Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:31:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181078 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 10, 2013, 20:43:14 »

Имат и външен басейн и вътрешен басейн, парна баня, фитнес и сауна и всичко това влиза в цената на стаята от 50лв в хотела на Джия Бийч. Ама хайде в понеделник ще си пишем да не си разваляме празника сега...
Не мисля,че сватбените агенции плюят този ресторнт,защото те предлагат всичко! Сватбената агенция не прави само украси! Но ми прави впечатление,че от 7 поста всичките са само и единствено за въпросния ресторант,колко е красив и добър.  good Може и така да е,но сподели и нещо друго за организацията на вашата сватба. Една сватба не е само ресторанта.  give_rose
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #301 -: март 10, 2013, 21:52:58 »

Някой използвал ли е услугите на сватбена агенция "Арабела" ?   И въобще има ли някакви отзиви?
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #302 -: март 10, 2013, 22:56:08 »

Poli_87 , за "Санкт Петербург" кувертът започва от 37 лв. и стигат до 42-43 лв. (поне примерните менюта, които ни дадоха бяха такива). Ако искате да си вкарате алкохол има такса 1 лв. на човек (т.е. ,ако имате 100 гости, трябва да платите такса от 100лв. и след това може да вкарате колкото алкохол поискате). А да допълня ,че кувертът включва и алкохол , и торта (тортата не дават да я вкарвате отвън, те ще ви предложат тяхна)...Предлагат си украсата, която по принцип си е в ресторанта (кремавата украса, която според мен си е и много оригинална)..Друго като инфо не се сещам за сега за там smile В "Империал" също ходихме, там кувертът ,ако не се лъжа беше пак около 35-38лв. (но за там съм почти забравила кое как беше,дали предлагаха украса или не..). Да кажа и за нашия ресторант - ние се спряхме на х-л "Марица". Там кувертът ни е около 30-31 лв. Тортата ще си я вземем отделно. Хубавото е, че таксата за вкарване на алкохол и всякакви други неща отвън е еднократна такса от 30лв. Предлагат украса на масата на младоженците. А самата обстановка не изисква и допълнителна украса. Ние ще си вкараме някой друг балон с нашите имена и така.. smile Иначе, като за сватба за 100 човека и х-л "Лайпциг" е добър вариант (кувертът пак беше около 35 лв. , спомням си ,че не предлагаха украса...). Не искам да Ви разочаровам, но много вероятно е за вашата дата "Санкт Петербург" да е зает (там напливът е голям), пък и няма гаранция за "Империал", така,че колкото повече варианта си набележите толкова по-добре. На мен и "Малкият Бунарджик" ми харесва. Там кувертът беше около 26-27 лв. За украса искаха 1-2 лв. на стол. И другите подробности съм забравила вече. Тази информация я имам от месец октомври 2012, когато ние обикаляхме за нашата сватба. Иначе,ако си намеря и тефтерчето със записките ще се включа пак с по-достоверна информация smile Успех Wink
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #303 -: март 11, 2013, 01:48:42 »

hulcy, много благодаря за инфото!  give_rose
От Санкт Петербург и Империал още чакам отговор, иначе от Новотела бяха супер бързи, и въпреки че тази дата е заета, ми пратиха офертите си - 7 вариантa за меню средно по около 33 лв.
Май, ако всичко е заето, ще трябва да премислим датата. То и септември все още ще е топличко в Пловдив, нали? Ама пък сигурно и за тогава има много желаещи...
« Последна редакция: март 11, 2013, 01:54:26 от Poli_87 » Активен
always&forever
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #304 -: март 11, 2013, 03:12:02 »

Много ти благодаря за тази информация, непременно ще проверя като ми остане време днес. Не се бях сетила за трипадвайзор, или по-скоро не знаех, че имат информация и за България! Идеално.

Здрасти и от мен.Надявам се да бъда полезна.Бих ти препоръчала Хотел Метропол.Намира се до панаира в Пловдив.Аз лично съм със страхотно впечатление.Хотелът е малък,няма ресторант,но стаите са страхотни и много чисти.Цените са от около 35 до 90 лева.За групи предполагам,че ще направят отстъпка.От друга страна се намира и в близост до много заведения като Джоана,Ефир,Хепи...както и много коктейл барове.
Оставям ти сайта и ти сама ще си прецениш.Успех!
http://www.hotel-metropol.net/indexbg.html
Активен
always&forever
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #305 -: март 11, 2013, 03:22:41 »

Не съм обикаляла ресторантите на големите хотели, защото залите в повечето случаи са доста големи, а тези пък които предлагат и по-малки зали предлагат и непосилни за нас куверти. А и годеника ми желае залата да не е много тузарска защото не харесва такива заведения и се чувства дискомфортно.
Чудя се между Малкия Бунарджик и Джия Бийч. Ох вече не знам какво да правя и какво решение да взема. Нямам кой знае какви претенции относно украсите, цветовете и т.н По-скоро търся ресторант където да поемат повечето ангажименти, като украса, торта, пиле и т.н.
Здравей.Аз нямам отзиви от Малкия Бунарджик и Джич Бийч,но бих ти препоръчала ресторанта на хотел Лайпциг.Била съм на сватби там и затова не се и замислих,когато започнах да планирам своята.Ресторантът е идеален за сватба от около 70-100 човека.Обстановката е хубава.Кувертите не са скъпи,а персонала е много любезен.Не е натруфено,аз също предпочитам по-семпла и стилна обстановка.
Надявам се да съм била полезна.
Успех!
« Последна редакция: март 11, 2013, 03:24:15 от always&forever » Активен
always&forever
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #306 -: март 11, 2013, 05:15:49 »

Здравейте и от мен.И на мен ми предстои сватба тази година.Чета от доста време форума и забелязах ,че се спрягат едни и същи имена.Аз ,тъй като не съм в България и нямам възможност да се срещна с хората лично ,имам голям проблем относно избора на фотограф,видео и диджей. Харесва ми стила на Чепишев,някой има ли представа за цената на услугите му?Много съм объркана и относно диджеите.Честно - не ми харесва стила на водене на Миро,Дидо и Алекси...Главно за тях чета тук във форума,но нямам никакво желание те да водят сватбата ми.Някак си повечето им сватби ми изглеждат еднакви,това не ми допада.Но това е мое мнение.Бих искала да заложа на някой не толкова известен диджей,който да направи сватбата ми незабравима и различна  smile .Дали някой може да ми препоръча такъв диджей?! Относно видеото нямам никакви претенции ,за мен е важно да бъде запечатан моментът и всички емоции от сватбения ден.Много ще съм благодарна ако можете да ми помогнете.Наистина е изключително трудно да организираш сватба от хиляди километри разстояние.
Поздрави!
« Последна редакция: март 11, 2013, 05:18:03 от always&forever » Активен
PlanetaHera
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Когато звездата си ти - herabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: март 11, 2013, 09:34:25 »

Здравейте всички! Изчетох цялата тема и реших и аз да се запиша като бъдеща булка  danceg Още съм в самото начало на организацията, тъй като самото предложение беше вчера  smile Но съм много щастлива и нямам търпение да започна yahoo , пък и време нямаме, защото искаме да е тази година. За сега сме се спрели на 31ви август. Гостите по груби сметки ще са около 100. Ще се свържа със Санкт Петербург и Империал да питам за куверти и т.н. Лошото е, че ние живеем в чужбина и няма да е толкова лесна организацията. Сигурно ще се обърнем и към сватбена агенция.  blush
Може да проверите и в "Замъка Орфей"в Куклен.Кувертите незнам точно колко са ,но не са скъпи.Има хотел,а Куклен не е толкова далеч от Пловдив.Има хубав басейн,ресторантът за мен е доста добър,а и подаряват на младоженците безплатна нощувка в апартамент.Друг ресторант подходящ за сватба от 100 човека е Русалка,където също има хотел.Друг  ресторант,който лично на мен ми харесва е "Шармант",но там проблем има с музиката,защото от блоковете правят проблем,затова правят само дневни сватби.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 11, 2013, 09:37:47 »

hulcy, много благодаря за инфото!  give_rose
От Санкт Петербург и Империал още чакам отговор, иначе от Новотела бяха супер бързи, и въпреки че тази дата е заета, ми пратиха офертите си - 7 вариантa за меню средно по около 33 лв.
Май, ако всичко е заето, ще трябва да премислим датата. То и септември все още ще е топличко в Пловдив, нали? Ама пък сигурно и за тогава има много желаещи...
За септември,ще кажа че е най-желания месец и ще ти още по-трудно да намерите дата. Освен,ако не е неделя. Можете да проверите и хотел Екзотик, Градина Марково,Тримонциум, Империал имат две зали и една по-малка.  good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: март 11, 2013, 09:54:48 »

Здравейте и от мен.И на мен ми предстои сватба тази година.Чета от доста време форума и забелязах ,че се спрягат едни и същи имена.Аз ,тъй като не съм в България и нямам възможност да се срещна с хората лично ,имам голям проблем относно избора на фотограф,видео и диджей. Харесва ми стила на Чепишев,някой има ли представа за цената на услугите му?Много съм объркана и относно диджеите.Честно - не ми харесва стила на водене на Миро,Дидо и Алекси...Главно за тях чета тук във форума,но нямам никакво желание те да водят сватбата ми.Някак си повечето им сватби ми изглеждат еднакви,това не ми допада.Но това е мое мнение.Бих искала да заложа на някой не толкова известен диджей,който да направи сватбата ми незабравима и различна  smile .Дали някой може да ми препоръча такъв диджей?! Относно видеото нямам никакви претенции ,за мен е важно да бъде запечатан моментът и всички емоции от сватбения ден.Много ще съм благодарна ако можете да ми помогнете.Наистина е изключително трудно да организираш сватба от хиляди километри разстояние.
Поздрави!
А ти какви изисквания имаш към ДЖ? Как точно виждаш той, да ти направи сватбата различна/понеже тя ще е незабравима - все пак си е твоя/? Имаше изискване в една друга тема, да е с добра визия. Така че кажи ти какво точно искаш?
Активен
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #310 -: март 11, 2013, 10:17:53 »

Ние сме се спряли на варианта с градинско парти.Ще имаме само подпис без църковен брак и решихме да я направим вкъщи,защото имаме хубав озеленен двор,а и гостите ни ще са малко-около 30тина души.Но не се бях сетила,че ще ми трябват покривки,чаши,чинии и още куп такива дреболии,които ще трябва да купя или наема.Искам да попитам,някой знае ли от къде мога да ги наема и на каква цена вървят.Аз намерих на едно-две места,но там цената на една покривка беше 30лв,което ми се струва много.
И друго,ако се сещате за прилично заведение с градина за толкова души.Иска ми се да проуча и този вариант,преди да взема окончателно решение.Все пак ако е в заведение доста от ангажиментите ни ще отпаднат.
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #311 -: март 11, 2013, 12:24:29 »

На нас определено ще ни се наложи да сменим датата - заето е и в Империал, и в Новотела. А Лайпциг съвсем го изключих, когато една позната (булка от миналата година) ми каза, че е имало такса за WC-то  shok Някой има ли инфо от тая година дали все още е така? А и знам, че той е червен отвътре, пък аз искам да съм с люлякова декорация и да не става много шарения....
Направо не знам какво да правя sad Хем ми се иска да е тази година и не ми се чака до другата, хем виждам, че ще трябва да се правят компромиси и за дата, и за място.... а да не говорим и за фотографи, видеооператори, гримьори, фризьори, които и те най-вероятно няма да са свободни септември... cray
Как е времето в Пловдив през октомври? Почват ли есенните дъждове?  ohah
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: март 11, 2013, 12:33:45 »

На нас определено ще ни се наложи да сменим датата - заето е и в Империал, и в Новотела. А Лайпциг съвсем го изключих, когато една позната (булка от миналата година) ми каза, че е имало такса за WC-то  shok Някой има ли инфо от тая година дали все още е така? А и знам, че той е червен отвътре, пък аз искам да съм с люлякова декорация и да не става много шарения....
Направо не знам какво да правя sad Хем ми се иска да е тази година и не ми се чака до другата, хем виждам, че ще трябва да се правят компромиси и за дата, и за място.... а да не говорим и за фотографи, видеооператори, гримьори, фризьори, които и те най-вероятно няма да са свободни септември... cray
Как е времето в Пловдив през октомври? Почват ли есенните дъждове?  ohah
Ние сме били на свата там и нямаше такса за тоалетната. Освен това ресторанта е в лилаво а не в червено. Незнам защо в сайта им е червен.
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #313 -: март 11, 2013, 12:36:35 »

Ние сме били на свата там и нямаше такса за тоалетната. Освен това ресторанта е в лилаво а не в червено. Незнам защо в сайта им е червен.
Така ли?  huhhuh.gif И с тях ще се свържа значи. Мерси  give_rose
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #314 -: март 11, 2013, 13:02:45 »

Така ли?  huhhuh.gif И с тях ще се свържа значи. Мерси  give_rose
Снимката в сайта на х-л "Лайпциг" е на малкия ресторант, а голямата зала в която се провеждат тържества е в лилави тонове.Не са обновявали сайта скоро, най-добре посетете хотела и ще прецените дали ви харесва.

П.П. Хотел "Метропол" (до Панаира) се ремонтира в момента и скоро приключват с ремонта (живея наблизо).Хотела е много спретнат и цените са поносими.
« Последна редакция: март 11, 2013, 13:11:14 от djdimi » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines