Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:36:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181447 пъти)
 
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #45 -: януари 04, 2013, 23:18:04 »

Момичета Новотела и Санкт Петербург са резврвирани sad Дилемата сега е Тримонциум или Империал? Ресторант Амбасадор определено ми харесва повече, А градината на Империал е идеална за подпусването? В понеделник сутринта трябва да капарираме, так че всяко мнение ще ми е от помощ???
Империал има хубава градина, Тримонциум е емблематичен х-л за Пловдив, а зала Амбасадор е много просторна и удобна за сватбени тържества.Който и хотел да изберете, няма да сгрешите.Напишете си на един лист кратък сценарий, така както си го представяте, посетете през уикенда и двата хотела, отбележете плюсовете и минусите на всеки хотел и така ще решите най-добре до понеделник.Желая ви успех.
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 05, 2013, 17:13:11 »

Империал има хубава градина, Тримонциум е емблематичен х-л за Пловдив, а зала Амбасадор е много просторна и удобна за сватбени тържества.Който и хотел да изберете, няма да сгрешите.Напишете си на един лист кратък сценарий, така както си го представяте, посетете през уикенда и двата хотела, отбележете плюсовете и минусите на всеки хотел и така ще решите най-добре до понеделник.Желая ви успех.
Точно това ще направим smile благодаря за съвета!
Активен
Vaninka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #47 -: януари 05, 2013, 22:03:24 »

Здравейте на всички! Предстои ми организиране на сватбено тържество през лятото за около 80 човека. Спряла съм се на ресторант Петър 1 в Стария град. Моля, ако някой има впечатления от там, нека ги сподели. Интересува ме как е кухнята, отношението на персонала към гостите, украсата в залата и градината при изнесен ритуал. Какви са цените на кувертите и какво се заплаща при внасяне на алкохол, торта , ядки от вън? Ще бъда благодарна за вашите споделяния! smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 05, 2013, 22:18:17 »

Здравейте на всички! Предстои ми организиране на сватбено тържество през лятото за около 80 човека. Спряла съм се на ресторант Петър 1 в Стария град. Моля, ако някой има впечатления от там, нека ги сподели. Интересува ме как е кухнята, отношението на персонала към гостите, украсата в залата и градината при изнесен ритуал. Какви са цените на кувертите и какво се заплаща при внасяне на алкохол, торта , ядки от вън? Ще бъда благодарна за вашите споделяния! smile
На мен лично Пълдин,който е до Петър 1 е по-добрия вариант. Тези залички и нива в Петър 1 не са ми по вкуса. А в съседния р-т залата е една и градината е много удобно за улкъм дринк и изнесен ритуал. Без да се обиждат тези на които сватбите са им били в Петър 1,но и като кухня и обслужване също бих предпочела Пълдин.  good
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #49 -: януари 05, 2013, 23:38:23 »

Здравейте на всички! Предстои ми организиране на сватбено тържество през лятото за около 80 човека. Спряла съм се на ресторант Петър 1 в Стария град. Моля, ако някой има впечатления от там, нека ги сподели. Интересува ме как е кухнята, отношението на персонала към гостите, украсата в залата и градината при изнесен ритуал. Какви са цените на кувертите и какво се заплаща при внасяне на алкохол, торта , ядки от вън? Ще бъда благодарна за вашите споделяния! smile
Нашата сватба беше в Петър Първи през 2011г. (юни) и се радвам, че това беше изборът ни за ресторант. След сватбата бях описала по-подробно впечатленията си. Останахме изключително доволни от професионалното и коректно отношение към нас от самото начало на комуникацията ни през февруари, когато се срещнахме за първи път, до деня след сватбата, когато ни изпратиха след приятната закуска, която ни бяха приготвили.
Доколкото знам обаче екипът оттогава е променен и не знам как стоят нещата. 
Относно Пълдин и Петър Първи (уважавам мнението и професионализма на Нина), след вечери и в двата ресторанта и най-вече след разговори с управителите, където на едното място няколко пъти казаха "не, това не го правим" и "не, няма как да стане" и още няколко "не"-та, предпочетох Петър Първи и се радвам, че не сгреших с избора си. Естествено всеки има предпочитания, така че съветът ми е - отиди на място, разговаряй с хората и ще прецениш кое е мястото за Вашия ден... Успех в подготовката!  good
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #50 -: януари 06, 2013, 00:03:54 »

Здравейте на всички! Предстои ми организиране на сватбено тържество през лятото за около 80 човека. Спряла съм се на ресторант Петър 1 в Стария град. Моля, ако някой има впечатления от там, нека ги сподели. Интересува ме как е кухнята, отношението на персонала към гостите, украсата в залата и градината при изнесен ритуал. Какви са цените на кувертите и какво се заплаща при внасяне на алкохол, торта , ядки от вън? Ще бъда благодарна за вашите споделяния! smile
Предполагам става въпрос за р-т Петър 1-ви в Резиденция Стария град.Много добър ресторант, прекрасни впечатления от храна и обслужване, изнесен ритуал (изисква допълнително озвучаване в градината и DJ), изобщо всичко е на високо ниво.Първо попитайте дали вашата дата е свободна, а цените на кувертите и какво се заплаща при внасяне на алкохол, торта , ядки от вън, разговаряйте с управител, който е на смяна или лично със собственичката Людмила Тиберова.Успех в организацията на тържеството.
« Последна редакция: януари 06, 2013, 00:05:45 от djdimi » Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #51 -: януари 06, 2013, 15:16:10 »

Зависи на кой какво му харесва  Wink Аз точно тези нива и раздвиженост харесах в Петър 1. Залите като хамбари въобще не са ми по вкуса.  nea
Ванинка, моята сватба беше преди няколко месеца там. Изключително стилен и елегантен ресторант, уникален интериор. Питайте за датата, ако се окаже свободна, пиши ми на лични точно какво те интересува за него. Като цяло не позволяват там сватбена агенция да прави украсата, те си ги имат нещата там, градината те е украсяват по желание /цената беше май 120 лв/, ние имахме уелкъм дринк. Гостите останаха очаровни, много ми похвалиха и храната, аз много не я опитах, нямах време....Таксата за алкохол е 10% от цената на куверта. Като цяло не е евтино ! Първо бях много скептична към ресторант и обслужване, но след като мина сватбата не мога да си кривя сърцето, че всичко беше отлитчно.
Активен
Vaninka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #52 -: януари 06, 2013, 16:10:41 »

Само едно мнение за ресторант Петър 1 от булка? Благодаря и на останалите Диджея и Нина стил. Очаквах и други мнения за този ресторант,През 2012 лятото  напр. Бих желала аз да си окрася градината. Иначе ,  гледката към града е страхотна, ресторанта както изглежда мисля че си заслужава. Малко ме притеснява факта, че собствениците са руснаци, а това се пренася ,малко или много и върху храната.Може и да греша... МОЛЯ ЗА ОЩЕ МНЕНИЯ ОТНОСНО ПЕТЪР 1???????????
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #53 -: януари 06, 2013, 17:02:03 »

Vaninka, писах ти на лични, но явно кутията ти е препълнена и не мога да го пратя.
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #54 -: януари 07, 2013, 16:29:51 »

Ванинка, нашата сватба също е в Резиденцията и миналата седмица няколко пъти се срещнахме със собственичката, за да обсъдим детайли. Мога с ръка на сърцето да кажа, че съм очарована до момента от невероятния професионализъм и точност до най-малкия детайл. Кухнята им също е много добра - ние ходихме да вечеряме един ден там, за да добием представа от обслужването и храната като цяло. Нямам забележки! Изключително приятно място. Не съжалявам за минута, че го избрахме. Колкото до украсата - ще направят всичко, което поискаш без никакъв проблем. Стига да знаеш как искаш да изглежда дворът! Аз например занесох снимки на неща, които ми харесаха, обсъдихме кое би могло да се направи и как, както и кое не и защо. Собственичката е изключително разбран човек. Съветвам те просто да отидеш и да говориш с нея. И побързай, защото имат доста дати заети вече! Желая ти успех и ако имаш още въпроси - пиши на лични  Wink
Активен
maria_plovdiv
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #55 -: януари 09, 2013, 20:51:16 »

Здравейте и от мен! Ние планираме нашата сватба на 18.05.2013 lol) Вече започнахме подготовката  girl_wink Наистина не очаквах,че подготовката е толкова трудна! Резервирахме обредния дом,искахме в Пълдин,но всички часове за датата бяха ангажирани,та ще сме в кръгла зала. Сега търсим ресторант за около 65 човека, като ще ни трябва и хотел за около 30 човека, моля помагайте!  heart
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 11, 2013, 19:37:48 »

Мария - Ресторант с бройката около 65-70 човека са:  ресторант Руж, ресторант Империал - малка зала, бизнес ресторант Санкт Петърбург, ресторант хотел Лайпциг. Всички отговарят на добре и правилно подредени маси с гости. *THUMBS*Успех
« Последна редакция: януари 11, 2013, 19:39:26 от Ваняя СТИЛ » Активен
danyker
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #57 -: януари 11, 2013, 22:52:32 »

Здравейте,

От няколко дни съм почнала процеса по планиране на сватба в Пловдив и се интересувам дали някой може да сподели мнение за ресторант Мемори, който се намира на пл. Съединение. Искам да избягам от традиционната представа за сватбена обстановка и снимките, на които попаднах от това място много ме заинтригуваха. Има ли някой впечатления или опит от сватба на това място? Много ще съм благодарна ако споделите и някое и друго предложение за по-нетрадиционна обстановка. Планираме голямото събитие да бъде на 06.09.2013 за около 100 човека. Благодаря предварително за помощта smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #58 -: януари 12, 2013, 00:54:46 »

Здравейте,

От няколко дни съм почнала процеса по планиране на сватба в Пловдив и се интересувам дали някой може да сподели мнение за ресторант Мемори, който се намира на пл. Съединение. Искам да избягам от традиционната представа за сватбена обстановка и снимките, на които попаднах от това място много ме заинтригуваха. Има ли някой впечатления или опит от сватба на това място? Много ще съм благодарна ако споделите и някое и друго предложение за по-нетрадиционна обстановка. Планираме голямото събитие да бъде на 06.09.2013 за около 100 човека. Благодаря предварително за помощта smile
Ресторант Мемори (бившият Ротонда) е много приятен ресторант с добра кухня.За тържество до 80-90 човека е добре, има и хубава градина (пушачите също ще го оценят като плюс).В близост е до жилищни сгради, силата на музиката след 23 ч. трябва да е в нормите.Такъв тип ресторанти с "по-нетрадиционна обстановка" не са много и са до 80-тина места.
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #59 -: януари 12, 2013, 01:35:31 »

Здравейте,

От няколко дни съм почнала процеса по планиране на сватба в Пловдив и се интересувам дали някой може да сподели мнение за ресторант Мемори, който се намира на пл. Съединение. Искам да избягам от традиционната представа за сватбена обстановка и снимките, на които попаднах от това място много ме заинтригуваха. Има ли някой впечатления или опит от сватба на това място? Много ще съм благодарна ако споделите и някое и друго предложение за по-нетрадиционна обстановка. Планираме голямото събитие да бъде на 06.09.2013 за около 100 човека. Благодаря предварително за помощта smile

Атмосферата на ресторанта, както и градината са наистина много приятни, кухнята също е добра.
Лошата част е, че за да събере 100 човека, ще трябва да се ползват и двете помещения, така част от гостите ще са един вид изолирани, също така обслужващия персонал не е от най-любезните.
Все пак преценката е индивидуална, последната двойка, която снимах там бяха много доволни.
Най-малкото попитайте как стоят нещата за вашата дата, тъй като септември месец е разгара на сезона и повечето места са заети.
Успех!  good
« Последна редакция: януари 12, 2013, 02:09:22 от Фотография Русинов » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines