Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:00:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ще подарявате за Коледа?  (Прочетена 17914 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #45 -: ноември 27, 2012, 16:18:51 »

sunray много благодаря за сайта. Опитах да го " надхитря " и като си избере нещо да му го взема, но уви получи се нож с 2 остриета, затова този вариант отпада. Поне успях да разбера какво иска и имам нужда от малко помощ.  Иска машина за рязане на колбаси, но задължително да е ръчна. Доколкото разбираме ръчните машини са спрени от производство и не може да намерим. Съгласна съм и за 2 употреба, знам че ще се зарадва много. Ако имате идеи от къде мога да намеря ще съм ви изключително благодарна.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #46 -: ноември 27, 2012, 16:32:56 »

kiwi, може да им напишеш и името /или да го избродираш/. Ами вътре какво ще има?

Тази идея е вече си чака реда за следващите ботушки. Понеже дечицата в семейстовото са две ще имат избродирани инициали. Не са ми достатъчно големи ботушчетата, за да седи красиво цялото име. Скоро ще кача снимки на блога.

Вътре може да има всичко от някоя дребна играчка до разни сладки работи. Аз ги виждам като допълнение към основния подарък тез ботушчета.
« Последна редакция: ноември 27, 2012, 16:35:37 от kiwi » Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #47 -: ноември 27, 2012, 18:06:40 »

Прекрасна тема, аз тази година като всяка ще съм всичко в последния момент. От 1.12 ще мога да почна да купувам подаръци, а ще подреждам чак след 15 декември  cray. Иначе си ми е Коледно, преди няколко дена палиха елхата в Пловдив и с малчо ходихме, имаше и заря много празнично се почувствах smile
Активен
petqnikolova82
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #48 -: декември 06, 2012, 11:46:07 »

malinkata започна ли с пазаруването?

Аз мисля този уикенд да поръчам онлайн подаръците, които съм харесала. Следващия пък смятам да приготвя сама сладки и буркани. Иначе за украсата, чакам милито да се прибере и да украсим в неделя.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 10, 2012, 23:55:39 »

Аз вече взех подаръка за мъжа ми smile Е, той ще се окаже по-скоро семеен, общ, но съм сигурна, че иска това и се реших.
Купих сервиз от малки и големи чинии, плюс чашки за вино и ракия в битов стил, от тези по механите в Копривщица, Троян....Глинените. Той е голям привърженик на битовия стил и ще бъде щастлив, предполагам smile
За майка ми подаръкът ще е доста практичен, но пък тя отдавна се кани да си купува, така че....Хубава тенджера с двойно дъно, която не би могла да си позволи да си купи сама.
На сестрата на мъжа ми ето това: http://shop13.bg/bg/product/knigorazdelitel/#leaf, плюс едни сгъваеми купички за ядки и дреболийки, а аз уж й майсторя едни обеци с квилинга.

Засега е това.
« Последна редакция: декември 11, 2012, 00:00:01 от sunray » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 11, 2012, 09:42:14 »

Ние с мъжа ми решихме да си направим подарък системата на Рейнбоу тази Коледа....и не останаха много пари за други подаръци smile
Активен
petqnikolova82
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #51 -: декември 15, 2012, 10:43:20 »

Ето един сайт с доста интересни идеи за ръчно направени неща - www.krokotak.com
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 15, 2012, 11:13:55 »

Аз веднага си харесах балеринките blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines