Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:31:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Снежно студена седмичка 10 - 16.12.2012  (Прочетена 41362 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #30 -: декември 11, 2012, 14:45:55 »

Kiwi бори грипа с шал и портокалов сок ... страшна работа, повредих се нещо... Силно се надявам довечера като се наспя и утре да съм като нова...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #31 -: декември 11, 2012, 15:13:11 »

Здравейтеееее! Wink Нали не сте ме забравили - отдавна не съм се мяркала? Днес реших да погледна седмичната темичка и да се включа, прегръщам ви всичките. Лошото е, че още нямам пръстен и ми беше доскучало само да чета за радостта на другите, а пък мен да не ме огрява. Но казах на Митко, че до края на другата година вече съвсем сериозно искам да погледнем на нещата, а той ми каза "Е, толкова много ли ще чакаш?", което ме обнадежди и се появявам да чета отново за сватбите. Сигурно ме помислихте за луда след подобно изказване. Дано не!  blush  smile
Искам да ви се похваля и че започнах работата, за която писах преди. И съм изключително щастлива! Много ми харесва, много си обичам децата и много ме зареждат. Началото мина прекрасно - аз си харесвам работата, децата харесват мен, сега трябва наистина да им помогна!

m0onlight, кафенцето е страхотно! Ние купихме страшно сладка коледна чашка за кафе, нали като украсяваш елхата трябва да купиш нещо ново, в която мисля сега да си направя кафе. smile

Езра, мила, желая всичко да мине като по вода, след операцията да е като нова майка ти - здрава и много борбена. И да изкарате едни чудесни коледни празници с много подаръци (включително и нематериални).

Josephine, стискай зъби! И мен се опита да ме повали, ама Аспирин С май усмири бацилите. Дано и теб те подмине! smile

Желая приятен ден на всички! И да ви кажа, че днес при нас заваля първия сняг и натрупа за нула време, коледното настроение вече наистина е тук!  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: декември 11, 2012, 15:27:19 »

Даааа, вали на парцали. Сега да видим как ще правя коледно чистене crazy, като през слънчевите дни ходех по разходки. Искам да ми е коледно, но ми е китайско. Където погледна - все братски Китай се наместил на пазара.
Киви, дръж се, че имам да те разпитвам за глината! Утре да мине партито на ветераните /пенсионерите от фирмата/ и се ориентирам към детското и нашето тържество на 21-ви. В промеждутъка ще се наложи да излизам в отпуска и да се подготвям за гости. Много се каня, ама да видим.
Пак ми се ходи в Швейцария Wink....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 11, 2012, 15:54:05 »

Даааа, вали на парцали. Сега да видим как ще правя коледно чистене crazy, като през слънчевите дни ходех по разходки. Искам да ми е коледно, но ми е китайско. Където погледна - все братски Китай се наместил на пазара.
Киви, дръж се, че имам да те разпитвам за глината! Утре да мине партито на ветераните /пенсионерите от фирмата/ и се ориентирам към детското и нашето тържество на 21-ви. В промеждутъка ще се наложи да излизам в отпуска и да се подготвям за гости. Много се каня, ама да видим.
Пак ми се ходи в Швейцария Wink....
мен ми се ходи където и да било, но да не е в София. Може и тук, ама ако случайно спечеля от тотото. Верно всичко е китайско, затова понякога отивам да ми починат очите  от боклуци в Ikea. Поне там всичко което съм взимала е мега качествено * и ултра скъпо, поне за моите стандарти.
кивито утре е на среща с нас и няма къде да ходи освен да преболедува днес и утре да е свеж плод. Shrek
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: декември 11, 2012, 16:28:17 »

Пак ми се ходи в Швейцария Wink....
- Че ти кога беше в Швейцария?
- Е, не съм била, но лани пак ми се ходеше!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #35 -: декември 11, 2012, 16:35:55 »

Ами и на мен ми се ходи в Швейцария smile А щом ми казахте, че ще си говорим за глина и майсторене веднага ми светна.

Да ви се похваля - моя дядо Коледа-съпруг даде зелена светлина за закупуването на една прищявка smile Още по-мотивирана съм да оздравея бързо, за да си купя подарък.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 11, 2012, 18:44:52 »

Е това е мотив за оздравяване, браво Киви, сега остава да кажеш и какъв е подаръка smile
Свекърва, аз съм по за Китайското , отколкото да чистя...smile нещо ме обвземат вълни на мързел и мисля само за пролетно почистване, хихихих.....добре , че мама ще си дойде , да помогне за коледното smile
Хей много сте "замръзнали" днес, дано да е от студа навън smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 11, 2012, 19:51:53 »

благодаря на всички за подкрепата

nadelina88, не си луда, искрено ти желая скоро и ти да започнеш подготовката - нещата ще се наредят и даже ще станат още по-хубави, вярвай  give_rose споделяй, не мисля че оставаш неразбрана  give_rose
и аз като киви се мъча да съм болна... имам един гаден гърлобол, но пия чайове много и днес се наспах едно хубаво...
На мама й дадохме лаптоп и сега може да се разсейва и да си се рови в нета, ще чакаме до петъка, няма как, дано всичките положителни мисли помогнат  good защ. не само ще се направи операцията, но и след това е мн.важно резултата от биопсията  cray Но аз вярвам до последно... Clover Clover Clover Clover Clover
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 11, 2012, 22:30:07 »

Роси, няма проблем само и двечките да сме smile Ама има и други Бургазлийки които се спотайват smile А Ади кога ще се върне?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: декември 12, 2012, 08:40:14 »

Честит 12.12.12! Дано да е добър денят ни!


* 3 КАФЕ.jpg (6.09 KB, 316x159 - видяно 2436 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #40 -: декември 12, 2012, 09:40:17 »

Аз нали ви казах -  едно наспиване ми трябва и един фреш от портокал, аз го пия единствено с лечебна цел smile Днес съм готова да спасявам света отново!

Снощи си заключих лаптопа в офиса и се лекувах с книга. Страхотно попадение от изложението на книгата! Теодора Димова се казва авторката, а романът е Майките. Аз съм си техническо същество, не се наемам да оценявам книгата от литературна гледна точка или да философствам над съдържанието. Ако я прочетете или сте я чели ще я почувствате сами. Отдавна не ми е попадало нещо като това, което се чете на един дъх!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #41 -: декември 12, 2012, 09:49:11 »

Умните хора са се погрижили да направят коментар  на книгата вече smile Ето го и него + откъсче:

http://www.teenviewsofia.com/article/3309/Petachno-chetivo--Maikite--Teodora-Dimova-

Много различна гледна точка!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 12, 2012, 09:55:49 »

Добро утро!
Дано днес(както казва емето) не сме толкова замръзнали и да се разведряваме с писане в темичката - аз определено имам нужда от разведряване, че много ми се насъбра и не знам колко още мога да изтърпя. Влязла съм в черна дупка disappear и се чудя дали някога ще мога да овладея изкуството на Търпението ...
Киви, аз не мога да разбера що за киви си ти като бориш настинката с портокалов сок, вместо с киви blum blum blum Сега ще прочета откъсчето, че ме заинтригува с тази книга smile
Наделина, драго ми е да те видя отново тук Flower Радвам се, че се чувстваш обнадеждена, сигурна съм, че има защо Wink Честито за новата работа - няма нищо по-хубаво от това човек да работи това, което го прави щастлив и го удовлетворява good
Свекърва, много вървежно това кафе - няколко пъти го предлагаш и винаги се изпива blum Аз още съм на "Off", но скоро ще съм "Off/On", което си е почти "On" Wink Разкажи ни какви партита спретваш? Между другото и на мен ПАК ми се ходи до Малдивите blum
Еми, как ми се иска и на мен да имаме Икеа...
Езра, кураж, мила! Вярвай, вярвайте всички, заредете се с положителни мисли и нещата ще се случат! Аз също вярвам и ще вярвам с вас за подкрепа Good luck Good luck Good luck
Хубав ден, момичета smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: декември 12, 2012, 10:06:17 »

... дали някога ще мога да овладея изкуството на Търпението ...
Киви, аз не мога да разбера що за киви си ти като бориш настинката с портокалов сок, вместо с киви blum blum blum Сега ще прочета откъсчето, че ме заинтригува с тази книга smile

Портокалите са вряг и трябва да бъдат изядени Wink Кивитата са от моя отбор все пак! Търпението е дефицитна стока, подход който при мен поне работи.. избирам си за какво да се ядосвам... има много неща, които пречат, товарят, обаче като не можем да ги променим има ли смисъл да се навиваме и напрягаме само?

Днес понеже съм на книжна тематика... да ви върна в Отнесени от вихъра. Скарлет казваше нещо от сорта на ... това ще го мисля утре и си спеше спокойна smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: декември 12, 2012, 10:10:07 »

Киви, ето едно още по- пълно
http://liternet.bg/publish17/ev_lambreva/t_dimova.htm
Хвърлих едно око и на двете :има още много/ и със сигурност ще си я купя. Ше гледам да я прочета и ще размисля дали да я подаря на снаха ми за Коледа Wink. В тази връзка, те на 23-ти имат Хартиена сватба - втора годишнина и трябва нещо да подаря, та помагайте. Не че те се сещат, че ние имаме 35 на 24-ти, ама......Казвам го, защото ми е криво, че бях запланувала тържество в тесен семеен кръг. Те ще си идват в Бг за Коледа, но по план, за който разбрах снощи, са при нейните родители до 25-ти. Там ще празнуват и Коледа и годишнината си. За Нова година няма да са тук, заминават си. Мили момичета, помнете, че и мъжете ви имат родители..... cray
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines