СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част

<< < (77/94) > >>

tsve4e:
Привет на всички! Да дам отчет и аз до къде стигнахме с подготовката:
Датата е 07.09.2013
Централен дом на младоженците
Църква "Св. Иван Рилски"
Ресторант "Руж"
Украса - Сватбени салони "Грънчаров и син", от София са и ще им платим допълнително транспорта, но пък офертата им е много добра.
Фотограф - Ивайло Русинов, който ще ни направи и предварително фотосесия, защото искам поканите да са с наша снимка.
Видео - Видео Зани
Хотел за гостите от далеч - Филипополис (не е супер лукс, но пък е на 100 метра от ресторанта, а и все пак само ще пренощуват)
DJ - Ачо (работи в екипа на DJ Ar. G)
Оркестър за извеждането на булката - формация Етноритъм

Амииии, май това е засега.
Вече ще си отдъхна, защото голямо тичане падна. Останаха дрънкулките, облеклото и халките, но за тях има още доста време. За торти се спряхме на Торти Чочко.
Ох, вече наистина ще си почина :bravo: :bravo: :bravo:
Успех на всички в подготовката! :girl_wink:

Shtesejenim:
Сега разгледах сайта на Етноритъм. Не ми е необходим танцов състав. Интерисува ни музикантите, които с музика озвучават тръгването от младоженеца, взимането на кумовете и булката след това. Някъде ги наричат "тъпанари". Момчета, които свирят на тъпан, гайда, каеал примерно. Не мимтрябва да могат да танцуват.

Nina Style:
Цитат на: Shtesejenim в март 25, 2013, 19:11:21

Сега разгледах сайта на Етноритъм. Не ми е необходим танцов състав. Интерисува ни музикантите, които с музика озвучават тръгването от младоженеца, взимането на кумовете и булката след това. Някъде ги наричат "тъпанари". Момчета, които свирят на тъпан, гайда, каеал примерно. Не мимтрябва да могат да танцуват.

Етноритъм не са само танцов състав. Ние също ползваме тях за оркестър за извеждане на младоженик,кумове и булка. Това са много голяма фолклорна формация,която се състои от танцьори,музиканти и изпълнители.

svekarva:
Shtesejenim, не съм сигурна дали те разбирам правилно - искате млади музиканти / неизвестни, за да им дадете шанс за изява/ да съпровождат младоженците Вариант са ученици от музикално училище, но не зная дали в Пловдив има такава паралелка. Искате ли да са с носии? Може да е и някоя самодейна група от околните села. Предимството но хората от Етноритъм е, че имат хубави носии и знаят точно какво правят. Повечето са млади и предлагат различни варианти от инструменти, имат и добре изглеждащи изпълнители на песни. Щом диджеят ви е дал идеята, може да има нещо предвид.

Сватбена агенция Ваняя СТИЛ:
Има варианти от Музикалната Академия, поне аз съм се срещала с предложения от тяхна страна, но никога не съм залага за сватба, риска е сериозен. Успех

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница