Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:21:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181005 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: април 17, 2013, 18:21:14 »

Църковния или грожданския? За църковния поне при нас беше не повече от 20 минутки. Има и по-дълги, но на нас краткия ни се стори по-поносим. За грожданския да ти кажа мисля, че и той е там 20-30 минути.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #436 -: април 17, 2013, 19:23:22 »

Мерси за инфото smile за църковния питах, знам за гражданския че не е много дълъг даже ми казаха,че е нещо от рода на около 15 минути crazy 
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: април 17, 2013, 19:34:05 »

Гражданският е 5 минути (снимала съм с камера затова го казвам с точност). И 5мин изнасяне общо 10.
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #438 -: април 17, 2013, 22:04:31 »

Помогнете.... кажете къде има магазини за покани в Пловдив, разглеждам сайтове но е друго като ги видя на живо. Ходих в Асеновград, но нищо не ме грабна sad sad sad

Ако искаш нещо по-различно мога да препоръчам едно магазинче в Кичука до халите.Ръчно направени са и има най-различни модели.Лично аз предпочетох да си взема отделните части за поканите и сама да си ги сглобя (това е от същото магазинче),така може да направиш поканата по свой модел и излиза сравнително по евтино.Има различни картони,панделки,пеперудки,камъчета и каквото се сетиш,а също ако искаш ги правят релефни самите картони на каквито фигурки искаш (моите са на цветя) и е мисля 10ст. на картон.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #439 -: април 18, 2013, 19:07:21 »

Мерси за идеят Wink ще ида да видя тава магазинче  good
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #440 -: април 19, 2013, 17:00:13 »

Надявам се да си харесаш нещо от там.Няма да съжаляваш  good
Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #441 -: април 22, 2013, 11:47:33 »

Ох момичета аз да ви се похваля какво направих до сега.
1. Капарирахме ресторанта "Малък Бунарджик",
2.  Дж. Борислав Учиков /избор на дж беше голям проблем, ако ресторанта сме избрали за един ден, то за дж ни бяха необходими 2 седмици. Най-накрая се обърнах към Нина Стил и тя ми го препоръча, след като се видях с него реших че той ще е човека, хареса ми като човек а пък мнението си за него като специалист ще сподяля с вас след сватбата./
3. И фотограф си ангажирах, реших да заложа и да дам шанс на младо момиче, тя много се претиснява но аз съм сигурна че тя ще се справи чудесно.
4. Общо взето за ресторанта остана да поръчаме само торта, която най-вероятно ще я вземем от моншери или ако нямаме време от скалата /понеже те работят с ресторанта/
......И освен това остана и роклята за мен и костюма за младоженеца. Някой ходил ли скоро до Асеновград, аз като ходих март месец бяха изложени само абитуриенските рокли сега дали е така?
Дайте съвет понеже се чудя дали да имам шафери или да ангажирам за 20 мин момче и момице от някакъв ансамбъл да изиграят хорцето с тортата и пилето, никой правил ли така ? girl_impossible
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: април 22, 2013, 12:07:31 »

Момичета незнам дали това е мястото да питам, но много ми трябва кутия за бижута, но не такава в която си държиш бижутата, а такава в която да ги подаря. От тези кадифените. Ако някой знае откъде да купя ще съм много благодарна  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 22, 2013, 12:11:09 »

Цвет в бижутерските магазини не предлагат ли такива кутиики?
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: април 22, 2013, 14:01:08 »

Ми не навсякъде. Може би в някоя по-скъпа. Незнам. Времето много ме притиска и нямам много време за разходки. Надявах се някой да ми каже точно къде да отида  give_rose
Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #445 -: април 22, 2013, 15:27:17 »

Ми не навсякъде. Може би в някоя по-скъпа. Незнам. Времето много ме притиска и нямам много време за разходки. Надявах се някой да ми каже точно къде да отида  give_rose
Виждала съм такава кутия изработена по поръчка обаче  в Смолян в "Магазинче за желания" магазинерката ми обясни че в кутията щяли да слагат парички за една сватба 10 човека от една компания, предполагам че нещо такова ти трябва. Може би трябва да влезнеш в някой магазин където предлагат ръчна изработка. Там би трябвало да има такива неща или да ти ги изработят специално за теб.
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #446 -: април 22, 2013, 16:10:24 »

Дойде и моят ред да се похваля за посвършената "работа"  smile Капарирахме си ресторант Амбасадор в Тримонциум понеже залата е страхотна,точно каквато търсехме и се оказа,че там офертата е доста по-изгодна от други по-малки заведения.Торта ние няма да поръчваме,защото тя влиза в куверта и трябва само да отидем на дегустация и да изберем.За видеото се спряхме на един познат,който ни показа неговата работа,но и честно казано по-важното за нас е поне да имаме диск за спомен,не държим да е направено цялото видео като филм и каквото стане.За озвучаването се спряхме на ДЖ Дидо.Някой ако има впечатления от него моля да сподели.Поканите сме ги взели поне преди един месец и остана да се сглобят.Вчера бяхме до София и намерихме малки рамки за снимки-искаме да комбинираме снимката с подаръка,а не да подаряваме разни слончета,гълъбчета и т.н.Вчера мерих модел рокля,в който винаги съм се заглеждала,но мислих,че няма да ми отива,а се оказа че ми стои много добре и общо взето половината от проблема с роклята е решен щом си избрах модел. girl_in_love С амо с фотографа се затрудняваме и приемаме съвети и идеи,че това се оказа най-трудната задача  shok
Активен
Katenceto1
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #447 -: април 22, 2013, 19:56:06 »

Аз съм Катя и днес, си взех халките, беше ги поръчала свекървата, невероятно красиви са - Carissima правят вълшебни неща. Биляна има много интересни халки, отивай и разгледай. Искам книга за писане на пожелания но в син цвят, в печатница ли да поръчам. Търся, Катенцето.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #448 -: април 22, 2013, 21:49:45 »

Дойде и моят ред да се похваля за посвършената "работа"  smile Капарирахме си ресторант Амбасадор в Тримонциум понеже залата е страхотна,точно каквато търсехме и се оказа,че там офертата е доста по-изгодна от други по-малки заведения.Торта ние няма да поръчваме,защото тя влиза в куверта и трябва само да отидем на дегустация и да изберем.За видеото се спряхме на един познат,който ни показа неговата работа,но и честно казано по-важното за нас е поне да имаме диск за спомен,не държим да е направено цялото видео като филм и каквото стане.За озвучаването се спряхме на ДЖ Дидо.Някой ако има впечатления от него моля да сподели.Поканите сме ги взели поне преди един месец и остана да се сглобят.Вчера бяхме до София и намерихме малки рамки за снимки-искаме да комбинираме снимката с подаръка,а не да подаряваме разни слончета,гълъбчета и т.н.Вчера мерих модел рокля,в който винаги съм се заглеждала,но мислих,че няма да ми отива,а се оказа че ми стои много добре и общо взето половината от проблема с роклята е решен щом си избрах модел. girl_in_love С амо с фотографа се затрудняваме и приемаме съвети и идеи,че това се оказа най-трудната задача  shok

Браво много неща сте свършили  Bravo Моето мнение за фотографа е такова, спомена за сватбата ти напомнят снимките и чашите които обикновено слагаме на секцията. Аз лично много държах да имам хубави снимки и за това наех Димитър Яков виждала съм много негови неща и съм очарована от работата той и за това си е утвърден в професията си няма какво да го хваля  smile Но мисля, че е доста ангажиран  sad Мога да ти препоръчам Борислав Чепишев снима на една приятелка сватбата и на братовчед ми  и те останаха много доволни и фотосесиите са им  много хубави. Успех в търсенето smile
От къде си поръча поканите?
Активен
Mish___
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #449 -: април 23, 2013, 11:20:04 »

Здравейте, момичета smile Аз съм Михаела и нашата дата е 4 октомври.  така се вълнувам, направо треска ме тресе с тази подготовка. Ние си запазихме Слънчева дъга в Джия бийч, подписахме в Италия, но тук ще направим сватбеното тържество, а гостите ни ще са в хотела. Сега ще си търся букет, и за колата цветя, искам всичко да е само бяло (може да е банално, ама така си го представям). И торта нямам още. Искам някаква по-различна, не типичните сватбарски. Моля споделете:) Мише
dimi___ , можеш да си вземеш картон и камъчета и сама да си ги направиш. Една приятелка се жени преди две години и си бяха направили покани от най-прост картон, с восъчен печат с техните инициали, доста оригинално се получи smile успех!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines