СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част

<< < (75/94) > >>

djdimi:
Цитат на: Pachoran в март 15, 2013, 11:03:36

В същност човек като се замисли стига до извода, че почти няма ДЖ, който да предостави материал от сватбено тържество, на който е единствено той и самия "рекламен" клип да е създаден с рекламна цел на неговата дейност...


Всъщност, като се замислих над твоите думи Пачоран (защото ти си най-големия капацитет и разбирач във форума :) ), стигнах до извода, че няма как да се направи видеоклип на DJ "на който е единствено той и самия "рекламен" клип да е създаден с рекламна цел на неговата дейност", защото сватбеният филм е за спомен на младоженците, а не се снима заради DJ-я или за който и да било и DJ-я, водещия , програмата се снимат, колкото да се покажат и впишат в хронологията на събитието. Когато се снима сватбено тържество, това е документален филм, а не реклама на прах за пране със строго определен сценарий, актьори, режисура, снимачен график и т.н.
Да не навлизам в подробности, че току виж Пачоран запали и започне да обяснява как се снима филм...По този повод, си поиграх (най-вече за собствено удоволствие) 2-3 дни да монтирам едно кратко клипче от сватба в Пловдив с акцентите в едно сватбено тържество, а и част от работата на DJ-я и програмата в ресторанта. Клипчето не претендира за изчепателност, но дава достатъчна представа за обредния дом, основни акценти в ритуалите, ресторанта, DJ-ят и програмата. Гледайте и коментирайте.

Link:   http://www.vbox7.com/play:242eaf676b

Pachoran:

 ДЖ, аз имам достатъчно на брой снимани филми и предавания в различни жанрове. Снимам и в момента. Това всичко за 23 години. Платил съм страшно много данъци. Ти като дисководещ колко данък си платил в държавната хазна ? И от кога Дисководещи взеха да дават съвети какво е сватбен филм или реклама, какво е тв предаване или документалистика. Не станахте ли малко нагли в поведението си ? Защо си мислите, че професионалната работа в областта на киното и телевизията се подчинява на дивите закони на занаятчийските професии в България ,каквато е ДЖ. 

vania2811:
Здравейте и от мен!Предстои ми свадба и сме се спряли на хотел Тримонциум.Моля ви за малко повече мнения!А и също ще ми трябват мненията ви за DJ DIDO(с когото вече имах среще)за фотограф и видеооператор!Благодаря ви предварително

Nina Style:
Цитат на: vania2811 в март 18, 2013, 22:10:30

Здравейте и от мен!Предстои ми свадба и сме се спряли на хотел Тримонциум.Моля ви за малко повече мнения!А и също ще ми трябват мненията ви за DJ DIDO(с когото вече имах среще)за фотограф и видеооператор!Благодаря ви предварително

Първо честито и добре дошла в форума. За Тримонциум може да се каже,че всичко е ок,ако всичко,което са ви обяснили е написано в договор! За да няма промени в движение.  *THUMBS*  За дж Дидо,ще кажа че за мен той е просто страхотен професионалист.  *THUMBS* За видео и фото прочети темата по-назад. Коментирани са всички оператори и фотографи от Пловдив. Съвсем скоро пак се коментрише за тях и просто се върни няколко страници назад за да не се повтарят нещата хилади пъти. По известните имена са заети почти до края на септември. Кога е вашето щастливо събитие? Успешна подготовка от мен.  *THUMBS*

Shtesejenim:
Ето и обобщената информация около организацията на нашата сватба.
Църква -Св. Константин  Елена. Изнесен ритуал в хотел Империал и ресторант - бална зала на 9ет.
Фотограф - Димитър Босаков, видео Пламен от Видео Зани, ДЖ - Ar G.
Рокля м-н Милениум в Асеновград, дизайн на Аз и Ти Смолян. Обувки на асеновградска фирма.
Костюм на младоженеца м-н Теодор в Мол Пловдив.
Ритуални чаши и чаши за чупене, отново от магазините в Асеновград.
Торта - сладкарница Мон Шери /пробвахме няколко торти, страхотни на вкус/
Покани - студио Виолет, Пловдив.
Халки - Анели голд на ул. Отец Паисий. гр. Пловдив
Украса от цветя за ресторанта - магазин FloArtBoutique  на ул. Отец Паисий.
Късметчета, кошници, шампанско с украса, вино с украса, възглавничка за халки, украса за свещи и чаши - свекървата.
Грим и прическа - една мадама, която е от Димитровград и няма как да знаете.
За сега сме стигнали до тук.... а аз си мислех, че изоставаме в подготовката...

Btw дайте ми координати на млади момчета за извеждане на младоженците от домовете. Моляяяяя.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница