Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:28:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181261 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 18, 2013, 19:16:58 »

Ехее, колко пловдивски булки ще има и тази година Bravo!
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 18, 2013, 19:26:59 »

Здравейте,
Стилни ресторанти с класически елемент в тях - ресторант на хотел" Санкт Петърбург",хотел  "Тримонциум Принцес" зала Амбасадор, хотел "Империал" - зала Кристал. good
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #77 -: януари 18, 2013, 20:41:54 »

Здравейте много се радвам,че има такива форуми от които може да се получи полезна инфорамация,но аз от толкова четене се обърках май повече.Става въпрос за ресторант за около 160човека м.09.2013г моля кажете добри впечатления за някои.

Подходящи ресторанти с такъв капацитет са Санкт Петербург, зала Панорама на хотел Империал и Новотела.От поста Ви не можах да разбера за септември месец ли става въпрос, че е тържеството, защото, ако е така е добре да проверите, кои ресторанти са свободни за вашата дата, тъй като за септември бързо се запълват местата за всичко и навсякъде.
Успех!  good
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #78 -: януари 18, 2013, 21:40:17 »

ми да за началото на септември 6-7 поне засега... но явно да доста са желани явно тези дати smile
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #79 -: януари 18, 2013, 22:33:38 »

ми да за началото на септември 6-7 поне засега... но явно да доста са желани явно тези дати smile

Да така е, като цяло септември е може би месеца с най-много сватби.
Започнете с това, кои места са свободни за вашата дата и запазете своевременно този, който най-много Ви харесва, в противен случай се налага смяна на датата ( за някой това е проблем, за други не) или да се примирите с това, кой е свободен.
Активен
Ralyca
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 19, 2013, 14:08:07 »

Благодаря за топлото посрещане!
Бих искала да ви попитам дали знаете нещо за видеооператор Емил Шишеджиев, тъй като следващата седмица имам среща с него, но в Интернет не пише почти нищо, а на мен ми се иска да знам някакви отзиви за него предварително?
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #81 -: януари 19, 2013, 15:36:06 »

Благодаря за топлото посрещане!
Бих искала да ви попитам дали знаете нещо за видеооператор Емил Шишеджиев, тъй като следващата седмица имам среща с него, но в Интернет не пише почти нищо, а на мен ми се иска да знам някакви отзиви за него предварително?
Не съм чувал това име, а и щом няма достатъчно информация в Интернет, по-добре разгледайте сайтове и говорете с някои от утвърдените имена в бранша.Едно от най-добрите студия в Пловдив е Видео Зани.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #82 -: януари 19, 2013, 15:41:59 »

 И кои са тези утвърдените в бранша ? Тези, които рекламираш ? Други в половин милионен Пловдив няма ли ?
Активен
Neli_1982
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #83 -: януари 19, 2013, 20:03:28 »

Здравейте сайта много ми харесва.Може ли някой да ме насочи от къде да купим бутониери и книга за пожелания.Благодаря предварително
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #84 -: януари 19, 2013, 20:25:34 »

Не съм чувал това име, а и щом няма достатъчно информация в Интернет, по-добре разгледайте сайтове и говорете с някои от утвърдените имена в бранша.Едно от най-добрите студия в Пловдив е Видео Зани.

Не съм съгласен с изказването ти колега.Това, че няма информация за някого в интернет не го прави автоматично некоректен или някой предлагащ ниско качествен продукт.Това някой да бъде отхвърлен или ангажиран, трябва да бъде обосновано на фактори, като крайния продукт и отношението към клиентите, а не популярност в интернет.

Благодаря за топлото посрещане!
Бих искала да ви попитам дали знаете нещо за видеооператор Емил Шишеджиев, тъй като следващата седмица имам среща с него, но в Интернет не пише почти нищо, а на мен ми се иска да знам някакви отзиви за него предварително?

След като не намирате отзиви е необходимо да сте внимателни, но не и предубедени към информацията, която ще Ви бъде дадена.За Вас като клиент е важно да получите отговори на въпроси, като, какво ще получите, какво е включено в цената и има ли неща, които се заплащат допълнително, кога започва и приключва ангажимента на видеооператора, какъв е срока за изпълнение на поръчката, крайната цена и начина на заплащане?Да разгледате достатъчно материали, така че да сте уверени в нивото и качеството на продукта, който ще получите.Да видите в човека насреща отношение и разбиране относно това, какво искате Вие и комуникацията по между ви да бъде лесна.Когато получите цялата необходима информация трябва да сте уверени и спокойни в избора си.
Успех!  good
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 19, 2013, 21:22:05 »

Здравейте сайта много ми харесва.Може ли някой да ме насочи от къде да купим бутониери и книга за пожелания.Благодаря предварително
smile
Ето за Пловдив, пише, че изработват СВАТБЕНИ КНИГИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯ с украси в различни цветове по 20 лв;
http://prodavalnik.com/ukrasena-svatbena-kniga-za-pozhelaniya-i10577261
Ето и пак в Пловдив Бутониери за сватба, пише, че изработват ръчно;
http://prodavalnik.com/butonieri-za-svatba-i13492859
Активен
Ralyca
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 20, 2013, 11:35:06 »


След като не намирате отзиви е необходимо да сте внимателни, но не и предубедени към информацията, която ще Ви бъде дадена.За Вас като клиент е важно да получите отговори на въпроси, като, какво ще получите, какво е включено в цената и има ли неща, които се заплащат допълнително, кога започва и приключва ангажимента на видеооператора, какъв е срока за изпълнение на поръчката, крайната цена и начина на заплащане?Да разгледате достатъчно материали, така че да сте уверени в нивото и качеството на продукта, който ще получите.Да видите в човека насреща отношение и разбиране относно това, какво искате Вие и комуникацията по между ви да бъде лесна.Когато получите цялата необходима информация трябва да сте уверени и спокойни в избора си.
Успех!  good
Благодаря ви за бързия отговор и за насоките, които давате. Аз съм много невежа в тази област, а няма как да знам на кое да обърна внимание, но се надявам, че ще успея да задам точните въпроси, благодарение на вашия отговор.
Здравейте сайта много ми харесва.Може ли някой да ме насочи от къде да купим бутониери и книга за пожелания.Благодаря предварително
Здравейте Нели, лично аз купих от един магазин на Хр.Г. Данов, намира се точно срещу Централния Дом на младоженците. Проверете там какви са вариантите и цените.
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #87 -: януари 20, 2013, 16:42:00 »


Neli_1982 -  Това е сайта на магазинче, също до Централния Младоженски дом. От тук си взе дреболйки една приятелка. Дано да съм полезна smile
www.svatbeniaksesoari.alle.bg
Активен
Neli_1982
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #88 -: януари 20, 2013, 16:59:11 »

благодаря на всички
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 20, 2013, 19:09:49 »

Здравейте много се радвам,че има такива форуми от които може да се получи полезна инфорамация,но аз от толкова четене се обърках май повече.Става въпрос за ресторант за около 160човека м.09.2013г моля кажете добри впечатления за някои.
mmmm87 Хотел Екзотик и Виенски павилион също събират такава бройка хора. Но според мен за септември малко закъснявате с избора на ресторант.  good Успех в подготовката.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines