Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 03:41:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Снежно студена седмичка 10 - 16.12.2012  (Прочетена 41960 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 14, 2012, 12:30:27 »

m0onlight, InLove_Girl - имате и моята подкрепа!  give_rose И ако можем да помагаме с нещо, знаете - винаги сме насреща!  girl_wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 14, 2012, 13:16:06 »

Привет лейдис....как сте в днешния ден с оражнжев код..особенно за Северна и Западна България..аз така съм се навлякла, че имам чуството, че нося половината гардероб в/у себе си  Wink

Муунче, Инловче горе главата милички..нали знаете, че винаги след нещо гадно следва нещо хубаво...така, че не се давайте и смело напред. Имаше една много готина мисъл ама не помня на кой е..в която се казваше и аз няма да се предам или откажа докато не постигна целта си...та така и вие  give_rose give_rose give_rose  yea yea yea

Стискам палци и за Езра и съм сигурна, че всичко ще бъде наред с майката ти ..много прегръдки от мен ако ни четеш мила  yea yea yea

Еми по твоя въпрос не съм много запозната и няма как да дам инфо  pardon

Емчо вие с бебока какво си правите...ти вече почиваш ли си вкъщи  smile

Айде стига толкова за днес..и да си стоите на топличко  blum
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #107 -: декември 14, 2012, 13:17:09 »

Добро утро!
За мен хич не е добро cray Напоследък само гадости ни се случват.............как така всичко се обърна в обратна посока не знам. Пропадам все по-надълбоко в черната дупка и се пръскам от притеснение, сърцето ми крещи от безсилие и болка. От всичкото нагоре се опитвам да се разболея, но нямам време да мисля дали съм болна.
До колкото си спомням ти беше тази, която мислеше положително, така че няма да ти го напомням smile Мисля, че сама можеш да си разтълкуваш изречението smile Всичко ще се оправи, всички имаме трудни моменти smile Понякога мисля, че ако не ни беше трудно нямаше след това да сме толкова щастливи и доволни като постигнем набелязаното smile

Добър ден на останалите от мен give_rose Напоследък нямам много време да пиша, но ви чета smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: декември 14, 2012, 13:29:17 »

casky , къде зачезна? Как е малкият красавец, какво направихте с разните батмани и конструктори? Предните дни много имах нужда от категоричния ти тон  Wink heart
« Последна редакция: декември 14, 2012, 13:36:10 от svekarva » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #109 -: декември 14, 2012, 13:46:31 »

Здравейте момичета, как сте? Нещо май е изчезнал коледния дух ? Защо така?
Ерза влизам най - вече за да ти кажа , че стискам палци и очаквам много хубави вести в на скоро време.
Муунче приятелят ми все казва " когато се случат няколко поредни лоши неща, винаги се случва нещо хубаво. " Не се отчайвам всяко зло за добро.
Свекърва и аз щях да ти предложа детските песнички. Когато помагах на една приятелка в детския център малките многооо се радваха на Шакира на песничката waka waka  и на тази за патетата. Играеха много и на тази където минаваха под една пръчка и после се сваля... / ех, че им забравих имената надявам се да се сещаш /.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 14, 2012, 15:53:04 »

Мерси момичета.  give_rose
Еме, то той го има листа преведен на английски от него самия, а аз съм си сложила трите имена и подписа отдолу. Добавихме го към листа на БГ който е подпечатан от нотариуса . А на БГ варианта си пише че е за чужбина. Така дали ще мине номера според теб?
\
Според мен със собственоръчен превдо няма да мине, трябва да си има данни на преводач и , там че се е заклел, че е верен превода с българския текст.

Цвети благодаря добре сме, растем и дебелеем smile хахах какво да правим друго. И тази седмица бях на работа, та в понеделник ще ходя вече за болничен та сигурно от понеделник вече няма да съм наработа и ще си скучая в къщи. smile

Ей девойки каквото и да случва, не се отчайвайте. Трябвало е да се случи , нали знаете, че за всичко си има причина. Знам, че е тъпо и , че си мислим, че все на нас лошите неща ни се случват, но за съжаление на нас с мъжа ми цялата година ни беше такава, но не сме свели глави, ще има по-добри и по- хубави времена за всички ни. Може би трябва да минем през тези неща за да станем по-силни и по-мъдри. Горе главата момичета всичко ще се оправи, бъдете опитмисти, добрите време идват smile
« Последна редакция: декември 14, 2012, 15:59:29 от emetoem » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #111 -: декември 14, 2012, 15:56:16 »

Миши , това с пръчката не се бях сетила, харесва ми! good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 14, 2012, 16:26:25 »

благодаря ви, че ме мислите
не исках да пиша, защото съм в нелеко състояние - психически нямам сили вече... нещата не са `розови` ... cray молете се всичко да ни се размине
не искам да ви товаря, прегръщам ви!  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #113 -: декември 14, 2012, 16:37:01 »

Миличка _Ezra_, ще издържиш, човек всичко издържа! Борбата тепърва започва, пожелавам ти отново много сили и много вяра. Не ни товариш, караш ни да се замисляме за важните неща в живота  heart. Силни прегръдки.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 14, 2012, 17:46:17 »

Благодаря на всички ви за хубавите думи и за подкрепата, много ми помагате give_rose Имах нужда от малко окуражаване, определено. Сега съм малко по-добре, половината от проблемите уж отпаднаха, ще стане ясно до няколко часа. Но другата агония си остава...надявам се и през това да минем с успех и се надявам да стане ясно до края на другата седмица, че мнооого се удължи агонизирането ни, сили не ни останаха. Добре, че днес на работа имаше изключително много работа, че да не мисля за всичко това и за това, че съм болна, уж се пооправих smile Откриваме нов важен обект и целия офис се е изнесъл да се притичва на помощ и останахме аз и една колежка да поемем лудницата в офиса - телефони звънят, брошура правим - страхотия girl_impossible Добре, че почти приключи работния ден smile
Езра, искрено ти пожелавам да бъдеш много силна, твоята мама също!!! Желая й бързо оздравяване give_rose Както свекърва казва човек има неподозирани сили и издържливост! Кураж и силен, несломим дух, миличка!!!
Мише, чакам след лошите добрите неща да започнат да се случват - наистина ги чакам с нетърпение! heart
Сакси, аз съм си по детски наивна - вярвам в доброто, в сбъдването на мечтите и желанията pullpigtails Така си ми е добре и искам да си го запазя това детското и наивното, макар и понякога да изпадам в такива състояния като днешното smile За мен чашата винаги ще е наполовина пълна, а не обратното Girl_hide
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #115 -: декември 14, 2012, 18:31:15 »

casky , къде зачезна? Как е малкият красавец, какво направихте с разните батмани и конструктори? Предните дни много имах нужда от категоричния ти тон  Wink heart
Батмана и конструктора са налице...вече опаковани за понеделник Bravo Батмана е напълно обикновен, а конструктора е страшен - полицейски участък с коли и мотори, всички се сглобяват blum Малкия до скоро беше в нас - болеше го ухо и заради това не се мярках толкова, а и с тези празници и подаръци все хвърча на някъде. Днес взех и последния детски подарък - количка с неща за чистене за малката кръстница blum , взех и на мъжа портмоне, че той е много труден за това, иска да не е голямо и т.н да не издува и хиляда условия, а аз отдавна искам да му взема ново. Сега остана майка ми smile А категоричния ми тон понякога не се харесва толкова blum
Муунче, аз също съм голям оптимист....или поне се старая да съм в по-голямата част blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: декември 14, 2012, 20:05:22 »

А категоричния ми тон понякога не се харесва толкова blum
Да, не се харесва, но е много нужен.
Пак ми е кофти и то мноого. Обадиха ми се сватовете. Искали да ни изненадат на годишнината ни и всички да дойдат заедно и то точно на 24-ти. Даже подготвили подарък, точно затова ми звъннаха. Подаръкът е срамно скъп, много отдавна имах мерак за него. Някой беше споменал, че ще си купи Рейнбоу и трябва да търси хора за демонстрации. Е, и ние трябва да търсим blush. Ще ми се да си отхапя езика / в случая пръстите и клавиатурата/.....Трябва да си поправя онзи пост "Момичета, не забравяйте, че и мъжете ви имат родители!" на "Момичета, по- леко с изненадите към свекървите! Винаги очакват нещо лошо, дори и да имате най- добри намерения!" Това е то, хайде сега пак няма да спя от вълнение и гузна съвест.
m0onlight, имаш задача да проучиш и този феномен! blush Защо очакваме само лоши неща от снахи и свекърви....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #117 -: декември 15, 2012, 08:40:46 »

Хайде пак честит петък, дето не е петък! По този случай двойно кафе /по- точно двукратно кафе/.
Май пак ще грее слънце и ще лъснат мръсните стъкла на прозорците вкъщи. Да свършва вече тази работна седмица, че да се захващам с домакинство.
Ужасена съм от новините за избитите деца. Толкова е страшно...Преди време си говорехме за душевно болните хора в България, които се разхождат свободно из улиците и никой не ги спира. Какво излиза - целият свят боледува от същата болест. Дали агресията се засилва или просто имаме повече информация и научаваме неща, които в миналото са оставали неизвестни? Толкова ми е тъпо, че чак не мога да се зарадвам на подаръка. Исках да прочета нещо за тези прахосмукачки, но американската новина просто ми избожда очите от Интернет пространството cray.


* dvojno kafe.jpg (37.17 KB, 500x375 - видяно 282 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #118 -: декември 15, 2012, 08:54:12 »

Честит Съботен Петък smile

Аз вчера имах почивен ден и днес нещо никак не ми е работно. Покрай другите ми емоции не стигнах до новини, което май се оказва за пореден път добре. smile Картички и дипломи са ми в главата и хич нищо лощо не искам и да чувам.

Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #119 -: декември 15, 2012, 09:01:13 »

Честит съботен петък! Аз от рано съм в офиса. Вчера имахме коледно парти и колегите сигурно още спят.
Другата събота у нас ще идват да чистят с Рейнобоу (не демонстрация, ами с ваучер). Как става това? Мокрят ли?
Нещо не мога да намеря информация  huhhuh.gif Нещо не съм много ентусиазирана честно казано. Лятото една фирма пра гарнитурата у нас, и уж не мокрели много, не можа да изсъхне 3 дни в най-големите жеги. А препарата им беше толкова ужасно миризлив  bad цяла седмица не се измириса.
Ако и с Рейнбола е така, изобщо не искам да се занимавам с тях...  nea
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines