Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:35:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181110 пъти)
 
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 20, 2013, 20:00:29 »

Момичета дайте идеи за добра шивачка да ми преправи една рокля. Мисля да кумувам с нея. Бях сия взела за друга сватба от ибей но не ми стои добре. Затова ми трябва сръчна шивачка с добри идеи. Благодаря предварително! give_rose
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #91 -: януари 21, 2013, 11:06:55 »

Искам да попитам, къде  във Пловдив печатат покани и каква е  цената?
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #92 -: януари 21, 2013, 14:05:09 »

Мол, спеделете някой добър фотограф за Пловдив без Якови и Вачев те са заети.....
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #93 -: януари 21, 2013, 14:46:46 »

Мол, спеделете някой добър фотограф за Пловдив без Якови и Вачев те са заети.....

На първата страница на темата има списък с професионалисти (включително и фотографи), за които са оставени положителни отзиви във форума.Не знам дали сте разговаряли с Борислав Чепишев, но колегата е отговорен и стила му на снимане доста се доближава до този на Яков.Освен това разглеждайки уеб сайтовете на колегите, имайте в предвид, че никой не би Ви отказал неангажираща среща, на която да отговори на въпросите Ви и да ви покаже материали, които Ви интересуват.
Успех  good
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #94 -: януари 21, 2013, 14:53:46 »

Мол, спеделете някой добър фотограф за Пловдив без Якови и Вачев те са заети.....
Ето още един талантлив фотограф от този "отбор" - Борислав Чепишев.  good
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #95 -: януари 22, 2013, 10:12:07 »

Vaninka, ходи ли до Резиденцията? Избрахте ли ресторант вече?  smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #96 -: януари 22, 2013, 17:44:48 »

Здравейте, преди време ви бях писала с разни въпросчета за сватба в Пловдив, но след доста мислене и търсене решихме нашата сватба да бъде на Арбанаси. Просто там намерихме мястото, което си представях smile Все пак ви следя от време на време и се надявам да преживеем заедно тези хубави трепети и вълнения. Тъй като съпругът ми (ние вече сме законово женени) е американец, след събитието смятаме да минем с доста гости и през Вашия град и скоро може би ще имам нужда от съвет за хотели, ресторанти и т.н, препоръки. Много се вълнувам.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 23, 2013, 08:19:04 »

Добавила съм в списъка дамите, които ми писаха последно. Извинявам се за забавянето smile Ако още някой иска да се включи е добре дошъл smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 23, 2013, 10:54:23 »

Здравейте на всички форум потребители. Ресторанти с капацитет 150-180 места, бих препоръчала -Зала "Амбасадор" хотел Тримонциум,хотел  Санкт Петърбург , зала Кристал - хотел Империал- свободна е за 6 септември , както СПА хотел Екзотик. Проверете дали все още има възможност за дата в тези ресторанти.
Успех
Активен
smargarita
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #99 -: януари 23, 2013, 11:55:20 »

Здравейте, можете ли да ми кажете мнението си за DJ Емил Дрехаров?
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #100 -: януари 23, 2013, 13:31:42 »

Ехоо, здравейте момичета smile
За първи път пиша във форума, реших да споделя своите впечатления, тъй като и аз все още съм под влиянието на сватбените емоции (моята беше през декември) smile
Избархме си Джия бийч и трябва да ви кажа че с ръка на сърцето мога да го препоръчам, става както и за по-големи сватби (има голям ресторант и огромна градина), така и за по-малки (като нашата - към 100 човека) - ние бяхме в новата зала, с тези кръгли маси се получи толкова красиво, нямам думи. Сега си гледам снимките и изобщо не съжалявам че направихме този избор smile Да не говорим, че голяма част от украсата ни беше безплатна (калъфи за столовете и т.н.).
Тъй като нямаше как да направим изнесен ритуал (стуууд  Wink ) сме решили това лято да направим църковен пак там, градината е наистина страхотна lol)
И от DJ-я сме много доволни, Марин се казва, мисля че всички се забавляваха, имаше за всеки по нещо smile
Е това е засега, ако някой има въпроси, с удоволствие бих отговорила, Хубав ден!  girl_wink
Интересно... През август си публикувала почти същия текст с тази разлика, че тогава си писала, че сватбата ви е била през май...Странно, не мислиш ли  Wink  А иначе Джия Бийч е хубаво място за сватби. Има достатъчно момичета във форума, които са организирали събитията си там.  smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 23, 2013, 13:35:57 »

Ехоо, здравейте момичета smile
За първи път пиша във форума, реших да споделя своите впечатления, тъй като и аз все още съм под влиянието на сватбените емоции (моята беше през декември) smile
Избархме си Джия бийч и трябва да ви кажа че с ръка на сърцето мога да го препоръчам, става както и за по-големи сватби (има голям ресторант и огромна градина), така и за по-малки (като нашата - към 100 човека) - ние бяхме в новата зала, с тези кръгли маси се получи толкова красиво, нямам думи. Сега си гледам снимките и изобщо не съжалявам че направихме този избор smile Да не говорим, че голяма част от украсата ни беше безплатна (калъфи за столовете и т.н.).
Тъй като нямаше как да направим изнесен ритуал (стуууд  Wink ) сме решили това лято да направим църковен пак там, градината е наистина страхотна lol)
И от DJ-я сме много доволни, Марин се казва, мисля че всички се забавляваха, имаше за всеки по нещо smile
Е това е засега, ако някой има въпроси, с удоволствие бих отговорила, Хубав ден!  girl_wink

Здравей, на мен ми предстой сватба на 06.09.2013 г. и сме резервирали Джия Бийч - самия ресторант, долу до басейна, моля да разкажеш нещо повече са самата сватба - за DJ-я, за храната и за въобще всичко, може и на лични да ми пишеш.
Благодаря ти предварително!
Активен
mami85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #102 -: януари 23, 2013, 13:54:20 »

"Интересно... През август си публикувала почти същия текст с тази разлика, че тогава си писала, че сватбата ви е била през май...Странно, не мислиш ли  Wink  А иначе Джия Бийч е хубаво място за сватби. Има достатъчно момичета във форума, които са организирали събитията си там.  smile"

Здравей отново smile
извинявай, аз наистина пиша тук за първи път, сестра ми се омъжи по-рано мин.година, използваме общ имейл, затова писах и от нейния акаунт, sorry за недоразумението smile Мисля че е ясно защо и ние сме избрали това място lol) Но тяхната сватба беше в ресторанта, а нашата в горната зала (по-малко хора бяхме и я запълнихме идеално)

stasynka, да ти кажа много сме доволни наистина, нямаме забележки нито към храната, нито към обслужването, много беше весело. DJ-ят се казва Марин, доколкото знам комплексът работи с още един (ама не му запомних името), но пък този пускаше всякаква музика, общо взето успя да вдигне всички да танцуват. За храната - внесохме си алкохола, ядките, за основно избрахме свински медальони, препоръча ни ги управителката, бяха супер крехки.
А вие сте избрали страхотна дата - няма да е нито жега нито студено, предполагам и изнесен ритуал? smile Ако нещо по-конкретно мога да ти кажа - питай smile


Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 23, 2013, 18:47:39 »

Днес си записах час при Коцето от "Добо и Капели" за грим и прическа. Колко време според вас е необходимо за грим и прическа? Момчето каза, че около 2 часа ще отнеме, но аз си записах за 10 сутринта, за да ми е по-спокойно, въпреки че ще ме взимат в 14 часа.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #104 -: януари 23, 2013, 18:57:37 »

Днес си записах час при Коцето от "Добо и Капели" за грим и прическа. Колко време според вас е необходимо за грим и прическа? Момчето каза, че около 2 часа ще отнеме, но аз си записах за 10 сутринта, за да ми е по-спокойно, въпреки че ще ме взимат в 14 часа.
И моите грим и прическа бяха в "Добо и Капели". Да, наистина, около 2 часа ме разкрасяваха  girl_wink
Спомням си че първите 10-на минути бях супер нервна и ми се искаше да приключат по най-бързия начин, но там са супер професионалисти - предразполагат те, забавляват те и... те правят прекрасна.  smile
 
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines