Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:46:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181631 пъти)
 
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #105 -: януари 23, 2013, 19:59:13 »

ЕЕЕ ама вярно доста булки сме тази година нека,нека повече положителни емоции.Аз съм доста затруднена в избора на Dj и видео.За dj звънях на Дидо,Миро,Милко,Алекс обаче са заети.Някой да предложи друг добър и дали някой има впечатления от dj JAnko??
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #106 -: януари 23, 2013, 20:03:57 »

mmmm87, добре дошла! Кога е сватбата?
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #107 -: януари 23, 2013, 20:13:59 »

Благодаря!Ами чакккк септември
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #108 -: януари 23, 2013, 21:44:20 »

Не искам поста ми да прозвучава, като заяждане и моля никой да не се обижда, но ми се струва, че се появиха доста съмнителни профили в тази тема.

mmmm87  Не си писала в нито една друга тема освен тази.В първия си пост споменаваш за голяма сватба от 160 човека, но дори не сте избрали дата, казваш само, че е септември.Попита за подходящи места, препоръчахме ти, след това не сподели нищо за оглед и т.н. Попита за фото и това ти препоръчахме, но не споделяш за ангажиран колега.Сега питаш за DJ, няма лошо, но има цяла тема посветена на DJ-те където се коментират и колеги от града.Моля не се засягай, но стила ти на писане и активност в темата започнаха да стават съмнителни.

mami85 Използвала си общ профил със сестра си, за да направиш комплимент за комплекса, но нито ти, нито тя сте задали поне един въпрос или поискали едно мнение за каквото и да било или когото и да било, доста странно.Не само това, но се включвате в темата ( и двете ) само, за да изкажете благодарности и възхищения за Джия Бийч, но не и за останалите професионалисти (фото, видео  и т.н.) , на които сте поверили единия от най-важните дни в живота си.За сметка на това, сега и в двата си поста се постара да споменеш DJ (не че имам нещо против колегата), но прецени, че не е нужно да споменаваш например името на фотографа, който ти е направил снимките, които сега, като си гледала ... Моля не се засягай, но към момента нещата изглеждат абсурдни.
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #109 -: януари 24, 2013, 10:06:48 »

Фотография Русинов  ....... само да кажа профила ми е съвсем истински тези дни обикаляме по ресторанти,фотографи,и всичко друго но почти всичко за 07,09,2013 е заето затава не съм писала отзиви,защото нямам само це всичко е заето.За ресторант сме се спряли на империал,но още обсъждаме.Затова е така явно на тази дата половината Пловдив ще се жени......
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #110 -: януари 24, 2013, 10:10:26 »

Здравей те! И аз да  споделя до къде  я докарахме със подготовката. Имаме  си  ресторант Замъка Орфей, обреден дом Пълдин, църква Св. Константин и Елена. Фото- Ваня , видео- Коцето , оркестър за извеждане на  булката и оркестър за ресторанта Владислава и Тихомир  Христозови + дж- Жоро. С поканите  почти сме  готови, поръчах си и  обувките, имаме и  халки, до тук добре. Ами сега какво следва??? Мисля, че е  рано още за  роклята  и костюма, до май месец  ще ми омръзне.  Ако е  в  нас  постоянно ще  искам да  е  обличам ...
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 24, 2013, 10:14:11 »

Здравейте на всички, нашата сватба е на 07.09.2013 вече запазихме Църквата Св. Иван Рилски, Ритуалната зала в Центъра и ресторант Руж на Брезовско шосе. Бяхме на сватба там миналата година и много ни хареса обстановката. От около месец чета активно форума и наистина е много полезно, защото се ориентирах в почти всичко, което ме интересува. Най-вероятно ще изникнат още много неща, но засега основният ни проблем са халките. Някой може ли да ме ориентира откъде да ги вземем. Голям проблем е че двамата с бъдещият ми съпруг (как странно звучи  yahoo ) харесваме различни неща. Ще бъда много благодарна ако някой може да ме посъветва за халките или поне да ме насочи някъде във форума. Също така колко време отнема правенето на халките? Гравирането допълнително ли се заплаща. Предварително благодаря на всички.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 24, 2013, 10:40:32 »

Фотография Русинов  ....... само да кажа профила ми е съвсем истински тези дни обикаляме по ресторанти,фотографи,и всичко друго но почти всичко за 07,09,2013 е заето затава не съм писала отзиви,защото нямам само це всичко е заето.За ресторант сме се спряли на империал,но още обсъждаме.Затова е така явно на тази дата половината Пловдив ще се жени......


Здравей mmmm87, нашата сватба също ще е на 07.09. и миналият петък си запазихме ритуалната зала с Църквата и ресторанта. Доста обикаляхме и хотели и ресторанти и има много места към които да се обърнеш в зависимост от бюджета. За Империал със сигурност знам, че само малката зала е свободна за тогава, но лично на мен не ми допадна. Бяхме и в Лайпциг, Санкт Петербург, при нас основното е че съм от Плевен и всичките ми роднини трябва да бъдат настанени в хотел, но в крайна сметка се спряхме на най-добрия вариант за нас ресторант и хотел в близост до него и честно казано цените са много по изгодни така. Света Петка също е свободна за тогава, честно казано ние поне не срещнахме много трудности със запазването. Ако мога да ти съдействам с нещо ми пиши.
« Последна редакция: януари 24, 2013, 10:42:07 от tsve4e » Активен
mami85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #113 -: януари 24, 2013, 12:00:27 »

Фотография Русинов, или там както се казваш,
преди изобщо да реша да пиша, доста четох форума и събрах инфо, което честно казано ми беше мн.полезно. Както вече и споменах половин година по-рано бях в ресторанта на сватба.
А и защо пък за да пиша тук, трябва да задавам въпроси, споделих си мнението разбира се че ще похваля мястото, ТЕ ИМАТ ГОЛЯМА ЗАСЛУГА НЕЩАТА ДА СЕ ПОЛУЧАТ ПЕРФЕКТНИ, ТЪЙ КАТО ПОЕХА ЧАСТ ОТ ОРГАНИЗАЦИЯТА, няма как да не съм им признателна. А ако имаш проблем с това - ЩЕ ТЕ ВИКНА ДА СНИМАШ НЯКОЙ ПЪТ, успокой се Wink Wink 

А на момичетата мога да кажа - Dobo&Capelli - Коцето - коса и грим, няма да сбъркате smile Бях кума през август, двете с булката ни прави той - и за моминското парти и за сватбата, както и за моята после - нямам думи, уникален smile
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #114 -: януари 24, 2013, 13:15:31 »

За да не съм напълно  Offtopic ще кажа, че не е рядко срещано явление, появяването на колеги под формата на булки.Един истински професионалист, който иска да е от полза и да изгради положителен имидж, няма нужда от това.Относно двата профила, които съм посочил, аргументирал съм се и и съм го написал, така че един интелигентен и разбран човек, не би се засегнал. mami85 това не включва неща, като намигания, "успокоения" и т.н. Нямам нужда от успокоение аз, а разочарованите двойки, когато попаднат на не коректни "професионалисти" от бранша.За да не тръгва темата в тази насока, аз повече няма да пиша по този въпрос, работа на екипа на сайта е да открива и взема мерки срещу не коректни потребители, а на бъдещите булки бих препоръчал да са внимателни към информацията, която получават, особено преди да са взели решение да се доверят на някого.
Активен
mami85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #115 -: януари 24, 2013, 14:21:58 »

Да, това е чудесно, "детектив" smile А за да завърша и аз бих добавила, че това, с което се занимавам е мнооого далеч от вашата професия и от бранша изобщо, а за нашия вълшебен ден се доверих на истински професионалисти, които не висят по форумите да се рекламират (фотограф - Гавраил Дафов) smile





Активен
georgisim
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #116 -: януари 24, 2013, 14:43:05 »

предстои ми да се женя,но още не сме почнали подготовка и не знаем къде как и защо и поради тази причина реших да вляза да прочета преди жена ми да организира всичко. и трябва да ви кажа че не очаквах такива конспрации по тези форуми:) то били големи филми тука,само объркват хората и така като гледам явно се пише само ОТ разни фотографи и оператори целта е да плюят разни ресторанти и конкуренти затова съветвам всички дами следното ВЪОБЩЕ НЕ СЛУШАЙТЕ ТЯ ТИКВЕНИЦИ А СИ ИДЕТЕ НА МЯСТО КЪДЕТО СТЕ РЕШИЛИ,ПРОВЕРЕТЕ СИ И ПИТАЙТЕ ПРИЯТЕЛИ НЕ ЧАКАЙТЕ ВЪВ ФОРУМА ДА ВИ КАЖАТ,ЗАЩОТО ТУКА ИДЕЯТА Е ДА СЕ ПЛЮЕ ЯВНО ЗА СПОРТА И ДА СИ ТЪРСЯТ КЛИЕНТИ. ПИСНА МИ НЯКОЙ ДА МИ КАЗВА КЪДЕ ДА ХОДЯ И С КОЙ ДА РАБОТЯ, НИЕ НЕ СМЕ ОВЦЕ.ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ОПЕРАТОРЧЕТАТА ЗНАМ ЧЕ ТВА ИМ ЕРАБОТАТА ДА ПЛЮЯТ РЕСТОРАНТИ И КОНКУРЕНТИ, НО АЗ СЕ ОБРЪЩАМ КЪМ ВСИЧКИ КОИТО СА КАТО МЕН И ИМ ПРЕДСТОИ ТОВА СЪБИТИЕ ХОДЕТЕ СИ НА МЯСТО И СИ ПРОВЕРЕТЕ А ТИЯ СИМПАТЯГИ НЕКА СИ ПИШАТ!
Активен
Vaninka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #117 -: януари 24, 2013, 17:08:26 »

Привет на всички булки,
обръщам се  за помощ относно избора за добър фотограф.....Прехвалените във форума,Яков,Ванчев вече са заети.Дайте препоръки за други добри за Пловдив????????
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #118 -: януари 24, 2013, 17:34:24 »

На 1-ва страница от темата за Пловдив, fiibi_bg се е постарала да систематизира изключително полезна информация (включваща имена на ресторанти, обредни домове, фотографи и т.н. важни неща) за бъдещи, пловдивски булки.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #119 -: януари 24, 2013, 17:42:00 »

Извинения към Капризче!!!  give_rose  Сега се усетих, че всъщност ти се грижиш за обновяване на информацията за Пловдив  smile . (Това във връзка с предния ми пост).
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines