Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 10:04:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна седмица 24 - 30.12.2012  (Прочетена 20308 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: декември 24, 2012, 09:07:04 »

Честита празнична седмица! Нека е пълна с надежда, топлина, любов и много подаръци! Да сме живи и здрави, късметлии и паралии.  Wink
Като начало, ето ви едно кафе  - почерпка за нашата 35- годишнина. Колко време....... nea Ама ще стискаме още зъби до диамантената, че и след това Wink diablo


* kafe_ljubov.jpg (36.25 KB, 500x375 - видяно 393 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 24, 2012, 09:14:38 »

Свекърва ,честита годишнина.Да изкарате поне още толкова време заедно.Желая ви дълголетие ,разбирателство и поне правнуци smile!

Привет и от мен празнично.Аз сложих боба да се вари и дано да стане бързо .Уж го накиснах от вчера ,та да видим.Много ядене няма да готвим,че ще сме си само тримата ,а съпружеското тяло не е много люббител на постното,т.е. каквото постно ще се яде само днес ще е.От утре като почнем пържолките празнично ,междупразнично и т.н. никой няма и да ми погледне постнотиите даже и за допълнение към месата.
Сега си направям и аз едно безкофеиново кафенце ,че и мама да има 5 минутка и посля запрятам ръкави.
Хайде хубави празници от мен!Аз съм тук и ще ви навестявам smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #2 -: декември 24, 2012, 10:17:45 »

Честита празнична седмица и от мен! Бъдете живи и здрави, никога не губете вярата, надеждата и любовта в сърцата си и не спирайте да ги подарявате на хората около вас. Усмихвайте се!!!  yahoo

svekarva, честита годишнина! Бъдете винаги влюбени и истински. Желая ви още много години разбирателство и дано стигнете до диамантената! smile

fiibi_bg , хелоу! Готви за удоволствие и за здраве! smile

Аз днес трябва да изляза, за да купя последните подаръци, които ми е поръчал Дядо Коледа. Но първо ще се почерпя от кадето на svekarva и тогава тръгвам.

Желая ви приятен ден. И довечера в 00:00 да не забравите, че небето се отваря и приема всичките наши желания.
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #3 -: декември 24, 2012, 12:44:09 »

Мили момичета честита празнична седмица и от мен! Желая на всички весело празнуване и да получите много подаръци от любимите ви хора.Здраве и късмет във всичко с което се занимавате.На бъдещите мами лека среща с бебчетата! Свекърва честита годишнина-да дочакате заедно много внуци и правнуци!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #4 -: декември 24, 2012, 13:59:41 »

Весели празници на всички. В тихата и свята нощ какво по - хубаво от това да я изкараме с семейството и хората, които обичаме. Пожелавам Ви едни прекрасни празници, изпълнени с много радост, усмивки и сбъднати мечти, защото на Коледа стават чудеса.
Свекърва а на теб ти желая още толкова съвместен живот, изпълнен с много хубави мигове. В най скоро време да бъдеш една щастлива баба на своите внуци.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #5 -: декември 24, 2012, 14:28:56 »

Весела Коледа ви желая! Бъдете, здрави, щастливи, усмихнати и нека мечтите ви се превърнат в реалност, незабравяйте че на Коледа стават чудеса give_rose
Свекърва, честита годишнина give_rose   Желая ви много обич и разбирателство!
Ние от вчера сме при свекърва ми и се приготвяме за празничната вечеря. От нашите постни ястия ще включиме само питка с паричка, тиквеник и сърмички с ориз. Основно ще е месото ама тука не постят...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 24, 2012, 15:43:48 »

честита годишнина на Свекърва и нейния мъж smile !
Аз прецаках питката нещо,та е тънка като покривка за маса и е твърде содена на вкус, но който си я е направил, той ще си я яде! Така е който го мързи да ходи за мая и експериментира с неизпробвани рецепти. nea
При нас пък обратното, месо почти не се яде, така че си готвя каквото и всеки ден- постни манджи.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 24, 2012, 18:30:58 »

Весела Коледа, уютно, щастливо посрещане на най-свелият празник!!!
Свекърва, честита годишнина, пожелавам да продължавате да бъдете щастливо семейство, уважавайте се и се обичайте винаги!  give_rose
Ние преди малко приключихме с правенето на коледните сладки и целувки..казвам ние..защото моят мъж много помогна и в правенето и в оцветяването  yahoo Показвам част от сладките за настроение  blum

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: декември 24, 2012, 20:41:30 »

Много благодаря за чудесните пожелания give_rose. Да ви се връща още по- щастлив и по- дълъг семеен живот от нашия. Слагам една снимка от днешния ден преди 35 години, тъкмо тръгваме към Дома на младоженците да се подписваме.
Еми, не се притеснявай за питката, содена се прави много трудно. моята също става тънка и корава, едва я разчупихме. Отгоре на всичко парата се падна на жената на брат ми, която все още е в майчинство. Ще ни храни държавата Wink. Ама така е, като направихме Бъдни вечер по обед smile. Брат ми е дежурен, а девер ми заминават при родителите на жена му и нямаше как. Прекарахме чудесно, получихме много цветя и практични подаръци за домакинството. Ще се изям от яд, ленената покривка за голяма маса е с лекета от вино. Пък аз бях предупредила, че макар да имаме ленена сватба, не искам ленена покривка Wink. Ха да видим сега от къде ще си намеря друга...... blum. Или да не каня гости скоро blum.
Весела Коледа и дръжте парата!


* esenna_n.jpg (36.92 KB, 360x253 - видяно 2862 пъти.)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 25, 2012, 09:47:58 »

Честито Рождество Христово!
Желая ви да сте здрави, много късметливи и щастливи и нека коледния дух да е с вас през цялата година!  give_rose

Кафенцето тази сутрин е от мен!
И искам да ви почерпя за здравето на моя син, който днес има имен ден!



Свекърва, честита годишнина!  give_rose
Да сте живи и здрави, да празнувате и диамантена сватба!

Хайде, аз си допивам кафето и запрятам ръкави да готвя, че очаквам гости и за обяд и за вечерта!
« Последна редакция: декември 25, 2012, 09:50:19 от Росита » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 25, 2012, 13:33:31 »

Честита Коледа и Честит имен ден на всички именници, бъдете здрави, обичани и много щастливи.
Свекърва, честита ви годишнина на патерица, да сте живи и здрави и все така влюбени smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 25, 2012, 15:36:50 »

Честита Коледа на всички.
Мнооого здраве и приятно изкарване на почивните дни

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 25, 2012, 19:51:38 »

 bee здравейте и от мен
На всички пожелавам тиха, мирна, щастлива Коледа! Много здраве, радост, щастие, и постигнати цели през новата 2013 година!
Дано всеки, който има и др. повод за празник да го отпразнува по най-веселия начин!
Изпращам ви поздрави!

Аз съм горе-долу ... но се опитвам да се справя, мъжът ми много ми помага, иначе тия дни съм си у нас да помагам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 25, 2012, 20:14:39 »

Весела Коледа и от нашето семейство .Ние сме си само тримата и ни е много добре smile.
Изолирани сме заради карантина от шарка у майка ми и се наложи да изкараме най-неочаквано най-романтичната Коледа smilesmile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 26, 2012, 00:06:27 »

Много благодаря за чудесните пожелания give_rose. Да ви се връща още по- щастлив и по- дълъг семеен живот от нашия. Слагам една снимка от днешния ден преди 35 години, тъкмо тръгваме към Дома на младоженците да се подписваме.
Еми, не се притеснявай за питката, содена се прави много трудно. моята също става тънка и корава, едва я разчупихме. Отгоре на всичко парата се падна на жената на брат ми, която все още е в майчинство. Ще ни храни държавата Wink. Ама така е, като направихме Бъдни вечер по обед smile. Брат ми е дежурен, а девер ми заминават при родителите на жена му и нямаше как. Прекарахме чудесно, получихме много цветя и практични подаръци за домакинството. Ще се изям от яд, ленената покривка за голяма маса е с лекета от вино. Пък аз бях предупредила, че макар да имаме ленена сватба, не искам ленена покривка Wink. Ха да видим сега от къде ще си намеря друга...... blum. Или да не каня гости скоро blum.
Весела Коледа и дръжте парата!
Свекърва, аз после 2 часа се самобичувах наум че не ме бива за месене и това си е. Хубаво че те прочетох.Мека е, яде се, но не е това което показват на картинките. Другите неща се справям, но това винаги ме препотява. Тази с мая ми се получава, но колко ми бе акъла сега да експериментирам на Коледа....  huhhuh.gif
Снимката ви е уникална, напомня ми на сватбената снимка на баба ми - млада и хубава като теб, усмихната и незнаеща какво ще й се случи с този инат дядо ми ( невежеството е блаженство biggrin ) .
На мен ми се падна кола, а на мъж ми - обучение. Той хич не се израдва на неговото, не е по учението определено хахаххаах
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines