Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:37:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181474 пъти)
 
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #315 -: март 11, 2013, 14:54:16 »

djdimi, да и аз намерих скорошни снимки, наистина е в лилаво, което е перфектно!
Даже свекървата звъня сега и е свободно за 31ви август  yahoo yahoo yahoo
Казах и веднага да ходи и да го уговаря, то пък днес управителя не бил на работа, та чак утре. Няма да се спи тая нощ  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #316 -: март 11, 2013, 15:05:34 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,29856.0.html
В албума на тази съфорумка има снимки от Лайпциг. В темата също ще намериш интересни идеи.
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #317 -: март 11, 2013, 15:22:20 »

Poli_87 Велина от Арабела е креативен, отговорен и организиран човек, така че ако й се доверите съм сигурен, че ще оправдае доверието Ви.  good

always&forever Добър и безизвестен DJ е нереална комбинация.Няма професионалист, в която и да е област, който да е добър и да не е известен с това, което прави.Ако имаш някакви идеи относно воденето и въобще каквито и да е претенции спрямо DJ-a, то всеки истински професионалист (включително имената, които си зачеркнала) ще се съобразят с Вас.  good

MeryMery От това, което описваш, ако решите да сте в заведение мисля, че подходящи места са Дияна с.Труд.Има битова обстановка и хубава градина, като битовата атмосфера може да е плюс или минус според предпочитанията Ви.Други подходящи места са ресторант-градина Марково и р-т Мемори.Ако решите да не сте в заведение.Не съм чувал някой да дава под наем покривки и съдове, а закупуването на такива за сватба от 30 човека не вярвам да излезе чак толкова скъпо.Още повече, че при такива обстоятелства може да идете на някаква борса и да ги вземете на едро и така цената със сигурност ще още по-ниска.  good

Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #318 -: март 11, 2013, 15:33:24 »

Благодаря на svekarva и Фотография Русиновgood
Активен
always&forever
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #319 -: март 11, 2013, 16:39:11 »

А ти какви изисквания имаш към ДЖ? Как точно виждаш той, да ти направи сватбата различна/понеже тя ще е незабравима - все пак си е твоя/? Имаше изискване в една друга тема, да е с добра визия. Така че кажи ти какво точно искаш?
Ооо визията е последното нещо,което търся.Не искам Миро ,Дидо и Алекси,не защото не са добри,а защото колкото клипове съм гледала с техни сватби,ми се струват почти еднакви.А и при такова търсене е нормално до нчкаква степен да се изчерпа човек.Нчмам особени изисквания-просто някой не-толкова комерсиален.Ако някой може да ми препоръча ще съм страшно благодарна!
Активен
always&forever
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #320 -: март 11, 2013, 16:48:04 »

Poli_87 Велина от Арабела е креативен, отговорен и организиран човек, така че ако й се доверите съм сигурен, че ще оправдае доверието Ви.  good

always&forever Добър и безизвестен DJ е нереална комбинация.Няма професионалист, в която и да е област, който да е добър и да не е известен с това, което прави.Ако имаш някакви идеи относно воденето и въобще каквито и да е претенции спрямо DJ-a, то всеки истински професионалист (включително имената, които си зачеркнала) ще се съобразят с Вас.  good

MeryMery От това, което описваш, ако решите да сте в заведение мисля, че подходящи места са Дияна с.Труд.Има битова обстановка и хубава градина, като битовата атмосфера може да е плюс или минус според предпочитанията Ви.Други подходящи места са ресторант-градина Марково и р-т Мемори.Ако решите да не сте в заведение.Не съм чувал някой да дава под наем покривки и съдове, а закупуването на такива за сватба от 30 човека не вярвам да излезе чак толкова скъпо.Още повече, че при такива обстоятелства може да идете на някаква борса и да ги вземете на едро и така цената със сигурност ще още по-ниска.  good


Сигурна съм ,че са професионалисти и тримата,не искам да кажа нищо лошо за тях,просто искам някой не толкова комерсиален.А и не съм казала,че трябва да е неизвестен. Сигурна съм,че има поне още няколко имена с добри отзиви.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #321 -: март 11, 2013, 17:23:49 »

Цитат на: punk_girl123 в Днес в 09:54:48
А ти какви изисквания имаш към ДЖ? Как точно виждаш той, да ти направи сватбата различна/понеже тя ще е незабравима - все пак си е твоя/? Имаше изискване в една друга тема, да е с добра визия. Така че кажи ти какво точно искаш?
Ооо визията е последното нещо,което търся.Не искам Миро ,Дидо и Алекси,не защото не са добри,а защото колкото клипове съм гледала с техни сватби,ми се струват почти еднакви.А и при такова търсене е нормално до нчкаква степен да се изчерпа човек.Нчмам особени изисквания-просто някой не-толкова комерсиален.Ако някой може да ми препоръча ще съм страшно благодарна!

Споделете на коя дата е вашето тържество, предполагам доста професионалисти вече са със  запълнен график (за съботните сватби).Вероятно имате вече изградени критерии, а в лична среща с DJ, може да добавите или отхвърлите елементи от сценария, който вече сте си направили.
Активен
always&forever
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #322 -: март 11, 2013, 18:14:54 »

Цитат на: punk_girl123 в Днес в 09:54:48
А ти какви изисквания имаш към ДЖ? Как точно виждаш той, да ти направи сватбата различна/понеже тя ще е незабравима - все пак си е твоя/? Имаше изискване в една друга тема, да е с добра визия. Така че кажи ти какво точно искаш?
Ооо визията е последното нещо,което търся.Не искам Миро ,Дидо и Алекси,не защото не са добри,а защото колкото клипове съм гледала с техни сватби,ми се струват почти еднакви.А и при такова търсене е нормално до нчкаква степен да се изчерпа човек.Нчмам особени изисквания-просто някой не-толкова комерсиален.Ако някой може да ми препоръча ще съм страшно благодарна!

Споделете на коя дата е вашето тържество, предполагам доста професионалисти вече са със  запълнен график (за съботните сватби).Вероятно имате вече изградени критерии, а в лична среща с DJ, може да добавите или отхвърлите елементи от сценария, който вече сте си направили.
За съжаление,както споменах по-горе,нямам възможност за лична среща,защото съм в чужбина.Това прави нещата мн трудни.В друга тема прочетох добри отзиви за Диджей Жан.Спряган е на няколко места и все с добро.Не знам доколко е истина...Имате ли вие някакви отзиви за него?! А сватбата е през октомври.
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 11, 2013, 19:34:11 »

за DJ Жан мога да дам мнение като гост на сватба. Страхотно се справи, цяла вечер дансингът не остана празен. Съобрази се изцяло с желанието на младоженците за стил музика, без чалга, много рок. Справяше се перфектно и с ритуалите и с воденето, не приказва прекалено много, съобразява музиката с обстановката. Ние се двуомяхме между него и този, който избрахме, а именно Dj Ar G. По форуми няма много коментари за него, но работи със сина си в сватбената вечер, цената му е много добра, до 12:30 не взима за over time, въпреки, че се води ангажиран до 12ч. Мнение не мога да дам, тъй като сватбата е на 12.05.2013.

За хотел Империал мога да кажа, че има хубава зелена градина. Безплатна арка за изнесени церемонии. Радина, управителката е много точна, комуникираме по e-mail и винаги до 24 часа ми дава отг. на запитванията. Ние сме избрали бална зала на 9-ти етаж. Голяма, просторна, с възможност за кръгли или правоъгълни маси. Има такса сао за украса на стол - 2 лв. Залата е в прасковено и кафяво, в съседната зала се слагат коктейлни маси за пушачите. Не те задължава за нищо, предлага контакти по желание за украса, балони, заря и т.н, без да споменава имена, преди сам да пожелаеш. Кувертите варират от 37-42лв, но доколкото знам, скоро ще имат и още нови и интересни варианти за меню. Може да си внесете колкото акохол искате, като предлагат и гарафи за сервиране, т.е. отпада необходимостта от закупуване на бутилки. Щях да забравя, украсата на младоженската маса също е подарък от тях. Предлагат направа на кумсо пиле на цена от 35лв. Също и много добро цени за настаняване на гостите с включена закуска. След като проверих в хотели, до които трябва да се придвижат гостите с такси, установих, че най-добре да им реервираме стаи в Империал, ще излезе същата цена.
Друго за сега не се сещам.

За фото препоръчвам Димитър Босаков, раговаряхме с него и останахме очаровани от него като работа и като човек, работи на добри цени, има и календар в сайта му, кои дати са свободни.

За другите неща не мога да дам коментар за сега.
Искам да попитам обаче да ми препоръчате видео, спешно, нямам време да препрочитам старите теми. И ако някой знае Арабела какви цени взимат за украса с цветя, също да помага. Искаме около 10високи вази с цветя, в красива аранжировка, нищо повече smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: март 11, 2013, 20:50:37 »

Shtesejenim Една част от операторите в Пловдив. Не мога да кажа кои са свободни и затова ще трябва да ги проверите. Пеьо Иванов,Димитър Димитров, Сашо Маринов, Георги Ставрев, Илко Славчев,Янко Попов,Гени Йончев,Зани,Дит, Георги Колев, Георги Котов за сега се сетих за тези.  good
« Последна редакция: март 11, 2013, 20:54:11 от Nina Style » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 11, 2013, 20:59:47 »

always&forever не си мисли, че някой " не толкова комерсиален" ще направи сватбата ти по-различна от останалите. За сметка на това обаче вероятността да я съсипе става все по-голяма пропорционално на "комерсиалността" му. За това много добре си помисли, дали държиш да е различна сватба или ще заложиш на име в жанра, но ще си сигурна, че е професионалист.
П.П. под "име в жанра" намам предвид само тези, които ти си изброила. Има и други професионалисти. Но стила на водене на повечето професионалисти е еднакъв. А също така да не подценяваме и озвучителната техника, понеже ако не е на ниво това определено си личи!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 11, 2013, 21:10:10 »

always&forever не си мисли, че някой " не толкова комерсиален" ще направи сватбата ти по-различна от останалите. За сметка на това обаче вероятността да я съсипе става все по-голяма пропорционално на "комерсиалността" му. За това много добре си помисли, дали държиш да е различна сватба или ще заложиш на име в жанра, но ще си сигурна, че е професионалист.
П.П. под "име в жанра" намам предвид само тези, които ти си изброила. Има и други професионалисти. Но стила на водене на повечето професионалисти е еднакъв. А също така да не подценяваме и озвучителната техника, понеже ако не е на ниво това определено си личи!
Много точно казано! Трябва да се знае,че ритуалите на всички сватби са еднакви и който и да е дж трудно може да разчупи нещата,защото самите ритуали трябва да се спазят. Ако не спазвате тези ритуали тогава вече може да се говори за нещо по-различно. Нормално е всеки да иска неговата сватба да е различна от другите,но до известна степен нещата почти винаги се припокриват. А според мен вашата сватба ще си е най-хубава. Все пак  емоциите са различни и всичко останало е различно от на всеки друг сватбата.  good
Активен
yoyo09
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #327 -: март 11, 2013, 22:17:12 »

Аз пък меко казано не съм впечатлена от работата на DJ Жан. Нищо лично, но и на двете сватби на които присъствах се представи зле. Като реши да сменя песента тя просто спира и след 2 секунди започва друга, а последния път даже музиката просто спря за около 2-3 мин. shok

always&forever за видео оператор мога да ти предложа да погледнеш сайта на Илко Славчев. Ние след лична среща наехме него. Разбирам те относно диджея и ако имаш същите изисквания и към оператора тогава той е човекът.
 
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 11, 2013, 22:18:17 »

Nina Style  моля те пиши ми дали си проверила онези покани за който те помолих.Благодаря

А иначе за ДЖ: ние сме с Дж. Миро- харесва ми как води и отделно е голям професионалист- пожелавам ви успех дано е свободен. Има много имена в Пловдив, по моят съвет е поне да сте били на една сватба на избраният ДЖ, за да имате представа за какво става дума.
Активен
always&forever
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #329 -: март 12, 2013, 01:00:00 »

Аз пък меко казано не съм впечатлена от работата на DJ Жан. Нищо лично, но и на двете сватби на които присъствах се представи зле. Като реши да сменя песента тя просто спира и след 2 секунди започва друга, а последния път даже музиката просто спря за около 2-3 мин. shok

always&forever за видео оператор мога да ти предложа да погледнеш сайта на Илко Славчев. Ние след лична среща наехме него. Разбирам те относно диджея и ако имаш същите изисквания и към оператора тогава той е човекът.
 

Много ти благодаря!Сега ще погледна сайта. Аз гледах клипове на Жан и ми допадна. Те гафове никога не са изключени.Май просто трябва да се настроим положително и да не им отдаваме толкова внимание.Важно е настроение да има. smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines