Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:32:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181083 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 12, 2012, 08:08:05 »

yoyo09, добре дошла! Лично впечатление имам само за обредния дом- страхотна атмосфера. За църквата и ресторанта съм чувала само хубави отзиви, така че няма какво да се притесняваш (виж предишната тема за сватба в Пловдив). Кога ви е датата и спряхте ли се на дж,фото и видео?
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 12, 2012, 11:41:54 »

Здравейте момичета:)
След 2 седмици лудото тичане официално имамаме:07/07/2013 Датата за нашата сватба, stasynka вече знае  :)Като цяло на мене ми е доста рано с всичкото това планиране ама явно истерията за сватба е пълна в Пловдив:) .................. good

Деси, в Асеновград има от всичко по много, чак свят да ти се завие, но не се притеснявай за това, имаш доста време, а и кумата трябва да ви купи чашите, свещите, шампанското и разни др. нещица, ама всъщност както сте се разбрали де. Избрахте ли кумове?  girl_wink

Момичета, говорих със Слави за грим, 100 лв. в които влизат и изкуствените мигли което е супер  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 12, 2012, 12:04:55 »

Здравейте момичета. За нашата сватба и аз мислех да използвам услугите на Слави, но се отказах, когато чух че бил отказал да прави грима на една булка почти в последния момент, защото се появил много по-важен ангажимент. Чесно казано не си спомням точната история вече, но пък си струва да се съберат повечко мнения за него преди да го ангажирате или пък да се откажете от него.
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 12, 2012, 12:32:48 »

Момичета, говорих със Слави за грим, 100 лв. в които влизат и изкуствените мигли което е супер  girl_wink girl_wink girl_wink
100 лв.само за грим?  Oh my ... Не знам колко е супер, но в Добо и Капели преди 2 месеца прическа и грим бяха 120 лв, независимо дали слага изкуствени мигли или не. По мое мнение 100 лв. не са малко само за грим.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 12, 2012, 13:53:38 »

За Слави аз мога да кажа, че 100 лева си ги заслужава, че и отгоре бих му дала ако имах възможност. А относно отказването от ангажименти при мен се отказа от един личен ангажимент за да ме гримира, а даже не беше в деня на сватбата ми.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 12, 2012, 20:47:24 »

Интересно, ако не е Слав за грима и прическатата, кво правим?Някой ни връща ли?:)Аз ще огледам още малко за прически и грим, все пак има доста време.
За Асеновград- знам нека малко да се постопли - моя приятелка ще ме заведе по магазини и магазинчета:)
Аз искам да попитам за украса на ресторанта- някой да има отзиви от балоните.нет?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 13, 2012, 08:47:13 »

dezkata едва ли ща те върнат ако не е Слави, но той си е най-добрия. Не че няма други добри, но за мен той е най! Може да ми разгледаш албума и ще се убедиш.  Но всеки си решава според финансовите възможности.
Активен
yoyo09
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #22 -: декември 14, 2012, 13:47:23 »

За фото, видео и DJ не сме решили още защото  се срещнахме само с един фотограф, тъй като ни беше на път - Иван Бенин, който ни предложи и няколко видео оператора. От тях ни впечатли най- много Илко Славчев, а една приятелка ни препоръча DJ Пепо. Предстои да си уговорим среща с тях и да преценим дали ще ги наемем. Приемам всякакви предложения  girl_wink
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 14, 2012, 20:09:32 »

За фото, видео и DJ не сме решили още защото  се срещнахме само с един фотограф, тъй като ни беше на път - Иван Бенин, който ни предложи и няколко видео оператора. От тях ни впечатли най- много Илко Славчев, а една приятелка ни препоръча DJ Пепо. Предстои да си уговорим среща с тях и да преценим дали ще ги наемем. Приемам всякакви предложения  girl_wink
Ако на вас ви харесват нещата,
които правят и ви допадат като хора на срещата ги наемете! smile
Аз лично съм много доволна от
диджей Алекси и Митко Димитров -видеооператор -и като хора са точни и готини, страхотни професионалисти. smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 14, 2012, 21:40:12 »

Ако на вас ви харесват нещата,
които правят и ви допадат като хора на срещата ги наемете! smile
Аз лично съм много доволна от
диджей Алекси и Митко Димитров -видеооператор -и като хора са точни и готини, страхотни професионалисти. smile
Много точно казано! Много е важна личната среща. За Илко и Банчев аз също съм ЗА с двете ръце. За Алекси и Димитров също!  good Не знам,кога ви е сватбата,но специално Алекси и Димитров имат доста дати заети вече за 2013г.
« Последна редакция: декември 14, 2012, 21:47:30 от Nina Style » Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 18, 2012, 19:33:16 »

Може ли някакви отзиви за ВидеоЗани - гледах сватбени клипове и снимки и много ми харесаха. Какво е вашето мнение?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 18, 2012, 21:05:00 »

stasynka, професионалисти са, на челните места за Пловдив!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 19, 2012, 20:43:13 »

stasynka, професионалисти са, на челните места за Пловдив!

Благодаря ти, определено ще са те, очарована съм от тях!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #28 -: декември 20, 2012, 03:39:28 »

Може ли някакви отзиви за ВидеоЗани - гледах сватбени клипове и снимки и много ми харесаха. Какво е вашето мнение?

Едни от най-добрите оператори в Пловдив.Няма да сбъркате ако ги наемете.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 21, 2012, 19:10:38 »

Едни от най-добрите оператори в Пловдив.Няма да сбъркате ако ги наемете.

Благодаря за споделеното мнение, от доста места вече получих положителни отзиви, ще ги наемем със сигурност!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines