Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 01:46:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Снежно студена седмичка 10 - 16.12.2012  (Прочетена 41133 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #120 -: декември 15, 2012, 09:23:32 »

sunbunni, мокри. Ползвала съм и аз такава услуга - матраците съхнат 2-3 дни, но това е начинът да бъдат почистени. Всяка година викам да изтупат килимите и винаги остават леко влажни. Имаме котка и няма как да се размине чистенето. Все си мисля, че като гледам как се цапа водата, това е най- добрият начин за някаква хигиена. Нямам време и аз да търся информация, вероятно по- късно днес.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 15, 2012, 10:00:54 »

Ех, че сте ранобудни днес Girl_hide Честит съботен петък и от мен - много ми харесва това определение good Аз не мога да разбера защо Свети Бойко не направи 31-ви почивен ден, та се мъчим сега да работим pardon
С тия рейнбоу прахосмукачки съм имала среща като бях по-малка и ми се стори супер сложна и тромава история. Обаче чистят добре. Не помня дали мокреха, но ако  съдим по името, би трябвало Wink Матраци и килими хич не обичам да чистя - имам чувството, че никога не могат да се изчистят... предпочитам да ги сменям по-често
Хехе, свекърва, казваш да започнем философстването от зори? Wink Аз си мислех, че само снахата очаква лоши неща от свекървата - не знаех, че е двустранно Xixixi
А на теб защо ти е гузно за подаръка? Сигурна съм, че хората много ще се радват, че са купили нещо, за което са сигурни, че ще харесаш и ползваш. Например на мен ми прави по-голям кеф да подарявам подаръци, отколкото да получавам. Обичам да гледам доволните им и изненадани физиономии - това ми разтапя душата! heart
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 15, 2012, 10:08:30 »

Свекърва, добре ще ви изненадат а? А колкото до Рейбоу-а, аз го споменах че си търся хора за демонстрации, защото ние си купихме Рейнбоу. Само ще ти кажа че е уникален и няма да съжаляваш за подаръка!!! Скъп е но е уникален smile Ние трудно взехме решението да го купим заради цената, но сега не мога да се разделя с него....дори след малко мисля да подхвана тука да изчистя и изтупам, че тъкмо малко ми светна и се чувствам по-добре, и нали съм в болничен, а мъжо на работа, та ми е скучно сама sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: декември 15, 2012, 11:03:50 »

m0onlight, ами то е ясно защо съм гузна  blush. Защото хууубаво си ги наругах, че са ни забравили....
Пък и е срамно скъп, както казва  Josephine, а аз се готвя да ги мина с тетрадка и още нещо, ръчно приготвено. Не зная, но скъпите подаръци винаги ме притесняват, защото аз не мога да върна със същото. Хихихи, пак лошо Wink. Нито да ти подарят, нито да не ти подарят. И като се има предвид, че ако бяха дошли, до последно щяха да ме държат в невидение и не се знае колко сълзи щях да изроня и колко "хубави" думи щях да кажа bad
Иначе подаръкът е страхотен, дано и вас ви изненадват така, ама да се държите адекватно Wink. Аз не съм много по организиране на изненади. Не че не ми идват на ума, но нали съм печен реалист....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 15, 2012, 11:15:13 »

m0onlight, ами то е ясно защо съм гузна  blush. Защото хууубаво си ги наругах, че са ни забравили....
Пък и е срамно скъп, както казва  Josephine, а аз се готвя да ги мина с тетрадка и още нещо, ръчно приготвено. Не зная, но скъпите подаръци винаги ме притесняват, защото аз не мога да върна със същото. Хихихи, пак лошо Wink. Нито да ти подарят, нито да не ти подарят. И като се има предвид, че ако бяха дошли, до последно щяха да ме държат в невидение и не се знае колко сълзи щях да изроня и колко "хубави" думи щях да кажа bad
Иначе подаръкът е страхотен, дано и вас ви изненадват така, ама да се държите адекватно Wink. Аз не съм много по организиране на изненади. Не че не ми идват на ума, но нали съм печен реалист....
много се зарадвах за теб! good
То затова се вика, преди да кажеш нещо, помисли 30 секунди biggrin
И аз съм така като теб, просто предишните лоши случки в живота ми ме предразполагат да се страхувам от семейството на другия, а не да му се радвам и да очаквам хубаво от тях. Това е, лош опит. И аз така вчера получих малка изненада не откъдето очаквах и мога да ви се похваля че днес вече поне компютърът ще може да си поръчаме, без монитора. Което по мои сметки, преди изненадата , не се очакваше  по-рано от средата на януари.  blush
На Коледа се случват чудеса, само това ще добавя! heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 15, 2012, 11:28:41 »

m0onlight, ами то е ясно защо съм гузна  blush. Защото хууубаво си ги наругах, че са ни забравили....

Хайде сега, вземи и се самобичувай, какво чакаш Wink Важното е подаръкът да им достави удоволствие и наслада и всеки път като го видят да се сещат за вас smile Това ме наведе на спомени... тази година, когато бяхме на втория си меден месец, всяка сутрин отваряхме по една бисквитка с късметче и с нетърпение четяхме какво ни очаква през деня! danceg Това беше част от подаръка, който кумовете ни направиха за втората сватба. И да ти кажа честно другата част от подаръка им беше по-голям и по-скъп, но аз помня това! Това малко пакетче усмихваше сутрините ни и ни напомняше за кумовете ни с умиление heart

То затова се вика, преди да кажеш нещо, помисли 30 секунди biggrin

И аз съм голям бързак в отговорите и всеки път си казвам, че не трябва да бързам да отговарям, ама ... blush

На Коледа се случват чудеса, само това ще добавя! heart

Чакам и нашето коледно чудо да стане и ако стане, после ще се запиша в рекордите на Гинес и ще издам книга по случая, защото съм убедена, че то няма друго такова преживяване!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #126 -: декември 15, 2012, 13:08:30 »

Преди минути дойде и Бележник за дома yahoo. Почти няма смисъл да го снимам, защото са много раздели и във всеки раздел схемите и таблиците са различни. Както казва Киви, страниците няма да стигнат и за една година в някои области, но поне може да се гледа схемата. Примерно Пазаруване- има изписани и сортирани продукти и ако правиш списък на съпруга си да пазарува Wink, минаваш по книгата и записваш на лист. Определено е подходяща за мъжете в семейството, защото те, както казва наша съфорумка, нямат майчин инстинкт и трябва да им го вменим. Пак примерно е казано над какво трябва да помисли един родител, когато му каже детето, че има родителска среща. Като единствен недостатък мога да посоча тъжните цветове на вътрешния дизайн - два три нюанса на кафяво /от землисто до бежаво/ и синьо /трудно мога да ги опиша/.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 15, 2012, 14:41:22 »

Здравейте момичета,
Не съм писала досега в тези темички, но този път надникнах да видя за какво си говорите.  smile
svekarva можеш ли да ми кажеш откъде го купи този Бележник за дома, дали мога да го поръчам онлайн с доставка направо в България. Ще е чудесен подарък за моята свекърва.   good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #128 -: декември 15, 2012, 15:09:24 »

http://www.book.store.bg/p87126/belezhnik-na-doma-pamet-i-nastoiashte.html
Princess_of_the_Dawn, тетрадката книга е за млади семейства, които имат малки деца и бебета /на картинката са три/, таблици за отмятане на ръста и теглото, бисери, които ръсят, телефони и адреси на учители - все неща, които не и предстоят на твоята свекърва. Wink. Има и общочовешки раздели с адреси на лекари, стоматолози, графици за пиене на лекарства, къде кой какво дал на заем или скрил, няколко странички за рецепти и примерни менюта за седмицата....Но май за нас е по- добре да ни абонирате за Трета възраст, вместо да купувате това. Иначе е много удобно - срещу 2.90 ти я доставят с наложен платеж. Сериозно, по добре я абонирай за някое женско списание, според мен. heart
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: декември 15, 2012, 15:16:26 »

Благодаря svekarva за информацията.  give_rose
Аз честно казано помислих, че е от типа за бележки, за пазаруване, адреси, рецепти, но направено по по-различен начин, а то наистина било за млади семейства. Жалко, тъкмо се ентусиазирах.  blush
Ще помисля идеята за списание, благодаря за идеята.  good
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 15, 2012, 15:30:41 »

svekarva и за вчера късно си получих моя Бележник за дома и направо разкошен..има толкова много нища, че чак ми се звъртя главата докато го разгледам целия  girl_impossible ..много се радвам, че си го купих  yahoo

Езра миличка ти си силна аз съм сигурна и знаеш, че имаш макари само духовно подкрепата на всички тук   yea yea yea

На всичкии изпращам много прегръдки  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 15, 2012, 21:32:14 »

Да се похваля, че и аз поръчах бележника  Bravo Не можах да се стърпя след всичките детайли, които изброихте  good
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 16, 2012, 17:19:20 »

Инловче, що не каза да го поръчаме заедно и аз ще го поръчвам в понеделник smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #133 -: декември 16, 2012, 19:08:49 »

Никакви ви няма съботно-неделно. Книгата ми завърши странно.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 16, 2012, 21:14:09 »



благодаря ти, cveta, не знам какво да напиша и дълго време се чудех изобщо дали да напиша нещо, но в последните дни целият ми свят се преобърна и съм безсилна пред всичко и не мога да повярвам и съм толкова объркана и наплашена... покрай мен най-силно ме подкрепят мъжът ми и моята най-добра приятелка, добре че са те, защ. гледам да не товаря близките си, баща си, сестрите си, защ. трябва да съм силна... А само Бог знае колко съм (или не съм).

Не е тук мястото където да пиша всичко това и това ще бъде за последно... Ценете всичко, което имате и се молете при мен нещата да се развият по най-благоприятен начин, защ. вече нито сили имам, нито сълзи... но надеждата последна умира;
Имам нужда да споделя, а после ми става тежко че говоря за това, затварям очи, заспивам и се будя и всичко е същото, нищо не се е променило и аз просто не мога да повярвам...

Искам отново да се смея, да се радвам и да празнувам тези хубави празници... а все едно животът ми свърши.
Преди време мисля, че Ивето беше писала за баща си, че и той е болен, не знам дали правилно помня, ако четеш Иве ще те помоля да ми пишеш, искам да те питам някои неща.

Съжалявам за този пост, за тъгата в него, за обърканите думи...  cray
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines