СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част

<< < (74/94) > >>

Poli_87:
veninceto, мерси много!  @}->--

а аз уж търсих....

punk_girl123:
Поли по принцип рядко се качват такива клипчета, понеже малко младоженци са съгласни лицата им да се използват като реклама. В твоя случай е неприятно, че не си присъствала на сватби за да можеш да решиш.

Poli_87:
Цитат на: punk_girl123 в март 14, 2013, 21:56:26

Поли по принцип рядко се качват такива клипчета, понеже малко младоженци са съгласни лицата им да се използват като реклама. В твоя случай е неприятно, че не си присъствала на сватби за да можеш да решиш.


Да, кофти. То аз като се замисля, не бих се съгласила да съм свободно разпространена из виртуалното пространство. В тая връзка, малко  :offtopic: ей това клипче накрая кара човек да се позамисли доооста сериозно (особено по-невнимателните):

http://www.youtube.com/watch?v=F7pYHN9iC9I&feature=share

Сватбена агенция Ваняя СТИЛ:
Poli...Насоката към теб е да побързаш в избора на който и да е ...времето е кратко и доста от добрите професионалисти са ангажирани. Доста неща си свършила в кратко време. Влез в сайтовете на всеки от твойте предложения и сама си създай лично мнение. За Ди джей е сложно и трябва препоръки от достоверни източници. Късмет и успех. *THUMBS*

Pachoran:
 В същност човек като се замисли стига до извода, че почти няма ДЖ, който да предостави материал от сватбено тържество, на който е единствено той и самия "рекламен" клип да е създаден с рекламна цел на неговата дейност. Поправете ме , ако греша ! Много по-лесно е да се открадне видеофилма от дадена сватба и да се хвърли като реклама, а и е безплатно. В същност дори музикалните клипове са откраднати, не се заплаща нито стотинка на авторите и компаниите създатели. Поправете ме отново, ако греша ! Естествено има и изключения, но са нищожна част.
  Лично за мен е малко несериозно да правя помен с чужда пита ! 50-100 лева на час услуга, а една стотинка за наем на оператор и монтажно студио няма. В същност най-лесна е безплатната реклама. И заради това съм категорично против присъствието на професионалистите тук с истинските им имена на личности или фирми.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница