Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 12:05:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна седмица 24 - 30.12.2012  (Прочетена 20400 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: декември 26, 2012, 09:03:47 »

Добро утро! Аз днес съм работеща, има ли и други като мен?  Кафето го духат от другата страна, не е същата снимка, която съм слагала  Wink
Приятен слънчев ден!


* kolednog.jpg (51.81 KB, 672x420 - видяно 350 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: декември 26, 2012, 09:07:18 »

Снимката ви е уникална, напомня ми на сватбената снимка на баба ми - млада и хубава като теб, усмихната и незнаеща какво ще й се случи с този инат дядо ми ( невежеството е блаженство biggrin ) .
emmmmmy, бе трябвало да сме по- млади от баба ти и дядо ти, става въпрос за 1997г. Wink.  Гледай сега да кажеш, че тук пък сме като прабаба и прадядо blum
Виж на колко страшен се е направил младоженецът, ама щото е на родна територия Wink


* svatbena.jpg (39.59 KB, 404x576 - видяно 341 пъти.)
« Последна редакция: декември 26, 2012, 09:09:37 от svekarva » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 26, 2012, 09:47:22 »

Добро утро! smile

Свекърва, много ви е хубава сватбената снимка.
И аз съм на работа днес. Пия си кафето и се наслаждавам на тишината в офиса.

Лек и усмихнат ден!


Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 26, 2012, 10:06:02 »

Привет,

Свекърва ,много сте хубави на снимката ,а младоженеца хич не ми се вижда страшен ,може би по-скоро обмисля сериозността на положението blum
Роси лека работа.Аз винаги много съм си харесвала работата именно,защото най-много работа имахме в почивните дни ,а почивах ,когато всички са на работа.И почивките ни винаги са били спокойни ,без трафик ,без лудници по хотелите ,без масови истерии и винаги на много по ниски цени.А и много се радвам като виждам хората празнично настроени и едни такива еуфорични и ми придават настроението си и без да празнувам се чувствам празнично.
На мен в петък ми се налага да отида на работа и явно ще си взема Яворчето с мен ,защото няма на кого да го оставим.Е,тя работата е за 2 часа ,тъкмо детето да се запознае с офиса на мама smile
Еми ,моята питка като за първи път стана учудващо добра.Може би ме преследваше късмета на начинаещият  tease И парата се падна на мен,а съпружеското тяло ме обвини в нагласена работа .
Ето и снимчица на нашата скромна коледна трапеза /снимката е от телефона и не претендирам за качеството на НИкон-а smile/


* 412332_4176272284713_1981108026_o.jpg (68.96 KB, 800x450 - видяно 341 пъти.)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 26, 2012, 11:31:43 »

Фийби, при нас по празници е доста спокойно, лудницата е в работни дни. А аз почивам както се падне. Човек като работи на смени по график е така, но не се оплаквам. Често се случва да съм на работа по празниците, а да почивам когато другите работят и ми е много добре.
Снимката е супер, нищо че е с телефон. Това затвърждава тезата, че "Който го може, го може".
На мен например и Никон-а а ми набуташ в ръцете, все тая - снимките ще са ужасни! biggrin
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 26, 2012, 11:38:46 »

 svekarva,  Росита и аз съм на работа днес! Не сте само вие!  girl_wink Само че аз съм от 3 до 12 пак.


Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #21 -: декември 26, 2012, 13:25:29 »

Честита Коледа и от мен give_rose

Svekurva честита годишнина със закъснение smile Много здраве, щастие и разбирателство ви пожелавам...и още много дълги години заедно smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #22 -: декември 26, 2012, 13:58:48 »

Честита Коледа, мили дами!
Бъдете живи и здрави, много щастливи, красиво обичани и горещо обичащи, радвайте се на вълшебни моменти с любими хора и сбъдвайте смело мечтите си!!
Не съм се разписвала в досега в седмичните темички, но все пак хвърлям по едно око  Wink
Хубави и щастливи празници!!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #23 -: декември 26, 2012, 15:47:19 »

Мили момичета, честита Коледа!
Бъдете живи и здрави, много щастливи и обичани, нека в домовете ви царят винаги топлина, уют и разбирателство!

Аз изкарах много хубава Бъдни вечер и прекрасен коледен ден вчера, Дядо Коледа ме зарадва с хубави подаръци и по-важното - присъствието на най-близките и любими хора!

Свекърва, с малко закъснение - честита годишнина и още много години да посрещнете заедно в обич и разбирателство!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #24 -: декември 26, 2012, 15:51:14 »

Честита Коледа и от мен, прекрасни! Бъдете здрави и щастливи smile

Свекърва, честита годишнина със закъснение  give_rose

Ние на Бъдни Вечер за малко да слагаме бебето на масата да го ядем, но слава богу, закърпихме положението - метнах една бърза питка, а тя пък, подобно на тази на Фийби, ми се получи невероятна (късмета на първата питка, явно) smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #25 -: декември 26, 2012, 16:39:32 »

Чакайте да ви покажа нашия Снежко и малкото му джудже blum blum blum
П.П. Този път се озорихме със снежния човек. Снега много трудно се правеше...но накрая успяхме yahoo


* PC230020-2.jpg (43.42 KB, 349x292 - видяно 2433 пъти.)
« Последна редакция: декември 26, 2012, 16:41:44 от casky » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: декември 26, 2012, 17:55:14 »

casky, големи са сладури двамата! И аз съм правила снежни човеци с децата, това са прекрасни моменти. Спомням си, че винаги сме имали моркови, но въгленчета за очи - никога. Ровехме за камънчето и човеците често изглеждаха разногледи  Wink.
За содена питка с яйце и кисело мляко и аз съм майстор, но без нищо, както се прави за Коледа, малко трудно може да бухне толкова. Месих половин час и содата "угасих" в оцет, както му е редът, но пак стана тънка и общо взето представляваше две кори с въздух в средата. Но пък беше вкусна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 26, 2012, 18:05:02 »

Свекърва, имах предвид че снимката е правена горе долу в този възрастов период и в 2та случая на 2те двойки, а не че сте дърти smile.
 blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: декември 26, 2012, 18:08:41 »

Е, аз съм на 23, мъжът ми на 24  Wink. с това уточнение за възрастта, става.....Като гледам майка ми на нейната сватбена снимка няма голяма разлика в дрехите и женските прически. Но мъжете по наше време бяха с огромни бакенбарди и много вълмясали  Wink.
« Последна редакция: декември 26, 2012, 18:14:12 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #29 -: декември 26, 2012, 18:48:56 »

Но мъжете по наше време бяха с огромни бакенбарди и много вълмясали  Wink.

Прилича на вьлка от Ну Погоди  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines