Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:27:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181247 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #375 -: март 25, 2013, 10:18:55 »

Btw дайте ми координати на млади момчета за извеждане на младоженците от домовете. Моляяяяя.
Обясни по- подробно какво търсиш. Имаш предвид музика ли? И защо точно млади Wink?
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 25, 2013, 10:24:51 »

Btw дайте ми координати на млади момчета за извеждане на младоженците от домовете. Моляяяяя.



И аз това за първи път го чувам, какво имаш предвид?!?
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 25, 2013, 10:29:03 »

Оркестър извеждане - формация "Етноритъм" са все млади момчета. Ръководителя се казва Росен Борисов, на лични може да ви пиша кординати. Успех
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 25, 2013, 15:49:55 »

Shtesejenim, тъй като вашият ДЖ ще бъде Ar. G може да попиташ него за ансамбъл за извеждането. На нас той ни препоръча и уговори музиката за извеждането. Мисля че ставаше въпрос за формация Етноритъм, както Сватбена агенция Ваняя СТИЛ писа. Говори с него ще съдейства. Успех в организирането smile
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 25, 2013, 18:55:24 »

Благодаря за информацията относно Етноритъм. Бъдещият ми съпруг желае да са млади момчета, за да дадем шанс и на тях за изяви, а и смята, че е по-красиво както за снимки, така и по-приятно за окото. Нямаме нищо против опитните музиканти /дебели чичковци/, но искаме да дадем шанс на младите. Именно Дж-я даде идея за млади момчета, но тези дни беше много ангажиран и не можахме да говорим с имена. А и все пак е по-добре да чуеш и някой добър отзив от съфорумците. Благодаря отново.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 25, 2013, 19:03:46 »

Привет на всички! Да дам отчет и аз до къде стигнахме с подготовката:
Датата е 07.09.2013
Централен дом на младоженците
Църква "Св. Иван Рилски"
Ресторант "Руж"
Украса - Сватбени салони "Грънчаров и син", от София са и ще им платим допълнително транспорта, но пък офертата им е много добра.
Фотограф - Ивайло Русинов, който ще ни направи и предварително фотосесия, защото искам поканите да са с наша снимка.
Видео - Видео Зани
Хотел за гостите от далеч - Филипополис (не е супер лукс, но пък е на 100 метра от ресторанта, а и все пак само ще пренощуват)
DJ - Ачо (работи в екипа на DJ Ar. G)
Оркестър за извеждането на булката - формация Етноритъм

Амииии, май това е засега.
Вече ще си отдъхна, защото голямо тичане падна. Останаха дрънкулките, облеклото и халките, но за тях има още доста време. За торти се спряхме на Торти Чочко.
Ох, вече наистина ще си почина Bravo Bravo Bravo
Успех на всички в подготовката! girl_wink
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: март 25, 2013, 19:11:21 »

Сега разгледах сайта на Етноритъм. Не ми е необходим танцов състав. Интерисува ни музикантите, които с музика озвучават тръгването от младоженеца, взимането на кумовете и булката след това. Някъде ги наричат "тъпанари". Момчета, които свирят на тъпан, гайда, каеал примерно. Не мимтрябва да могат да танцуват.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 25, 2013, 19:16:07 »

Сега разгледах сайта на Етноритъм. Не ми е необходим танцов състав. Интерисува ни музикантите, които с музика озвучават тръгването от младоженеца, взимането на кумовете и булката след това. Някъде ги наричат "тъпанари". Момчета, които свирят на тъпан, гайда, каеал примерно. Не мимтрябва да могат да танцуват.
Етноритъм не са само танцов състав. Ние също ползваме тях за оркестър за извеждане на младоженик,кумове и булка. Това са много голяма фолклорна формация,която се състои от танцьори,музиканти и изпълнители.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #383 -: март 25, 2013, 19:37:50 »

Shtesejenim, не съм сигурна дали те разбирам правилно - искате млади музиканти / неизвестни, за да им дадете шанс за изява/ да съпровождат младоженците Вариант са ученици от музикално училище, но не зная дали в Пловдив има такава паралелка. Искате ли да са с носии? Може да е и някоя самодейна група от околните села. Предимството но хората от Етноритъм е, че имат хубави носии и знаят точно какво правят. Повечето са млади и предлагат различни варианти от инструменти, имат и добре изглеждащи изпълнители на песни. Щом диджеят ви е дал идеята, може да има нещо предвид.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 25, 2013, 20:42:58 »

Има варианти от Музикалната Академия, поне аз съм се срещала с предложения от тяхна страна, но никога не съм залага за сватба, риска е сериозен. Успех
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 25, 2013, 22:56:35 »

Явно ще се обърна и аз към музикантите на Етноритъм. Може би много сложно се опитах да обясня. Точно това търся - млади момчета, музиканти, с народна носия или поне везана риза. Важното в случая е, че не исках дебели чичковци. Както и да е. Край на моята сага, за сега първо ще се свържа с Етноритъм.
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 26, 2013, 12:03:00 »

Музиканти за извеждане на булка в Пловдив, ако от Етноритъм са заети, или не отговарят на изискванията ти можеш да попиташ и DJ Алекси. Той е музикант, а и цялата му рода са народни музиканти, така че със сигурност ще имаш избор на добри народни музиканти за извеждане от Пловдив от различни възрасти.  smile
Активен
tonichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #387 -: март 26, 2013, 18:20:51 »

Shtesejenim Относно музикантите за извеждане на младоженци и кумове мога да ти препоръчам оркестър"Наздравица",имат сайт и  фейсбук страница.Ако проявиш интерес мога да ти изпратя и координати на лични smile
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #388 -: март 26, 2013, 22:13:38 »

Здравейте,момичета!Нова съм в сайта и до сега само четях из форумите,но накрая реших да се запиша.И аз съм бъдеща булка и събитието ще се състои чак на 23.11.2013 г......НО още от сега се започна с главоболията.Понеже бъдещият ми мъж лятото няма да е в България решихме от сега да намерим ресторант,за да сме спокойни,но ресторантите и съответно офертите са толкова много и разнообразни,че разноглед да стане човек.Най-лошо е че някои така успяват да си представят офертата,че изглежда най-изгодна,а в крайна сметка е точно обратното.За момента сме отсяли доста и се чудим между останалите къде да е-Хитър Петър,Сватбен дом,Джия бийч или да се целим малко по-нависоко като се предполага,че с високия куверт си гарантираш и перфектно обслужване (макарче не е гаранция  pardon ). С удоволствие ще следя темичката и ако някой може да помогне със съвет ще съм много благодарна.
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 26, 2013, 22:38:41 »

siniochichki, добре дошла сред нас, бъдещите булки. В сватбен дом сме били на сватба. Хубавото е, че има градина, в която се извършва изнесен ритуал, могат да се правят снимки с гостите, има масички, дори люлки за пушачите. Рязането на тортата се извършва под една голяма червена гъба, което на снимки неизглежа много добре. Като зала има доста колони и лошото е, че ако не заемете капацитета се вижда грозно празната част от залата.
 За Джия Бийч мога да коментирам само от кратка среща с леля Жечка и оглед на двете зали. Жечка е ужасно дразнещо и неприятно същество. Успя да издазни нас, четирима човека за не повече от пет минути. Вярно всичко ти влиза в куверта, и украса и водене, но нямаш право на избор за дж, трябва да е нейния човек. Когато бяхме на посещение двете зали бяха украсени за сватби още от обяд, а те бяха вечерни. т.е. чаши и прибори, всичко ще се напраши. Покривките и кауфите за столовете бяха захабени и намачкани. Чашите за безалкохолно с марка Банкя, а за алкохол с Пещерска. Малко селска история.
В Хитър Пер никога не съм била, затова ще замълча.
Ако искаш евтин куверт, защо не проверите в ресторант Глобус, намира се малко преди гребната. Куверта е не повече от 30лв, няма нужда от много украса, т.е. и финанси. Бяхме на сватба на кумовете там. Много добро и коректно обслужване, имаше място за танци, храната беше вкусна, топла и навреме сервирана. Побира спокойно около 90 души и доколкото знам върви с подарък младоженски апартамент. Осигуряват и приготвяне на кумско пиле. Без проблем е внасяне на ядки, алкохол. Няма излишни таксички за wc, чупливост, рязане на торта примерно, сервиз и какво ли още не.
Лично мое мнение е, че трябва да се избере по-добър ресторант, с повече стаж и по-млад и приветлив персонал, с образование и визия. По тази причина ние избрахме хотел Империал. Били сме на големи фирмени банкети, на сватба и всичко беше перфектно. И храна и обслужване. Вярно е обаче, че куверта е около 40лв на човек, но като бонус имате украса на младоженска маса и на арка за подписване на изнесен ритуал. Без никакви допълнителни такси, освен по 2лв за калъф и панделка на стол и то те са необходими само за залата на 9ет, защото червената дамаска не се връзва с прасковено-кафевите стени.
Помислете си добре.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines