Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 10:04:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна седмица 24 - 30.12.2012  (Прочетена 20307 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 26, 2012, 20:43:28 »

Весела Коледа, момичета!!! Много здраве на всички ви!!!

Някой да знае оферта за Нова Година? Търсим си с мъжо да ходим двамцата някъде, че всички от компанията са много несериозни, но навсякъде е заето. Искаме в някаква къща за гости на хубаво планинско местенце.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 26, 2012, 21:08:22 »

Е, аз съм на 23, мъжът ми на 24  Wink. с това уточнение за възрастта, става.....Като гледам майка ми на нейната сватбена снимка няма голяма разлика в дрехите и женските прически. Но мъжете по наше време бяха с огромни бакенбарди и много вълмясали  Wink.
улучила съм значи,дядо ми на сватбената им снимка е на 24 lol. Е ти па как можеш да си помислиш че ще те сравнявам с баба ми, тя е на 85 г.
п.с Модата се върти в кръг- роклята с която е била майка ми, сега пак идва на мода- дантела с дълъг ръкав.
« Последна редакция: декември 26, 2012, 21:12:24 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: декември 27, 2012, 09:05:36 »

Добро утро, дами! Днес аз почивам....тук е ужасна мъгла, не виждам на 2 метра.
Прилича на вьлка от Ну Погоди  smile
Точно така, не се бях сетила  yahoo. Сега на главата му има едва 1/3 коси и то бели. Моята не е мръднала на цвят  Wink, благодарение на химията.
Кави подаръци получихте за Коледа? Не питам от любопитство, просто събирам идеи за следващите празници. Аз за годишнината получих от съпруга прекрасен букет от миришещи карамфили, а семейно, за двата празника, имаме хубава херметическа тенджера, тенджера за готвене с пара /от братовите семейства/, един забравен в София от сватовете подарък /ще го получим като изненада за Нова Година, но не е парочистачка/ и няколко прекрасни орхидеи в саксии.


* kafe_zarna.jpg (44.02 KB, 638x382 - видяно 373 пъти.)
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #33 -: декември 27, 2012, 10:17:02 »

Весела Коледа! Много здраве, щастие и любов ви пожелавам!
Свекърва, честита годишнина с "леко" закъснение!  blush Да се радвате на много внуци и правнуци! give_rose

Аз май никакви подаръци не получих на Коледа, освен паричките в питката и баницата!  blum Мисля, че това си е достатъчно smile Иначе ако някога си харесам електронна книжка, мъжо ще ми я вземе за подарък.
А иначе свекито има кутия за бижута, свекъра - ушанка, мама - козметика, тате - портфейл! И по една торбичка с винце, кафе, сладки, коледна свещ...... Wink


Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 27, 2012, 10:23:30 »

Привет ,

и ние явно не сме били достатъчно послушни с мъжа ми ,защото не получихме подаръци.Тази година всичко е за Явчето ,но нас не ни бърка това.Ако си имахме баба ,за да направим един тур по магазините сигурно щях да се уредя с подаръче ,а и съпружето нямаше да изоставя ,но така се случва ,че сме си самички и няма как да обикаляме насам натам .
Свекърва хубави подаръчета си имаш,а най-готино е,че чакаш още.
snowy и вие добре сте се представили.
Тук днес е много топло и се надявам съпружеското тяло да се прибере по обяд от работа да изведе малко бебчо.Един час разходка ще му дойде добре.Аз самичка трудно мога да избутам количката по тези неразринати и заледени тротоари ,а и от прекалена загриженост ли ,от недоверие ли все пак ми се препоръчва да не излизам сама:)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 27, 2012, 10:34:03 »

svekarva, като подаръци ние получихме парфюми, пари, сервиз за уиски, пластмасови купа за салата, солничка и съдинка за ядки, коледна чаша (или по-скоро купичка с дръжка - направо е огромна за чаша) с чинийка.

Подарихме: по един безжичен телефон с 2 слушалки на свекърите и на моите родители, суичър на брат ми, пуловер на дядо ми.

На баща ми за рожденния ден (беше на 19-ти) му купихме книга - той обича да чете.

За идеи - идеи всякакви, мога да те зарина направо - хората са индивидуални, обаче, така че е най-добре да се подхожда индивидуално и да се преценява какво би им трябвало и какво не.

Мариелка, не мога да помогна - дори не съм проверявала оферти тази година, тъй като съм на работа горе-долу нон-стоп.  pardon

За работата - от тук до 31-ви почивам само на 30-ти. Другите дни съм на работа.  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #36 -: декември 27, 2012, 10:35:16 »

Честита Коледа !!!

Да сте живи, здрави, все така уникални и много обичани!

На мен се падна честта тази година да меся коледната пита и аз сефтосах месенето с мая и вода, обикновено правя много по-богати погачи с яйце и мляко, масло.  И без тези екстри стана мека и вкусна, но на фурната на баба питата стана "по арабски" .... повечко я попрепекох smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 27, 2012, 10:45:14 »

Честита Коледа Сладурки!  give_rose

Честита годишнина и на Свекърва..пожелавам си един ден и ние да ви догоним с толкова семеен стаж... а на теб и съпруга ти пожелава много щастливи мигови, много внуци и винаги да бъдете заобиколено от хора, които ви обичат  heart

А за подаръци аз получих пижамка, че това си бях поръчала на Дядо Коледа  blum още дрехи и една термо чаша, тъй като от много време искам такава и още много дребни подаръчета за къщата /джвъчки както аз обичам да им казвам/

Хубав ден на всички  give_rose
« Последна редакция: декември 27, 2012, 10:48:41 от cveta_d86 » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #38 -: декември 27, 2012, 11:16:42 »

Честит празник на всички именници. Да сте живи и здрави и да носите имената си с гордост.
Какво получих за Коледа - ами нашия дядо Коледа бил напълнял покрай тази страшна криза и не могъл да се побере в комина ни и ни подмина. Очаквам един таблет в близките дни от чуждестранния ни дядо Коледа, но да видим кога ще се получи, може би дядо Мраз ще го донесе за нова година.
Ние подарихме пасатор на майката на приятелят ми и тя милата много се зарадва. Точно такова искала, но не писала писмо. Учуди се че сме разбрали, а за баща му парфюм .
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 27, 2012, 12:57:22 »

(след като дългият ми пост беше безвъзвратно загубен, започвам да го пиша наново angry)

Честита Коледа на всички прекрасни Снежанки, техните послушни джуджета и любими Дядоколедовци! Бъдете здрави, усмихнати и обичани и се радвайте на малките прекрасни неща в живота! give_rose
Моят подаръчен отчет след празниците изглежда така:
Подарени: зимен анцуг на милото, голяма ретро рамка с наша сватбена снимка на мама и тате, рамки със снимки за бабите, козметика за сестрата, за свекървата - красиво порцеланово шише с помпа за течен сапун и салфетник. Получени (и заслужени!): пухкава зимна пижамка от милото heart, дуралексови чинии от свекито, същите дуралексови чаши от мама, пастелен портрет на наша сватбена снимка от сестрата.
На Бъдни вечер посрещнах 16 броя гости - все най-близките роднини от двете семейства. Масата беше отрупана с толкова много и различни постни манджи, че не успяхме да ги прочетем в суматохата. Аз приготвих (за първи път) лозови сарми и станаха вълшебно вкусни по тази рецепта:
http://bonapeti.bg/all_receipts_of_lora_stoyan/?receipt=7399
Отделно направих салата от едър боб с печени чушки, лук и маслини и картофена салата. Мама, бабите, леля и свекито се погрижиха за всичко останало.
Отделно пекох и украсявах първите си Коледни сладки и съм ужасно горда от резултата: blush

« Последна редакция: декември 27, 2012, 12:59:33 от ivelka » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 27, 2012, 13:06:02 »

Иве ,браво на теб .Разкошни сладки и леле цели 16 човека гости.Много амбициозно.Явно сте имали шумна семейна и приятна Коледа!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 27, 2012, 23:38:33 »

За подаръчетата: козметика,шал,шапка,чаши,флашка+дискове,керамична тава...всичко,което си бях поръчала+някои изненади.

На милото подарих нож на Беър Грилс- много се зарадва, на другите блузки, кухненски нож(в мола имаше хора от Габрово,които продаваха ръчно правени ножове),готварска книга, чай+хималайска сол, гарафа за вино...

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: декември 28, 2012, 09:22:00 »

Добро утро, работещи и неработещи!
Аз днес съм на работа и ще обикалям институции - хем да свърша работа, хем да дам задължителните фирмени календари и химикали. Тук е ужасна мъгла и смятам някой да ме развежда из града.
Харесах си някои подаръци от вашите. Скоро не съм подарявала дискове и флашки с песни, харесва ми и
нож на Беър Грилс, термо чаша. Ние подарихме на братята чайове Пикуик /3 опаковки плодови и чаша/, туба с вино и по една луканка, на жените им - фенери /със зареждащо устройство/, на големите племенници - парички в една топка за елха, на малкия - Лего конструктор и комплект колички за 6лв. /това най- се хареса и всички тръгнаха да правят катастрофи и да бръмчат като бебета/. Майка ми получи традиционните кожени пантофи и козметика, а тя, милата, беше приготвила по 100лв. за тримата си внука. Купих им от нейно име първите две серийни монети от "Български народни приказки". Да е жива и здрава да им подари цялата серия през годините.


* kafe + kanela_n.jpg (27.57 KB, 400x263 - видяно 2972 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: декември 28, 2012, 09:34:31 »

Всеки получи и по една плетена елхичка, но никой не се впечатли. Само дето плетох като луда цяла гора.  cray. Обяснявах, че може да се ползва за ключодържател или книгоразделител, но даже имаше и забравени след празника. Хехехе, важното е, че ги подготвях с мерак. Wink


* elha_n.jpg (13.12 KB, 255x320 - видяно 2886 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 28, 2012, 10:23:40 »

svekarva, много са хубави елхичките! Сигурно е било голяма играчка да ги правиш.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines