Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:43:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181592 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #225 -: февруари 15, 2013, 11:17:04 »

Момичета, сигурно има причина да си изберат Джия Бийч, а едната от булките ще е там през май месец... В смисъл, колкото и негативи да й се кажат от тук нататък няма как да си смени датата, капарото сигурно е платено и дори и да иска друг ресторант за 3 месеца напред няма да си намери. Мое лично мнение е да не разваляме настроенията им предварително - то знае ли се, дори и в най-хубавия ресторант, където никой не се е оплаквал, пак може да има издънки някой ден на нечия сватба... Например моята сватба ще е в х-л "Марица" (Пловдив). Още преди 1 година бяха заети "Санкт Петербург" и Виенския павилион на панаира за нашата дата. За сватба от 200 човека единствен вариант оставаше Марицата... А за там също имаше и кофти,и добри коментари, но аз лично нямах друг избор. И оттук нататък се настройвам, да си изкараме добре, няма файда от това да ми казват например колко зле е ресторантът, управителката, или знам ли храната и т.н. Това само ще ме накара да се чувствам още по-неспокойна  и отчаяна sad  cray Не ме разбирайте погрешно, пак споделяйте вашите виждания, но след един момент, когато вече всичко е минало и заминало и няма какво да се прави, ние трябва да се окуражаваме взаимно...


пп. Майка ми и баща ми бяха на сватба в Джия Бийч преди 2 години и бяха много доволни.Дори искаха и моята сватба да е там, но нашите гости са доста и аз не искам да ги разделям половината навън ,а другата половина вътре.
Активен
mami85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #226 -: февруари 15, 2013, 11:54:07 »

Привет Katenceto1 и Lady_Bi,
моята сватба (м.декември) , както и тази на сестра ми бяха в Джия Бийч. Наистина съм със страхотни впечатления от заведението, получи ни се супер smile За сватбени аксесоари мога да кажа да проверите в бутик Vanessa - на центъра, а ако не сте си поръчали торта все още - сладкарница Найя - наистина правят уникални неща, може и снимка на торта да занесеш - ще ти я направят 1:1 smile
hulcy, напълно съгласна съм с теб smile smile
Успех, момичета  give_rose
Активен
Lady_Bi
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #227 -: февруари 15, 2013, 15:57:47 »

Аз съм била на 3 сватби в Джия Бийч и това е моят избор, защото ти предлагат много неща и организират всичко, ще опитам торти Найя  good
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: февруари 15, 2013, 21:42:49 »

Като ресторантъор и сватбен консултант, бих казала на всички момичета! Няма  значение  къде е сватбата ви. Джия Бийч, Марица , Империал и т.н  важна е нагласата и да ви харесва обстановката. Времената с налагане на тяхните прищявки отминаха. Всеки сега се бори за клиенти, дават бонуси и гледат всеки клиент да е доволен. Бях на приятелка - сватба в Джия Бийч и останах с положително впечатление, въпреки ,че гледах под лупа как ще мене купона . good Всичко си мина гладко, без натрапчивост от Жечка, бяхме в новия ресторант. Пожелавам ви късмет и не се настройвайте негативно - това ще е ващият ден и никой не е по важен от вас и половинката ви. good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: февруари 15, 2013, 21:55:33 »

Момичета, сигурно има причина да си изберат Джия Бийч, а едната от булките ще е там през май месец... В смисъл, колкото и негативи да й се кажат от тук нататък няма как да си смени датата, капарото сигурно е платено и дори и да иска друг ресторант за 3 месеца напред няма да си намери. Мое лично мнение е да не разваляме настроенията им предварително - то знае ли се, дори и в най-хубавия ресторант, където никой не се е оплаквал, пак може да има издънки някой ден на нечия сватба... Например моята сватба ще е в х-л "Марица" (Пловдив). Още преди 1 година бяха заети "Санкт Петербург" и Виенския павилион на панаира за нашата дата. За сватба от 200 човека единствен вариант оставаше Марицата... А за там също имаше и кофти,и добри коментари, но аз лично нямах друг избор. И оттук нататък се настройвам, да си изкараме добре, няма файда от това да ми казват например колко зле е ресторантът, управителката, или знам ли храната и т.н. Това само ще ме накара да се чувствам още по-неспокойна  и отчаяна sad  cray Не ме разбирайте погрешно, пак споделяйте вашите виждания, но след един момент, когато вече всичко е минало и заминало и няма какво да се прави, ние трябва да се окуражаваме взаимно...
пп. Майка ми и баща ми бяха на сватба в Джия Бийч преди 2 години и бяха много доволни.Дори искаха и моята сватба да е там, но нашите гости са доста и аз не искам да ги разделям половината навън ,а другата половина вътре.

Не знам какво имате против този ресторант, защо вярвате само на това което се пише по форумите от хора с разни анонимни псевдоними. Аз съм организирала 2 коледни банкета /за по 70 човека/, една абитуриенска и съм била на не малко сватби там и мога да кажа, че по-отговорен, лъчезарен, позитивен и усмихнат човек от Жечка Желязкова не съм видяла. Това че се грижи за всичко по неин си начин е само плюс за абсолютно всеки, раздава се изцяло, но явно доста хора това не го оценяват, или всички негативни коментари са написани от конкурентни заведения. В никакъв случай не правя реклама, тя няма нужда от това. Познавам я лично и напълно съм и се доверила и знам, че никога няма да ме подведе. Има собствено виждане за някой неща, но това я отличава от всички останали, а специално на мен това ми харесва. И на мен не ми харесват Империал, Марица и тем подобни, но не съм си позволила да изкажа мнение по този въпрос, защото всяка булка има собствено индивидуано виждане по въпроса и вкус. Затова избора на ресторанти в Пловдив е огромен и се надявам да не ме питате повече как така при повече отрицателни отзиви съм избрала точно този ресторант. Изминявам се предварително ако съм обидила някой с поста си, нищо лично към никой, просто изказах мнението си по въпроса. Изборът си е лично наш - мой и на бъдещия ми съпруг, не ни интересуват коментарите, но се впрегнах защото вече ми втръсна да обяснявам защо при все негативни отзиви сме избрали точно този ресторант. Плюсовете са хиляди пъти повече от минусите!
« Последна редакция: февруари 15, 2013, 22:08:30 от stasynka » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: февруари 15, 2013, 22:51:57 »

Аз като булка, която вече е минала по пътя на подготовката мога да споделя, че Джия Бийч отпадна именно заради организацията, която налагаше Жечка. Това някой да ми налага неговата украса и неговия ди джей, без да мога да си избера и да си вкарам аз каквото искам, малко в множко идва. В крайна сметка аз плащам и имам право на избор! Да не говорим, че имаше (преди, когато ние правихме подготовката-2011г.) ограничение за часовете. Няма такова нещо като овъртайм, чукне ли часовника 1-2 часа след полунощ, край с купона, без значение дали доплащаш или не, което също е безумно. Нашите гости например останаха до 3,30 ч. как ще спра купона и ще им кажа ами тръгвайте си  girl_impossible
Тази Нова година празнувахме именно в новата зала на Джия Бийч. Ами съжалявам, ако засегна някой, но повече не бих стъпила в този ресторант! Само две неща ще спомена.
Първо храната беше под всякаква критика, всичко беше приготвено все едно от предния ден, безвкусно, сърмите и месото мазни и тежки sad Цялата вечер с момичетата от компанията ядохме плодове, защото нищо друго не ставаше.
И второто нещо- ди джея. Не мога да спомена име и не знам дали е същия, който води сватбите, но този от Нова година го замеряха с мандарини към 1-2 ч. след полунощ, защото ни приспиваше в разгара на купона! Всички гости бяха разочаровани и се изнесоха към дискотеки и клубове, защото колкото и да искахме да се забавляваме нямаше как да стане на фона на безумните песни, които пускаше  beating
И накрая аспирацията. Зала, която е без прозорци, тип конферентна зала просто задължително трябва да е с ПУСНАТА И ДОБРА АСПИРАЦИЯ! Е, такава нямаше нито за миг и при всичките тези хора, които накрая и пушиха вътре ( в това число и самата Жечка, която беше на съседна маса от нас), можете да си представите за какъв задух и миризма става на въпрос  bad
Това е, което мога да споделя от впечатленията ми, дано поне за сватбите нещата са се променили, защото иначе ще е жалко!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 16, 2013, 00:45:44 »

От написаното от lawyer това е самата истина! За нова година бях там само за няколко часа с голяма компания и на всички им идваше да изхвърлят храната в кофата. Не мога да не спомена и три бр. сърмички почти развити за да закрият повече пространсво в чинията. На съседната маса бяха други наши приятели и бивши колеги и също бяха повече от бясни. Само до тук почти 20 човека не биха се върнали там за нищо на света. Като прибавим и компанията на lawyer не ми се иска да знам каква е бройката на разочарованите само за една вечер. Не мисля,че тук има място за сърдене,че на някой не му харесва въпросния р-т. Все пак това е форум и всеки може да си каже мнението от личен опит. За всичко бих се съгласила,но да нямаш право на мнение и глас,когато организираш собственото си тържество и си плащаш за това,просто не го разбирам. Нито един друг ресторант в града няма подобна практика! Сигурна съм,че има и много доволни клиенти на които им харесва точно това,че не им се налага да избират или да вземат каквито и да било решения относно организацията на някакъв празник. Пожелавам на всички бъдещи младоженци в който и да е ресторант всичко да мине така както са го искали!  give_rose
« Последна редакция: февруари 16, 2013, 00:50:19 от Nina Style » Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 16, 2013, 07:54:06 »

От написаното от lawyer това е самата истина! За нова год ... 

 Nina Style и lawyer аз също не харесвам новата зала, затова ще си празнуваме в самия ресторант.

Момичета, сигурно има причина да си изберат Джия Бийч, а едната от булките ще е там през май месец... В смисъл, колкото и негативи да й се кажат от тук нататък няма как да си смени датата, капарото сигурно е платено и дори и да иска друг ресторант за 3 месеца напред няма да си намери.

Защо не мога да разбера трябва да си смениш ресторанта 3 месеца преди сватбата, поради негативи коментари или това че някой ти е казал, че той не е доволен от този ресторант. Щом сме го избрали със сигурност сме ги прочели тези негативи и това не ни е спряло. Мен също няма да ме спре, макар че сватбата ни е през септември, още миналата година ноември го резервирахме.
Активен
Katenceto1
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #233 -: февруари 16, 2013, 12:26:01 »

Гуру ли си, какво си, аз се казвам Катя и празнувахме Св.Валентин в Джия-Бийч, зала Слънчева Дъга,беше красиво и вкусно, балетът танцува прекрасно, но като пишете поне идете и вижте, има си прозорци и голяма стъклена витрина с тераса, а пред залата има друга тераса оформена с маса и столчета, където аз и съпругът ми пушехме, затова не искам някой да ми казва къде да отида и какво да правя, два пъти съм била кума в Джия-Бийч и се грижеха за нас, в сърцата ни има толкова красиви спомени свързани с комплекса, половината ни приятели се ожениха тук и всяка сватба беше различна и красива, цяла нощ сме танцували покрай басейна и сме се къпали след като свърши сватбата, аз съм влюбена и искам тук в градината, в тревата, сред природата да кажа своето ДA вие си останете гуру!
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #234 -: февруари 16, 2013, 13:20:49 »

Темата за този ресторант ще стане достоен съперник на темата за сватбени фотографи .
Живеем в демократична страна и всеки има право на мнение и избор.Нека пожелаем весел празник на хората взели своето решение  give_rose и да ги помолим да не нападат с ярост противоположните мнения.  smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #235 -: февруари 16, 2013, 13:38:28 »

 Offtopic
Момичета, попаднах на една много тъжна история - прекрасната Ани е била невероятна булка съвсем скоро. Десетки пъти съм гледала сватбения им клип на страницата на GalexVision. Днес видях зов за помощ и снимката на Ани и това ме потресе! Почувствах дълбока тъга, защото станах съпричастна със сватбената им емоция... а сега Ани има нужда от помощ. Извинявам се за тъжния пост, но като пловдивски булки реших да споделя това с вас.
http://www.plovdivutre.bg/2013/02/15/155313-bitkata_na_edna_mayka_s_levkemiata_ani_dari_zhivot_sega_se_bori_za_svoya

Ако администратора счете поста ми за неуместен, моля да бъде изтрит! Приемете моите извинения!  give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 16, 2013, 17:38:27 »

Да и аз го видях това за Ани sad много тъжно, защото скоро е станала и майка... браво Жосефин, че се сети да го постнеш и тук, нека повече хора го видят и помогнат!
Katenceto, ако постът ти е предназначен към мен, ще ти кажа, че съм изразила своите впечатления, които както виждаш май се оказаха, че не са само мои smile естествено, че не ми е целта да отказвам бъдещите булки от ресторанта, но това са неща, които са важни да се знаят и които могат най-малкото да се отстранят след сериозен разговор с управителката. Говоря за аспирацията например  good
А това за пушенето, добре е, че поне на Св.Валентин сте пушили извън залата, защото на Нова година вярвай ми не беше така. Не искам да споря с никой, всеки има право на мнение и тонът ти е най-малкото невъзпитан smile За гурото, ще замълча  Wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 16, 2013, 19:04:48 »

Дано скоро пуснат и ДМС номер,но доколкото разбрах сумата им трябва в много кратък срок sad Нямам думи...

Колкото до въпросния толкова коментиран ресторант- постовете са полезни, защото така бъдещите булки ще могат да обсъдят с управителката какво искат и не искат, за да няма неприятни изненади.
Аз винаги съм си мислела, че моята сватба ще е там, но се отказах заради разкази на близки, както и от мнения във форума.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 16, 2013, 19:14:13 »

Нека помогнем на Ани, кои с каквото може, ....  cray cray cray

Темата за този ресторант ще стане достоен съперник на темата за сватбени фотографи .
Живеем в демократична страна и всеки има право на мнение и избор.Нека пожелаем весел празник на хората взели своето решение  give_rose и да ги помолим да не нападат с ярост противоположните мнения.  smile

 good good good

Единственото което ме вбеси беше, че момичето предлагаше едва ли не 3 месеца преди сватбата да си смени ресторанта, защото видиш ли много негативни отзиви имало. Ами не е тя която дирижира парада!!! Аз спирам дотук, защото всеки има собствен избор и не би трябвало да бъде критикуван от другите. За всеки ресторант си има клиенти! Весели и невероятни сватби желая на всички ви!!!


Аз днес си капарирах роклята  danceg danceg danceg направо съм в облаците вече!!! Майка и милото много я харесаха.
« Последна редакция: февруари 16, 2013, 19:19:14 от stasynka » Активен
Katenceto1
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #239 -: февруари 16, 2013, 21:55:24 »

Аз разказвам мои лични спомени и преживявания, и нещо хубаво, което ще се случи, а Ани ми е близка и ние молим Господ да помогне, много хора откликват, има доброта сред тях!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines