Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:28:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181266 пъти)
 
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 24, 2013, 19:47:32 »

Ехоооооооооооо какво се карате за фотографи? smile
Аз вчера се видях с Чепишев, тъй като го искам за нашата сватба.За мен е важен личният контакт и да ми допадне човека. Определено той е точно мой тип  , говорихме си и и се разбрхаме. Аз исках първо Яков , но той е зает за година и половина напред и той ми препоръча Чепишев. Ванчев- на мен лично ми поиска колосална сума, която не мисля да му давам. Истината е че това са в момента те са  най актуалните имена за фотографи в Пловдив, но това не означава че другите имена не са добри. Просто тренд, след време ще доийдат други- важното е на вас да ви харесват тяхните работи и разбира се да можете да си ги позволите, защото пак казвам всичко е много $$$$$$$$$$$$:)
 smile smile smile smile
Някой от булките да има в Ленинград?Аз съм в момента на покани и украса за ресторант, някой да има повече инфо къде можем да поръчаме балони и воали на прилични цени?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 24, 2013, 20:09:03 »

dezkata, нямаш място в пощата.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 24, 2013, 20:12:15 »

dezkata, нямаш място в пощата.
готово:)
Активен
maria_plovdiv
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #123 -: януари 24, 2013, 21:58:59 »

И ние сме затруднени с dj. Иначе избрахме ресторант -Пълдин, църква-св. Константин и Елена и кръгла зала. Халки също не сме гледали все още. Но има време до май  danceg
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 24, 2013, 22:35:17 »

И ние сме затруднени с dj. Иначе избрахме ресторант -Пълдин, църква-св. Константин и Елена и кръгла зала. Халки също не сме гледали все още. Но има време до май  danceg
Специално за добър ДЖ за май месец мисля,че изобщо нямате време. Може би всичко друго може да чака,но видео,фото и дж са ви най-важните хора.   good
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #125 -: януари 24, 2013, 23:34:54 »

...Ванчев- на мен лично ми поиска колосална сума, която не мисля да му давам. Истината е че това са в момента те са  най актуалните имена за фотографи в Пловдив, но това не означава че другите имена не са добри...

dezkata, кой е този Ванчев? Да не би да имаш предвид Георги Вачев? Той е нашият фотограф, смея да твърдя най-добрия, и в никакъв случай не ни е поискал колосална сума пари... Естествено всеки мери според своя аршин, но така написано бъдещите булки, които тепърва избират фотограф, могат да си изградят грешни впечатления... give_rose 
« Последна редакция: януари 24, 2013, 23:37:59 от Josephine® » Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 25, 2013, 00:28:03 »

Здравейте на всички, нашата сватба е на 07.09.2013 вече запазихме Църквата Св. Иван Рилски, Ритуалната зала в Центъра и ресторант Руж на Брезовско шосе. Бяхме на сватба там миналата година и много ни хареса обстановката. От около месец чета активно форума и наистина е много полезно, защото се ориентирах в почти всичко, което ме интересува. Най-вероятно ще изникнат още много неща, но засега основният ни проблем са халките. Някой може ли да ме ориентира откъде да ги вземем. Голям проблем е че двамата с бъдещият ми съпруг (как странно звучи  yahoo ) харесваме различни неща. Ще бъда много благодарна ако някой може да ме посъветва за халките или поне да ме насочи някъде във форума. Също така колко време отнема правенето на халките? Гравирането допълнително ли се заплаща. Предварително благодаря на всички.
И нашата сватба е на 07.09.2013 в Св.Иван Рилски от 16:30 lol) Вие от колко часа сте ?
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 25, 2013, 00:59:04 »

Да разкажа и аз ние докаде я докарахме с организацията... Дилемата Тримонциум или Империал получи съвсем различно решение. В крайна сметка се оказа, че залите Париж и Москва в Новотела също са свободни и решихме там да бъде тържеството. Ако някой има впечатления от сватби там, относно атмосфера, обслужване, храна ще съм ви благодарна да ги споделите. Фотограф ще ни бъде Гого Кехайов ( пловдивските ни фаворити бяха заети), той работи в София по принцип. Изключително симпатично момче, а и стилът му на работя много ни допадна. Видео Зани ще заснемат филмчето smile С Дж не ни остана време да се срещнем, тъй като не живеем в България, но и този въпрос вече е решен:) Водеща ще ни е Веселина Бабаджанкова, тя е комедийна актриса и разказва вицове с Весо Парцала и Шкумбата, а и е леля на една от шаферките smile Преди няколко години бяхме на сватба водена от нея и беше мн весело и в същото време добре организирано. Та тя си има и дж. Ами това е за сега, в момента мога единствено да следя с интерес форума, а на пролет живот и здраве продължаваме с организацията:)))
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #128 -: януари 25, 2013, 01:58:15 »

Да разкажа и аз ние докаде я докарахме с организацията... Дилемата Тримонциум или Империал получи съвсем различно решение. В крайна сметка се оказа, че залите Париж и Москва в Новотела също са свободни и решихме там да бъде тържеството. Ако някой има впечатления от сватби там, относно атмосфера, обслужване, храна ще съм ви благодарна да ги споделите. ...
Много добро решение е Новотел Пловдив, а зала Бендида е най-предпочитана.Залите Париж и Москва заедно са за тържества с над 200 гости,но могат да се обособяват и като отделни зали за сватба с по-малко гости.Храната и обслужването е на високо ниво.От опит (над 100 сватби и други тържества в Новотел Пловдив) мога да кажа, че това е едно от най-добрите места в Пловдив.
« Последна редакция: януари 25, 2013, 02:05:56 от djdimi » Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 25, 2013, 08:48:21 »

И нашата сватба е на 07.09.2013 в Св.Иван Рилски от 16:30 lol) Вие от колко часа сте ?

16:30 сме в ритуалната зала, 17:30 в Иван Рилски  Bravo Мен лично много ми хареса тази Църква, бяхме там на сватба миналата година, а и снимките в двора станаха страхотни. Вие започнахте ли търсенето на халки или има време. Това най-много ме притеснява в момента.
Активен
flora_8
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #130 -: януари 25, 2013, 12:34:27 »

Здравейте, някой може ли да ми даде телефон за контакт с Коцето от Добо § Капели?
Благодаря!
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 25, 2013, 13:46:40 »

16:30 сме в ритуалната зала, 17:30 в Иван Рилски  Bravo Мен лично много ми хареса тази Църква, бяхме там на сватба миналата година, а и снимките в двора станаха страхотни. Вие започнахте ли търсенето на халки или има време. Това най-много ме притеснява в момента.
lol) може и да се засечем в суматохата, ще бъде забавно. И на мен църквата много ми харесва и от вътре и от вън, аз доколкото знам скоро беше реновирана. Халки сме си харесали от интернет и най- вероятно ще си ги правим по поръчка. Според мен имаш достатъчно време, не се притеснявай. Виж все пак и темата с халките във форума smile Ние април или чак август ще се занимаваме с това.
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 25, 2013, 14:21:48 »

Много добро решение е Новотел Пловдив, а зала Бендида е най-предпочитана.Залите Париж и Москва заедно са за тържества с над 200 гости,но могат да се обособяват и като отделни зали за сватба с по-малко гости.Храната и обслужването е на високо ниво.От опит (над 100 сватби и други тържества в Новотел Пловдив) мога да кажа, че това е едно от най-добрите места в Пловдив.
Благодаря за мнението, имах нужда да чуя нещо такова, защото честно казано се бях настроила вече за Тримонциум и се чудя дали в крайна сметка взехме правилното решение. Залите Москва и Париж ги видяхме не украсени и празни и ми се сториха доста мрачни, но се надявам , че с хубава украса да ги променим. А ние ще сме към 120-150 човека и най - вероятно ще се съберем само в Москва. Хубав ден!
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #133 -: януари 25, 2013, 15:32:44 »

Здравейте, някой може ли да ми даде телефон за контакт с Коцето от Добо § Капели?
Благодаря!

Здравейте,

Опитах се да Ви изпратя на лично съобщение тел. за контакт с  Добо & Капели, но е достигнат лимита Ви за получаване на съобщения, т.е. трябва да изтриете старите съобщения.

Вие започнахте ли търсенето на халки или има време. Това най-много ме притеснява в момента.

За района на Пловдив много споменавано име е Сара Трейд в гр. Раковски, също така по ул. Отец Паисий (павираната улицата, която е успоредна на главната от дясната й страна) има много магазини, в които да разгледате и получите информация.
Успех!  good
« Последна редакция: януари 25, 2013, 15:42:30 от Фотография Русинов » Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #134 -: януари 26, 2013, 15:37:15 »

Здравейте за видео оператор между студио ДИТ и Зани днес се видяхме с двамата общо взето ни допаднаха и двамата.Ако някой има впечатления от тях може да ги сподели smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines