Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:31:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181079 пъти)
 
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #285 -: март 07, 2013, 20:33:21 »

Аз харесвам Хепи.Обслужването е добро и винаги,когато съм ходила има много чужденци.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 07, 2013, 21:13:36 »

Не съм обикаляла ресторантите на големите хотели, защото залите в повечето случаи са доста големи, а тези пък които предлагат и по-малки зали предлагат и непосилни за нас куверти. А и годеника ми желае залата да не е много тузарска защото не харесва такива заведения и се чувства дискомфортно.
Чудя се между Малкия Бунарджик и Джия Бийч. Ох вече не знам какво да правя и какво решение да взема. Нямам кой знае какви претенции относно украсите, цветовете и т.н По-скоро търся ресторант където да поемат повечето ангажименти, като украса, торта, пиле и т.н.
Ако си била в Бунарджик, знаеш, че там предлагат украса и за ритуал и в самия ресторант, може де си поръчаш тортата от тях/ние така направихме и останахме доволни от вкуса и външния вид/ също и пиле ни прадложиха, но ние си имахме наше.
Активен
yoyo09
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #287 -: март 07, 2013, 22:07:31 »

Благодаря ти punk_girl123, ще се обадим  good
Все още приемам предложения и отзиви за диджеи smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #288 -: март 07, 2013, 22:22:55 »

Аз харесвам Хепи.Обслужването е добро и винаги,когато съм ходила има много чужденци.
"Хепи" не е зле като обслужване и кухня, храната е вкусна.Четох някъде по форумите, че сосовете им са с високо съдържание на сол, въглехидрати и разни овкусители и стабилизатори.На мен лично не ми пречи, но на някои хора не им понася.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #289 -: март 07, 2013, 22:40:33 »

helena31 , да споделя и малко за ресторантите, които ние с моя приятел редовно посещаваме. И аз съм съгласна с добрите отзиви за Хепи, атмосферата е готина, храната също, а сервитьорките са толкова любезни, че понякога чак досаждат lol) Иначе на мен ми харесва и Годзила (пак е на центъра), храната е добра, особено салатите - уникални Wink Хмм друго.. Ако обичате да ядете пица - за мен на първо място са Златната круша, после Верди. Ходила съм няколко пъти в ресторанта на хотел Мирена - предлагат различни ястия, струва си да се пробва Wink Иначе аз като тракийка, непременно препоръчвам да отидете и в bar & dinner Encanto в ж.к. "Тракия", то е хем кафене, хем има няколко неща за хапване, горещо препоръчвам десерта с маскарпоне  heart heart heart Освен всички тези, сега се сещам и за Супа бар smile Често след лекции се отбиваме там с колежките от университета,за един обяд например е добра идея, обстановката е готина - предлагат 5-6 вида супи, има и 1-2 вида ястия за деня (само да отбележа,че е на самообслужване, чиста и кипричка обстановка)..Хммм друго за сега не се сещам smile А иначе, като забележителности, непременно отидете в Стария град и Гребната база. А ако имате време, отбийте се също в Асеновата крепост (в гр. Асеновград, който е съвсем наблизко) и Бачково (което е на може би 10 мин. от Асеновград) - там обстановката е много готина, на спокойно, сред природата... Успеххх smile
Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #290 -: март 08, 2013, 13:53:25 »

Изнесения ритуал е 222 лв., а в ритуална зала е 126 лв.

Ние сме в Джия Бийч с изнесен ритуал на 06.09.2013 г. - украсата е от тях, а за торта и пиле още не съм говорила, че имаме доста време до септември, но мисля че няма да има проблем да ти ги направят или поръчат.

Много ти благодаря за информацията, в понеделник ще ходя да капарирам Малкия Бунарджик и да уточнявам датата и други дребулийки.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 08, 2013, 13:55:28 »

Много ти благодаря за информацията, в понеделник ще ходя да капарирам Малкия Бунарджик и да уточнявам датата и други дребулийки.
Между другото, имат много хубав ритуал по посрещането! Аз бях скептична към него, но после останах доволна!
Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #292 -: март 08, 2013, 14:20:30 »

Между другото, имат много хубав ритуал по посрещането! Аз бях скептична към него, но после останах доволна!
Имаш предвид посрещането на гостите?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 08, 2013, 14:29:19 »

Не! Посрещането на младоженците в ресторанта...ритането на менчето, захранването от майките ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #294 -: март 08, 2013, 14:44:06 »

helena31, за гости от чужбина винаги препоръчвам ресторант Тримонциум Принцес. Има прекрасна панорама, това е един от символите на Пловдив. Ако не вечеряте там, поне минете за едно кафе, заслужава си.
http://www.bg-tourism.com/bg/big-photos.php?sn=&id=3#
Активен
Lady_Bi
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #295 -: март 08, 2013, 15:57:50 »

В Джия Бийч почти всичко е продадено, перфектни са и ти правят какъвто цвят искаш, слагат естествени цветя по масите и не взимат никакви такси за това. То и за това сватбените агенции ги плюят толкова. Биляна
Активен
Lady_Bi
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #296 -: март 08, 2013, 16:01:31 »

Имат и външен басейн и вътрешен басейн, парна баня, фитнес и сауна и всичко това влиза в цената на стаята от 50лв в хотела на Джия Бийч. Ама хайде в понеделник ще си пишем да не си разваляме празника сега...
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #297 -: март 08, 2013, 23:21:51 »

В Джия Бийч почти всичко е продадено, перфектни са и ти правят какъвто цвят искаш, слагат естествени цветя по масите и не взимат никакви такси за това. То и за това сватбените агенции ги плюят толкова. Биляна
Мисля, че е редно да споделяте мнение и информация и за други неща.Всички Ви коментари  (да не говорим, че единия беше изтрит и пак го написахте) са посветени единствено и само на този ресторант и някак си е прекалено очевидно.Това не го казвам за да се заяждам или защото имам нещо против заведението, а защото според правилата на сайта, скритата реклама се порицава, но по някаква причина вашия и други профили минават по между другото.
Приемете коментара ми градивно и нека не започват отново спорове.   smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #298 -: март 09, 2013, 10:02:17 »

Само да допълня, аз като се регистрирах в този сайт първата тема ,която погледнах беше тази за сватбената торта, и се вкл'чих с коментар за една сладкарница, която наистина прави страхотни торти в Пловдив. На следващия ден коментарът беше изтрит, не си направих труда да го напиша наново, но ми стана криво, защото казах това, което наистина си е вярно. А сега гледам, има коментари, все едни и същи, неколкократно повтарящи се, правещи реклама на не знам си кое...но тези коментари не се изтриват, докато моят беше веднагически изтрит.. crazy sorry за  Offtopic, но не се сдрържах да не споделя smile
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #299 -: март 09, 2013, 20:19:12 »

Здравейте всички! Изчетох цялата тема и реших и аз да се запиша като бъдеща булка  danceg Още съм в самото начало на организацията, тъй като самото предложение беше вчера  smile Но съм много щастлива и нямам търпение да започна yahoo , пък и време нямаме, защото искаме да е тази година. За сега сме се спрели на 31ви август. Гостите по груби сметки ще са около 100. Ще се свържа със Санкт Петербург и Империал да питам за куверти и т.н. Лошото е, че ние живеем в чужбина и няма да е толкова лесна организацията. Сигурно ще се обърнем и към сватбена агенция.  blush
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines