Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:20:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на nikoletasss 26.01.2013 г.  (Прочетена 36135 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« -: декември 27, 2012, 12:16:55 »

Хайде, Ники, честита сватбена темичка! То не остана време и до Вашата зимна приказка!
Пожелавам ти да напълниш темата с много красиви емоции, щастливи усмивки и снимки от приказните ви моменти!
Нямам търпение да разкажеш докъде е стигнала подготовката, да покажеш булчинската си рокля и да споделиш емоциите се! give_rose

Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #1 -: декември 27, 2012, 12:33:31 »

Честита сватбена темичка, Ники!  Bravo Пожелавам ти лека и спокойна подготовка на сватбата !
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #2 -: декември 27, 2012, 17:03:41 »

Ето,че дошло време и за твоята сватбена темичка Bravo Желая ти лека оставаща подготовка и само положителни емоции около това важно събитие heart Спряла ли си се вече на прическа и грим  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 27, 2012, 17:12:49 »

Е,ето че си имаме и истинска зимна сватба.Ники ,следя дреболийките ,които правиш и много ми харесаха - истински зимни са ,така че се нетърпение чакам да видя крайният резултат от цялата сватба.Пожелавам ти прекрасен и лек последн месец подготовка ,много положителни емоции и никакви издънки на сватбата ,независещи от теб .
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 27, 2012, 18:21:33 »

Честита темичка и от мен  give_rose give_rose give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 27, 2012, 18:30:55 »

ivelka, благодаря ти за темата give_rose благодаря и на всички ви за милите думи give_rose

До колкото съм чела другите теми за сватбите, като че ли се започва с историята на двойката. За съжаление, обаче, нашата история далеч не е традиционната любовна история. Разказала сам я в ето тази тема "Детето достатъчна причина ли е за сключване на брак" в "Любовта и ... брака", ако някой иска, може да прочете там, на мен не ми разказва отново, когато писах във въпросната тема, просто и аз не знам как, но изпитах нужда да споделя, да си излея душата пред хора, които не ме познават. Това не е нещо, което можеш да споделиш с всеки. Знам, че за много хора са необясними много неща, други пък, ще видят в нас единствено грешници, но нищо не е само черно или бяло. Единственото, което ме интересува днес е, че аз обичам този мъж с цялото си сърце и получавам същата, ако не и по-голяма, обич от него.

Така...сега за подготовката. Вече почти всичко ми е готово, дреболийките, фотографът, агенцията и тн. Днес се видях с фотографа и с шаферите, за да обсъдим това онова. купих си цвете за косата, разкошно е, и няколко фуркети макар, че не съм убедена дали ще ги ползвам. Утре ще снимам и ще ги покажа. Оказва се, че ще имам сериозен проблем с намирането на бели, официални боти. Харесах си два чифта в Мегияс, но и двата ми бяха малки в глезена, странно...до сега не съм имала такъв проблем с обувки. Никъде другаде в Търново и Габрово не видях нищо подходящо. А то щом сега около празниците няма, камо ли в мъртвия за търговците януари месец.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 27, 2012, 21:06:19 »

Аз миналата седмица ходих в Мол-а на Майчина грижа, този на центъра и видях в ЛаТиара страхотни бели боти. Погледна ли там? smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 28, 2012, 11:15:09 »

Ето линк към галерията ми http://nikoletas.snimka.bg/wedding/zimnata-ni-prikazka.719591 За кода пишете на лични smile

ivelka, и в двата мола съм била, но нищо не ми хвана окото. Във въпросния мол на центъра, ако не се лъжа има един магазин за обувки, името не го знам, но предполагам, че за един и същ говорим. След като нямам спомен да съм видяла нещо там, това, което имат е или с равна подметка, или с много висок ток. Аз мога да си позволя максимум 5,6 см ток. Не мога да ходя с по-високи обувки, доста едра и тежка съм и веднага ме заболяват адски краката. Миналата година бях кума и се излъгах да си взема едни иначе супер красиви летни боти, едвам дочаках да влезем в ресторанта, за да ги събуя. Просто, ако си взема високи обувки, ще си съсипя прекрасния ден. Затова имам и сериозен проблем с намирането на сватбени обувки, всичко, което ми харесва и е красиво и елегантно е с доста висок ток, останалото е с равна подметка. Въпросните модели в Мегияс, които ми хванаха окото, бяха също доста високи, но имаха и сравнително голяма платформа, и не се усещаше много голям наклон на крака.

Ето и цветето за косата, аз много си го харесвам, точно такова исках. Всички цветя по агенциите ми се струват доста демоде и кичести с тези дребни цветчета и разни стърчащи перлички и камъчета. По принцип исках да имам две, три, различни по големина цветя от този тип, който си взех, но нямаха подходящи размери в магазина. Имаха едно доста голямо, това, което купих дефакто, и едно малко по-малко, но пак доста голямо, за да могат да се сложат две или три в косата, щеше да стане много претрупано, затова реших да съм само с едно голяма цвете. Взех и няколко фуркети, които си подхождат с цветето, но мисля да не ги ползвам, защото са с перли и това веднага ме задължава и колието и обеците да са с перли, но те пък няма да подхождат на роклята.


« Последна редакция: декември 28, 2012, 11:50:35 от nikoletasss » Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 30, 2012, 02:36:22 »

Честита темичка и приятна и успешна подготовка smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 30, 2012, 11:55:07 »

Цветето е много красиво, наистина Bravo Останаха ми очите в него!
Относно ботите, в МОЛ-а има два магазина за обувки - един по-голям Тенденз и един по-малък ЛаТиара. Аз видях бели боти във втория, но бяха доста високи. Наистина ще е трудно да намериш такива по магазините. Ако имаш отново път до Асеновград, можеш да си поръчаш боти в Кобел, правят ги по желание на клиента - височина, цвят, материал, подметка и т.н.
Успех с търсенето good
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 31, 2012, 13:28:33 »

За съжаление нямам ходене до Асеновград. Почвам да се замислям за високи боти, защото явно нямам и избор. Ще взема и едни пантофки, които ще обуя при първа възможност. Вчера обикалях и евтините магазини за обувки в Габрово, с надеждата, че може пък там да има нещо подходящо, пък било то и за 15-20лв., но уви, нямаше. Харесах едни пантофки, но били умалени и тъй като аз нося 39-40, нищо не ми стана, китайска работа, какво да се прави...но просто...и пантофки няма никъде, и то - бели, нормално за сезона. Ако има нещо, то ще е останало от лятото и я има номер, я не.
Качих в галерията снимки на вече готовите бутониери за кумовете, родителите, за братя, сестри и шафери. Направих и бутониера за младоженеца, макар първоначално да исках да е от живи цветя като букета ми. Направих вече и букетчето за хвърляне, номерата за масите и панделките за коли - те станаха 20броя, не знам дали ще стигнат, но предполагам, че да. За съжаление нямам повече материал за тях и няма и от къде да взема. Те са от една ролка с около 15-20см широчина сатен. Искаше ми се да има по две панделки на кола, на двете огледала, но явно ще се задоволя с по една. cray
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #11 -: януари 03, 2013, 22:48:46 »

Ники, прекрасни оставащи дни! Ще направиш "сефтето" на 2013г., казват че била годината на любовта  yahoo  yahoo  yahoo Моля за код за снимките
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 11, 2013, 12:15:36 »

 give_roseБлагодаря!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 13, 2013, 12:46:26 »

Тъкмо влезнах да ти правя тема, след като ти видях лентичката в темата за булчинските рокли, а ти вече си имала blum
Пожелавам ти спокойни 2 седмици!!!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 14, 2013, 09:35:30 »

Nikoletasss, честита темичка и от мен:) Да я напълниш само с положителни коментари и следващите 2 седмици да минат леко, без нерви и неприятни изненади  Wink А самия ден - да е приказка smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines