Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:27:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181232 пъти)
 
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #150 -: февруари 01, 2013, 13:11:47 »

punk_girl123, торти Чочко съм взимала за няколко рождени дни през последните години и според мен и на вкус са много добре, но и аз не знам как биха се справили със сватбена макар че технологията едва ли е по-различна. Аз мислех сватбената да поръчам в Неделя, но там цените са доста сериозни, а ние решихме да ограничим бюджета за сватбата, защото и къща ще строим, но това е друга тема. Все пак си мисля, че Чочко биха се справили. Има една нова сладкарница в Тракия Плаза, мисля че "Дейзи" се казваше, работи от няколко дни и с Милото решихме да я посетим тази вечер да видим какво предлагат, защото на визия изглежда много добре, така че утре ще пиша какви са ми впечатленията.

Чочко отдавна предлагат и сватбени торти, но цените им вече не са много по-назад от тези на Неделя, а и като цяло разликата в цените навсякъде вече не са чак толкова големи.Мон Шери са много популярни, като торти за специални поводи и на вкус и като визия имат страхотни неща и със сигурност си заслужава да ги проверите.Друго популярно име е Сладък Рай и има не малко положителни отзиви и за тях, на мен също ми харесва нещата, които съм виждал и опитвал.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 01, 2013, 14:56:58 »

За торти препоръчвам с две ръце "Попимони" smile Изключително доволна съм от тях, изработиха моята сватбена торта, коректни и изпълниха поръчката едно към едно със снимката от списанието, която бях посочила  good Във фейсбука им има качени страшно много снимки на сватбени торти, но и на място предлагат един куп списания, от които да избирате.
Винаги съм казвала, че тези хора правят изкуство... ето една от последните им торти за зимна сватба, много оригинално и добре изработено:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=472129379499395&set=p.472129379499395&type=1&theater


* 45069_472129379499395_1966412214_n.jpg (49.82 KB, 267x320 - видяно 6514 пъти.)
« Последна редакция: февруари 01, 2013, 15:03:30 от lawyer » Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #152 -: февруари 01, 2013, 18:25:38 »

За торти препоръчвам с две ръце "Попимони" smile Изключително доволна съм от тях, изработиха моята сватбена торта, коректни и изпълниха поръчката едно към едно със снимката от списанието, която бях посочила  good Във фейсбука им има качени страшно много снимки на сватбени торти, но и на място предлагат един куп списания, от които да избирате.
Винаги съм казвала, че тези хора правят изкуство... ето една от последните им торти за зимна сватба, много оригинално и добре изработено:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=472129379499395&set=p.472129379499395&type=1&theater

Линка не се отваря, по-точно изписва, че съдържанието е недостъпно в момента.Снимката на тортата, която си качила е невероятна, поздравления на майсторите  Bravo
« Последна редакция: февруари 01, 2013, 18:33:20 от Фотография Русинов » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 01, 2013, 18:38:00 »

Да, аз се усетих, че във фейсбук може да не се отвори линка и затова качих снимката, за да се види последното им творение на "Попимони" smile наистина са страхотни  Bravo
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 02, 2013, 08:39:44 »

А нещо за сладкарница Червената шапчица да споделите ... бива ли ги или да се насоча другаде - към Чочко или Попимони?
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #155 -: февруари 02, 2013, 10:21:44 »

А нещо за сладкарница Червената шапчица да споделите ... бива ли ги или да се насоча другаде - към Чочко или Попимони?

Аз не мога да споделя лично впечатление, но бих ви препоръчал да идете на място и направите дегустация, ако ви харесва на вкус, както и нещата, които ще ви предложат, като варианти, не виждам причина поради, която да не им се доверите.Важно е да уточните как стоят нещата с транспорта, имали някакъв депозит за сервиз и други такива детайли.Това че няма мнения за дадени професионалисти в интернет, не ги прави по-малко такива.
Успех!  good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 02, 2013, 10:52:18 »

Аз не мога да споделя лично впечатление, но бих ви препоръчал да идете на място и направите дегустация, ако ви харесва на вкус, както и нещата, които ще ви предложат, като варианти, не виждам причина поради, която да не им се доверите.Важно е да уточните как стоят нещата с транспорта, имали някакъв депозит за сервиз и други такива детайли.Това че няма мнения за дадени професионалисти в интернет, не ги прави по-малко такива.
Успех!  good

Благодаря за бързия отговор, в никакъв случай не мога да кажа, че не са професионалисти, правят много вкусни и красиви торти, но просто никъде не видях отзиви за тях, та затова попитах.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 03, 2013, 22:01:33 »

Вече официално ВидеоЗани са наши за 06.09.13 г., сега остана и фотото да уговорим тази седмица и сме спокойни вече, препоръчаха ни Николай Попов, разгледахме снимки и ни харесаха, утре ще се чуя с него и дано да е свободен.  girl_wink danceg danceg girl_wink
Активен
Ralyca
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 04, 2013, 09:56:52 »

Да се отчета и аз. Ангажирахме фото и видео заснемане от Фото Студио "Фокус" - Емил Шишеджиев. Няма нищо за тях в Интернет, или поне аз не намерих, но на място ми показа някои неща и се надявам да останем доволни.
За тортата сме се спряли на "Попимони", тази седница ще отидем да си изберем и да уточним подробностите.
За халките се спряхме на "Сара Трейд" http://www.sara-trade.bg.
Питките за обредния дом и ресторанта ще поръчаме в един цех в кв. Прослав, по препоръка на приятели, които са останали много доволни от тях. Доколкото разбрах жената, която ги прави се казва Мая. По късно ще пусна и телефон за контакт.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 05, 2013, 10:23:21 »

Да се отчета и аз какво свършихме до тук за 06.09.2013 г.:
Църква - Св. Иван Рилски 17,00 часа
Ресторант Джия Бийч с изнесен граждански ритуал - 18.30 часа
DJ Марин
Видео - ВидеоЗани - Димитър Зангаров
Фото - НикиФото - Николай Попов
Халки - Сара Трейд
Гости - около 70, но май ще има редуциране  blum
Вече мога да си отдъхна, че голям зор беше.  girl_wink girl_wink girl_wink Сега в следващите 7 месеца до датата ни ще я караме по-спокойно  danceg danceg danceg
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 05, 2013, 11:49:33 »

Да се отчета и аз какво свършихме до тук за 06.09.2013 г.:
Църква - Св. Иван Рилски 17,00 часа
Ресторант Джия Бийч с изнесен граждански ритуал - 18.30 часа
DJ Марин
Видео - ВидеоЗани - Димитър Зангаров
Фото - НикиФото - Николай Попов
Халки - Сара Трейд
Гости - около 70, но май ще има редуциране  blum
Вече мога да си отдъхна, че голям зор беше.  girl_wink girl_wink girl_wink Сега в следващите 7 месеца до датата ни ще я караме по-спокойно  danceg danceg danceg

Олеле, ти си толкова напред с материала, а сватбата ви е само ден преди нашата. Ние досега сме запазили само ритуална зала, Църквата ( и ние ще бъдем в Св. Иван Рилски на 07.09. от 17.30), ресторант и хотел за гостите от далече. Аз за съжаление си счупих пръстите на крака  crazy и сега не мога да стигна по-далече от пред блока, но все се успокоявах че има време, но сега като те гледам колко много си отхвърлила и направо настръхвам дали ще се справя.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 05, 2013, 13:07:52 »

Здравейте, някой може ли да ми даде телефон за контакт с Коцето от Добо § Капели?
Благодаря!

Пълна ти е пощата и не мога да ти отговоря на лични. За Слави се записах 3-4 месеца преди сватбата.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 05, 2013, 15:30:46 »

Олеле, ти си толкова напред с материала, а сватбата ви е само ден преди нашата. Ние досега сме запазили само ритуална зала, Църквата ( и ние ще бъдем в Св. Иван Рилски на 07.09. от 17.30), ресторант и хотел за гостите от далече. Аз за съжаление си счупих пръстите на крака  crazy и сега не мога да стигна по-далече от пред блока, но все се успокоявах че има време, но сега като те гледам колко много си отхвърлила и направо настръхвам дали ще се справя.

Не се притеснявай, за нищо не е късно, наистина има време доста, но все пак аз исках от рано всичко да ми е уредено, а не в последния момент да търча и да съжалявам, че някой е зает за нашата дата. Вие кой ресторант сте избрали, съветвам те да отидете и него за запазите, защото ресторантите се капарират доста рано /ние го запазихме още през ноември ресторанта, а тя имаше записани и сватби за след нашата/, да не стане така че да нямате избор и да правиш компромиси.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #163 -: февруари 05, 2013, 15:50:53 »

Не се притеснявай, за нищо не е късно, наистина има време доста, но все пак аз исках от рано всичко да ми е уредено, а не в последния момент да търча и да съжалявам, че някой е зает за нашата дата. Вие кой ресторант сте избрали, съветвам те да отидете и него за запазите, защото ресторантите се капарират доста рано /ние го запазихме още през ноември ресторанта, а тя имаше записани и сватби за след нашата/, да не стане така че да нямате избор и да правиш компромиси.
Задължително първо се резервира ресторант и хотел (ако имате гости които ще останат)
, а после фото, видео, DJ, оркестър, украса и т.н...Успех в организацията.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 05, 2013, 16:57:59 »

Задължително първо се резервира ресторант и хотел (ако имате гости които ще останат)
, а после фото, видео, DJ, оркестър, украса и т.н...Успех в организацията.

Ние това вече сме го направили  smile girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines