Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:34:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181099 пъти)
 
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 17, 2013, 14:20:38 »

всеки сам за себе си преценява с какво може да направи компромис и с кое не. Моето лично мнение е, че хората избират Джия Бийч, заради ниската цена на куверта и бонус украсата. Предпочитам да дам 2000лв в повече, пред това сватбата ни да се превърне в най-неочаквания и ужасен ден. Бяхме там с годеника ми, майка му и сестра му. За пет минути Жечка успя да убеди и 4-ма ни, че това място не е за нас. Прекалено голямо самочувствие има жената. Изречения от рода на "Е как, та това е Джия Бийч". "Моя Дж е единствения професионалист в тази област в града, аз не съм водеща, но той прави сватбата превъзходна". и "защо сте избрали тази дата, по-добре седмица по-рано или късно" ни накараха да си тръгнем. Старият и новият ресторант от 2ч бяха проготвени за сватби от 6ч по думите на Жечка, безалкохолните бяха сервирани и отворени. Чашите бяха с логото на Банкя. При това миришеше на ефтина кръчма. Когато по-рано я попитах за телефон, на който да се обадим, ако случайно имаме накакъв въпрос, тя каза, че нямало такъв, всичко на място се обсъждало. За предястие дори ни предложи на сложим по една чушка и две мини съмри.... Благодаря и само за едно на тази жена и то е, че ни даде възможност да резервираме прекрасен ресторант, с още по-прекрасен персонал за нашата сватба, без дори да се чудим или двуомим. Просто контрастът беше от тук до небето. Нашият ресторант с чудесна зелена градина, с безплатна украсена арка е хотел Империал и балната зала.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 17, 2013, 18:10:56 »

Здравейте,
искам да попитам по запознатите с организирането на сватбите нещо. Тъй като нашата дата е 07/07/2013  най-вероятно ще има избори- трябва ли да взимам някакви специални решения от МВР или Общината за тържеството в ресторант Санкт Петърбург:)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 17, 2013, 18:24:00 »

Здравейте,
искам да попитам по запознатите с организирането на сватбите нещо. Тъй като нашата дата е 07/07/2013  най-вероятно ще има избори- трябва ли да взимам някакви специални решения от МВР или Общината за тържеството в ресторант Санкт Петърбург:)
До сега не се е искало нищо като документ. Ако се иска то това си е работа на ресторанта.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: февруари 17, 2013, 18:45:42 »

Ок, благодаря ти!Още не е потвръдена датата, но познавайки късмета си ще минеме  и през това:)
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: февруари 17, 2013, 21:38:59 »

Здравей Dezkataq
Когато има организирано мероприятие - в случая вашата сватба, не се иска никакъв документ, както и употребата на алкохол не се забранява. good
Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #245 -: февруари 17, 2013, 22:27:43 »

Благодаря и само за едно на тази жена и то е, че ни даде възможност да резервираме прекрасен ресторант, с още по-прекрасен персонал за нашата сватба, без дори да се чудим или двуомим. Просто контрастът беше от тук до небето. Нашият ресторант с чудесна зелена градина, с безплатна украсена арка е хотел Империал и балната зала.

Не съм имала никога намерение дори да огледам Джия Бийч, но тези твои думи ме накараха да се включа в дискусията. Потвърждавам думите ти за професионалното отношение на хората от този хотел и ресторант. Не само Радина, а и всички момичета и момчета, с които сме имали контакт при избора на ресторант и дегустацията на менюто, са страхотни професионалисти. Разбира се, голямото изпитание тепърва предстои, но е факт, че се чувствам спокойна относно избора си на ресторант.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: февруари 18, 2013, 11:08:08 »

Избор на ресторантите в парк хотел Империал, както и  Санкт Петърбург е най- добрият избор за комплексно обслужване , храна, интериор, отношение, изнесен ритуал.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 18, 2013, 11:42:45 »

Избор на ресторантите в парк хотел Империал, както и  Санкт Петърбург е най- добрият избор за комплексно обслужване , храна, интериор, отношение, изнесен ритуал.
Аз и с това не съм съгласна. Санк Петербург е направен за сватби над 300 човека/говоря за голямата зала, понеже малката си е като конферентна зала и там за сватби е подходящо колкото и в Новотела/. За сватба от 100-150 човека просто си изглежда празен и на снимки и на живо! А за храната там съм чувала такива отзиви, че не бих отишла да хапна и на свободна консумация!
За Империал мога да говоря само за старата зала, понеже новата не съм я виждала на живо. Но старата зала е ужастна с този кичозен стил, а колоните са с такова разположение, че не може да си видиш гостите!
Не го казвам, за да се заяждам, а само да подчертая, че абсолютно всеки ресторант си има кусури и много зависи кой какво търси. И че не са чак толкова по-класни от Джия Бийч. Джия Бийч не е толкова лош ресторант, проблема му е баба Жечка!
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #248 -: февруари 18, 2013, 14:43:59 »

Аз и с това не съм съгласна. Санк Петербург е направен за сватби над 300 човека/говоря за голямата зала, понеже малката си е като конферентна зала и там за сватби е подходящо колкото и в Новотела/. За сватба от 100-150 човека просто си изглежда празен и на снимки и на живо! А за храната там съм чувала такива отзиви, че не бих отишла да хапна и на свободна консумация!
За Империал мога да говоря само за старата зала, понеже новата не съм я виждала на живо. Но старата зала е ужастна с този кичозен стил, а колоните са с такова разположение, че не може да си видиш гостите!
Не го казвам, за да се заяждам, а само да подчертая, че абсолютно всеки ресторант си има кусури и много зависи кой какво търси. И че не са чак толкова по-класни от Джия Бийч. Джия Бийч не е толкова лош ресторант, проблема му е баба Жечка!

Няма как един ресторант да отговори на всички изисквания на 100 %. Съгласен съм с написаното от Сватбена агенция Ваняя СТИЛ  комплексно по всички точки (показатели) това са най-добрите ресторанти.
Голямата зала на Санкт Петербург е за 200-250 човека не над 300, ако говорим само за първия етаж и при 150 човека не изглежда празно.
Зала Кристал (нея описваш) не е чак толкова неудобна и грозна, но съм съгласен, че има минуси в това отношение.За сметка на това плюсовете са много повече и компенсират.
Не зависимо кой е избрания ресторант най-важното нещо на една сватба са си младоженците, тъй че весел празник и щастлив семеен живот.  give_rose
Активен
Lady_Bi
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #249 -: февруари 22, 2013, 12:57:34 »

Излишна полемика, най-хубавата градина е на Джия Бийч, абсолютни професионалисти са. Биляна
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: февруари 22, 2013, 14:16:18 »

Здравейте на всички, сигурно много пъти е коментирано, но нещо съм под пара тези дни и не ми остава време да се ровя във форума. Някой може ли да ми каже към кого мога да се обърна за украса на ресторанта в бяло и бордо. Става въпрос за масите и столовете. Извинявам се ако е нещо много коментирано, но наистина много съм се поизнервила и нямам никакво време тези дни. Предварително благодаря!
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #251 -: февруари 22, 2013, 16:29:22 »

Здравейте на всички, сигурно много пъти е коментирано, но нещо съм под пара тези дни и не ми остава време да се ровя във форума. Някой може ли да ми каже към кого мога да се обърна за украса на ресторанта в бяло и бордо. Става въпрос за масите и столовете. Извинявам се ако е нещо много коментирано, но наистина много съм се поизнервила и нямам никакво време тези дни. Предварително благодаря!

До колкото разбирам на този етап не сте се обръщали към агенция.На първата страница на темата има списък с професионалисти, включително и агенции, които може да наемете само за украсата или пък да вземете украса под наем, ако решите, че искате да я правите Вие.Свържете се с агенции, опишете им какво желаете и те ще Ви дадат оферти за услугите си.  
Успех!  good
« Последна редакция: февруари 22, 2013, 16:37:07 от Фотография Русинов » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 22, 2013, 20:07:11 »

Здравейте на всички, сигурно много пъти е коментирано, но нещо съм под пара тези дни и не ми остава време да се ровя във форума. Някой може ли да ми каже към кого мога да се обърна за украса на ресторанта в бяло и бордо. Става въпрос за масите и столовете. Извинявам се ако е нещо много коментирано, но наистина много съм се поизнервила и нямам никакво време тези дни. Предварително благодаря!
До колкото разбрах сватбата ви е в р-т Руж. Ето тук има снимки от вашия р-т на колежката и може да ви предложи бордо или червено. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1422129930162.41422.1740148606&type=3
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 25, 2013, 08:38:40 »

Благодаря за съдействието good
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: февруари 25, 2013, 11:35:42 »

tsveche,.. ето и в червено в Руж
 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1175992016868&set=a.1012920380179.2008.1740148606&type=3&theater
На колежката благодаря.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines