Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:27:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181249 пъти)
 
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 04, 2013, 04:06:19 »

Здрвейте момичета,
и ние днес  запазихме официално дата за сватбата ни, а именно 07.09.13 от 16:30 църковен ритуал в Св. Иван Рилски и изнесен граждански брак от 19 часа в ресторанта ( не се знае все още кой). Благодаря на всички вас, които споделяте идеите, емоциите, тревогите и опита си в този форум. Помогнахте ми много !
Някой можели да ме посъветва, кога трябва да запазим и съответният ресторант, тъй като броят на гостите (към 120)ще стане ясен, след отговора на поканите, а за покани мисля че все още е доста рано. Ще е кофти ако ресторантът изглежда празен. Спряли сме се на Новотела, Санкт Петербург или Виенски павильон.Уххх мн дълго стана... Извинявайте за което, просто не знам от къде да я подхвана...smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 04, 2013, 08:12:38 »

Здравей Mimsibimsi,
Аз те съветвам да идеш до ресторантите, които сте набелязали понеже има голяма вероятност вече да са ангажирани за съответната дата. Тези, които спомена, се ангажират първи, така че ако са още свободни направо ги запазвайте! А бройката на гостите може да се променя, но всеки ресторант си има определена политика в това отношение!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 04, 2013, 10:06:55 »

Някои от гостите ги питах неофициално дали ще могат да ни уважат, защото ще мога да им дам поканите чак май месец (сватбата е юни) и този месец чакам отговор. Някои потвърдиха веднага blum.
Поканите ще ги поръчвам края на януари, дано до края не февруари да ги имам и март почва голямото раздаване yahoo
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 04, 2013, 13:23:35 »

Благодаря за съветите, значи не само ,че не е рано, ами може и да е твърде късно Oh my ..., днес ще обиколим набелязаните ресторанти, стискайте палци  Wink
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #34 -: януари 04, 2013, 14:05:56 »

Mimsibimsi, ние резервирахме ресторанта и фотографа повече от година по-рано, защото много държах на конкретните имена. Когато се "отвори тетрадката" за записване за Граждански ритуал и отидохме седмица по-късно, почти всички часове Бяха заети, освен най-късните (които ние всъщност желаехме). Затова ти стискам палци да успеете с ресторанта - всичко зависи колко желана е датата ви  Wink Аз се съмнявам с този наплив за нашата дата да има свободни часове за добрите гримьори и май съм изпуснала "влака"  shok
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 04, 2013, 14:45:26 »

Josephine® не се отчайвай за гримьорите, моя на същия ден имаше още 12 момичета да гримира! Но при фризьорите е малко по сложно, че там зависи от прическата
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #36 -: януари 04, 2013, 17:59:23 »

Mimsibimsi  и ние се оженихме на същата дата миналата година. Ресторант резервирах 2 месеца преди това, но имах късмет, че беше петък и се бяха отказали. Тази година ще е в събота, а и петък е почивен ден, така че ще е доста натоварено от сватби. Миналата година тези дни беше бум-ът на сватбите. Виж ресторантите и решавай. Направи си сметка колко хора биха отпаднали и резервирай зала не по-голяма от 120-150 човека...
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 04, 2013, 19:50:49 »

Аз пък за гримьор и фризьор въобще не се бях притеснила,ама май ще взема да мина да питам как стоят нещата. Някой може ли да ми обясни къде точно е салона "Доби и Капели"?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #38 -: януари 04, 2013, 19:54:16 »

Момичета, Коцето от Добо и Капели или Слави? Много съм предпазлива за грима, защото сама се гримирам прекрасно и съм в голяма чуденка кой е по-добър...  huhhuh.gif
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 04, 2013, 19:57:06 »

И аз имам питанка кой да си запазя. А за прическата?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #40 -: януари 04, 2013, 20:20:59 »

Мариелка, въпреки, че съм от София, съм оставила грижата за косата ми в ръцете на Роси от Butterfly. На нея ще се доверя и за сватбената ми прическа. Вълшебница е!  smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 04, 2013, 20:39:15 »

Ами аз предпочитам да са на едно място т.е в Добо-то,ама не знам кой да търся там.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 04, 2013, 20:48:42 »

И Коцето и Слави са еднакво добри! Който и да изберете няма да съжалявате.  good
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 04, 2013, 21:18:13 »

Момичета Новотела и Санкт Петербург са резврвирани sad Дилемата сега е Тримонциум или Империал? Ресторант Амбасадор определено ми харесва повече, А градината на Империал е идеална за подпусването? В понеделник сутринта трябва да капарираме, так че всяко мнение ще ми е от помощ???
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 04, 2013, 21:35:14 »

Момичета Новотела и Санкт Петербург са резврвирани sad Дилемата сега е Тримонциум или Империал? Ресторант Амбасадор определено ми харесва повече, А градината на Империал е идеална за подпусването? В понеделник сутринта трябва да капарираме, так че всяко мнение ще ми е от помощ???
Империал, но залата горе на 9 етаж. Зала Панорамна се води. Ако тя е заета тогава Тримонциум. И двата ресторанта като обслужване и условия са на едно ниво. А нивото е перфектно! Погледнете и Екзотик,който има същите условия и  е с прекрасна градина.  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines