. Всичко това, защото той се жени за мен. cray
Не искам да мисля за нищо повече... искам само да сме щастливи...



аз си мислех че тези крайности на поведение по турските сериали са измислица, ама явно има я тази вражда, жалко. Пък и гяури да ни наричат.... Някои  хора живеят с векове назад май- не се ядосвай.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 19, 2013, 17:05:13 »

Скъпа Ники,  много се радвам на всичко, което показваш по различните теми, нали и аз бях "зимна" булка, мисля че се справяш страхотно! Няма да падаш духом, повярвай това е от вълнение - има един момент, в който емоциите идват в повече и се сдухваш, но ще отмине бързичко. Тортата е прекрасна и на мен ми беше сред фаворитите  good
Вярвам, че всичко ще бъде наред, наслаждавайте се с половинката на последните ви мигове, като "гаджета"  Wink
Ще се радвам на паролка за албума.  blush
Ще следя темичката ти  с интерес  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 19, 2013, 17:16:30 »

аз си мислех че тези крайности на поведение по турските сериали са измислица, ама явно има я тази вражда, жалко. Пък и гяури да ни наричат.... Някои  хора живеят с векове назад май- не се ядосвай.
И аз не съм предполагала, че съществува такова нещо, но се сблъсках с него. Не е точно вражда думата, а стремеж да запазят етноса си. И аз страшно се възмутих, че тази жена ме нарича гяур. В крайна сметка живее в държава, в която основна религия е християнството, да не говорим, че е родена тук, както и роднините й. Най-възмутителното е, че тя работи като директор на дирекция в общината на града, в който живее, става въпрос за голям областен град, тоест - гяури сме, ама работи в държавна институция. Тя, същата, на турците им говори и пише на български, даже не знае уж родния си език като хората, ама иначе сме гяури българите... Достатъчно е, тези нейни писма, в които ме нарича така, да ги пратя на някоя медия и да гледам резил...но никога няма да го направя, само заради мъжа ми и майка му. В крайна сметка всичко е от злоба и ревност, защото дори с бременността си не е могла да го задържи.
Доста  Offtopic станах, sorry, за което, но всеки с неговите си проблеми.


InLove_Girl Мерси за окуражителните думи  @}->--Качих и тук снимки, мисля, че се виждат без парола. Доста се озорих с настройте тук angry
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: януари 19, 2013, 17:22:22 »

Ники, случващото се наистина не е приятно, но пък мисля, че трябва да погледнеш от хубавата страна на нещата и тя е, че в случая бъдещия ти съпруг е готов на всичко за теб и за да бъде с теб и нищо и никой няма значение smile А това е най-важното heart Мисля, че всеки, който има такъв човек до себе си е истински щастливец heart
Всичко, което правиш за сватбата е прекрасно и съм напълно убедена, че и сватбата ще е също толкова прекрасна give_rose
П.П. Както и другите казаха - радвайте се на оставащото време все още като "гаджета", а аз бих допълнила - а след това почнете да градите Вашата приказка заедно като семейство heart
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 19, 2013, 17:30:06 »

Всичко е прекрасно, нежно и приказно! Сватбата ще е зимна приказка, ти прекрасна булка, а бъдещият ти съпруг - щастливец.
Моят мъж също е имал предишен брак и те разбирам, изобщо не е лесно - знам че понякога тежи, а с наближаването на датата всяка емоция се изостря. Забрави за миналото и проблемите поне в тази седмица. Съветвам те петък да ти е максимално освободен от ангажименти, за да си отдъхнете и двамата - отидете на вечеря, на кино, забавлявайте се. Това е вашата предсватбена седмица и трябва да е прекрасна и изпълнена само с положителни емоции  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 19, 2013, 17:31:23 »

 give_rose give_rose give_rose
Щастливка съм, наистина. Той пожертва страшно много за мен. Аз простих непростими неща... Смятам, че рядко има толкова силна любов и хора, които са готови но всичко за този, който обичат. И двамата с действията си доказахме колко се обичаме, макар за много хора да сме луди, глупави и много много грешни...
И не само той ме прави щастлива - родителите ми го приеха такъв какъвто е, те знаят всичко и подкрепят и двама ни heart
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 19, 2013, 17:50:16 »

Айде, малко неща по темата smile С ето такива панделки ще бъдат украсени масите вкъщи. Нещо подобно ще е и украсата на колата. Панделки да има, май това е основен мотив на сватбата ни.


И...бърбънът, който също ще е с панделки...може ли се pardon
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 20, 2013, 13:31:33 »

Лелееее, останах без думи от всички красоти в албума ти shok Страхотни детайли, влюбих се в чашите ти, а бутониерите са просто уникални! (Ако си ги правила ти нещата, мога да ти кажа само БРАВО good)
Аз се опитах сама да си направя украсата на чашите и...ударих на камък! Така че се възхищавам искрено на сръчните булки! Много ми харесва, че си избрала различни фигурки за подаръчетата за гости! По принцип не съм фен на гипсовите фигурки, но ти си им придала невероятен чар с украсата, а и са страхотен детайл към цялата снежно-ледена тематика - приличат на ледени... Bravo
Въобще всичко е страхотно!  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 20, 2013, 14:02:18 »

Благодаря ти, ivelka. Да сама правих нещата - бутониери, чаши и шампанско, кошничка и късметчета, възглавничка за халки, подаръчета за гости, кутия за пари, панделки за автомобили, панделки за масите вкъщи, покани, номера на маси, панделки със сърчица за каничките за ракия и за уискито, сама правих и кумската ракия. Честно казано по едно време ми писна, но не съжалявам...харесват ми как станаха нещата, всичко ми е в тон. Смятам, че по нищо не отстъпват от това, което се предлага по агенциите, даже, ако трябва да съм честна повечето неща там на мен лично ми идват доста кич. Но всеки с вкуса си. smile
Тъй като роклята е с бюстие изцяло от дантела, болерото и то е дантелено, реших да използвам и дантелка за другите неща. Общо взето основни елементи на сватбата ни ще са дантелата и панделките, както и тези дребни камъчета, които ги има навсякъде, от тях ще има и по дръжката на букета ми и по тортата pardon Доста се отдалечиих от първоначалната идея за "Зимна приказка", но нямаше как - ресторантът е в много топли цветове и бледосиньото нямаше да подхожда на никъде. Реших да преобладава бялото, но да има леки акценти в много бледо прасковено. Girl_hide
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #35 -: януари 20, 2013, 14:10:08 »

Всичко е супер good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 20, 2013, 16:31:17 »

Страхотни неща си сътворила! Уникални, браво Bravo
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 25, 2013, 05:19:34 »

Сама един ден остана   *YAHOO*Сигурно много се вълнуваш. Пожелавам ти утре да си най-красивата и най-щастливата! И ще чакаме да се върнеш и да разкажеш  smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 25, 2013, 07:51:10 »

Айй, наистина! И твоят ден настъпва! Това време лети светкавично shok
Желая ти днес да си отпочинеш с любимо твое занимание, да се поглезиш, а утре да бъдеш най-красивата булка с най-прекрасната зимна сватба! Бъдете щастливи give_rose
« Последна редакция: януари 25, 2013, 07:54:58 от ivelka » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 25, 2013, 10:40:58 »

Nikoletasss, пожелавам ти днес да си починеш, да се отпуснеш, за да си спокойна за Големия ден. А утре да си най-хубавата булка и всичко да мине както си го представяш  give_rose
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 25, 2013, 11:01:14 »

nikoletasss пожелавам ти един незабравим сватбен ден. Бъди изпълнена с щастие и спокойствие, за да можеш да извижееш всеки един момент пълноценно, защото повярвай ми всичко минава като един миг. Аз лично след това се питах аз ли бях на сватбата или някой мой клонинг   pardon . Няма нищо по-хубаво от една щастлива и усмихната булка.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #41 -: януари 25, 2013, 11:22:44 »

Ники, пожелавам ти една прекрасна сватба с една прекрасна булка give_rose Едно незабравимо изживяване изпълнено с много любов! Сигурна съм, че всичко ще е невероятно give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 25, 2013, 19:19:48 »

Последна вечер като госпожица yahoo . Пожелавам ти безкрайно положителни емоции в утрешния ден, а и занапред Bravo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: януари 25, 2013, 19:54:50 »

Ники, още мъничко остана smile

Прекрасна сватба ти пожелавам и безоблачно семейно съжителство!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #44 -: януари 27, 2013, 10:44:22 »

Честито на Първата форумска булка за 2013 година!!
Ники, бъдете много щастливи, обичайте се и създайте едно прекрасно, здраво семейство!  heart
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 27, 2013, 18:23:11 »

Честито!!! Бъдете винаги много влюбени един в друг и се обичайте безрезервно!!!  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #46 -: януари 27, 2013, 22:07:37 »

Честито Ники give_rose Ти си ми сред любимките, а аз съм достатъчно директна за да го кажа smile Супер искеренна и естествена!
Желая ви от все сърце всичко най-хубаво, колкото и клиширано да звучи, просто не ми стигат думите да изразя всичко, което искам да ти пожелая, а това е най-общо give_rose Много семейно щастие, много усмивки във всеки едни семеен миг, прекрасни деца, искрени, човечни и идейни като теб! Направете вашата приказка реалност, защото това зависи само от вас give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 28, 2013, 07:57:09 »

Честито! Бъдете цял живот влюбени и много щастливи  heart
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 28, 2013, 08:48:57 »

Честито, Ники!!! Пожелавам ви един прекрасен, щастлив и изпълнен с усмивки и детски смях, семеен живот! Надявам се да сте изживели наистина прекрасна сватба, убедена съм, че всичко е било прекрасно!

Бъдете щастливи, влюбени и винаги разчитайте един на друг!

П.П. Чакаме те да разкажеш и покажеш  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 28, 2013, 12:26:26 »

ЧЕСТИТО НА МЛАДОТО СЕМЕЙСТВО!  yahoo give_rose

Бъдете вечно влюбени и щастливи! Дръжте здраво ръката на другия и сбъдвайте заедно мечтите си!
Нека семейството ви бъде благословено със здраве, благоденствие и прекрасни деца!
Нямам търпение да чуя разказче и видя снимки от Вашият Ден!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 28, 2013, 15:05:07 »

Много благодаря на всички ви за прекрасните пожелания. Най-накрая имам малко свободно време и сядам да разкажа как мина сватбата ни. Издънки колкото искаш danceg, но вече гледам на тях от веселата страна.
Така...Станахме сутринта в 7.00 и до този момент всичко беше по план blum Тъй като колата беше на един роднина, той трябваше да я докара в петък, за да мога аз да я украся, но той си дойде късно вечерта и украсата остана за събота сутринта, но...автомивките отваряли в 10.00 и докато я почистят стана така, че аз, с вече направена прическа украсявах кола в 11.30, а трябваше да идват да ме взимат към 13.00. Украсих я и се прибрах вкъщи. Противно на очакванията ми там все още нямаше нито един гост освен баба ми. Пропуснах да кажа, че валя сняг почти цяла нощ и продължаваше да вали и през деня. Почнах да се притеснявам, че гостите се бавят заради времето. sad Гримирах се, добре се получи danceg Облякохме роклята, фотографа дойде, беше 12.30, а вкъщи все още нямаше никой. Обадих се на шаферкката, която координираше младоженеца, да тръгнат за кумове вместо в 12.30, както беше по план, в 12.45. Все още не беше дошла фризьорката да ми сложи булото, трябваше да дойде в 12.00, а я нямаше, тя прани и кумата и сестра ми. Тя дойде към един без нещо и щях да получа шок, когато разбрах, че все още им правят грим, при положение, че сватбарите са тръгнали за кумове, а те моля ви се още са във фризьорския салон shok shok shok Почнаха да идват гости вкъщи... най-накрая smile Чакаме младоженеца, няма ги. По едно време звъни шофьора и вика "няма ги! музиката свири, чакаме пред вратата, а те не отварят" shok shok След около 15 минути се обадиха, че са влезли при кумовете и ядат и пият. Ето какво станало. Кумовете тръгваха от сестра ми, тя заедно с тях. Обаче сестра ми е абсолютния каприз и въртяла фризьорката два часа с прическата си, кумата и тя недоволствала нещо diablo Поради незнайно какви причини разбрали, че ще идват да ги взимат в 13.30, а те тогава трябваше да взимат мен angry angry Толкова пъти обяснявах, повтарях... diablo По едно време докато свирили музикантите и чакали някой да им отвори, моите хубавици се появяват с колата и слизат от нея по анцузи angry Oh my ... Oh my ... angry angry Качили се в апартаментите, облекли се и най накрая  пуснали сватовете. Oh my ...
Вече е към 14.00, фотографа си ме снима и най-накрая чуваме клаксони danceg Тъй като със сестра ми говорехме, че тя ще ме продава и тя искаше да си давам обувката , да я пълнят с пари, аз си стоях затворена в стаята със събута обувка в готовност да я подам. Чуха се че влязоха в апартамента, вкараха го при фалшивата булка, посмяха се... Аз вече с обувката в ръка, чакам сестра ми да я поиска. А тя след около 2,3 минути ми вика " Отваряй, продадохме те", аз мисля, че се базика  си държа обувката в очакване. Милото отвори и влезе shok На него пък бяхме казали, че ще ми е срита обувката, обаче в паниката заради кумовете забравихме да я скрием. Той почна да рови из шкафовете, а аз държа събутата обувка зад гърба си и се чудя какво да правя. И той е виновен, защото милия не може да се пазари и още от входната врата почнал да дава по 50 по 100 лева и докато стигнал до стаята ми останал без пари, сестра ми го усетила и го пусна набързо girl_impossible След това нещата тръгнаха нормално. Е почти... в общината объркаха ударението на фамилното му име - три пъти. Като излязохме, се бях нагласила да хвърлям късметчета, а хората се бяха накачили по колите и тръгваха.  cray cray cray Явно един се е качил и всички подир него като стадо beating Хвърлих около 40 късметчета на 10-тина човека, които бяха останали tease Качихме се в колата и хайде на снимки danceg да обаче.. вуйчо ми блъсна на заден ход колата на фотографа Oh my ... разбраха се и всичка беше ок. Фотографа по никакъв начин не си повлия от случката и смятам, че станаха страхотни снимки. Нямам търпение да ги видя.
В ресторанта всичко веше страхотно, водещата - повече от добра, не знам колко пъти ни разплака good Музиката супер, украсата красива, хората весели Bravo И така ...
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 28, 2013, 15:07:35 »

Ето две снимки
Една от ресторанта и една от фотографа, роклята не се вижда много добре, както и букета. На черно-бялата съм с малко странно изражение, но иначе е страшно красива снимка. Поне за мен Girl_hide


Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 28, 2013, 15:20:00 »

Niki, най-напред честито  Bravo Бъдете много щастливи и много се обичайте за напред smile
Сватбата ви е била истинско фиаско. Поздравления за търпението и позитивизма, с който си приела всичко. Аз ако бях 100% щях да съм се разплака още при закъснението на гостите  pardon
А за снимките няма какво да коментирам smile - много си хубава и изглеждате много щастливи  girl_wink
Забравих да кажа, че роклята е много хубава, а "проблемът" с болерото въобще не си личи, само ти си знаела за него smile
« Последна редакция: януари 28, 2013, 15:30:37 от ma6ka_ » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #53 -: януари 28, 2013, 15:27:45 »

Ники, още един път Честито!!
Бързо забрави леките спънки в началото (с времето те само ще внасят допълнителен колорит и ще са по-скоро забавни). Прекрасни сте, имали сте вашата "Зимна приказка" (черно-бялата снимка е уникална!) и това е най-важното.  smile Бъдете много щастливи!!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #54 -: януари 28, 2013, 16:01:11 »

Много си хубава heart
Още веднъж много семейно щастие give_rose
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 28, 2013, 18:17:26 »

честито ники и от мен!да се здрави,много щастливи,много да се обичате,да сте заедно до края на дните ви и никой и нищо да не може да ви раздели!много красива си била.поздравления за стоицизма!от друга страна ако не са тези неща няма да е интересно. smile smile smile give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 28, 2013, 19:03:30 »

Била си наистина прекрасна булка give_rose Роклята ти стои перфектно.

А за гафовете- при всяка сватба ги има Wink
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #57 -: януари 28, 2013, 19:41:15 »

Честито, мило семейство! Желая ви много здраве и щастие и неспирна, вдъхновяваща любов!
Роклята ти е много красива и болерото я допълва чудесно! Снимката със снежинките е прекрасна!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 28, 2013, 21:14:31 »

Качвам една снимка на тортата, която трябваше да е бяла с малко бледопрасковено и с бели панделки. blush Малко се сепнах като я видях pardon Да не говорим, че трябваше да я докарат в ресторанта в 13.00, а я докараха в 18.00 и тепърва я сглобяваха три часа. Без малко да няма какво да срежем blum Но все пак всичко беше ок...като изключим цвета й...
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 28, 2013, 23:13:18 »

тортата е страхотна!невероятен цвят! smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 29, 2013, 03:05:39 »

Много си хубава! Черно-бялата снимка е невероятна. Тортата също е много хубава, нищо, че не е била точно каквата си искала. Изглежда много вкусна blush
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 29, 2013, 09:06:39 »

Ники, не знам дали си гледала сериала "Секса и градът", но там, когато едната героиня се омъжва по време на цялата сватба се случват някакви непредвидени неща, та й казват, че колкото повече "изненади" толкова по-щастлив брак, което в последствие се оправдава, така че дерзай. Вие сте прекрасни, тортата също, вярвам, че сте си изкарали весело, обичате се - това е най-важното  heart give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 29, 2013, 09:54:55 »

аз пък мисля че тортата точно така се различава от масовите бели торти! Страхотен цвят са докарали! good
Болерото дето толкова го мислеше ти, ти стои уникално! А и палтенцето също!  smile
дай някоя снимка на букета отблизо , като имаш време , моля.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 29, 2013, 13:22:41 »

Ето го букета smile

Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #64 -: януари 29, 2013, 13:32:58 »


 Честито, Ники! Много щастие, любов и сбъднати мечти!  heart Аз имам въпрос относно бялото чадърче - ваше ли е или от реквизита на фотографа?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 29, 2013, 14:16:52 »

Ники, страхотни сте! Няма смисъл да повтарям комплиментите!
Само ще ти кажа, че аз видях тортата преди да прочета какво си написала и отново се възхитих на уменията на тази жена! За цвета явно не те е разбрала, но и така е станала уникално красива!
Букетът ти го е правила същата мацка, която прави моя! Много красив е станал!
А моя го лакирах с лак за коли и така си го запазих хербаризиран за спомен! Е, не е същите цветове, стои малко кафеникаво-златист, но все пак ...  blush
Нямам търпение да видя и украсата в ресторанта  yahoo
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 29, 2013, 14:34:39 »

Честито и от мен.
Подкрепям мнението за тортата...мисля, че ако беше по бледа нямаше да има такъв фубав контраст и да изпъкват детайлите!
А снимките са много хубави!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 29, 2013, 15:32:36 »

и аз се нареждам да питам за чадърчето- за моята сватба не успях да намеря такова
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 29, 2013, 15:39:13 »

Не зная каква е била идеята за тортата, но тази торта е супер  girl_wink На мен мнооооогоо ми харесва цвета й и въобще като цяло как изглежда. Поздравления и за момичето, което я е правило  Bravo
И букета много ми харесва, и снимките са супер .. ох, всичко ми харесва  give_rose Мисля, че много добре са се получили всички неща, които си показала smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 29, 2013, 16:14:31 »

Чадърчето е на фотографа. give_rose Аз също много исках токова, но така и не намерих. Като видях фотографа да идва с него направоооо... yahoo
Що се отнася до тортата - радвам се, че ви харесва, но за съжаление на мен - не. Просто това не е което исках. Оставих 3 снимки и на нито една от тях го нямаше този наситен цвят и въпреки това елементите отгоре си личаха. А панделките и на трите снимки бяха бели. Разбрахме се, да има някакъв цвят, за да изпъкват нещата, на няколко пъти натъртих на "много бледо прасковено". Да не говорим, че ми причиниха страшно притеснение като я докараха в ресторанта в 18.00 часа вместо в 13.00 и тепърва я сглобяваха няколко часа. Баща ми и водещата през 10 минути надничаха в кухнята да гледат готова ли е NO Не е никак професионално. ivelka, явно при вас е изиграл роля факторът, че са познати на мъжа ти, защото ние не останахме с много добри впечатления. sad И както и да е, вече е изядена girl_wink
Букетът наистина беше супер, много красив, точно както го исках heart heart Беше доста тежък, но няма как, много цветя имаше в него. Мацката направи и един букет за кумата и опакова подаръка ни за кумовете и всичко беше в тон и много красиво heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 29, 2013, 16:39:57 »

в този случай, когато намериш време, за да сме полезни и на новите булки, мини по темичките и си остави мненията за всяка фирма която си ползвала като услуга за сватбата. smile give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 29, 2013, 17:16:32 »

Честно казано само от тортата останах малко разочарована, украсата, ресторантът, обслужването, водещата и диджеят, агенцията  - всичко беше супер. Качвам няколко снимки на украсата, за сега са само тези, не знам дали от агенцията са направили други.



Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #72 -: януари 29, 2013, 20:03:11 »


 Благодаря за отговора!  give_rose И аз предположих, че е на фотографа или, че не е купено от България, защото не съм виждала тук такова. Може и да е взето от реквизита на Търновския театър  smile Искренно му завиждам  blush

Снимките са се получили чудесно!!!!  Bravo
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 29, 2013, 20:27:35 »

Не мога да опиша с думи колко са красиви снимките ни. Фотографът е Венци Йорданов, ето още две




ivelka, цял живот ще те споменавам с добро за това, че ми препоръча този човек. Не съм вярвала, че ще имам толкова красиви снимки от сватбата си.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 29, 2013, 20:44:58 »

Лелеее, Ники, много ти благодаря blush
Аз направих малко - само го препоръчах! Той е свършил най-важната задача - да пресъздаде най-прекрасният ви ден! Венци е невероятен фотограф и Човек! Много земен, честен, весел, а в същото време - страхотен професионалист!
Само малко ме е яд, че така се получило с тортата ти - съжалявам ако съм те подвела...Но ти не трябва да съжаляваш - както ти каза това е единственото нещо, което не е оправдало очакванията ти - на всяка сватба има поне едно такова! Просто за разнообразие blum
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 29, 2013, 21:05:53 »

ооо, тортата изобщо не я мисля, както казах вече се изяде, на хората им хареса, никой не разбра, че до вечерта не беше доставена. Просто се размина с очакванията ми. А, ти изобщо не трябва да мислиш, че си ме подвела, всеки сам си решава какви услуги да ползва. Във всеки бранш е нормално да има и доволни и недоволни. good good good
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #76 -: януари 30, 2013, 14:04:08 »

Ники, красотичке зимна, снимките са невероятни! Има ли някъде още снимки, които може да надникна....  give_rose Тортата е малък кахър, при все че е била прекрасна. Имаше един разказ на булка с лилава торта на жълта основа... или нещо такова. В последния момент в сладкарницата решили да и сменят цвета, защото според тях ще изглежда по-добре  pardon Случки всякакви - важна е емоцията и красотата на деня! Браво за цялата организация!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 30, 2013, 20:34:07 »

Ето снимки от фейсбука на фотографа ни Венци Йорданов give_rose heart give_rose

http://www.facebook.com/Svatbenaphotografia/photos_stream
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #78 -: януари 30, 2013, 20:45:26 »

Страхотни сте... heart
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #79 -: януари 30, 2013, 20:50:00 »

Ники, бързам да споделя, че вчера се свързах с Венци Йорданов и разговаряхме за фотосесията-подарък, с която мисля  да изненадам сестрата на мъжа ми . Искам отново да ти благодаря, че сподели снимките си тук!  give_rose  И както казах и преди - ЧУДЕСНИ СТЕ!!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #80 -: януари 30, 2013, 21:00:24 »

Ники, прекрасна булка си smile Откри достойно сватбен сезон 2013!

Беше удоволствие да видя снимките ти от снежна Трявна! Имам по особено чувство към този град, защото това беше едната ни възможна дестинация за сватба извън столицата и ходихме на туристическа обиколка с организационна цел и до там! Много красиво място с естествен декор за красиви снимки, а за вас е било наистина като в зимна приказка!

В крайна сметка моят късмет се оказа от другата страна на планината, въпреки че с удоволствие пак ще отскоча до вашия град да хапна содена питка на главната smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 02, 2013, 12:58:25 »

Радвам се, че снимките ви харесват...аз направо ги обожавам heart heart heart
Още веднъж ви благодаря за прекрасните пожелания и страхотните комплименти give_rose Сигурна съм, че абсолютно всички младоженци изглеждат толкова добре и толкова красиви. Любовта си личи heart heart heart Разбира се, когато има и един добър професионалист, който да запечата тази любов, картинката е пълна.

Вече мина седмица от сватбата ни. Мъжът ми тръгна за Германия още във вторник cray cray cray Няма как, работата чака. Аз ще остана докато си оправя документите. Вчера подадох за лична карта и задграничен паспорт. Нямам търпение да си ги взема yahoo

Вече гледам на гафовете ни откъм веселата страна. Даже мога да ви разкажа още няколко tease Всъщност тази липса на организация си имаше и причина. Случи се нещо преди сватбата, което доста ни разстрои. В сряда пътуваме си ние с колата и отиваме на среща с кумовете ни. И...спира ни КАТ. Някаква хайка имаше, бяха 6,7 полицая. Взимат документите на милото за проверка. По едно време се връщат и се почва "Абеее, ти българско име нямаш ли?" , мъжът ми отговаря. " Имаш забрана за напусканее на държавата... за какво е?" В тоя момент и двамата се опулваме и се чудим какво да отговорим, защото идея си нямаме за такова нещо. Да не говорим, че той се беше прибрал от Германия преди 3,4 дена и не е имал никакви проблеми на границата. Питаме " вие кажете", те се правят на интересни и викат "много добре си знаете вие" Абсолютен шок и паника, защото той трябваше да пътува веднага след сватбата и ако не можеше да се върне в Германия буквално целият ни живот отиваше по дяволите. И това се случва 2 дена преди сватбата ни.  crazy Веднага отидохме в Районното в Трявна. И там... diablo даваме му личната карта на дежурния ли или незнам си какъв идиот там, той я поглежда и казва " Да, Нурдживан май имаше забрана" моляяяя Oh my ... питам " вие как разбрахте само като погледнахте името му" той мълчи...  diablo diablo diablo diablo След малко дойде една жена, която ни обясни, че трябвало да се подаде заявление, за да може за се провери има ли забрана или не. Но няма как да каже за какво е. Трябвало да идем до попитаме там, където се води неговата адресна регистрация. И така в четвъртък ние вместо да си гледаме сватбата и да се отдадем на малко релакс, трябваше да ходим до Търговище, за да видим какво става. Реално нямаше причина той да има забрана. Имаме разни сметки за парно от наематели на апартамента ни във Варна, но по закон на човек може да се сложи забрана само за престъпление, не и за парични задължения. Цяла нощ се рових в нета да проучвам. И тоя олигофрен в районното в Трявна без да го познава, без да го е виждал, без милото да е жител на града, само по името му реши, че имало забрана  Oh my ... Oh my ... Oh my ... След като загубихме цял ден насам натам, се оказа, че няма абсолютно никаква забрана, нито причина поради която би могъл да има. crazy *crazy*Нямам думи. Идея си нямате колко ни се скапа настроението няколко дни преди сватбата ни, идеше ми да отида да пусна една жалба срещу тия, но просто нямахме нерви да се занимаваме с това. Явно е станала някаква грешка, но така или иначе не разбирам какво им влиза в работата на катаджиите да коментират досието на човек.
Та... така, след тая случка буквално се шашна цялото семейство. България си е България, това е. girl_impossible
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 05, 2013, 23:19:51 »

Много е гадно това, което ви се е случило. Българските полицаи са Oh my ... Само гледат да се правят на интересни и да изкарат някой лев. И най-лошото е, че е станало точно преди сватбата  sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 02, 2013, 23:35:59 »

nikoletasss , въпреки перипетиите, ти си ми от любимите булки smile имаш неверояно излъчване, а за това че сама си се гримирала и сама си направила украсите - свалям ти шапка! пожелавам ти щастие и светло бъдеще. за мен ти си вдъхновение  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 03, 2013, 20:35:53 »

Лелееее, много ти блaгодaря. Съвсем искрено ти кaзвaм, че ми стопли сърцето give_rose give_rose give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 21, 2013, 14:54:29 »

Малко късно се включвам и аз, но да кажа, че всичко е било прекрасно! Нямам думи за топлината, която се излъчва от зимната ви приказна lol)) Наистина прекрасни и страхотни!  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines